Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
88
906
866

+40

Odwiedziny
...305 092

Orędzia - Ewa Rycielska

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

Orędzia cz. I  Ewa Rycielska


Ewa Rycielska

Służebnica Miłości Bożej

Wprowadzenie

Prowadzi w pełni życie rodzinne, będąc żoną, mamą i babcią, jednocześnie jest do pełnej dyspozycji Pana Jezusa . Wypełnianie Jego Woli jest jej największą radością i motywacją do przyjmowania cierpień, wyrzeczeń i postów. Prowadzi swoisty dziennik duszy, na które składają się modlitwy, wiersze, sprawozdania z pielgrzymek, rozmowy z Panem Jezusem i Matką Boską oraz świadectwa i orędzia. Z zapisanych kart książkowych wyłania się obraz osoby bez reszty ufającej Bogu w Trójcy Jedynemu.

Z tego zawierzenia płyną codzienne godziny pracy dla rodziny, dzieł misyjnych, pielgrzymek z określonymi celami duchowymi, działania dla umocnienia modlitwy w rodzinach przez wstawiennictwo różnych świętych, adoracje N.S. a nade wszystko nieustanny potok  modlitwy poprzez wszystkie jej formy, przeplatane zwykłą, a może raczej niezwykłą codzienną rozmową z Panem. Szczególnym jej zadaniem duchowym jest wypełnianie wezwania Bożego do wypełniania określonych form postu, w wymiarach nie do ogarnięcia przez przeciętnego katolika.Jest wezwana do 14 lat postu o chlebie i wodzie po 3x do roku po 40 dni,który realizuje od 2010r.

Słowa Pana Jezusa  zapisywała od 20 VII 2005 r. do 20 VII 2016 r.  Z tą datą przekazywanie orędzi, które otrzymywała systematycznie 13-tego i 25-tego każdego miesiąca się zakończyło. Pan Jezus  dał do zrozumienia, że znajdujemy się w czasie  nadzwyczajnym. Mistyczka dalej jest prowadzona przez natchnienia Ducha Świętego, otrzymując  od czasu do czasu otrzymuje Słowa od Pana. Nie które z nich autorka publikuje na kanale youtube.

Redakcja „Naszej barki”, na podstawie kilkunastu książek autorstwa Ewy Rycielskiej i nieskatalogowanych ostatnich orędzi z 2015 i 2016 r. dokonała skrótowego wyboru orędzi,  celem wypełnienia choć w minimalnym stopniu słów, które były w każdym prawie orędziu: „Idź i przekaż to do mego ludu. Błogosławię Cię.”

Spis zagadnień jakie nasunęły się podczas opracowywania orędzi:

1)  Wezwanie do postu
2) Intronizacja Chrystusa Króla na Króla Polski 

3)  Ludu mój [Polsko]- obudź się, ja Pan wołam Ciebie 
4) Troska o Kościół
5)  Zagrożenia świata -apokalipsa
6) Zatrucie powietrza, choroby, głód.....
7)  Magia,  wróżbici, przekleństwa, gwiazda pięcioramienna...

8) Co zmienić w życiu
9) Różaniec
10)  Wizje, doświadczenia duchowe, modlitwy....
11) Nadchodzi  Nowa  Era- nadejście wielkiego oczyszczenia
12)  Znak  na czole
13)  Zakończenie przekazywania orędzi


Orędzia-skrótowy wybór tekstów


Nadchodzą czasy ostateczne -wybrałem wielu Proroków, ponieważ muszą się wypełnić słowa w piśmie:
„Pan powtórnie przyjdzie”, „Ducha nie gaście – Proroctwa nie lekceważcie”.( Tes 5, 20)
" Pan blisko jest oczekuj Go"/  wyd. I 2010r. str.194

„Jestem Panie  na Twoje wezwanie” wyd. I 2013 r. str.336:
13X 2012 r.

Jezus: Wiem, że niewielu uwierzy w te słowa, lecz ty je zapisz i wierności dochowaj. Przepisz mnóstwo razy i rozsiej po kraju, niech zbłąkane owce je czytają.

Ci, którzy je przeczytają i w życie wprowadzą, zostaną ochronieni przed wszelką zarazą. Ja Pan-Bóg Zastępów, błogosławię każdy trud, rozsiej ziarno słów, niech nawróci się mój lud.

Na drzwiach twego domu zapisz te trzy słowa „Któż jak Bóg” i pokrop je święconą wodą, aby anioł śmierci nie otworzył ich, w  tym będzie ochrona na ten dom i drzwi. Idź i przekaż to do mego ludu, Błogosławię Cię.. I ujrzałam w wizji jak ma to wyglądać,   że święconą kredą ma być napisane.

----------

Bóg mówi do mnie w bogatym słowie” tom XII, wyd.I, 2014

1)  Wezwanie do postu przez 14 lat!!!

W Boże Narodzenie [2010r.]otrzymuję zaproszenie do Ziemi Świętej, gdzie  6 stycznia w Święto Trzech Króli lecę samolotem do Ojczyzny Chrystusa. Tam 15 stycznia na Górze Kuszenia objawia mi się Pan Jezus.

Wzywa mnie na 14 lat postu o chlebie i wodzie po 3x do roku po 40 dni!!!

Przyjmuję ten post. Otrzymuję w darze pieczęć zawartego Przymierza na prawej nodze nad kostką. Przychodzi ogień z nieba wypala mi trzy dziury i wypala mi pieczęć zawartego Przymierza, którą mam do dzisiaj. "  /j.w. str.18/

/Post dobrowolny/

W tym 3x w tygodniu suszę, nie jem i  nie piję od północy do północy- w poniedziałki, środy i piątki. Ten post suszenia podjęłam do końca życia.

Pan rzekł do mnie: "Oto daje Ci zadanie do wypełnienia: W całym tym roku zlicz dni suszenia, zlicz dni postu o chlebie i wodzie, zlicz też dni, w których nie pościsz".
I oto wzięłam kalendarz w dłonie i spisywałam na każdej stronie, gdzie dzień po dniu liczby pisałam i taką sumę zanotowałam. Odpowiedź postu:
Dni suszenia w całym roku=156
Dni postu o chlebie i wodzie=81 dni
Dni w których nie poszczę=128 dni.

/j.w. 48-49/

---------------------

2)  Intronizacja Chrystusa Króla na Króla Polski


" Pan blisko jest oczekuj Go" / wyd. I 2010r./:

25 V 2010  Moimi przyjaciółmi się nazywają, a tak naprawdę o to nie zabiegają. Wiesz dlaczego nie chcą, abym był Królem, bo lękają się o swoje królowanie. Ponieważ wtedy swoje trony potracą, a i miłość musi być prawdziwa, a nie fałszywa. Moi synowie są rozdzieleni jak jabłko, podzielili się na dwie części. Jedna połowa jest zdrowa, a drugą zżerają robale. Ja- Syn Boga Ojca pragnę, aby lud, który jest mi wierny, trwał w tym co zdrowe i prawdziwe. /j.w. str.184/

16VII 2010   A ty ludu, jeżeli Jezus Chrystus nie będzie obwołany Królem -zostaniesz ukarany i zniszczony. Niewielu ostanie się -aby  świat został odrodzony.

Nadchodzą czasy ostateczne -wybrałem wielu Proroków, ponieważ muszą się wypełnić słowa w piśmie:
„Pan powtórnie przyjdzie”.„Ducha nie gaście – Proroctwa nie lekceważcie”
/j.w.str.194/.


13 X2010 Jak ten żebrak czekam na Swój Tron na ziemi, Jestem między spragnionymi oraz wzgardzonymi.

Tyle wieków minęło , a to ciągle trwa, jedni chcą Mnie za Króla, inni gardzą Mną. /j.w. str.221/

-----------------
"Reptorium z Panem Bogiem" /wyd. I 2011 /:

25 II 2011    Kiedy osoby duchowne w hierarchii kościoła razem z władzami politycznymi ogłoszą Mnie Królem?
Ludu mój wierny nie lekceważcie tej decyzji i nie odciągajcie tego na co czekam z utęsknieniem. Prawo Boże jest wielką wartością i musicie być posłuszni temu prawu, bo jesteście dziećmi  Bożymi....Błogosławię Cie, idź odważnie i powiedz mojemu ludowi. To mówi Pan!

O ludu mój i Pasterze tego kraju, proszę was o wykonanie Woli Bożej, która sam Bóg Ojciec ma w swoich planach. To o czym do was mówię jest najważniejszą sprawą dla uratowania waszych dusz i całego świata.

Wtedy wy ukochane dzieci Boże zostaniecie odmienieni we Mnie- Jezusie Chrystusie i stanie się cud bo będzie raj na ziemi a moce piekielne go nie przemogą.

A wasze dusze zostaną oczyszczone, wasze serca oczyszczone, wasze serca uświęcone i ciała uzdrowione. Bo Ja wasz Król- Jezus Chrystus przemienię was w Siebie.

Nastąpi przemiana serc, sumień i miłości. A wy będziecie śpiewać: Jezus jest Królem! Jezus jest Panem! Jezus jest Drogą ! Jezus jest Prawdą! Jezus jest Życiem!

Owieczko Moja- powtórz moje słowa swoimi ustami- bo liczę na twoją pomoc. Królewska korona jest dla Mnie złożona u stóp Mego Ojca, tylko trzeba ją wziąć w czyste  dłonie i mi ją nałożyć. Czystość jest pięknością i radością w sercu Boga Ojca. /str.137/

---------------
„Oremus  do Boga Ojca” / wyd. I 2012, / :

25III 2011  Ja  Twój Pan mówię do Ciebie zapisz to....Ja Król tej ziemi pragnę Ci przekazać, powiedź mojemu ludowi, że jeszcze raz przychodzę z upomnieniem, oddajcie pokłon – Mnie Królowi.
Ja Jezus Chrystus i Boży Syn czekam cierpliwie na tą Chwałę. Chcę uratować cały Boży lud o to co stanie się udziałem.
/j.w.str.152/

13 XI 2011
Król  niebawem przyjdzie- czy tego chcecie czy nie. Niebo jest w gotowości i czeka na rozkaz. Ziemia  zadrży , aż otworzą się groby. Przekaż to, aby świat uczynił porządek. Posłuszeństwo ma być prawe i nieodwlekane /str. 188/.

13 XII 2011
Byłem, jestem i będę Królem, bo tak ustalił Bóg Ojciec. Ci co mówią, że królestwo Moje nie jest z tego świata są nierozsądni i nieroztropni. /
j.w.str. 203/

----------------
„Bóg mówi do mnie w bogatym słowie” tom XII  /wyd. I 2014 r. /:

13 VI 2013

Ziemia nie będzie rodziła, gdyż dotknę was głodem.
Wielu nie chce, abym przyszedł jako Król, bo jak poszanujesz króla jak nie szanujesz matki i ojca.
/str. 98/

25 II 2014  Ubogaćcie się postem, przyozdóbcie się modlitwą, bo Król szykuje się na przyjście, lecz czeka aż czas się wypełni.

Ci, którzy nie chcą przyjścia Króla, biedna ich dusza, a serce żałobę wyśpiewuje. /j.w. str.336 /

-----------------


3)  Ludu mój [Polsko]- obudź się, ja Pan wołam Ciebie

13 X 2010    Wy tu z Krzyżem walczycie a inni spiskują, jakby tu was zniszczyć nad tym obradują. I tak w niedługim czasie krew będzie rozlana, o Polsko, moja Polsko – jesteś już sprzedana.

Zaprzestańcie walczyć i Boga obrażać, Bóg wie kogo schłostać i kogo ukarać. Miłość w was umarła, pycha owocuje, nienawiść się wdziera i duszę rujnuje. Módlcie się w każdej chwili, Boga przepraszając, przebaczcie Swym bliźnim, litości wołając. Nie zmuszaj nikogo, gdy ktoś nie uwierzy, bo każdemu wolność dana – nie chce niech nie wierzy.

13 V 2012   Dni są uległe w skróceniu i czas umniejszony. Bóg zabierze w połowie dni tych, którzy żyją w rozpuście. Zestarzeją się jak szata i struchleje w rozpadzie. Każdy kto cierpi, jest wezwany do oczyszczenia za siebie lub bliźniego.

25 V 2012   Kiedy wszyscy będą mówili o pokoju, wtedy Pan upomni się o ofiarę, by odebrać to, co mu się należy, wtedy Ci, którzy nie chcieli słyszeć o Panu, bo siebie uczynili panami, zapłaczą, bo odczują, że późna pora, a droga daleka.

Módlcie się módlcie się, czyńcie post i pokutę o Odrodzenie Narodu Polskiego, aby pokój zapanował między wami.

13 VI 2012    Ludu mój- cały świat przygląda się Tobie. Przypatruje się, co czynisz i kim jesteś. Oto zebrałem wszystkie narody w Twym kraju, ponieważ pragnę was w jedność scalić. Ten kraj bardzo umiłowałem, który jeszcze walczy o Prawo Boże i nie do końca świeci zepsuciem.

Na ramiona biorę Twą Ojczyznę i dźwigam jak krzyż-chroniąc przed zniszczeniem. Ten kraj oczyszczę odrzucę co robaczywe, a wszystko co zdrowe pozostawię na rozpalenie.


7 IX 2013 „Pokój Polsko!- o umiłowane Moje Jeruzalem. Z twej biednej ziemi ożyje wiara i wyjdzie iskra, która zapłonie i wzniesie się ku wyżynom nieba. Bóg liczy na Ciebie, tak jak i Ty liczysz na Boga. Bóg potrzebuje Twojej miłości.

25XI 2013  Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci . Czy przeciwnicy moi  tego chcą czy nie -   to Ja Jezus Chrystus Jestem Królem. Głos – Pan mnie posłał, abym głosiła Słowo Pana, że nadeszły czasy trudu i gniewu Bożego. Znajdzie łaskę taki naród, który nie sprzeciwia się Bogu.

13 V 2015   Ludu mój –nadchodzi zagłada. Zasyłam ciemność i mrokiem ogarniam tych, którzy nie przestrzegają słów Moich. Robactwo się zjawi i komary w całym Twym kraju. Ześlę grad zamiast deszczu i drzewa połamię przez wichurę. Płody osłabną na roli i lek odczują niewierzący. Tych, którzy proszą nasycę chlebem z nieba i dam wytchnienie  za wierność. Za to, że strzegą Przykazań i Prawa zachowują –nagrodzę. Rozweselę wybranych moich i poprowadzę do radości. Ci, są Moi słudzy, którzy pamiętają o Świętym Słowie. Ja Jestem dobrym Bogiem i nie narażam nikogo na kłopoty. Sami ściągacie na siebie nieszczęścia przez niewierność i chciwość. Świat jest chory, a chory powinien być leczony

25 V 2015  Dziś otrzymasz „Orędzie” nie dla całej ludzkości, za którą pościsz, lecz wyłącznie dla Twego kraju.  Błogosławię Cię, idź do mego ludu i głoś: To mówi Pan.

Ludu mój- Błogosławiony ten dzień, który jest czczonym Świętym Dniem Matki Kościoła. Nadszedł Święty czas i wytchnienie dla maluczkich i ubogich. Święta nadzieja przybliżyła się do was na lepsze jutro. Człowiek o prawdziwym obliczu zasiadł jako rządca [prezydent Andrzej Duda?]. Duch Święty go poprowadzi, aby rządy, które będzie sprawował, były szczere, sprawiedliwe i Boże.

Ja Jezus Chrystus Syn Boga Wiecznego chcę objaśnić Tobie Mój Ludu i pocieszyć Ci serce,  że modlitwa wasza została wysłuchana. Bóg Ojciec, Stwórca nieba i ziemi okazał Miłosierdzie I ubogacił ulgą w przebaczeniu, obdarowując Ciebie Mój Ludu Ojcowskim Błogosławieństwem....

Wielkie rzeczy czyni Wszechmocny, a Imię Jego Jest Święte. Moja Święta Matka skłania się przed Tronem Boskim w ciszy i pokorze Swojego Niepokalanego Serca za każdym z was, ubogacając wstawiennictwo i prośby dla dobra waszego i kościoła Świętego.

25VIII 2015   Ten naród będzie Moim narodem, a Ja ich Władcą i Królem. Zbierzcie się i gromadźcie, jako dobre owce tłustego stada, abyście zdążyli zanim przyjdzie na świat zapalczywość gniewu. Wy wszyscy, którzy jesteście pokorni i szukacie sprawiedliwości  wołajcie bezustannie o pomoc dla tych, którzy są do uratowania.

4) Troska o Kościół

13 I 2012   Ludu mój – wygasa w was ogień Ducha Świętego. Kapłani zamienili się w urzędników.  Jest obojętność przeżywania Mszy Świętych czyli Mojego Ofiarowania. Lawina bezprawia atakuje cały świat.

4 II 2012  Około dwóch godzin, kiedy się modliłam, patrząc a Hostię Przenajświętszą słowa usłyszałam:  „Złóż nowennę z 30 Mszy Świętych przed Bożym Majestatem o wyniesienie na ołtarz służebnicy Rozalii Celakówny i otocz szczególną opieką .Apostoła mojego Benedykta XVI”.

25XI 2012 W rozmyślaniach wzbudzaj prośby i w ofiarowaniu składaj na ołtarzu Pańskim.

13II 2013  Panie Jezu, mów do mnie, bo twój sługa słucha. Co to wszystko znaczy, czy to prawda, że Benedykt XVI zrezygnował z Papiestwa? Błagam Mój Panie o słowo. I Pan zawołał oto tymi słowy;

Niewola! Niewola! Niewola! Do niewoli Go zabierają. Bóg straszny gniew Swój okaże, za te plany zło wieszczone zapłacą. To zmuszenie, nie żadne zwątpienie, Masoneria atakuje Rzym. Ludu Mój- to się zaczyna, bo właśnie wkracza antychryst. To nieprawda, że Mój Rybak zrezygnował, zmuszono Go biedaka do tego, aby  zniszczyć to, co z Janem Pawłem odbudował, by oddalić Go od steru Bożego.

Rozpoczął się atak na Chrześcijan, antychryst wielkie plany obmyślił, aby rzez uczynić i zniszczyć. Ubierajcie wory pokutne, napełniajcie swe dusze postem. Szakal ostre zęby wytrzeszczył, bo chce kąsać każdego, kto wierzy. Posypane wasze głowy popiołem, przykryjcie chustą żałoby. Moje dzieci kochane to walka, więc różańce swe bierzcie do dłoni. I wołajcie ,,Zdrowaś Maryjo, bo już walka się rozpoczęła, więc błagajcie przez Matkę i Ojca, by antychryst nie dopełnił swego dzieła.

Owce Moje nie popadajcie w rozpacz, stańcie twardo do walki jak rycerze. W tym zwycięstwie Ja Chrystus wam pomogę, tylko mówcie codziennie pacierze. ,,Suplikacje” w swych domach śpiewajcie,

Krzyżem Świętym namaśćcie drzwi wasze i błagajcie Pęknięte Boże Serce, bo weszliście w bardzo trudne czasy. Taką oto radę wam daję, na to wszystko co was dotyka. Zapalajcie świece w waszych domach i składajcie to w ofierze za Watykan.

Bóg ostrzeżenie ukazał w błyskawicy, a gniew poprzez grzmot pioruna, gdzie w ogniu Bazylika w Watykanie stała, i potrząsnąć sercem z kamienia.

Wy się domyślcie, że to wszystko nieprawda, Słowa, które przez media są wam przekazane i macie rację, bo w tym jest prawda taka, że nadszedł atak na mego Rybaka Papież nie jest zmęczony, lecz przygnębiony. Kiedy przyjęłam do serce Pana Jezusa wyszeptałam; Panie Jezu dziękuję, za owoc Ducha Świętego. Kocham Cię i proszę Cię, daj mi dar odwagi, abym z odwagą przekazała słowa Twoje, które tchnąłeś w serce moje. Amen ,,Oto ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego Panie’. Amen

-------------

25 II 2013

Ludu mój-Mędrca Stanu, który w fotelu zasiądzie, by objąć żądze będzie nieszczęśnikiem w działaniu na szkodę. Pożytku z niego nie będzie, bo Ja Pan mu nie pobłogosławię. Wzgardę uczynię względem jego pychy i zarozumiałości, bo nie ma w nim ku Bogu prawdziwej szczerości. Zasiada jako nie prawy, a lud jego daleki. Nie przyniesie korzyści i pożytku, bo ma wiele oczu, które go prowadzą i wielu paziów w doradztwie zniszczenia. Słowami nie zdobędzie miłości, bo serce ma skute w kajdany.

Nie ma w nim wdzięczności, ani dobrodziejstw , bo choć białą szatę przywdzieje dla niepoznaki, to cały jest czernią wypełniony. Ludu – mój- oto cztery znaki dałem dla świata, które zostały objawione. Jeszcze pozostawiłem w moich Świętych dłoniach osiem, które to jak dwanaście gwiazd dotkną firmamentu ostrzeżenia.

15 III 2013

Tak Owieczko moja – mówię Ci to w tajemnicy, że długo nie wytrzyma ten syn Człowieczy steru, albowiem sprzeciwiać mu się będą i wzgardzać w planach , które im przedstawi. Wziąłem ster w moje dłonie i do pomocy mam ich dwóch. Choć świat odsunął  Sługę Bożego Benedykta XVI-to w Bożym działaniu stoi przy sterze - czy tego inni chcą, czy nie . Módlcie się i pośćcie w ich intencji, aby żadna trucizna nie miała mocy i uległa zepsuciu.
----------------

13 IV 2013   W każdej mojej ofierze daję wam to co wam potrzeba. Nie omijajcie tej chwili, która jest uleczeniem na każde schorzenie. Każdy jest powołany do spotkania ze mną. Każdego wzywam po imieniu tylekroć, ilekroć pomyśli o mnie.

13 III 2016  Wzorujcie się na Świętych i Błogosławionych. Uwielbiajcie Majestat Boży w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata. Wołam ponownie wezwaniem do nawrócenia i pokuty....Świat, jeśli będzie odrzucał Swego Boga doprowadzi do własnej zagłady. Módl się za kościół. Kościół przechodzi teraz próbę ognia.

13 VI 2016  Moja umiłowana Owieczko- żalę się do Ciebie, gdy podeptane jest prawo Boże i żal mi Moich zagubionych owiec. Wielcy odkręcili się plecami. Kościół utrudnia dawanie Prawdziwej Świętości. Tylko maluczcy są posłuszni Przykazaniom Bożym i Prawu...Wielu wytyczyło sobie własne drogi i idą nimi ku przepaści z zasłoniętymi oczyma. Teraz już mało kto zaprasza Mnie do swego domu.

==================

5)  Zagrożenia świata -apokalipsa

13 III 2012  Ziemia niebawem pęknie i wyleje się lawina ognia. Droga występnych zaginie, a wiatr zamiecie ich ślady.

13 VI 2012Nastąpi niebawem wielka tragedia na świecie, lecz ona nie pochodzi z planu Bożego. To zły człowiek ją zaplanował. Pan Bóg i Ojciec Miłosierny dopuści ten dopust, aby cały lud dostrzegł swą niecierpliwość. Dlatego kara dotknie całej ziemi, by każdy zrozumiał swą nędzę i słabość.

13 XII 2012  Miasta zostaną spustoszone i pozbawione mieszkańców. Domy będą bezludne a pola staną się pustkowiem. Część zostanie wygnana w strony dalekie i wielka pustka dotknie świata. Nawet dąb, który będzie siłą w korzeniu-ulegnie zniszczeniu. Nadejdą dni jakich nie było. W tych dniach nadejdzie wszelki strach, przywódcy stali się zwodzicielami, w tym Bóg dopuści na nich zgubę.  Bóg nie oszczędzi. Oto nieprawość płonie jak ogień. W niecności i przewrotności głoszona niegodziwość...

W tym oto narodzie [Polska] Bóg Swój gniew uśmierzy,  bo litość Swą okaże i łaskę Swą nad nimi wzniesie i zdejmie brzemię jarzma z tych ramion uciśnionych. Zgarbiony kark Ci się wyprostuje, gdy dostrzeżesz i docenisz, że Bóg Cię ratuje. Idź i przekaż to do mego ludu, Błogosławię Cię.

25 I 2013  Naród wpada w coraz to większe sidła grzechu. Nadejdzie dzień, że wszyscy będziecie zgromadzeni  i z góry zagrają na Trąbie, a wszyscy, którzy spojrzą ku niebu zadrżą ze strachu. Kto się upijał, wtedy zrozumie, że połykał truciznę dla duszy. Trąba powietrzna z nawałnicą gwałtownie przybędzie i zabierze tych, którzy spory między sobą czynią. Strudzony siądzie by spocząć i nie zdąży bo zostanie schwytany.

25 X 2013  A Ja Pan wołam pomimo wasze serca i sumienia są zlodowaciałe. Nadejdzie taki dzień ,że dotknę mrozem gdzie wielu zamarznie, bo nie nadają się do przezimowania. Ja Jestem Pan, który mówi to co słuszne. Oznajmiam to co godziwe. Zbiorę tych, którzy mnie słuchają i ocalę.

13 XII 2013  Nadszedł czas wielki utrapień. Przez cały świat przechodzi fala burzy zła.  Wszystko jest sprawą pieniędzy. Każdy szasta nimi na lewo i na prawo. Jest ich zakładnikiem i niewolnikiem. Jedni do drugich mówią podstępnie lub kłamliwie. Nie myślą o stanie duszy, lecz aby dobrze żyć i opiewać w dostatku przy tym narzekając...

1) Przepraszaj za winy przodków
2) Przepraszaj za współwinnych w grzechach, które są w Twojej rodzinie.
3) Przepraszaj za brak miłości w rodzinach.
4)Przepraszaj za kłótnie w rodzinie.
5) Przepraszaj za zaniedbanie modlitwy.
6) Przepraszaj za słabość i kruchość serc, które są oziębłe w miłości ku Bogu.
7) Przepraszaj-często przepraszaj.

W żywności pokładasz nadzieję, a nie w łasce. Spadnie wiele śniegu, aby noc stała się widoczna.  Gwiazdy bystrość ukażą, aby powstał z grobu ten, kto jest martwy. I każdy pozbiera swe kości. Wielki żal będzie na świecie i czas opłakany. Wszystkie pomniki, które są dla pychy wystawione będą zniszczone. Kamień z kamienia spadnie i piramidy zapadną się. Wysokie kolumny się zniżą. Nadejdzie wielkie nieszczęście dla tych którzy płyną pod prąd. Ziemią Bóg potrząchnie i góry się zatrzęsą.

Zniszczone będą zapasy żywności na rozkaz to i wtedy wielu odpowie własnymi słowami na wytłumaczenie się. Za czasów Noego jedli, pili, bawili się, aż nadszedł dzień gniewu Bożego. Tak i teraz-bawicie się, upijajcie, objadajcie się do syta, nie zachowujcie postów i Prawa Przymierza. A nadejdzie dzień, że wszystkie tańce przejdą w żałobę. Wycisnę z was łzy jak wino z tłoczni, aż zrozumiesz lud mój, ż e Ja Jestem Bóg Surowy i Sprawiedliwy.

25XII 2013  Troszczę się o każdego, gdyż dwie części zginą – trzecia ocaleje. Ci co ocaleją wpierw muszą być oczyszczeni na srebro. Wypróbowani na złoto i wyszlifowani na brylant. Nikt nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego w przybrudzonej szacie, lub o zaplamionej duszy. Bóg umiłował świat, że zesłał Syna Swego Jednorodzonego, aby kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne. Kto spożywa Moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie a Ja w nim.

13 I 1014  Spory są między narodami. W każdym Państwie rozpętana burza. Nieszczęście ogarnia naród po narodzie. Nadejdą dni rzezi, gdzie lament wydacie z siebie chcę was od tego uchronić,  aby kraje nie stały się pustkowiem, z powodu niszczycielskich pasterzy.

31 VIII 2015  Kiedy Bóg spuści gniew na swój lud, będzie płacz i zgrzytanie zębów. To bardzo ważna rzecz, abyście zmienili się! Czyńcie pokutę za grzechy i nieposłuszeństwo, za głuchotę i głupotę, za każdą zniszczoną cnotę, za kłamstwa i nieprawości, za brak w was bratniej miłości. Błagając o Boską litość, za szkody i pohańbienie, bo czasu jest bardzo mało na nawrócenie, gdyż zbliża się oczyszczenie. Nie przyjdzie to ani od wschodu, ani od zachodu, ani od południa, ani od północy, ale przyjdzie o bardzo zimnej nocy. I zawyje bestia ze strachu, bo odczuje koniec panowania i struchleje skóra na złoczyńcy od zarania.

Podniesie Bóg dłoń swą nad ziemię i ukaże Swoje zagniewanie, wtem ze strachu ziemia będzie pękać, gdyż zadrży przed Bogiem na Boże wyzwanie. Domy będą wpadać w te szczeliny, będą ginąć całe rodziny, kiedy Bóg Swój gniew uspokoi, mało kto się w tym wszystkim ostoi.

13 I 2016

Każdy otrzyma zapłatę według swego czynu. Ci, którzy gotują piekło- ono będzie ich siedzibą. Kij ma dwa końce. Burzliwy zgiełk narodów uniesiony, gdzie wschód i zachód szaleje. Szatan potajemnie podburza lud, a lud działa z nim zaślepieniu stawiając krzyki i czyniąc upór. Zamach został obmyślony, ostrze wyostrzone- gotowe do ataku.

 

6) Zatrucie powietrza, choroby, głód.....

7IV 2008  Owieczko moja- Matka moja przygotowuje ciebie przez te posty na wytrwanie. Gdy nadejdzie wieki głód, ty tego nie będziesz odczuwać. Zobacz, Ja –Twój Pan, kiedy rozmnożyłem chleb, to kazałem wszystkie resztki dokładnie pozbierać. Dziś wiele chlebów  trafia do śmietnika. A przecież te plony, z których  jest ten chleb zrobiony, Moje dłonie Błogo sławią. Idź i przekaż to dalej. Mój gniew Boży wzrasta! Bo ludzki grzech wzrasta też...Marnowanie Mojego daru jest Moim gniewem i będzie kara...Zapisz to 77 razy i rozdaj gdzie będziesz.

13 V 2010r.

Będzie burza ogromna w Twoim kraju, i dlatego chcę Ci to przekazać. Poświęć świecę, zapałki i ocet, abyś miała jak innych ratować....Świeca będzie potrzebna zamiast światła, a zapałki do jej podpalenia. Ocet po to by mieszkanie skrapiać, bo wam będzie brakowało powietrza. Wielka duszność ogarnie Twą Ojczyznę. Z tej duszności będziecie umierać. Miej też wodę święconą przy sobie, aby zwilżać usta swe spragnione. Miej olejek też do namaszczenia, on Ci będzie służył pomocą. Tylko poświęć to wszystko u księdza, oraz trwaj w modlitwach z wiarą mocną. Jeszcze sól  też Ci będzie potrzebna, by usypać krzyżyki w rogach mieszkań. To znaczy w pokojach i przy drzwiach, oraz na kamiennych parapetach. Nasusz sobie chleba i bułek, byś Owieczko to wszystko przetrwała. Nie nasłuchuj co o Tobie mówią, lecz zrób wszystko, abyś się przygotowała.


13 VI 2010  Mój Ojciec dał mądrość człowiekowi, by ją używał w swym życiu. A człowiek przez mądrość swoją niszczy drugiego człowieka. Są tacy synowie na Bożym świecie, którzy w Boga nie wierzą. Skonstruowali różne maszyny, w których trucizny przewożą.

[Ewa Rycielska] Po tych słowach Panu Jezusowi mowę przerwałam. Do Pana Jezusa powiedziałam:  Panie Jezu wytłumacz mi bardziej, bo twych słów nie zrozumiałam.

Pan Jezus do mnie powiedział:   Weź kartkę i zapisz dokładnie, nie omijając ani jednego słowa. Tak jeszcze raz posłuchaj uważnie, każdego mojego słowa.

Są tacy ludzie co nie śpią w nocy, tylko nad ziemią latają. W nocy, kiedy wy smacznie spicie, a wasze ciała odpoczywają, oni z samolotów ową truciznę po niebie w powietrzu rozpylają. Trucizna, rtęć i chemikalia, są bardzo szkodliwe dla życia. Owa trucizna na ziemię osiada, niszcząc i trując wszystko. Owieczko moja niech twa odwaga, będzie dla innych pomocą. Te oto choroby przeróżne na świecie, rany, wrzody, bóle głowy, krwawienia. To ta trucizna rozchodząca się, doprowadza do wielkiego cierpienia- i rodzaj ludzki do zniszczenia. Błogosławię Cię, idź odważnie i głoś to.

25 IX 2010  Owieczko Moja- Czemu nie słuchasz wszystkich Moich słów? Czemu nie suszysz chleba i bułek? Przygotuj się- albowiem będziecie dotknięci doświadczeniem...Zaprawdę powiadam Ci, miej oczy i uszy otwarte. Serce miłością i posłuszeństwem wypełnione, albowiem słowa w biblii muszą się wypełnić. Co prorocy napisali, tak też się i stanie.

13 IV 2012 Głód będzie srożył się w mieście i dachy zostaną porwane....Ludu mój- wtedy uciekniesz z miast, bo będziecie sycić się zdobywaniem pożywienia. Będziecie wypiekać mace, bo ziarna zabraknie na chleb. Ziemia wysuszona przestanie rodzić, bo splamiona będzie waszym przestępstwem. Wiele pokoleń pójdzie w rozsypkę i wydadzą wyrok na siebie. Wymordują, wyłupią w złości za bogactwem, reszta skazana będzie na wygnanie.. Rolnik ucałuje ziemię i powróci ,by ja zaorać. Orać będzie własnymi rękami, bo wszelki pług w przepaści się utopi. Czyńcie starania w spisaniu to co mądre. Niebawem żaden pisarz nie spisze spraw mądrych, ponieważ zabraknie papieru, a i pióro blokadę uczyni. Bóg ukaże srogość nad światem i zabije co jest przewrotne.

13 VIII 2012 Ludu mój- strzeż się tego co przygotowane jest, wbrew Twojej i Bożej Woli. Szczepić was mają, aby trzymać na uwiązaniu i uczynić was niewolnikami. Nie wyrażajcie zgody szaleńczemu szczepieniu. Ci są jak żółć w wątrobie z myślami o sobie. Ci co mają to czynić, zagubili Boże wartości. Groza zła atakuje.

13 XII 2012  Głód dotknie wschodu, potem zachodu. Przez głód staniecie się tubylcami. Boża ręka jest wyciągnięta, na tych, co krzywdzące wydają ustawy i rozpisują dekrety ucisku, aby pozbawić biedotę w prawie i uczynić łupem, by odebrać mienie.

13 I 2013  Powietrze zostało zatrute, przez mędrców świata. To  oni wypuścili truciznę, aby dokonać samozniszczenia.  Laboratoryjnie połączono bakterie i zmutowano truciznę, która została wypuszczona, aby zatruć glob ziemski. Nie wszystko co was dotyka jest karą Bożą. Wypisz to na tablicy i opisz w księdze, jako wieczyste świadectwo. Świat jest pogrążony w zbrodniach i grzechu. Wiele jest wykonanych poczynań przez zawiść ludzką. To wojna, która w niewidzialny sposób niszczy was. Nie giniecie od kuli, czy miecza, lecz jesteście zabijani biologicznie. Cały czas organizacja knuje spisek jak za czasów Heroda. Zło bardzo jest rozwinięte w rodzaju ludzkim. Módlcie się. Módlcie się. Módlcie się. Tylko przez modlitwy otrzymacie ukojenie w bólu i cierpieniu. Błogosławię Cie, idź do mego ludu i powiedz; To mówi Pan.

13 VI 2013  Ziemia nie będzie rodziła, gdyż dotknę was głodem. Wielu nie chce, abym przyszedł jak Król, bo jak poszanujesz króla jak nie szanujesz matki i ojca. W poście i pokucie bawicie się, upijacie, tańczycie dla belzebuba, a Ja Pan płaczę z powodu waszej rozpusty. Jak mam okazać Miłosierdzie, jak wasze serca zlodowaciały i jesteście oziębli.

13 III 2015  Zadanie wybudowania studni

Zrób studnię. Gdy będzie odebrany dopływ prądu- zostaniesz bez wody i będziesz zmuszona chodzić do źródełka po wodę. Wszystko z mojego polecenia przekazuj i wypełniaj , aby serce twoje było spokojne, a dusze nie była przyćmiona grzechem zaniedbania.....

Znakowanie-przyszłe czipy

Wojna- to trudna sprawa- to krwawa i okrutna gra. Znakowanie przez demona- to straszna rzecz. Jesteście przypierani do muru. Ludu mój- Napominam Cię, wołam i upominam. Nie ulegajcie  tym pokusom. Człowiecze- nie bierz złego przykładu z innych, lecz bądź dobrym przykładem dla innych.

Idź do mego ludu i przekaż to, Błogosławię Cię.7)  Magia,  wróżbici, przekleństwa, gwiazda pięcioramienna...


22VIII 2012 - /Gwiazda pięcioramienna/

"Zobacz duszo maleńka, jaki ucisk ukazuje  organizacja / masoneria/, która opieczętowała to miejsce swoimi znakami. Wszystkie te gwiazdy, które maja pięć ramion- nie należą do mnie i Ojca Naszego, lecz do celu zwodniczego.W tym jest zapieczętowanie na przyszłość, dla tego ludu, który zwodniczym działa atakiem. Oni chcą  chcą posiąść cały świat dla siebie, że  to Bóg Ojciec decyduje- kto ma być Panem każdego miejsca. Nie spoglądaj na te gwiazdy, które są na tym posągu. lecz wpatruj się w moją Świętą twarz i Uwielbiaj uwielbione Ciało Pana - Zbawcy swego. Zaprawdę, powiadam CI - Jam Zwyciężył świat i wszystko zależy do mnie i Ojca w niebie.

25 XI 2012 -  Surowo zakazuje wam, wymawiać słowa bluźniercze i posługiwać się przekleństwami.

Wielkie uczty wydajecie wśród swoich zamysłów, a Dom Boży w zaniedbaniu i opustoszał. Do swego życia zapraszacie magów i wróżbitów, co prowadzi was do samozniszczenia. O plemię nierozumne za mało opieracie się na mądrości Bożej. Gdybyście oddawali Bogu Ojcu chwalebne słowa i ofiarowali wszystko w prostocie na ołtarzu-Pan, Bóg Zastępów w radości do was przebaczył by wam wszystkie złe czyny. Miłosierny Ojciec wcale nie chce waszego zniszczenia, lecz pragnie waszego ocalenia. Tylko w Moim Duchu jest wiedza, którą namaszczam tych, którzy mnie wzywają, niezwykłą mądrość daję temu, kto żyje w Prawie Bożym. Surowo zakazuje wam, wymawiać słowa bluźniercze i posługiwać się przekleństwami.

1 IV 2013  Wróżbitów przepędzę- proroków fałszywych wyniszczę.  Wyniszczę lud na prawo i lewo. W owym dniu będzie wielki płacz- będzie płakać każda rodzina oddzielnie. Będą zniszczeni ci, którzy targnęli się na ród  Dawida.

 

8 II 2013  Plakat  „Wiedźmina”

Lecz w zadziwieniu moim bardzo byłam, gdy do jednego z pokoi weszłam. Tam zastałam zawieszony plakat „Wiedźmina”, którego bym się nie spodziewała. Wtem słyszę głos w sercu i takie słowa:  „Powiedz nich zdejmą go i wyrzucą, niech go zniszczą przez spalenie”. Podchodzę i kropię go woda egzorcyzmowaną i wychodząc z pokoju mówię delikatnie, aby zdjęli ze ściany ten plakat i spalili. Po moich słowach wypowiedzianych do nich, schodząc po schodach słyszę słowa do ucha: „Zemszczę się”! Na jednej nodze zawróciłam i wróciłam do tego pokoju- uczyniłam na plakacie znak Krzyża Świętego wypowiadając:  W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego zgiń, przepadnij duchu nieczysty i wracaj tam skąd przybyłeś. Jezus jest silniejszy od ciebie, wiec mnie nie zastraszaj, albowiem  w Imię Jezusa Chrystusa rozkazuję pozostaw mnie w spokoju i oddal się ode mnie czarnoksiężniku. Potem powtórnie pokropiłam jeszcze raz plakat egzorcyzmowana wodą.

13 IV 2013  Wróżbici pocieszają was zwodniczo- Idą w zakłamaniu. W ich słowach nie ma mocy Pana, albowiem są podobni do trzody błądzącej, która jest bez pasterza.

13 X 2014  Bohamed zawładną ziemią i ludźmi. Bluźnierstwa i przekleństwa zawładnęły wami. Wymawiając je –zapraszacie do swego życia belzebuba. Jesteście narodem rozproszonym. Ziemia jest podzielna, a Ty ludu mój jesteś zniewolony wszelkim plugastwem. Mężczyzn chcą zamienić na nierządnicę , a kobiety posyłane są na służbę do lucyfera. Głowy i paznokcie malują na czerwono jak ogień. Na twarze nakładają maski piękna, gdzie ciało i dusza w cierpieniu niewola was uciska, bo brak jest modlitwy, miłości i jedności, grzech wasze są nieszczerze wyspowiadane, a pokuta niesprawiedliwie odprawiona. Moje Ciało jest sponiewierane i Jestem wzięty jako rzecz dla potrzebujących . Takie jest działanie przeciwko mnie. Kto działa przeciwko Bogu- to działa przeciw sobie.

--------------------------

8) Co zmienić w życiu

 

13 IX 2010

W piątki obżeracie się  jak wieprze i nie pościcie. Czytacie w innych grzechy, a nie robicie porządku s Swoim sumieniu. Żyjecie w rozpuście i grzechu, jakbyście Boga nie znali i nie ubiegacie się o wieczność. Do kościoła nie chodzicie, od Boga Ojca się odkręciliście-bo się nie modlicie i do Sakramentów Spowiedzi nie przystępujecie, a grzeszycie. Bóg Ojciec ukaże i wychłosta, bo jesteście nieposłuszni i odwróceni ku złu. Krzyż jest miłością, a wy z krzyżem walczycie, a Boga Ojca za wasze występki nie przepraszacie. Błogosławię Cię, idź odważnie ii ogłoś to.

   Owieczko Moja- Nie ustawaj w modlitwie, idź do moich synów i powiedz: Przyjdzie z zachodu rozlanie krwi. Niech mówią, ażebyście zaprzestali nasycać waszą duszę grzesznością. Sprzeciwiajcie się złym duchom. Anielski Orszak jest przygotowany, aby walczyć z orszakiem ciemności. ... Owieczko Moja-żyj w miłości i cichości, w wierze i pokorze, ofiarowując każdy dzień Bogu Ojcu przez Anioła....Oczyszczajcie się przez Sakrament Spowiedzi, albowiem fala niedługo przypłynie szalejącej burzy, bo sztorm rozkołysany.

25 I 2012  Błogosławcie się wzajemni tak jak Ja i Mój Ojciec Mocą Ducha Świętego was błogosławimy....Pamiętajcie; wasze broń to-biblia, różaniec, pokora, miłość  i ofiarowanie.

13 VII 2012   Kobiety okrywają  się strojem nierządnicy, z zamiarem ukrytym i nieopanowanym, wzburzonym do cudzołóstwa. Upaja się i syci z bezczelną miną nie dopełniając ślubu. Szuka, aż znajdzie i prowadzi na wysłane łoże z  kilimem opasanym w czarcim nastroju, by użyć rozkoszy do syta. Pochlebstwem swych warg uwodzi , przez długa namowę zwaśniona. Mężczyzna jak wół idzie na rzeź poprzez jej namowę. Grzech śmiertelny przeszywa jej wątrobę  i strzała jak wróbla ugodzi. Świadomie tracą swe życie, bo rozkosz ich w tym wszystkim zniewala.

13 VIII 2012 Pozostawcie gadaninę i osądy, wyzwólcie się z tych niepotrzebnych narzekań. Antychryst szaleńczo działa, bo naród zagubił to co błogosławione. Miej się na baczności, nie biesiaduj z tymi, co winem się upajają i mięsem lubią się obżerać, bo pomysł ich dopadnie zwodniczy i zapragną Twojej ofiary.

Jesteście Moim ludem. Przychodźcie do Mnie wszyscy. Weście w dłonie biblię i różaniec od Mojej Matki.  Różaniec jest obroną na każdy atak. Postem i modlitwą zwyciężycie w każdej walce. O Mój ludu- wysypcie z serc waszych oziębłość-wracajcie do Boga Ojca, w nim jest troska i wieczność.

25 I 2013  Dlaczego nie słuchacie mej nauki? Bluźnierstwa wychodzą z ust waszych, spadają na wasze dzieci jak gwiazdy na ziemię. Czyż nie uczę was pokory i miłości, poszanowania i zgody.

1 IV 2013  Niewiasty- okryjcie swoje części ciała i nie kokietujcie golizną. Czyż nie otrzymała małpa sierści, aby dać przykład, że nagość jest przebrzydła i prowokująca do grzechu.

13 V 2013  Nie rzucajcie bluźnierstw, aby nie spadały na wasze dzieci i oby krew nie spadła na głowy wasze.

25V 2014  Powściągnij swój język. Bo język gdyby miał kości – to by krwawił. Zmieńcie obmowy  na modlitwy. Używajcie warg do słów mądrych i pięknych . Niech usta wasze głoszą mądrość, a serce pałą prawdziwą miłością.

 

13 VI 2013  Ja, Pan pamiętam o winach każdego, gdzie z własnej winy zostaną porwani ci, którzy nie czynią wynagrodzenia za  grzechy praojców i własne. Ten, który jest niecnym bezbożnikiem, na tego nadejdzie dzień z jego ostatnim występkiem. Wszystkich wywyższonych uniżę, a małych wywyższę.

W poście  i pokucie bawicie się, upijacie, tańczycie dla belzebuba, a Ja  Pan płaczę z powodu waszej rozpusty. Jak mam okazać Miłosierdzie, jak wasze serca zlodowaciały i jesteście oziębli. Moja Matka płacze krwawymi  łzami, a wy je badacie- po czym milczycie.

Nie zaniedbujcie modlitwy. Bronią przeciw złym duchom jest modlitwa. Modlitwa jest pokarmem dla duszy i balsamem dla ciała. Ile w was jest modlitwy i dobra, tyle w was jest zdrowia. Ten czas jest czasem nawrócenia i pojednania. Po tym czasie nadejdzie czas wstrząsu sumień.

9) Różaniec

13 IX 2012  Owieczko moja- odmawiajcie całą rodziną Różaniec Święty. Pragnę uratować Twój dom i wszystkich, którzy pod tym błogosławionym dachem zamieszkają. Różaniec Święty stanowi mocny mur, który oddzielą każdego od złego i planu zwodniczego. Ta Błogosławiona modlitwa, którą Najświętsza Maryja Dziewica Matka Kościoła podarowała wam jako broń przeciw złym duchom.

13 VIII 2012  Różaniec jest obroną na każdy atak. Postem i modlitwą zwyciężycie w każdej walce.

2 IV 2013  Maryja:  Odprawiajcie Nowennę do Moich Siedmiu Boleści- oto nadchodzą trudne dni kochane dzieci.

6VIII 2013  Pomimo, iż trud was dopada-chwytajcie za łódź ratunkową ona jest w słowach „Zdrowaś  Maryjo’’.

13 X 2014  Nie zaniedbujcie modlitwy. Bronią przeciw złym duchom jest modlitwa. Modlitwa jest pokarmem dla duszy i balsamem dla ciała. Ile w was jest modlitwy i dobra, tyle w was jest zdrowia....

Niewola was uciska, bo brak jest modlitwy, miłości i jedności, grzech wasze są nieszczerze wyspowiadane, a pokuta niesprawiedliwie odprawiona. Moje Ciało jest sponiewierane i Jestem wzięty jako rzecz dla potrzebujących . Takie jest działanie przeciwko mnie. Kto działa przeciwko Bogu- to działa przeciw sobie.


10)  Wizje, doświadczenia duchowe, modlitwy....


Intronizacji Chrystusa Króla w mojej rodzinie.

25 XI 2007  Dokonujemy Intronizacji Chrystusa Króla w mojej rodzinie. Z obrazem „Jezus Król Polski” jedziemy do kościoła. W kościele z Obrazem w ręku i zapaloną świecą, składamy przysięgę przed obliczem Jezusa w Hostii. Przyjmujemy Jezusa do serca i wypowiadamy słowa; „Jezu Tyś Jest Królem Naszym, Jesteś Królem Polski”!!!  Wracamy z kościoła wieszamy obraz na ścianie, wypowiadając słowa: Tyś naszym Królem na wieki wieków. Amen. Tyś Naszym Panem !  Tyś Królem Polski, świata, a także Wszechświata. Niech każdy garnie się sercem czule, niech miłość wzajemna nas splata.

Pragnę Mój Panie, Byś w naszych sercach, na wieki wieków Królował.
Abyś  w tej naszej Ojczyźnie Polsce, na wieki wieków Panował.

Króluj Wszelkiej Chwały Najgodniejszy- Panuj nad rodzinami.
Chrystus WODZEM, Chrystus Królem, Chrystus , Chrystus- Zbawcą nam!!!

Króluj Wszelkiej Chwały Najgodniejszy- Panuj nad rodzinami.
Chrystus WODZEM, Chrystus Królem, Chrystus , Chrystus- Zbawcą nam!!!

Króluj Wszelkiej Chwały Najgodniejszy- Panuj nad rodzinami.
Chrystus WODZEM, Chrystus Królem, Chrystus , Chrystus- Zbawcą nam!!!

Amen...Amen...Amen...

Grzeszność w rodzinie a choroby

8 IX 2010   Modląc się wieczorem w kaplicy w intencji małej Weroniki, która jest chora i lekarze kierują na zabieg, Pan Jezus pokazał mi grzeszność w jej rodzinie. Jak rodzice  kłócą się, aby każdy wygrał z Swoją sprawą. Dlatego Bóg dotknął dziecko chorobą, aby bardziej zwrócili uwagę na dziecko, a zaprzestali kłótni i sporów- kto ma rację.

24 I 2012  Zagubiona moralnie rodzina

Panie Jezu, zadzwonił do mnie mężczyzna o imieniu Piotr, jak mam mu pomóc?- Jest zagubiony. Jego sytuacja rodzinna jest w stanie krytycznym. Alkohol, pijaństwo, psychika, bluźnierstwa, pretensja, kłótnie, przeszkody i wszystko co najgorsze.

Jezus: Na tą rodzinę jest rzucone przekleństwo przez kobietę. Jego dziadek miał kochankę, ta kochanka wymagała od niego coś takiego, czego on nie chciał wykonać. Więc rzuciła klątwę na dziadka i na pokolenie. W tym nieporozumieniu było też morderstwo. Aby uzyskać łaskę przebaczenia trzeba pokuty i modlitwy....

21 III 2012  Fragment rozmowy ze zmarłą Zofią

Pani Zosiu, duży jest ten Tron?[Boga Ojca] –zapytałam. Duży- odpowiedziała. Jest w kształcie gwiazdy i cały ze złota. Ta gwiazda ma osiem ramion. Każde ramie jest wypełnione chórem Anielskim, który wyśpiewuje na uwielbienie Boga. ....Całe niebo jest wypełnione komnatami. Każda komnata należy do jednego Świętego, który jest nad resztą. Każdy idzie  do Swojego –Patrona od imienia, lub w wykonywanym zawodzie.

Tysiąc  srebrnych gwiazd w Fatimie

13 V 2013  W tym dniu i o tym czasie jestem w Fatimie. Matka Boża zaprosiła mnie w swoje Święte progi, gdzie dobry Bóg dał mi łaskę- tu, tak daleko od mojego rodzinnego domu i mojej Ojczyzny- czas na spotkanie ze mną.  Podczas uroczystej  Mszy Świętej, kiedy wszyscy wierni śpiewali: Święty, Święty, Święty! My lud Boży ujrzeliśmy na niebie cud. Tysiące srebrnych gwiazd zeszło z nieba i biły srebrnym blaskiem migocąc. Ta chwila trwała aż do słów: przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie! Po danym czasie gwiazdy zaczęły oddalać się od nas- unosząc się z powrotem w górę ku niebu, aż znikły.

Spotkanie z duszą

18 VI 2012 godz. 5.30.  Zostałam o tej godzinie zbudzona słowami: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Na wieki wieków. Amen –odpowiedziałam. Błogosławiony ten dzień, w którym Pan powierzył  nam  i zezwolił na nasze spotkanie- dusza do mnie powiedziała.  Kim Jesteś?- zapytałam. Jestem Aniela, ta która już z Tobą kiedyś rozmawiała. Nie poznałaś Mnie gołąbeczko Pana- dopowiedziała. Przepraszam, ale to było już tak dawno-powiedziałam. Szczęśliwi czasu nie mierzą- wyszeptała. Co chce mi Pani przekazać- spytałam. A ona na te słowa: Przychodzę do ciebie gołąbeczko o bardzo ważnym znaczeniu. Pan mówi: abyście nie wymawiali słowa „diabeł”. Bo on przychodzi na to słowo, ponieważ jest wzywany i szybko się zjawia z radością, że ktoś jest nim zainteresowany. Wszystko co czarcie nazywajcie „zło”, aby nie pozwalać mu działać, ponieważ jest drapieżcą o szybkim działaniu, nie da się prosić, tylko z radosnym sprytem przybywa, gdy  jest zawołany przez to słowo. Mówcie więcej o Matce Bożej, o Krwi Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zagłębiajcie się w łaskach, darach i miłości Bożej.

Ja w radości serca i z zachwytem wyszeptałam takie słowa: Boże, Ojcze nasz, dziękuję Ci. Bądź uwielbiony mój Królu w tym objawionym cudzie. Jezusie, Synu Dawida, bądź Umiłowany wraz z Matka Maryją, w każdej ludzkiej duszy i ukołysany w sercu każdego człowieka. W każdej modlitwie, w każdym słowie, czynie, miłości i w Twej wspaniałości. Z ogromną radością szepczę te słowa, gdzie wtóruje mi gołąb nad głową poprzez piękne gruchanie.

Blisko Matki

22 VIII 2012  Podczas modlitwy dostrzegam obecność Matki Bożej. Wpatrując się w Cudowny Obraz i wizerunek Matki Bożej- widzę, że gwiazdy tańczą wokół Prześlicznej Panienki. Jak w pięknym walcu obracały się w miejscu i delikatnie przemieszczały się w dowolne punkty. Dzwony biły, gwiazdy tańczyły, a ja modląc się przypatrywałam temu niesamowitemu zjawisku, gdzie i w tym miejscu dotykam łaski i cudu.


Niektóre tajemnice Mszy Św.

22 II 2013 r.

Kościół Przeczystego Serca Maryi przy placu  Szembeka w Warszawie.

Mój Anioł dodał [na początku Mszy] : Nie rozpraszaj zamysłami czasu, lecz weź czynny udział w tej ofierze....Poczułam jak Mój Anioł dotknął mojego prawego ramienia i nim potrząsnął na umocnienie tej modlitwy, w której uczestniczę. W tym momencie zaśpiewaliśmy wszyscy” :

Panie- zmiłuj się nad nami. Panie- zmiłuj się nad nami.

Chryste –zmiłuj się nad nami. Chryste –zmiłuj się nad nami.

Panie zmiłuj się nad nami. Panie zmiłuj się nad nami.

Po tym wezwaniu przeprosiłam Pana Boga Stwórcę Mego o przebłaganie za grzechy moje, jak i całego świata wołając:

Spowiadam się Bogu Wszechmogącemu...

Kapłan zawołał:  Pan z wami! A lud  odpowiedział: I z Duchem Twoim! Kapłan zawołał: Módlmy się: Boże , któryś przez Niepokalane Poczęcie Maryi podarowałeś nam Syna Swojego Pana Naszego Jezusa Chrystusa...

[Po tej modlitwie] Wsłuchując się w słowa tej modlitwy, dostrzegłam jak promień złoty wydobywał się z Tabernakulum i sięgając ołtarza przed Kaplanami rozdzielił się na tysiącem promyków, które rozchodząc się pop kościele dotykały wielu, lecz wielu było nie dotkniętych, którzy stali przede mną.

Więc w ciszy wyszeptałam: Duchu Święty, Duchu mej duszy, proszę Cię, wyjaśnij mnie, czemu Jedni są dotykani łaskami , a inni nie? I usłyszałem odpowiedź:

„Ci dotykani biorą czynny udział w ofierze, a ci, którzy nie są dotykani promieniami z Bożego daru- to są ci, którzy są w rozproszeniu. Nie potrafią całym jestestwem oddać się w Wolę Pana, albowiem są nękani przez różne duchy przeszkód, bo ich dusze są obciążone duchami różnych myśli”.

W tym samym czasie, kiedy ja rozmawiałam z Duchem Świętym, duchem mej duszy ,trwało czytanie z pierwszego listu Świętego Pawła Apostoła (5,1-4)......Podczas ofiarowania usłyszałam głos mojego Anioła, który wyszeptał do mnie takie słowa:

„Dziś ofiaruj tu wszystkich chorych i cierpiących, zanurz w kielichu krwi Pana, których spotkałaś na swej drodze życia. Złóż w ofiarowaniu wszystkich kapłanów, cały rząd Polski [z roku 2013],który dopuszcza się wszelkich obrzydliwości i nieprawości, tych którzy ograbiają Twój Kraj, zabłąkanych, cudzołożników, alkoholików, dzieci gwałcone i poszkodowane przez grzesznych rodziców. Proś o wyzwolenie z przeróżnych nałogów narkomanów, aby Bóg udzielił przebaczenia i Miłosierdzia, a także obdarzył wszystkich miłością i pokojem.

Powtarzaj za mną: Boże, przepraszam Cię, za tych wszystkich, których tu wymieniłem i spraw Boże, nasz Ojcze, aby ta ofiara dziś Ci złożona została przyjęta z łaskawości Twojej. Nie odsuwaj nas przez te wszystkie zaniedbania i grzechy, plugastwa i wykroczenia z Twego prawa, lecz okaż jeszcze odrobinę Miłosierdzia, abyśmy w darze z Twojej Ojcowskiej ręki, otrzymali owoc przebaczenia i litości przez Chrystusa Pana Naszego. Amen".

W dalszym uczestniczeniu we Mszy Świętej, dostrzegłam ogromną pracę i staranność mojego Anioła, którego zaniedbuję w moich spostrzeżeniach Jego ofiarności dla mnie. W grzeczności mojego serca zrozumiałam, że po zakończeniu Mszy Świętej przeprowadzę rozmowę z moim Aniołem Stróżem i przeproszę go za wszelkie zaniedbania, albowiem Pan mi dał łaskę, abym zrozumiała i doświadczyła błędów, które mnie obciążają, a ja o tym nic nie wiem, ponieważ mimowolnie żyję w czynie nieświadomie. W tym wyszeptała: Wołam do Ciebie Panie i ręce moje wznoszę, błagając o przebaczenie za czyny, których się dopuściłam przez moje nierozumne zachowania. Bądź miłościw mnie grzesznemu i przebacz mi, proszę Cię, abyś Boże, mój Ojcze nie był na Mnie zagniewany na wieki.

Wtedy Kościół zaśpiewał, a ja w równi z wszystkimi padając na oba kolana: Święty, Święty, Święty, Pan Bóg Zastępów, pełne są niebiosa i ziemia Chwały Twojej.....

W tym samym czasie otworzyło się niebo i wszyscy, którzy tam byli, wszyscy klęczeli i niebiańskim głosem wyśpiewali dla Pan Chwałę. Tą błogosławioną chwilę, przeżywa łam w radości mojego serca, wpatrując się w poczynania dusz zbawionych.

Wtem słyszę słowa Ducha Świętego: „Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, czym jeszcze Bóg może ludzi obdarować”. W dostrzeganiu piękna, tego co dani mi było zobaczyć, byłam zabrana z tych codziennych trosk i kłopotów. Miłość Boża o pokój przez, który wyzwolona zostałam wypełnił moje serce i wnętrze całkiem inną chwilą istnienia......

Idąc do Komunii, przeciskam się delikatnie, ponieważ ogromna jest w świątyni ciasnota. W tym czasie coś podcina mi oba kolana, padam na kolana i przyjmuję Ciało Pana. W tym momencie słyszę słowa: „Oddaj Mi pokłon i chwałę w całości swojej, albowiem Ja Pan przychodzę do Ciebie w Błogosławionym Ciele, bo Jestem Żywy i Święty”.


6XI 2013  Eucharystia w Licheniu

Wyszeptałam; Witaj Królowo, Matko Bolesna, Najsłodsza z Matek-Pani Licheńska.
Witaj, ach witaj Matko Jedyna, uproś mi łaskę u Swego Syna.
Dzisiaj Mateńko tutaj przybyłam , bo mnie wezwała  tu Boża siła.
Z Ducha Świętego to się zrodziło, że mam tu być, lecz nie wiem po co ?

Po tych  moich krótkich słowach rozpoczęła się Msza Święta. Wtem usłyszałam w moim sercu słowa:

„Chcę, abyś całą Eucharystię  klęczała, dziś Bogu Ojcu należy się szczególna Chwała”.

Posłuchałam głosu i pomimo wszyscy stali, siadali, klękali, ja trwałam w pozycji klęczącej uczestnicząc w Eucharystii. Zamknęłam powieki  i wysłuchiwałam się w Słowo Boże. Wtem odczułam, że unoszę się ponad ławki i przybliżona jestem do ołtarza na którym jest sprawowana Msza Święta.

Nagle ujrzałam przed sobą Pana Jezusa. Pan Jezu rzekł: „Oto Moje Królestwo i Tron  zapisany słowami ‘’. „Jestem Który Jestem ‘’. „Tu jest Moje Królestwo’’. W tym miejscu, gdzie Potędze i Mocy Boga Ojca przez wypełnienie czynu ludu Bożego, w posłudze  Mojej Matki to  Królestwo zostało  zbudowane, gdzie zasiądę jako Król-mianowany przez Lud Boży i Mego Ojca, który mieszka w niebie jak i na każdym miejscu.

Po tych słowach Pana Jezusa wyszeptałam; O Panie Mój. Królu Mój. Potęgo i Władco. Dziękuję Ci , za oświecenie mnie  i przekaz tak pięknej wiadomości. W szczerości serca służę Ci i oddaję Ci Cześć i Chwałę, jako Królowi w dobroci mojej i w wierze. Pan Jezus siedział na Tronie Królewskim, był w złotej szacie, w lewej dłoni  miał złotą kulę, a prawą dłoń uniesioną do błogosławieństwa , złotą koronę na głowie z szlachetnymi kamieniami  w kolorze bieli, czerwieni i błękitu. Tron był umieszczony nad ołtarzem pod napisem; „Jestem Który Jestem’’. Wpatrzona w zachwycie i radości serca nie mogłam oderwać wzroku  od tej wizji, która była mi objawiona.

W wielkiej radości wirowałam z zachwytu , gdzie wyszeptałam: O Królu, pozwól mi ogłosić , to co mi dane było zobaczyć i usłyszeć. Pan Jezus wstał z Tronu. W tym  czasie spojrzałam w dół i zobaczyłam wszystkie ludy całej ziemi. Była ich ogromna liczba- sto tysięcy po sto tysięcy. Wszyscy ukłony bili twarzą ku ziemi. W tym czasie widziałam ogromne piękno, ład i porządek. Wszystko było wypełnione pokojem i wdzięcznością, gdzie i ja byłam napełniona tym pokojem.

 

Modlitwa za osoby cierpiące na choroby nowotworowe.

13 V 2014  Święci  Kasprze, Peregrynie i Hardini!

Kochani Apostołowie Krwi Chrystusa i Patroni od raka. Przez wasze wstawiennictwo wznosimy błagalne wezwanie za tymi, którzy są chorzy na choroby nowotworowe. Wstawiajcie się za nami i wypraszajcie łaski całkowitego uzdrowienia dla chorych, aby mogły dalej żyć w zdrowiu duszy i ciała na Chwałę Boga i w służbie swoim bliźnim. Tym wszystkim, którzy cierpią z powodu  tej ciężkiej choroby prosimy, aby Dobry Bóg obdarzał tych wszystkich chorych łaska cierpliwością w cierpieniach, aby mogły wytrwać do końca. Kochani Święci pomóżcie tym chorym w wytrwaniu cierpienia wszelkiego rodzaju i gatunku tych chorób nowotworowych. O Święci, pomóżcie im wytrwać w łasce Bożej i codziennym ofiarowaniu swoich cierpień Bogu Ojcu razem z Krwią Jezusa ku pożytkowi wszystkich wiernych i wsparciu zbawczej misji całego Kościoła Chrystusowego.  Amen.

Święty Kasprze- módl się za chorych i cierpiących na raka.

Święty Peregrynie- módl się za cierpiących i chorych na raka.

Święty Hardini- módl się za chorych i cierpiących na raka i wstawiajcie się za nami u Dobrego Boga.   Amen.

--------------

25VIII 2014   Płaczący Jezus

Następnego dnia będąc w Kaplicy Matki Boskiej Królowej Polski, uklękłam pod krzyżem z Panem Jezusem. Modląc się byłam wpatrzona w oczy Pana Jezusa. Nagle zobaczyłam, że oczy Pana Jezusa są nasączone łzami  po chwili łzy zaczęły spływać po policzkach. Panie Jezu, czy ja jestem powodem tych łez?- zapytałam. I usłyszałam odpowiedź. Te łzy są powodem ogromnego grzechu i nienawiści w moim ludzie. Biedy, nędzy i głodu. Owieczko moja- módl się do Mojej Krwi każdego dnia, ponieważ ciągle jest ogromna grzeszność w moim ludzie. Ta Krew z grzechów obmywa was. Pan Jezus płakał i ja także płakałam będą w ekstazie. Po zakończeniu wizji pewna Pani zapytała- co ja widziałam?

Wiec w rzeczywistej prawdzie odpowiedziałam. Widziałam płaczącego Pana Jezusa. Po czym pomodliłam się i poszłam przed figurę Chrystusa Króla. Tam także był znak ukazany. Łzy płynęły po policzkach Chrystusa i na tej figurze. Czyli dostałam potwierdzenie, że bardzo jest źle, kiedy Chrystus Król płacze na dziedzińcu Jasnej Góry. Chcę dodać, że było ze mną kilka osób i ksiądz, którzy wiedzieli to co ja. Służebnica Miłości Bożej – Owieczka


11) Nadchodzi  Nowa  Era- nadejście wielkiego oczyszczenia


25 II 2011    Oto Ja Baranek Boży, który gładzi grzechy świata, przeprowadzę was do Nowej Ery, a przez nią do Ziemi  Obiecanej, gdzie Dobry nasz Ojciec czeka na wszystkich z utęsknieniem. Zaprawdę powiadam wam, że cała ziemia stanie się święta i wy staniecie się także świętymi.

 

12 IV 2012   Zapisz to wszystko co ci podyktuje, powiedz do innych, że was uratuję. Przygotujcie się-już niebawem przyjdzie wielkie oczyszczenie....Wtedy Alleluja zabrzmi dookoła, a lud wierny Bogu radośnie zawoła. Szatan pokonany- Jezus Zbawca Królem, cały lud rycerstwem- Bogu wierność w służbie. Ziemia zadrży cała- góry się zatrzęsą, przez Niepokalana świat  odniósł zwycięstwo. Z ucisku zostanie lud wyprowadzony, kajdany zła pękną- szatan pokonany. Bóg spojrzy na ziemię i litość  znów wzbudzi, dostrzeże, że garstka pozostała ludzi.  I szepnie do Syna- weź ich w Swe władanie, a naród zawoła- Błogosław nam Panie. Weźmie berło w ręce- Chrystus Król Wszechświata i miłość rozleje, a w tym wszystkich zbrata. I będzie królował pełne tysiąc lat, zgodą, miłością, pokojem- Bóg napełni świat. Taka to będzie Nowa Era- Pan Jezus powiedział, lecz ta wolność musi wyjść z każdego sumienia. Tak Bóg Ojciec zarządził- On kieruje światem, taki rąbek tajemnicy objawiam dziś Tobie.

 

13 IX 2012  Ja, Głos Wołający z Nieba- wołam i wzywam was, abyście żyli w Łasce Uświęcającej. Tak jak Zbawienie przyszło przez krzyż-tak i niebawem nadejdzie Nowa Era Pokoju. Gwiazda, która była objawiona przez Moje Narodzenie, ponownie zaświeci i ukaże się na niebie, jako znak na wielkie wydarzenie,  i naświetli tych, którzy prawdziwie wierzą w Ewangelię.

Wtedy Aniołowie naznaczą tych i zostaną pozostawieni. Reszta będzie w inny sposób posegregowana.

 

25XII 2012 / Przesunięcie się ziemi  do Nowej Ery życia/

Czas, który był Ci podany 20.12.2012. godzina 20.12. to czas, gdzie ziemia przesunęła się do Nowej Ery życia  w błogosławieństwie Boga Ojca. W tym czasie ziemia zatrzymała się na chwilę. Po tej chwili ruszyła z nowym biegiem obrotów, gdzie gwiazdy względem ziemi uczyniły posłuszeństwo, ustawiając się w równorzędnym szeregu, by podkreślić wielką moc Bożą na niebie, w przestrzeni i na ziemi. Owoc modlitwy, jaki był ofiarowany od tych, którzy moim słowom i twemu przekazaniu zaufali-Ja Pan błogosławię i  nagradzam po stokroć za wiarę, miłość i oddanie. Zapamiętaj; wy macie godziny-Bóg Ojciec odmierza je jako czas.

1IV 2013   Tych, których wybrałem naznaczyłem pieczęcią. Kto jej nie posiada- nie jest wybrany i prawdziwy, taki to działa z własnej chęci.... Tą trzecią część przeprowadzę przez ogień- oczyszczę ja jak srebro i wypróbuję ją tak-jak próbuje się złoto. Szlif uczynię na brylant i zezwolę na wezwanie Mojego Imienia.

13 IV 2012  Ja Pan przejdę między wami i naznaczę  tych, którzy idą w prawie Bożym. Kto będzie czynił to co jest złe w oczach Pańskich, Bóg naznaczy, aby byli porwani. Porwani zostaną ci, co idą bezkarnie o zostaną  wprowadzeni do niewoli. Kto buntuje się przeciw Królowi, ten nie będzie godzien Królestwa doczekać....Nie czyńcie sądów między sobą, pozostawcie to Mnie Bogu Sprawiedliwemu.

 

6VIII 2013 /15 stycznia 2011 r. na Górze Kuszenia Pan Jezus wezwał Ewę Rycielską do 14 lat postu o chlebie i wodzie-3x do roku po 40 dni/  a po tym okresie zapowiedział okres „trzech dni” bez „słońca ani gwiazd na niebie”.


Kiedy zapadnie czternasta noc w czternastym roku wypełnienia  twojego  postu Bóg pośle Cię na ląd i tam będziesz wyczekiwać  świtu, gdzie wielu nie będzie potrafiło się uratować. Tam będziesz o głodzie i bez żadnego posiłku-po czym otrzymasz z daru Bożego dla ocalenia pokarm, abyś posiliła się i nabrała sił. Gwałtowna burza pochyli swe gniewy. Gdzie trzy dni  będzie was trzymać w swym  gniewie. Wtem przez te dni nie będzie słońca,  ani  gwiazd na niebie, a nawałnica będzie szalała niesłabnąca. Zanim zacznie padać deszcz i zrobi się zimno-przyjdzie gorączka i biegunka.

Tam, gdzie będę wzywany przez Imię Moje, będę tych uzdrawiał  i dam wszystko co będzie potrzebne.

13 XI 2013   Przybliża się dzień, kiedy aniołowie zatrąbią na każdego, gdzie każdy stanie przed sądem sprawiedliwym. Ja Pan wołam i napominam: Mówcie co dobre i czyńcie co szczere.

25 XI 2013   Nadchodzi czas, że każdy mnie ujrzy. Winnice ożywię i zezwolę, aby nowe sadzonki sadzić, po czym owoce piękne i soczyste zbierać.

 

13 IX 2014  Czyńcie starania-niech wszelka niegodziwo od was odstąpi i niech was nie zniewala, bo każdy kto tylko chce, to widzi na niebie wirujące słońce. To znak ostrzegawczy. Gwiazdy spadają z nieba i coraz mniej ich świeci. Ja przychodzę nie jako sędzia, lecz jako Król Miłosierdzia, aby was uratować , lecz musicie na to zapracować.

13 II 2015  Przychodzę, aby oznajmić Ci co spotka naród przy końcu dni. Władcy trzech krajów toczą debatę o zdobycz, zaś czwarty jest łowcą skór ludzkich. Ja zaś Potężny Władca  i Król postępuje według sprawiedliwego upodobania. Wszystkie tych władców upadną, lud, który pójdzie za Potężnym Władco i Królem ocaleje, gdyż przewyższy wszelkie zło siłą modlitwy. Ten lud będzie moim ludem i wzrośnie w potęgę ...

12)  Znak  na czole

13 X 2010  Kiedy się objawię to wszyscy uwierzą. Wtedy będą wołać, że do mnie należą. Lecz Ja poznam swoich, po znaku na czole, i ich wynagrodzę za ich mocną wiarę. Ci co służą Mi wiernie, będą naznaczeni, Świętym Krzyżem na czole, będą oświetleni. Kto tego znaku nie będzie posiadał, bo nie słuchał Ojca, biada temu biada.
Tych co się modlą i do mnie przyznają, tych, Moi synowie czoła namaszczają, choć wielkim uciskiem są dotykani będą za swe trudy wynagrodzeni.

25 II 2012 Bóg niebawem spuści Aniołów, aby naznaczyli- kto jest przy Bogu. Tych, których Aniołowie nie zaznaczą, pójdą na potępienie. Biada temu kto się nie nawróci, bo wtedy taki w popiół się obróci.

12 XI 2012 Ewa Rycielska” Panie Jezu, proszę Cię daj  mi odpowiedź-czyta pieczęć Boga Ojca jest prawdziwa, którą mamy w posiadanie [Pieczęć Boga Żywego]? Pan Jezus: tak – moje kochane owieczki. Bóg wam dał jeszcze jeden ratunek, aby ochronić cały świat przed zniszczeniem, przez plan organizacji zbrodniczej. Uwielbiajcie Boży Majestat przez modlitwy tej pieczęci.

13 II 2015  Czyńcie Przymierze i wypełniajcie je, a Bóg wyciśnie pieczęć i obdarzy dobrem. Strzeżcie mej mowy i ustaw. Berło Mojej Potęgi trzymam nad każdym. Wasze czoła są już naznaczane. Oddaleni od źródła łask Bożych mają czarne krzyże.  Przybliżający się do Tronu łaski –cieliste. Ci, którzy złączeni w modlitwie są naznaczeni świetlanym blaskiem. Nadchodzi klęska –trwajcie w ufności i ‘’nie lękajcie się, bo Ja Jestem’’. Idź do mego ludu i przekaż to, Błogosławię Cię.

25VIII 2015   Na prawych, nie będzie potrzebne sąd od uczonych, nakreśli znaki na czole tym, którzy się tego czynu nie dopuścili i Ci, którzy będą naznaczeni znakiem na czole- pozostaną.

 

13)  Zakończenie przekazywania orędzi

20 VII 2016

W tym czasie jestem w Kaplicy w moim ogrodzie na modlitwie. Dziś jest 11 rocznica napisania pieśni „Owieczka”. Jestem w dziękczynieniu dla Trójcy Świętej i Matki Bożej za ten utwór. Matka Boża jest Pośredniczka wszelkich łask z Duchem Świętym. Podczas wdzięczności serca mojego mam objawienie. Pan Jezus przychodzi do mnie z tymi słowami. Jestem - Oto Jestem.

Owieczko moja- nie pozostawiaj bez opieki tego miejsca, które jest namaszczone Moją obecnością. Teraz niech inni przychodzą tutaj w naglącej potrzebie. Namaszczam Cię na pustelnika zranionych serc i pogubionych dusz. Chcę, abyś więcej miłości ofiarowała Bogu Wszechmocnemu. Tylko miłość zwycięża we wszystkim. Przyjmij ze zrozumieniem Moje pouczenie, to ochrona na przetrwanie. Katastrofa płynie w zatrutej przestrzeni. Antychryst już zasiadł na tronie, by zabijać bez wahania. Lud nie ginie pojedynczo, ale liczebnie. To znak, że nasilenie zła postępuje. Jest niewiara dynastii kościoła.

Hierarchia kościelna doprowadza do oślepienia i zaciemnia mój lud, aby Moje pouczenia i nawoływania były nie przyjmowane, lecz podeptane. To nie zabawa, to schizma i prawdziwość prawdy, która płynie z prądem knowań. Wołam:

Dzieci Moje, zbudźcie się z ospałości i módlcie się, dużo módlcie się, pośćcie, pokutujcie, oczyśćcie się z grzechów – cza nagli. Zło wzburzone falami knowań. Cały świat zatruty niszczeniem. Nienawiść  wprowadziła się do ludzkich serc. Lud odrzuca Boga, przyswaja zło i grzech. Wśród ludu jest nienawiść i niezgoda. Konflikty religijne dzielą chrześcijan i prowokują do ataku.

Wszystko zmierza w zła stronę. Ta niebezpieczna euforia doprowadzi do rzezi, krew poleje się. Lud jest podzielony- Kościół też. Przybliża się zagłada ludzkości. Owieczko moja-  bądź przygotowana duchowo na to co nadchodzi. Staraj się o czystość duszy i serca. Żyj w nasileniu westchnień ku Bogu Ojcu. Dalszym zadaniem dla Ciebie jest, aby utrzymać się w równowadze, w którą jesteś wprowadzona. Cały czas jesteś chroniona  w cieniu Moich skrzydeł, gdzie nadal będę  Cię chronił. Niech Twoja myśl nawet nie myśli, że Cię zostawiłem, albowiem Mój bok jest przy twoim boku i opieka Moja nad tobą, każda droga Moją drogą i czyny Moimi czynami. Nic nie odbieram i nic nie zabieram. Błogosławię jednakowo i umacniam we wszystkim. Pamiętaj; Ja Jestem. Jestem- Oto Jestem. Jestem z Tobą, w Tobie i przy Tobie. Owieczko moja- zdaj się całkowicie na  Ducha Świętego.  88 miesięcy byliśmy razem złączeni, lecz ten czas kończy się. Przeżyłem z tobą wielkie burze nawałnic zła i ataków. Zawsze byłem obecny w trudzie i poranieniu. Wprowadziłem Cie na prostą drogę- idź nią. Moja Moc jest  w Tobie na zawsze. Doprowadziłem Cię do doskonałości. Twoja wiara Cię ocaliła. Jesteś Ewą dla Nowej Ery Pokoju. Na tym kończę objawienia, jako Duch Święty zostaję, by się reszta wypełniła teraz i na wieki. Amen. Trwaj i Ufaj, żyj w tym co dzień, idź w tej niestrudzonej drodze, niech w twym  życiu wiara trwa, dziel swa mądrość po połowie, tylko miłość ma być pełna i szlachetna i zupełna. Dalsze będzie prowadzenie przez Ducha Świętego tchnienie, to Ja Pan Ci przekazuję, Duch Święty w tym owocuje. Wszystko już Ci przekazałem i z mego serca wylałem. Błogosławię Cię w tym wszystkim, czerp Mą Moc z Eucharystii, karm się Moim Świętym Ciałem, gdyż mało czasu zostało.

Pan Jezus trzykrotnie uczynił znak krzyża Świętego nade mną, Błogosławiąc mnie i delikatnym gestem wszedł w Tabernakulum. Ja klęczałam zatrwożona tym zaskoczeniem. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że objawienia się zakończyły. Przyszłam do domu i opowiedziałam mężowi o tym wszystkim. Mój m rozpłakał się, lecz ja byłam spokojna. To Pan Jezus dał mi łaskę i umocnił mnie na ten czas.

Służebnica Miłości Bożej- Owieczka.

Uzupełnienie
Systematyczne przekazy zostały zakończone, ale z  natchnienia Ducha Świętego, otrzymuje   okresowe   Słowa od Pana. Niektóre z nich autorka-Ewa Władysława Rycielska publikuje na kanale youtube. Np.13II2017r. otrzymała polecenie otwarcia Słowa Bożego. Otwarła Biblię  na Księdze Ezechiela: Proroctwo o stolicy. Rozdział 24 (werset 1 – 14). Mówi on o zniszczeniu Jerozolimy. Po przeczytaniu doświadczyła rozeznania, że to dotyczy Warszawy!!===============