Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
88
906
866

+40

Odwiedziny
...305 092

Orędz.-Alicja M.M.-cz.VI-Bóg bogaty w miłosierdzie

PDFDrukujEmail


Alicja M.M. od Apokalipsy - Orędzia cz. VI- Bóg bogaty w

miłosierdzie-

/w tym orędzia o "Wolnej Elekcji" -22/23IX2019 oraz 6/7X2019r.
--------------Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy

                                                              Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”
                                                                                           8 IX 2019r.

08.O9.2019r. W IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN. AMEN. AMEN. POZDRAWIAM WAS DZIECI UMIŁOWANEJ MATKI NIEPOKALANEJ KRÓLOWEJ POKOJU WSZECHŚWIATA, ZŁĄCZONYCH PRZEZ MOJE „OŁAWSKIE OBJAWIENIA”. Tak AMM, ty też jesteś jedną z nich, bo tam dokonało się twoje uzdrowienie, złączenie mistyczne, więc zaślubiny z BOGIEM w  TRÓJCY JEDYNYM przez MOJE przygotowanie twego serca do miłości Boga i bliźniego. To świadectwo trzeba dać.

Tak to było święto Mojego Narodzenia obchodzonego wg  tradycji. Wtedy wasza Grupa Modlitewna Pielgrzymkowa pod przewodnictwem s. Z.Sz. prowadziła modlitwę różańca świętego część bolesną w intencji POLSKI - Ojczyzny twojej i Mojego Królestwa. Było to jeszcze na działkach w altance śp. Pana Domańskiego, gdzie się modlił i miał spotkanie  ze MNĄ Niepokalaną i to JA KRÓLOWA uzdrowiłam go polecając, by modlił się i błogosławił krzyżem Mojego Syna, a lud mój zostanie uzdrowiony na duszy i ciele. Tak wtedy, podczas tej modlitwy twoje serce po sakramencie pokuty na Jasnej Górze i zamówionej Mszy Świętej za siebie danej z natchnienia Ducha Świętego u stóp Jezusa z Mogiły - cudownej figury, Pan MÓJ SYN  otworzył twoje serce i przy III tajemnicy cierniem ukoronowania wypowiedziałaś te słowa: „Tak MATKO, ja chcę przyjąć tą koronę cierniową za POLSKĘ”. I tak się stało. Szybko poczułaś I-szy ciężar bólu tej  założonej  korony na głowie. Przy II - gim nałożeniu omdlałaś i dopiero przy odmawianiu tajemnic różańcowych chwalebnych,  to jest Zesłania Ducha Świętego, powoli dochodziłaś do przytomności. Zobaczyłaś brudne twarze osób ciekawskich i nie chciałaś wracać do tej rzeczywistości tego ziemskiego świata. /AMM: Wiem z relacji świadków tej pielgrzymki, że grupa się modliła/. Pielgrzymkę prowadziła  Moja wybrana córka, która teraz prowadzi Jerycha zapoczątkowane przez śp. Anatola Kaszczuka.

Wizja duchowa: Zobaczyłam MATKĘ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ  zdążającą na to wybrane miejsce. Otrzymałam wiele darów duchowych, między innymi zobaczyłam św. Jana Pawła II jak dźwigał krzyż biały na całą długość naszego autokaru, a ja mu pomagałam. Później w drodze pielgrzymki do Fatimy w Wadowicach przy chrzcielnicy Jego słowo: "Pomóż mi dźwigać ten krzyż tego pontyfikatu  wg pouczenia Pana Jezusa, bo MÓJ KRZYŻ JEST LEKKI A MOJE BRZEMIĘ SŁODKIE". Tak, to było twoje oczyszczenie - przemiana życia wewnętrznego i początki tej duchowej łączności danej z łaski Bożej.

I to świadectwo trzeba dać na chwałę Boga w Trójcy Jedynego. Stałaś się jednym z przekaźników. Dodaj tą wizję porwania cię przez Cherubinów do nieba, co już zapisałaś z polecenia Mojego Syna w temacie: „Jak Duch Święty  widzi twoje życie”. Cieszę się, że z inspiracji przekazów Mojego Syna Cypriana Polaka dajesz to świadectwo, by dać dziękczynnie. Po roku też pojechałaś na to miejsc wybrane, potem były przyjazdy waszej Grupy Modlitewnej.

AMM: Pamiętam tą Mszę Świętą w wybudowanej nowej Świątyni, kiedy nastąpił ten CUD EUCHARYSTYCZNY. Zobaczyłam duchowo te Hostie Święte przemienione, konsternację kapłanów sprawujących Misterium MĘKI Pańskiej. Po przyjęciu Komunii Świętej inność smaku. Do dziś jest mi dana łasa duchowego przyjmowania  Eucharystii, która pomnaża się. Czuję płatki Hostii w  mojej buzi, szczególnie gdy modlę się gorliwie, jak i teraz, kiedy spisuję to święte pouczenie Boże, by dać świadectwo dla umiłowanych dzieci Twoich, potwierdzając miłość moją i JEZUSA Oblubieńca Twego.

Jest też znak Komunii Duchowej dany na obrazku Świętego Oblicza Pana Jezusa z Całunu podczas modlitwy z s. S.W.  w domu moim- teraz Domem Modlitwy imienia św. JPII.   Pamiętam też - to przypomina Anioł AVE- Stróż Polski, procesję pokutną na kolanach prowadzoną przez Grupę Modlitewną Warszawską od domu śp. Domańskiego do miejsca objawień, a my modliliśmy się pod krzyżem, bo był zakaz wstępu wchodzenia na działki.  Ludzie przyjeżdżali z całej Polski i krajów ościennych.

Jednak JA KRÓLOWA POKOJU NAD WSZYSTKIM CZUWAŁAM I MÓJ SYN. I już jest czas, by ten niefortunny Episkopat Polski i biskup tego miejsca- Gulbinowicz, przeprosił publicznie mój lud i uznał te „Orędzia oławskie” oraz świadectwa ludzi tam uzdrowionych. U BOGA nic co jest dobre nie jest zapomniane. Wrogów tej historii było wielu: SB, MO, PZPR i inne siły, szczególnie masońskie, które triumfowały. Za pośrednictwem nie rozważnego E.P. udało się to Dzieło Boże rzec można zniszczyć.

Jednak Dzieło Boże wzrastało - trwa i trzeba to uznać, choć tyle łask zmarnowanych przez nieroztropność biskupów odpowiedzialnych i zarządzających na tym terenie i EPISKOPAT. REHABILITACJA SIĘ NALEŻY DLA ŚP. KAZIMIERZA DOMAŃSKIEGO MOJEGO SYNA WYBRANEGO, ZWRÓCENIE DOBREGO IMIENIA, a nie potępienie. Uczciwość w tej sprawie godna jest pochwały. Tak, JA KRÓLOWA POKOJU, WSZECHŚWIATA, czekam i MÓJ SYN JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI, BY TE FAKTY ZOSTAŁY UPORZĄDKOWANE.

PYTAM, CZYM SIĘ RZĄDZĄ ADMINISTRATORZY ARCYBISKUPI, BISKUPI W TYM WYPADU? ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST WASZA WIELKA, A „SĄD MAŁY DUCHA ŚWIĘTEGO - PRZEŚWIETLENIA SUMIEŃ” CO WAM WYKAŻE-? Wasze usługi dla dwóch panów - Panu Bogu świeczkę, a dla diabła ogarek? Jest dziecko wiele świadectw co do tych MOICH objawień w Oławie.

Niech ta strona internetowa daje dokumenty, świadectwa ludu uzdrowionego, proroctwa podane do publicznej wiadomości, by zmusić EXL do otwarcia sprawy rehabilitacji osoby wybranej, Kazimierza Domańskiego i listem pasterskim na ambonach wygłoszone.

Należy się też słowo przepraszam dla wszystkich moich dzieci, którzy tam przyjeżdżali, uwierzyli, a szczególnie  rodzinie Pana Domańskiego, która była bardzo prześladowana, Mój wybrany syn torturowany na różne sposoby psychiczne i fizyczne. Wysłać do biskupa Gulbinowicza, rodziny śp. sługi Mojego Kazimierza Domańskiego, opublikować na stronie DM św. JPII oraz „OBJAWIEŃ OŁAWSKICH”. I NIECH SIĘ TAK STANIE.

Potwierdzenie: Psalm 12 werset 6:  „Wobec utrapienia biednych  i jęku ubogich- mówi Pan*: . I nich się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

Uniżona sługa NMP Królowej Pokoju Wszechświata. AMM, używaj teraz słowa: Maria Michalina od Apokalipsy. I nich się tak stanie.

---------------


Słowo Boże do (Alicji) Marii Michaliny od Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”
15.IX.2019r.  Święto Matki Bożej Bolesnej/

 W Imię  Boga  w  Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. JA KRÓLOWA BOLESNA POLSKI, PANI  Z LA SALETTE BŁOGOSŁAWIĘ PRZEZ MOJE NIEPOKALANE SERCE, A TAK BOLEJĄCE NAD DZIEĆMI SWOIMI W POLSCE - OJCZYŹNIE TWOJEJ W  MOIM KRÓLESTWIE I NIE TYLKO; WE FRANCJI,  ITALII TEŻ I WSZYSTKICH KRAJACH OŚCIENNYCH PRZYLEGAJĄCYCH DO WASZYCH GRANIC.

 MM od Apokalipsy spisz to święte pouczenie Moje tak jak usłyszałaś. Potwierdzenie po przyjęciu  EUCHARYSTII OFIARY MSZY ŚWIĘTEJ: PSALM 3 WERSET 6, zapisz: "Kładę się, zasypiam i znowu się budzę, bo Pan mnie podtrzymuje”. Temat: „Modlitwa prześladowanego”.

 Tak dziecko moje Królestwo Moje w twojej ojczyźnie jest bardzo prześladowane, dlatego potrzeba takich serc ofiarnych do modlitwy w obronie wiary tradycji kościoła, ewangelii, by siać miłość i dać nadzieję dla innych nieroztropnych i nierozsądnych dzieci moich. Tak, zebrałam  was Moi  wybrani  Apostołowie miłości, zaprosiłam po imieniu każdego z was bracia i siostry, bo wy jesteście tymi iskrami, by zapalać innych do miłości Boga i bliźniego.

Przyprowadzili was Aniołowie, bo w tej kaplicy jestem szczególnie obecna jako KRÓLOWA ANIELSKA - 02.O8 MOJE ŚWIĘTO. Jednocześnie jestem tu z tym darem, który wyprosił Święty Franciszek z Asyżu, przebaczenia kar i win. Nie wszyscy o tym pamiętają, nawet kapłani, a winni przypominać i przygotować dusze do sakramentu pokuty, bo nie wiadomo co przyniesie następny rok i kto go dożyje!

 To jest wielki znak zapytania i tylko OPATRZNOŚĆ BOŻA -SAM BÓG OJCIEC zna czas i godzinę waszego zejścia i oby można powiedzieć o każdej duszy: „Zasnął w Panu”-„Zasnęła w Panu”. Święty Franciszek większość z was tu zebranych na modlitwie zwerbował do FZŚ, więc trzeba tą regułę zachować, która daje furtkę do nieba. I za to trzeba dziękować, bardzo dziękować.

 Wy macie żyć dla BOGA z Bogiem, a nie dla świata i miejscowych na tą drogę zaprosić. I cieszę się, że was tu zgromadziła ta miłość do BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO. Barbaro i Anno- zabrakło was, a jednak zaproszone  byłyście.!!! Pozdrawiam Moją córę wybraną Sabinę, która czuwała nad całością, błogosławię i przytulam do Mojego Macierzyńskiego  Serca. Bóg zapłać za poczęstunek MM i wszystkim, którzy swój dar przynieśli – JS za  modlitwę w ciszy serca, co daje wielkie ukojenie dla innych w rodzinie. Pozdrawiam JA MATA BOLESNA Z LA SALETTE ludność miejscową-  można rzec te rodzynki. Tyle proszę o modlitwę kół różańcowych raz w miesiącu, pytam jakie róże Mi dacie w prezencie? Moja Matczyna prośba o godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu jak w Ogrójcu, a jednak zamknięte są wasze serca, jak również małe zaangażowanie kapłanów - trzeba chcieć oddać CHWAŁĘ BOGU W TRÓJCY JEDYNEMU POPRZEZ MOJE NIEPOKALANE BOLESNE SERCE I PRZECZYSTE SERCE ŚWIĘTEGO JÓZEFA. Czekam na poprawę, ale czasu już jest bardzo mało.

Przypominam, że Sąd Mały Ducha Świętego już we drzwiach. W jakim stanie dusze wasze się obudzą? Przykro by było znaleźć  się w jeziorze siarki i usłyszeć słowo Mojego Syna Jezusa Chrystusa: "Nie znam was, idźcie precz w ogień przeklęty".

 Napisz Mario Michalino, że spisujesz to "Słowo Boże" na polecenie MOJE - KRÓLOWEJ BOLESNEJ PANI Z LA SALETTE MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO. I nie są to słowa twoje, ty tylko jesteś narzędziem. I bardzo dziękuję ci córko moja umiłowana za tą wolę chcieć wynagradzać za innych, by ratować dusze zgubione. Tak też pozwolił Mój Syn i byłe duszy czyśćcowe, by się wykupić, o które prosiłaś, znasz po imieniu np. sąsiadka, która odprawiała Moje Nabożeństwo Majowe itp. Napisz córko moja, że ze względu na twoją wiarę Bóg Ojciec udzielił tej łaski wykupienia dusz.

 Wsłuchiwałam się w wasze modlitwy, uwielbienia, dziękczynienia i prośby, które wypełnią się w stosownym czasie. Należy dzieci moje zaufać. Cierpienia wasze są Mi bardzo potrzebne, by ratować inne dusze zagubione, za które nikt się nie modli.

 OJCZYZNA WASZA POD KRZYŻEM  z inicjatywy zaangażowanych świeckich z pomocą biskupów choć nie wszystkich- wyprosiła wiele, bo Moje dzieci wybrane błagały mocą różańca świętego. Bóg zapłać wszystkim kapłanom, biskupom, którzy na terenie swoich diecezji odprawili Ofiarę Mszy Świętej, Drogę Krzyżową i inne stosowne modlitwy. Bóg zapłać tobie córo Moja umiłowana/ S.W./ za twoje działanie u stóp Moich Królowej Świętego Szkaplerza na Drodze Krzyżowej Mojego Syna. Wam córy i synowie dziękuję Ja Matka Jezusa Chrystusa i mówię kocham was, kocham was, kocham was jak Syna Mojego Jezusa, gdy wypełniacie JEGO ŚWIĘTĄ WOLĘ i słuchacie natchnień Ducha Świętego.

Napisz dziecko Moje MM od Apokalipsy - MOJE dziękczynienie dla tego księdza kanonika z Tomaszowskiego Sanktuarium; Błogosławię, umacniam, przytulam do Mojego Macierzyńskiego Serca JA MATKA KAPŁANÓW. W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Potwierdzenie: Psalm 3 werset 9, zapisz: „Od Pana pochodzi zbawienie, błogosławieństwo Moje nad narodem Twoim."

 BÓG ZAPŁAĆ za Grupę Hrubieszowską z liderką J.B. za Lucynkę, Danutę, Babcię    / Adoracje w parafii zorganizować w miesiącu różańcowym/,  Teresę z Pawłówki/ tam św. Maksymilian zaprasza,  zorganizować modlitwę różańcową za pozwoleniem ks. Proboszcza - na pewno nie  odmówi Mojej Matczynej prośbie- Jerycho też mile widziane. Bóg zapłać za grupę z Zamościa, ufajcie a prośby wasze zostaną spełnione. Znam was i miła jest MI wasza chęć trwania u stóp Mojego Syna Żywego  obecnego w Eucharystycznym Chlebie, a św.Józef Mój Oblubienic niech wam przychyli nieba. Moje wybrane córy z Tomaszowa Lub. jestem dumna z was.

 Tak trzeba stanąć na wysokości zadania, które wam dane na te czasy, trudne czasy prześladowań w Ojczyźnie Waszej szczególnie kapłanów i ich ogarniać modlitwą i postem wspierać. Pozdrawiam śpiewających, czynicie to sercem, ufajcie a spełnią się słowa powiedziane przez Mojego Syna Jezusa Chrystusa Króla – ufam Króla Polski:"Moje brzemię jest słodkie, a Mój Krzyż lekki", jak złączony  z NIM JEZUS, który za was oddał życie na krzyżu. Gospodarzom tego świętego miejsca Mojej obecności, szczególnie w tym znaku  figury Matki Bożej Bolesnej w dniu Mojego święta obficie błogosławię . W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.

 Tak jak mówiłam porozbijam te kamienie wyhodowane w waszych sercach, tym młotkiem zawieszonym na Moich Piersiach, bo na nowo krzyżujecie Mojego Syna, Dekalogu nie zachowujecie. Tymi obcęgami poprzecinam waszą pychę uczniowie Jezusa w kapłaństwie, a mocą tego łańcucha zwiążę wszelkie zło panujące w Polsce, Francji, Italii te grzechy Sodomy i Gomory, która śmie paradować się kolorami tęczy. To jest profanacja świętości.

Bóg Ojciec zawarł Przymierze łukiem tęczy promieniującej na niebie ze swoim ludem, błogosławił obficie potomstwo Abrahama, Izaka, Jakuba, Józefa, Mojżesza, oraz pragnie tą Aleancę powtórzyć na nowo - zawrzeć przymierze z POLSKĄ wybraną na te czasy, NOWE JERUZALEM. Na wzór św. Jana Pawła II należy to uczynić EXL w EP. w czasie Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa Boga Żywego Jednorodzonego na Króla Polski, by nastała jedna owczarnia i jeden pasterz – Nowa era pokoju.

Lecz nie wszystkim będzie dane tego doczekać, bo szybko nastąpi „Sąd Mały Ducha Świętego” i zdziesiątkuje wasze szeregi arcybiskupi, biskupi, kapłani, bo więcej dbacie o życie doczesne niż wieczne. Zastanówcie się, to jest Moje przesłanie do was uczeni w piśmie/ faryzeusze/, jak również do ludu mojego. Ogłoście to całemu światu. Tak mówiłam do dzieci w La Salette i to powtarzam do was: Nawróćcie się, nawróćcie się, nawróćcie się.  Jeszcze czekam, ale ramię Mojego Syna jest ciężkie, powstrzymać już nie mogę sprawiedliwej Ręki BOGA OJCA PRZEDWIECZNEGO, czas się wypełnia, czas już jest.

Módlcie się, przygotujcie się przez sakrament pokuty z życia całego, obyście zdążyli dać zadość uczynienie, błagam, daję wiele znaków. I tu też będzie dany znak, krzyż MOJEGO SYNA ZAŚWIECI - ale może  być już za późno na pokutę, teraz jest ten najszybszy czas.

Odwagi Synowi Moje w kapłaństwie, EXL - arcybiskupi, biskupi. Przygotować lud mój to jest polecenie brewe, przekazać do ks. biskupa M.R. niech powiadomi swoich kapłanów, za których jest odpowiedzialny, wysłać do miejscowego ks. proboszcza parafii G. Opublikować na stronie internetowej DM św. JPII. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

 MM od Apokalipsy złóż dziękczynienie. Spisujesz to Słowo Bożego pouczenia z woli Królowej Bolesnej z Lichenia, Zwycięskiej z Jasnej Góry, Pani z La Salette Płaczącej i w twojej Ojczyźnie krwawymi łzami z Oławy- też Królowa Pokoju- Wszechpośredniczka.

PYTAM, GDZIE SĄ DOKUMENTY TEGO BADANIA? Niech Kuria biskupia to zdementuje, publicznie ogłosi. Tyle cudów Bożej Miłości eucharystycznej-przemian świętych Hostii, gdzie Mój Syn dał znaki na tej polskiej ziemi: SOKÓŁKA, LEGNICA, zapomniany cud eucharystyczny w Oławie. Do tego też wrócić trzeba, uporządkować sprawy rehabilitacji śp. Kazimierza Domańskiego i jego rodzinę przeprosić publicznie jak było powiedziane w "Słowie Bożym w dniu 08.09.2019r. /AMM- cz.VI/ i wołać miłosierdzia stając pod krzyżem, na którym zawisło "ZBAWIENIE ŚWIATA".

 To trzeba sobie wziąć do serca, patrzeć w niebo, bo już wkrótce będzie wiele znaków Bożego oczyszczenia, które trwa. Tak, pożoga i trwoga dotyka was na żywo, otwórzcie oczy ducha i serca.

 Wy na obczyźnie wracajcie do kraju, to będzie jedyne bezpieczne miejsce dla Polaków. Bo ich wybrał Bóg Ojciec Przedwieczny, dlatego tak wielkie są te manifestacje złego, wścieka się atakuje nieustannie przez sabotaż wód ściekowych w Warszawie, szkoły loby i wszelkie przejawy kłamstwa w mediach najemników. Teraz szczególnie spotęguje swoje siły przed wyborami w POLSCE.

Należy dobrze rozeznać kandydatów do parlamentu i senatu, żądać pełnych życiorysów, które winne być ujawnione, aż co najmniej do trzeciego pokolenia, by to znów nie był rząd w myśl tej m a k s i m y  „Wasze ulice, nasze kamienice”.

Wielka jest walka teraz, by wyprosić i wybrać wg woli Bożej.  Trzeba modlitwy, postu, rozeznania, wtedy usłyszycie co wam podpowie Duch Święty, Anioł Stróż Polski- AVE, lub Anioł Stróż osobisty, ale trzeba prosić. Zaangażować się duchowo i publicznie działać na chwałę  Boga w Trójcy Jedynego.

Matko, a co z Konfederacją? Tu jest wielki znak zapytania, rozsądźcie w sercu, bo dojdzie w POLSCE do rozlewu krwi, burza będzie wielka, oby nie doszło do wielkich rozruchów z użyciem obcego wojska. Prawda zawsze wyjdzie na jaw i zwycięży, bo PRAWDĄ JEST MÓJ SYN JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI, a było powiedziane przez wielu proroków między innymi  Cypriana Polaka też:

Jak Mój Syn Jezus Chrystus Syn Boga Żywego, nie dostanie można rzec tej nominacji „Król Polski” wg życzenia, to sami się nie obronicie!

ZŁO wykorzysta ten moment - czas przed wyborami i po /wyborach/, by was rozszarpać, posegregować Kościół na „nie”. Masoni nad tym pracują jak was ujarzmić na nowo, by lud Mój wzrastał, szczególnie młodzież, dzieci bez BOGA OJCA, SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO.

To jest wielka gra nienawiści i zła, przeciw miłości BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO. Trzeba wielkiego zaangażowania EXL Kościoła Katolickiego, Apostolskiego w Polsce; modlitwy i pokuty, a nie przebierańców współpracujących z wrogiem – pachołków Antychrysta.

Tak macie wolną wolę EXL i lud mój.  BÓG wypluje was ze Swoich Wnętrzności i wzbudzi sobie z „tych kamieni” jak było powiedziane- Nowy lud kochający Boga w Trójcy Jedynego, który zawrze przymierze miłości na nowo. Bóg będzie ich Ojcem, Mój Syn Panem- Królem wszystkich narodów dwunastu pokoleń, gdzie Duch Święty będzie uznany, słuchany. I będą wykonywane zadania na miarę czasów za Moim pośrednictwem Matki Kościoła w Polsce, nie mówiąc już o świecie, Nowe Jeruzalem reszta Kościoła.

Tak, Mario Michalino od Apokalipsy - kula ziemska pęknie, tą wizję widziałaś podczas czwartej pielgrzymki do ziemi świętej-opis dołączyć: ------->[Jerozolima Terra Santa 26V2012r.

Wizja: Byłam budzona na modlitwę w nocy, każda modlitwa dyktowana, przepraszałam za moje lenistwo również duchowe. Rozumię - uczyniłaś to w kaplicy - wybłagałaś wiele, wiele, widoczne  to będzie w niebie.

Widzę pękającą  ziemię na pół, wszystko spada, stacza się. Czyżby nic nie pozostało? Nie zostanie tu kamień na kamieniu.

Modlę się: Boże miej litość nad nami, proszę błagam - taka piękna ziemi, po której sam Pan Jezus chodził w ludzkim ciele wziętym z Maryi Dziewicy z woli i potęgi Boga Ojca          Wszechmogącego mocą Ducha Świętego uczynionego / Orędzia –Alicja M.M. cz. IV/ Krwawy bicz-2.II. 2019r./

I tak się stanie, bo nie można dłużej czekać. Ta wasza opieszałość w działaniu na rzecz BOGA i człowieka w miłości już skończyła się. A MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO, to błogosławieństwo na Moją prośbę Matki Kościoła Świętego jeszcze daje Bóg w Trójcy Jedyny, w imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Potwierdzenie „Słowa Bożego”, Apokalipsa rozdział 13, werset 2. Temat: „Smok przekazuje władzę Bestii". „Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej jakoby niedźwiedzia, paszcza jej - jakoby paszcza lwa. A smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę”.

A to dziecko moje nawiązuje do Watykanu, Antychryst ten tron przyjmuje, a kościół pójdzie za nim - ten fałszywy, wy więc zejdziecie do katakumb, podziemia, gdzie prawdziwa Msza Święta wg reguły MOJEGO SYNA PODANEJ PODCZAS OSTATNIEJ WIECZERZY, BĘDZIE SPRAWOWANA I PRZETRWA W MAŁYCH GRUPKACH, WYBRANYCH KAPŁANACH, KTÓRZY POTAJEMNIE EUCHARYSTIĘ BĘDĄ PONAWIAĆ W DM św. JPII I INNYCH ŚWIĘTYCH. To już się zbliża ten czas prześladowań ucisku moich dzieci.

Ale ufajcie wybrane dzieci moje, wam jest dane wytrwać i święci Aniołowie Moi będą mieć nad wami pieczę, poślę Mojego Anioła Pokoju, który jest  Miłością i będzie wam przewodził, gdy antychryst się objawi.

Wilków przebranych w owcze skóry poznacie po pieczęci czarnego krzyża na czołach opieczętowanych demonów w ludzkiej skórze po znaku bestii.

Wybranych moich po "Pieczęci Boga Żywego"-  znak rozpoznawczy Biała Hostia na czole i Mój Święty Różaniec na szyi, znak Krzyża Świętego na  piersiach i jeszcze Moja sukienka tj. szkaplerz święty. 

Trwajcie w pokoju, tak uzbrojeni  z łaski Bożej niczego wam nie zbraknie, ufajcie dzieci Moje, czas się zbliża WIELKIEGO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO PRZEZ TĄ INTERWENCJĘ PRZEŚWIETLENIA SUMIEŃ.

Będzie podział wielki, kto przeznaczony i zapisany w księdze życia ten przetrwa, a kto dany na męczeństwo, na przelanie krwi w obronie wiary katolicko - chrześcijańskiej,  to tak się stanie, a wszystko w miłości Bożej zanurzone jest.

Mario Michalino od Apokalipsy trwaj w  pokoju. Nie są to słowa twoje, ale mocą Ducha Świętego. Powtarzam, mówi  KRÓLOWA BOLESNA POLSKI  Z LICHENIA, przypominam: Zwołać to konklawe, czas nagli EXL. To jest pilne, już, już, już.

Napisz: Błogosławi Bóg Ojciec, Syn Boży-Odkupiciel, Duch Święty Ożywiciel. Amen. Amen. Amen. I niech się tak stanie. I tak się stanie.

MM OD APOKALIPSY - uniżona sługo NMP Królowej Polski, Pani z La Salette- płacząca nad zagubionym światem, tj. jego dziećmi, złóż dziękczynienie- Koronka do Siedmiu boleści 3x ze św. JPII, bo wyprosił cały Dwór Niebieski w sprawie tego czuwania modlitewno- różańcowego i teraz dziękuje ze wszystkimi świętymi. I tak się staje.

A PRZYJDZIE CZAS, ŻE DO MACIERZY DOŁĄCZY LWÓW I WILNO. Granice będą jak dawniej, bo taka jest wola Boga Ojca Przedwiecznego, który jest, był i będzie. Po trzykroć Święta Wola się wypełni. To podpowiada Anioł Ave Stróż Polski. I tak się stanie. Amen. Amen. Amen.

Zapisz werset 16 z Apokalipsy, rozdział 22 :”Ja Jezus posyłam swojego anioła, by wam zaświadczyć o tym, co dotyczy Kościołów, Jam jest Odrośl i Potomstwo Dawida, Gwiazda świecąca poranna.”

Spisane dnia 15.IX.2019r. w godzinie Apelu, wg polecenia Jasnogórskiej Hetmanki Narodu Polskiego.

-------------------

P.S. /8IX2019 „AMM, używaj teraz słowa: Maria Michalina od Apokalipsy”/.Słowo Boże do (Alicji) Marii Michaliny od Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”
22/23IX2019r.

+++ Od godz. 3.00 rano do 10.00 przez dwa dni burza.  Na modlitwie Słowo Boże: "SMOK PRZEKAZUJE WŁADZĘ BESTII. Wśród niepojętej potęgi, Bóg w Trójcy Jedyny WSTRZĄŚNIE POSADY ZIEMI”.

/Na modlitwie koronki do Bożego Miłosierdzia nieustanne grzmoty i błyskawice chodzące po niebie, wichura, deszcz. Modlę się  więc nieustannie za przyczyną św. Faustyny, by tu gdzie teraz jestem  - ITALIA, ta burza nie zrobiła szkody. Staram się jeszcze odmówić Koronkę do Siedmiu Boleści Najświętszej Maryi Dziewicy, ale zmęczenie bierze górę. Wizja ranna: Widzę napis: „BÓG BOGATY W MIŁOSIERDZIE”. Tak i daj to świadectwo Mario Michalino od Apokalipsy. Zapisz też Słowa jakie usłyszałaś od PANA JEZUSA po przyjęciu EUCHARYSTII I POTWIERDZENIE. Tak, św.Jan Apostoł chce do ciebie mówić, TŁUMACZĄC APOKALIPSĘ. I niech się tak stanie, bo w tym jest wola Boża.


Pouczenie ANIOŁA STRÓŻA POLSKI AVE

Należy codziennie czytać rozważając jeden rozdział Apokalipsy, a komentarz da św. Jan Apostoł Ewangelista. Byłaś na wyspie Patmos, pielgrzymując śladami św. Pawła Apostoła do Grecji. Dotknęłaś na żywo tych kamieni Groty gdzie Ja św. Jan najmłodszy z Apostołów skazany za wiarę w Chrystusa Mojego Mistrza i twoim jest mistrzem i chce bym cię pouczył. Zostałem więźniem z miłości. W tej grocie teraz kaplica, wiele łask BÓG przygotował dla tych, którzy GO miłują, ty jesteś jedną z nich, wybrana, więc nie lękaj się przyjąć słów pouczenia danych mocą Ducha Świętego na rozkaz CHRYSTUSA KRÓL WSZECHŚWIATA I KRÓLA POLSKI, który na ten czas wypełniania się Apokalipsy błogosławi w imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. I tak się stanie. Amen. Amen. Amen. Potwierdzenie Słowa Bożego. Psalm 30, werset 6:  "Gniew Jego* bowiem trwa tyko przez chwilę, a Jego łaskawość- przez  całe życie. Płacz nadchodzi z wieczora a rankiem okrzyki radości'.  


Św. Jan Apostoł Ewangelista:

I rozdział/ Apokalipsy/ - Listy " Do siedmiu Kościołów, które są w Azji" dotyczą szczególnie krajów, teraz tych  biskupów, którzy wezmą udział w tych manipulacjach, by rozbić odwieczny zamysł Boga w Trójcy Jedynego - Jego nauczanie co do wierności praw szczególnie dotyczących kapłanów namaszczonych mocą Ducha Świętego, celibat jako ślub czystości na wzór Jezusa Chrystusa Oblubieńca kościoła.

I to nie może być naruszone. Żadnego wybierania mężów żonatych i kobiet na kapłanów i kapłanki do sprawowania Eucharystii, bo to będzie profanacja sacrum, nie mówiąc już o szafarzach i szafarkach roznoszących Komunię świętą, bo to daje przekleństwo na rodziny, kościół, państwo. Wara od tych zamiarów.  

Tylko osoby konsekrowane są powołane do tej dystrybucji Hostii świętych, gdzie w każdej cząstce konsekrowanego chleba jest obecny Chrystus Syn Boga Żywego i przyjmowanie do ust i na kolanach.

Jeżeli prawa Boże, zarządzenia dane od wieków nie zostaną zachowane, to Bóg w Trójcy Jedyny wstrząśnie posady ziemi, a was biskupi, którzy winniście być tymi świecznikami, w których mieszka Duch Święty - na wasze życzenie unicestwi duch pogaństwa, gdy wprowadzicie rytuały szamańskie, wierzenia nie zgodne z tradycją Kościoła katolickiego, chrześcijańskiego, apostolskiego.

To mówi mocą Ducha Świętego św. Jan Apostoł - umiłowany uczeń Jezusa Chrystusa, świadek we wierze apostolskiej, chrześcijańskiej, katolickiej.  Instrumentum laboris - to jest złe tłumaczenie, zrobione i opracowane wg masońskich zasad. Potwierdzenie: Ostatni werset zapisz: "Kto ma uszy niech posłyszy co mówi Duch do kościołów”.

II- rozdział/Apokalipsy/  dotyczy  autentycznie DNIA GNIEWU  BOŻEGO.   Siedem pieczęci - obrazuje Zasiadającego na tronie otoczonego tęczą szmaragdową/ ty duszo szmaragdowa pisz/, a dwudziestu czterech  starców dokoła obleczonych w białe szaty, a na głowach złote wieńce, a z tronu wychodzą błyskawice i głosy i gromy. To widziałaś w wizji jak Bóg po raz pierwszy oddzielił twoją duszę od ciała i usłyszałaś głos, by wynagradzać za grzechy swoje, za rodziny szczególnie za grzechy Sodomy i Gomory, co teraz jest szczególnie widoczne w twoim kraju, Królestwie Hetmanki Narodu Polskiego.                    

+++ dnia 24/25 IX 2019r. -/Wigilia urodzin MM od Apokalipsy/.  Z woli Bożej Ja Maryja Królowa serca twojego błogosławię w Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.  I pozdrawiam córko Moja MM od Apokalipsy mówiąc: Jak Mnie Mój Syn Jezus Chrystus Król Wszechświata - ufaj Król Polski, z krzyża oddał w opiekę najwierniejszemu z Apostołów św. Janowi, tak Ja, Matka Twoja daję więc cię pod Jego opiekę do pomocy, daję to co najcenniejsze. Słuchaj Jego pouczeń, spisuj i przekazuj innym dzieciom Moim w tym czasie schizmy kościoła, która już jest przygotowana i dokument końcowy szybko zostanie ogłoszony,  tak - „Czarny Synod Amazoński”.  Bóg Mój Syn daje ostatnie ostrzeżenie na Moją prośbę Matki Kościoła w Polsce -Moim królestwie.

Św. Jan Apostoł Ewangelista/c.d./

Drugi rozdział /Apokalipsy/  bardzo dobrze obrazuje ks. Adam Lenik. /Apel ks. Lenika popierający wezwanie kard. L. Burke i bp A.Schneidera- twórców dokumentu „O krucjacie postu i modlitwy”, aby „błąd i herezja nie wypaczyły Specjalnego Zgromadzenia Synodu biskupów dla Regionu Panamazońskiego”/X2019/ Źródło: www.W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej/. Ks. A.Lenik proponuje Akcję „Przy Skale- Piotrze”, jako kontynuację  Akcji „Polska pod krzyżem”: „Z tym Apelem zwracam się do moich współbraci kapłanów, aby do dnia 26.10.br. włączyli do Modlitwy Powszechnej każdej Mszy Świętej końcowy fragment w/w. Wezwania

Niech Bóg, za wstawiennictwem świętych, których dały Kościołowi rdzenne ludy Ameryki, m. in. św. Juana Diego i św. Kateri Tekakwikwa, a w szczególności za wstawiennictwem Najświętszej Dziewicy Maryi, Królowej Różańca Swiętego, pozwoli, aby członkowie nadchodzącego Specjalnego Zgromadzenia Biskupów dla Regionu Panamazońskiego oraz Ojciec Święty zostali zachowani od niebezpieczeństwa zaaprobowania błędów i niejasności doktrynalnych oraz podważania apostolskiej  zasady celibatu kapłańskiego”Kraków- Podstolice 14.10.2019r./

/Św. Jan Apostoł/: Ta Akcja Modlitewna /„Przy Skale- Piotrze”/ma być na skalę „Polska pod Krzyżem’, „Różaniec do Granic” i teraz, w Imię Boga w Trójcy Jedynego.


Św. Jan Apostoł:

Żądam modlitwy do obwołania Chrystusa Króla Wszechświata na

Króla POLSKI w Wolnej Elekcji na błoniach Krakowa.


Mobilizacja powszechna Narodu Polskiego, wszystkich Grup Intronizacyjnych z ks. dr hab. Piotrem Natankiem,  Arcybiskupów, Biskupów w wolnej woli Episkopat z łaski Bożej z abp M.J. na czele, jednym słowem „pospolite ruszenie”.

I obyście zdążyli w dniu święta  Syna Bożego dać koronę i berło z Rządem jak będzie, oraz Zawierzyć się Trójcy Świętej. Dokonać czym Polska jest i posiada: Lud Mój, kapłanów, którzy się ostaną. Wykonać.

Niech pomocą wam będą te osoby świeckie co organizowały w/w Akcje, a więc p. Maciej Bodasiński i ta cała Armia wybranych na te czasy wraz z błogosławieństwem św. Jana Apostoła, św. JPII – patrona DM i wszystkich świętych i błogosławionych tej polskiej ziemi za przyczyną Królowej Hetmanki Polskiego Narodu, błogosławi Bóg w Trójcy Jedyny, Ojciec, Syn i Duch Święty. Amen .Amen. Amen.  

Powiadomić z rozkazu Królowej w/w przedstawicieli Polski- Ojczyzny twojej.

MM od Apokalipsy napisz: Ty jesteś tylko narzędziem - mocą Ducha Świętego dane "Słowo pouczenia". I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. Tak się stanie, bo taka jest wola święta Boga Ojca Przedwiecznego.


Mówi teraz Anioł Stróż Ave Polski- Nowe Jeruzalem- Polska

Era pokoju będzie, gdy te zadania zostaną wykonane. Wykonać trzeba.

Potwierdzenie: Księga Ezechiela, rozdz.2, temat: „Zagłada ludu i króla”, werset 1 do 2 /całość zgłębić/. „Pan skierował do mnie te słowa: Synu człowieczy, mieszkasz wśród ludu* opornego, który ma oczy na to by widzieć, a nie widzi, i ma uszy na to by słyszeć a nie słyszy, ponieważ jest ludem opornym. Synu człowieczy, przygotuj sobie rzeczy na drogę zesłania* za dnia i na ich oczach wyjdź z miejsca tego pobytu na inne miejsce. Może to zrozumieją, chociaż to lud zbuntowany". 

+++ Dnia 26/27.09.2019r. Św.Jan Apostoł: Wy jesteście w trzeciej trąbie. "I ujrzałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem". Dotyczy tej asteroidy , która spadnie na Amerykę Środkową, zahaczy południową  część wybrzeża a ludność zginie. Tak, to mówi św. Jan od Apokalipsy.

Błogosławię mocą Ducha Świętego, Pan z Tobą MM od Apokalipsy. Czemu jesteś tak toporna w spisywaniu tego pouczenia świętego, danego z woli Boga w Trójcy Jedynego. Otwórz serce i ducha, bo nie  są to słowa twoje ale Ja Jan święty Apostoł mówię. Wiem, nie czujesz się godna w swojej maleńkości, ja też czułem się najmniejszy, najmłodszy, ale Pan mnie wybrał, ciebie też.

Napisz: Gniew Boga Ojca Przedwiecznego jest bardzo duży. To lekceważenie praw Dekalogu przybrało na sile, waga bilansuje na „nie”. Można rzec, nie ma ratunku dla tych dzieci, które  wybrały zło i samego Lucyfera za ojca, który działa w pełni i jak było powiedziane:

Zasiądzie szybko na tronie w świątyni pańskiej, a wtedy wojna III światowa zniszczy można rzec wszystko, całe wybrzeże Ameryki, bo przyłożyła RĘKI by wejść w środek konfliktów wojennych, sama zbrojąc się i wydając  rozkazy w porozumieniu z Izraelem. Ten konflikt nasili się na IRAN rzekomo w obronie, a wtedy ruszą inne mocarstwa, które są złączone: Rosja, potajemnie Niemcy,  zakotłują się Chiny, Japonia, Indonezja itd......

Wasz kraj Królowej Polski, było wolą Bożą by was obronić, ale nie wypełniacie natchnień Ducha Świętego wy EXL w Episkopacie Polskim. 

Jak w wtedy w Sanchedrynie nie chcieli Jezusa Chrystusa Króla Syna Boga Żywego, którego Piłat ogłosił, a wybrali Cezara, tak i teraz wy Polacy, wasz Rząd, władze Kościoła nie chcą BOGA KRÓLEM POLSKI OGŁOSIĆ, a za tym, by poszły inne narody ościenne  w myśl objawień S. B. Rozalii  Celakównej.

Jednak służba dla dwóch panów w Polskim  Rządzie i Polskim Episkopacie jest determinacją. Jak za czasów Mojej służby jest im na rękę wszystko na „nie” dla Mistrza, Nauczyciela, bo do ręki wzięli mamonę i z tego nie potrafią się uwolnić. Masoneria swoje macki zarzuciła i trzyma w szachu zarówno Rząd jak i Episkopat.

Rząd PIS teraz przed wyborami mógłby zadziałać wspólnie z EP, ale jedni jak i drudzy są na usługach Antychrysta,  który już jest i obejmuje władzę. 

MM od Apokalipsy będąca teraz we Włoszech- dziecko NMP Królowej, jak dziś usłyszałaś  informację; biskup RZYMU Bergolio oficjalnie po konsultacji z medykami lekarzami potwierdził wolne prawo do eutanazji. Wszystkie działania jego są kontrą BOGA NAJWYŻSZEGO.

Wasz PIS przez ten czas swojej kadencji nie podpisał tej ustawy przeciw aborcji, nie wypowiedział się też co do oficjalnej Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.

Teraz jedynie ta Konfederacja wpisała do swojego programu te dwa aspekty, a co mówi na obczyźnie ten Premier III RP? Czy dać wiarę- tu jest za małe poparcie.

Wy Polacy bazujecie niby na prawie, ale jak robicie te przekręty, to tu nic nie jest pewnego.

Jedyna droga jaka pozostała to zwrócić się do Chrystusa Króla i w Wolnej Elekcji ogłosić GO KRÓLEM POLSKI -LUDU MARYI KRÓLOWEJ KORONY POLSKIEJ.

To uczynić trzeba, ale trzeba przywódców katolickich mądrych mądrością Boga Wszechmogącego, berło i korona dana w wielkim zaufaniu. To was i wasz kraj obroni od tego plugastwa LOBBY, UPOZORATORÓW  RZĄDZĄCYCH  NIE POLSKIEGO POCHODZENIA I EPISKOPATU ŻYDOWSKIEGO.

MM- od Apokalipsy, napisz, że nie są to twoje słowa, ale mocą Ducha Świętego mówi Święty Jan Apostoł od Apokalipsy, najwierniejszy uczeń Pana Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i opiekun Matki JEGO Umiłowanej Królowej Waszego Narodu. Błogosławię: W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Ogłosić to swojemu ludowi w Królestwie Hetmanki Narodu Polskiego. Amen. Amen. Amen. Bóg zapłać św. Janie Apostole. Jak mam podziękować? Dokończ tą modlitwę 100x Ojcze Nasz przepraszając za nie zachowanie Dekalogu błagając razem ze Mną - Jezusa i Maryję

. Spisany po Mszy Świętej godz. 21.00 APEL Jasnogórskiej Pani , 21.30- czytanie Objawień św. Jana , 22.00 do 23.30 pisanie św. pouczenia. Potwierdzenie: Księga Izajasza, 2 werset * Stanie się to na końcu czasów,  że góra świątyni Pańskiej stanie mocno na wierzchu gór i wystrzeli ponad pagórki. Wszystkie narody do niej popłyną. Rozważyć do wersetu 5. Temat: Trwały pokój mesjański *

-------------


Słowo Boże do (Alicji) Marii Michaliny od Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”
6/7X2019r.

Wigilia Królowej Różańca Świętego z Pompei

+++ W IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN. AMEN. AMEN.

Rozkazuję Królowa Różańca Świętego z Pompei, córo moja MM od Apokalipsy:

Idź, zmów Koronkę do Miłosierdzia Bożego razem ze św. Faustyną i wróć do spisywania "Słowa Bożego". Potwierdzenie otrzymałaś podczas Mszy Świętej: Psalm 30 werset 3, zapisz: "Panie Mój Boże do Ciebie wołałem, a Tyś mnie uzdrowił". Temat: „Podzięka za wybawienie od śmierci”.

Już jesteś gotowa, teraz nałóż Mój Święty Szkaplerz i słuchaj uważnie, co Duch Święty mocą swoją przez Moje Niepokalane Serce będzie mówił. Amen. Amen. Amen.

OGŁASZAM ALARM NADZWYCZAJNY

dla wszystkich dzieci Moich wybranych - można  rzec pożogi wojennej, która jak to wy mówicie, „wisi na włosku”. Mobilizacja Polaków do modlitwy, bo to jest ostatnia batalia w obronie Królestwa Mojego, któremu na imię POLSKA.

Wybór należy do was. Zasygnalizował już MÓJ SYN JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI /nie oficjalnie nazwany/ przez posługę słowa św. Jana Apostoła od Apokalipsy, by zwołać

WOLNĄ ELEKCJĘ na Błoniach Krakowa, by Jego Majestat Syna Boga Żywego, ogłosić oficjalnie Królem Polski

Potwierdzam to jako Hetmanka Waszego Narodu, wzywam by to „pospolite ruszenie” wszystkich ludzi, którym leży na sercu dobro ojczyzny-  wykonali w wolnej woli czyniąc ten wybór. Zarówno EP, arcybiskupi, biskupi, kapłani, lud mój, który pierwszy uwierzy w ten
„Apel Nadzwyczajny”.

Tak jak było powiedziane, napisane - ogłoszone winno być na stronie internetowej DM św. JP II i nie tylko, na wszystkich  portalach zainteresowanych tą tak ważną sprawą.

Poinformować wszystkie Grupy Intronizacyjne i odpowiedzialnych za tą nominację biskupów w Episkopacie Polskim, którzy tą zaszczytną z wybraństwa  Polskę opóźniają- jako „Nowe Jeruzalem”.

Wzywam osobiście Rząd, Parlament jak się ustabilizuje, możecie to uczynić w wolnej woli, którą wam dał BÓG, a nie w zaślepieniu służąc „dwóm panom”.

 Polecenie do arcybiskupa Krakowa M.J.: Należy już zdjąć tą nie słuszną suspensę z ks. Piotra Natanka, którego Duch Święty przygotował i tą Armię Rycerzy Chrystusa Króla na ten czas wojny duchowej.

I niech wraz z Waszą EXL działa, ratując Moje Królestwo, Mój Lud i kapłanów oddanych MI w niewolę macierzyńskiej miłości, którzy są w Moim Maryjnym  Ruchu Kapłańskim.Ten czas jest „brewe”, z łaski Bożej.

Mój wybrany syn ks. P. N. ma media, a więc ogłosić trzeba mojemu
ludowi czas, miejsce, by dokonać tej WOLNEJ ELEKCJI jak najszybciej-
to jest w dniu święta Chrystusa Króla Wszechświata -
proklamując nominację na KRÓLA POLSKI wraz ze wszystkimi atrybutami władzy.

Berło i korona winna być dana z godnością i pokorze  serca, „suplika” by zechciał przyjąć. Przymierze winno być na wzór św.Jana Pawła II przygotowane i „Zawierzeniem” przez Moje Niepokalane Serce Królowej Korony Polski i Litwy, Przeczyste Serce św. Józefa – oddane Trójcy Przenajświętszej.

Teraz Ja Królowa Różańca Świętego  z Pompei, Gietrzwałdu, Fatimy  mówię: Błagajcie tą nowenną, by wrócili synowie biskupi z EP na łono Ojca Przedwiecznego. Tak jak ten marnotrawny syn mówiąc: „Zgrzeszyliśmy, popełniliśmy błąd nie uznając -Moich  Królowej Pokoju- Objawień Oławskich”- bo wtedy, by była inna wasza droga do nawrócenia. „Zaprzepaściliśmy dary Ducha Świętego, jesteśmy w potrzebie, ratuj Matko Królowo Korony Polskiej, bo giniemy”.

Ojcowie Paulini módlcie się z waszym arcybiskupem Depo i nie idźcie na zaparte. Obraz Chrystusa Króla Polski - dar Polonii  w tym dniu oficjalnie podwyższyć do godności wg Matki waszej życzenia, umieścić na poczesnym miejscu w Mojej Kaplicy, bo to BÓG ŻYWY winien królować w tym znaku jako KRÓL POLSKI. Basta - tyle czasu i łask zmarnowanych przez zarządzenia wasze.

Trzeba pytać Boga w Trójcy Jedynego co należy czynić, a nie słuchać podpowiedzi złego ducha, który  niektórych z was / nie będę wymieniać po imieniu/ ujarzmił przez mamonę. Mówię wam synowie Moi, bo jeszcze mam miłość macierzyńską do zbłąkanych owiec. Ale teraz basta wypełnia się – „połowa czasu i czas” już jest, czy chcecie, aby w Polsce zapanował Antychryst? Na co czekacie? 

Odwagi, odwagi! Czy myślicie, że dadzą wam nominacje kardynalskie na Watykanie? Ignorują was, bo nie jesteście bardzo skłonni / zaznaczam nie wszyscy/ wypełniać co wam polecą, jak zagrają, choć nierozumni są w zmowie, bo judzą przeciw św. JPII, chcą wam wcisnąć nowe reguły Przeistoczenia Najświętszego Ciała I Krwi Pańskiej.

Ta Ohyda Spustoszenia już jest wdrażana i ten Synod Amazoński to „Czarny Synod”, bo prawa Boskie zostaną przewrócone do góry nogami. To poganie winni się nawracać na wiarę katolicką, chrześcijańską, apostolską, a nie wy macie przyjmować ducha pogaństwa szamanów na Watykanie, zasadzając drzewko w dniu św. Franciszka w Ogrodach watykańskich w kulturowych pląsach  tanecznych  „matki ziemi” mówiąc.

To parodie te powtarzane „ocieplenia klimatu”, czyniąc z tego aspekt religijny, by odwrócić uwagę od spraw ważniejszych, jak na nowo zechcą ukrzyżować Mojego Syna przez „zaprzestanie Ofiary Mszy Świętej” to jest Eucharystii.

Na to nie pozwoli Bóg Ojciec  Przedwieczny. Jego gniew jest WIELKI W POTĘDZE.

Powtarzam: III wojna wisi w  powietrzu, jeśli POLSKA - Naród mój nie dokona tej „INTRONIZACJI MOJEGO SYNA W WOLNEJ ELEKCJI!.

To prawdziwie zostanie was BARDZO MAŁO.  Te wszystkie kataklizmy przyrody były i są  ostrzeżeniem dla całego świata, a jednak od swoich złych nałogów, zasad profanacji  Bożych, szkoły LBGT nie odwróciliście się! A za tym czas się wypełnia wg proroctwa św. Jana od Apokalipsy, bo Bóg jest miłosierny ale i sprawiedliwy, a za tym: „Prześwietlenie Sumień” da wam wgląd do waszej duszy.

I zobaczycie waszą małość i węża, jakiego wy wszyscy szczególnie pasterze, kapłani i ludu mój wykarmiliście w sercu przez wasze "JA". EGOIZM to Wasz Bóg.

Ale BÓG W TRÓJCY JEDYNY nierychliwy lecz miłosierny jeszcze czeka. Co zrobicie wg waszej woli - wam się stanie. A święta wola Boża wypełni się szybko i tak się stanie.

Nie lękaj się córko moja umiłowana MM od Apokalipsy, nie są to słowa twoje, ale mocą Ducha  Świętego mówi Królowa Polskiego Narodu, Wasza Hetmanka bolejąca nad dziećmi swoimi - Matka Bolesna z Lichenia, gdzie Biały Orzeł będzie rozerwany, królestwo rozbite, wydane dzieci moje na poniewierkę , gdy zapanuje Antychryst.

Wyrwie miłość Moją z serc waszych. To chce unicestwić, rozbić, uderzyć w rodzinę, zmasakrować dzieci nienarodzone, żywić się ich krwią, łona matek niewdzięcznych uczynić cmentarzem.

Młodzież ugościć narkomanią, pijaństwem, rozpustą, dzieci małe zdeprawować przez posługę LOBBY. Czy wy na urzędach państwowych tuż przed wyborami chcecie iść na takie ustępstwa, byle tylko do celu- swoje „ja” wybrać, wygrać?

Dla kogo pracujecie i komu wcisnąć chcecie tą ciemnotę, jak to wy mówicie? Zwą się katolikami, a przebarwili się tylko, byle by tylko do celu! Jedni drugich obwiniają plując sobie w twarz. A jak plują na Mojego Syna, profanując Eucharystię, Moje wizerunki? Gorzej, jak było powiedziane w Sodomie i Gomorze.

Obudźcie się wy na piedestałach w EP w kuriach diecezjalnych, parafiach. Głoście miłość Boga Najwyższego, piętnujcie grzech po imieniu, a nie serwować poprawność polityczną.  „Było już o tym mówione”, tak, ale nigdy za dużo "Słów Matki Boga" w takich okolicznościach „pożogi wojennej”, tak można rzec.

Narody przygotowują się, jak Bóg Ojciec dopuści, to nie pozostanie i tu w Polsce „kamień na kamieniu”. ODWAGI! UPAŚĆ NA KOLANA WY EXL W EP, wy ludu Mój- żebrząc przebaczenia i miłosierdzia przez zasługi NAJDROŻSZEJ KRWI PANA JEZUSA –ofiarowanej na każdym ołtarzu.

A co będzie, gdy zniknie ta „Ofiara chleba wina”, która jest  samą MĘKĄ, co was oczyszcza? A co was oczyści- szamańskie ochłapy, czary, pląsające tańce, zwyczaje z piekła rodem, gdy POŁĄCZONE zostaną WSZYSTKIE SEKTY SZATAŃSKIE, WYZNAWANIE BUDDY, UWIELBIANIE WĘŻA STARODAWNEGO SMOKA.???

Na tym zakończymy córko moja MM od Apokalipsy. Amen. Amen. Amen. W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.

Wysłać do w/w osób, błagać by Rozalia Celakówna została wyniesiona na ołtarze, jak i śp. Sługa Boży Tadeusz Kiersztyn i jego dorobek duchowy uwidoczniony. Błagać, by ta INTRONIZACJA - W WOLNEJ ELEKCJI GODNIE SIĘ DOKONAŁA. I NIECH SIĘ TAK STANIE. AMEN. AMEN. AMEN.

Potwierdzenie Psalm 100 werset 2 zapisz: "Służcie Panu z weselem! Wśród okrzyków radości stawajcie przed NIM”.                                                                                   

Jeszcze"Słowo Boże " chce przekazać św. Jan Apostoł z woli świętej Matki Kościoła w Polsce-

dotyczy zapowiedzi sądu - Apokalipsa św. Jana - werset 7,  rozdział, 14 zapisz: "Wołał on /anioł-/głosem donośnym << Ulęknijcie się Boga i oddajcie Mu chwałę bo godzina sądu Jego nadeszła. Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię i morze i źródła wód ! >>

„Duchu Święty przyjdź, niech miłość zagości, nadzieja zagości”....... Tak  MM od Apokalipsy – „Niech wiara zagości w was”, a wiary ludzkości-brak, odstąpiła od odwiecznych Praw Boga w Trójcy-Jedynego, dlatego interwencja „Małego Sądu Ducha Świętego” musi się dokonać i to w niedługim czasie. CAŁE NIEBO, to jest jego mieszkańcy - drżą na samą myśl wspomnienia, wszyscy święci chcą uchylić  nieba, dać łaski. Ale człowiek ignoruje wszystko - sam sobie chce być BOGIEM.

Proście nieustannie, wzywając nas Litanią do  wszystkich świętych, błagając ze łzami w oczach „sercem gorejącym” jak mówił wasz wielki papież Polak -patron tych  DM św.  Jego Imienia.

Dlatego nie lękajcie się wysyłać powiadomień przez aniołów, by działali modląc się. Czas nagli! Macie teraz wiele możliwości: poczta elektroniczna, TV Chrystus VINCI, TV- Gloria- TV Real, TV Republika, RADIO CHRYSTUSA  KRÓLA w Chicago. Wysłać na Katolickie Radio Maryja, ale czy ogłosi, poda do publicznej wiadomości?

 A wszystko w Imieniu BOGA  W TRÓJCY JEDYNEGO za przyczyną św. Jana Pawła II- patrona Polski. TA MOBILIZACJA WINNA BYĆ SZYBKO PRZEKAZANA.

Niech brat B.Z.stanie na wysokości zadania, które jest mu dane, bo tak zaplanował PAN JEZUS SYN BOGA ŻYWEGO. I NIECH SIĘ TAK STANIE. Pozdrawiam was wszystkich zbierających się na modlitwie w tych DM św. JPII.  Zapraszajcie i mnie -świadka tamtych czasów, służby przy boku Jezusa Chrystusa, a teraz w pośrednictwie braterskim.

Suplikacje śpiewać, odwołać się do  Przypowieści Mądrość Syracha jako potwierdzenie 17/8:  "Połóż oko * swoje na ich sercu. Aby im pokazać wielkość swoich dzieł''.

 Oko to zdolność poznania prawd Bożych. Dopóki jeszcze dany jest czas, w tym się ćwiczyć trzeba na adoracjach Najświętszego Sakramentu, kontemplacji, medytacji j. /rozważyć całość/.

Szczęść Boże MM od Apokalipsy, kocham was uczniowie Jezusa i Maryi, umacniam przez błogosławieństwo Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. ALLELUJA, by zaśpiewać w wieczności.

Pytam gdzie jest ten "Hymn dla Króla " może ks. proboszcz J.S przewielebny pomoże? Pozdrawiam wszystkie dzieci Boże Maryi z Jej świętej woli zgromadzone na tej Konferencji różańcowej, wszystkich kapłanów szczególnie ks. proboszcza i ks. J.B odpowiedzialnego z ramienia Kurii. Bóg zapłać za wasze otwarte serca - opiekunowie, katecheci Szkolnej Armii Różańcowej, pomocnicy Maryi w przygotowaniu tej Świętej Eucharystii. Niech wam błogosławi Bóg Ojciec Syn Boży Duch Święty. Amen. Amen. Amen.

I całą Rodzinę różańcową i organizatora B.Z.  i jego żonę J.Z. wybranych inicjatorów tego dzieła misyjnego z woli świętej Bożej. I niech się tak stanie.  Amen. Amen. Amen. „Alleluja”, śpiewajcie  dzieci Maryi złączeni różańcem świętym w tej Szkolnej Armii Różańcowej, to wy jesteście te kwiaty Maryi. Amen. Amen. Amen. I tak się staje. Amen. Amen. Amen. 

Bóg zapłać za to święte pouczenie  Kochana Mamusiu Królowo Różańca Świętego  i Tobie św. Janie Apostole. Uniżona sługa  MM od Apokalipsy. Zmów dziękczynienie mocą różańca św. - tajemnice chwalebne . I tak się stało. Amen. Amen. Amen. ALLELUJA.

----------- 


Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Słowo Boże do (Alicji) Marii Michaliny od Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”
22/23IX2019r.

+++ Od godz. 3.00 rano do 10.00 przez dwa dni burza.  Na modlitwie Słowo Boże: "SMOK PRZEKAZUJE WŁADZĘ BESTII. Wśród niepojętej potęgi, Bóg w Trójcy Jedyny WSTRZĄŚNIE POSADY ZIEMI”.

/Na modlitwie koronki do Bożego Miłosierdzia nieustanne grzmoty i błyskawice chodzące po niebie, wichura, deszcz. Modlę się  więc nieustannie za przyczyną św. Faustyny, by tu gdzie teraz jestem  - ITALIA, ta burza nie zrobiła szkody. Staram się jeszcze odmówić Koronkę do Siedmiu Boleści Najświętszej Maryi Dziewicy, ale zmęczenie bierze górę. Wizja ranna: Widzę napis: „BÓG BOGATY W MIŁOSIERDZIE”. Tak i daj to świadectwo Mario Michalino od Apokalipsy. Zapisz też Słowa jakie usłyszałaś od PANA JEZUSA po przyjęciu EUCHARYSTII I POTWIERDZENIE. Tak, św.Jan Apostoł chce do ciebie mówić, TŁUMACZĄC APOKALIPSĘ. I niech się tak stanie, bo w tym jest wola Boża.

Pouczenie ANIOŁA STRÓŻA POLSKI AVE

Należy codziennie czytać rozważając jeden rozdział Apokalilsy, a komentarz da św. Jan Apostoł Ewangelista. Byłaś na wyspie Patmos, pielgrzymując śladami św. Pawła Apostoła do Grecji. Dotknęłaś na żywo tych kamieni Groty gdzie Ja św. Jan najmłodszy z Apostołów skazany za wiarę w Chrystusa Mojego Mistrza i twoim jest mistrzem i chce bym cię pouczył. Zostałem więźniem z miłości. W tej grocie teraz kaplica, wiele łask BÓG przygotował dla tych, którzy GO miłują, ty jesteś jedną z nich, wybrana, więc nie lękaj się przyjąć słów pouczenia danych mocą Ducha Świętego na rozkaz CHRYSTUSA KRÓL WSZECHŚWIATA I KRÓLA POLSKI, który na ten czas wypełniania się Apokalipsy błogosławi w imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. I tak się stanie. Amen. Amen. Amen. Potwierdzenie Słowa Bożego. Psalm 30, werset 6:  "Gniew Jego* bowiem trwa tyko przez chwilę, a Jego łaskawość- przez  całe życie. Płacz nadchodzi z wieczora a rankiem okrzyki radości'.  

II- rozdział/Apokalipsy/  dotyczy  autentycznie DNIA GNIEWU  BOŻGO.   Siedem pieczęci - obrazuje Zasiadającego na tronie otoczonego tęczą szmaragdową/ ty duszo szmaragdowa pisz/, a dwudziestu czterech  starców dokoła obleczonych w białe szaty, a na głowach złote wieńce, a z tronu wychodzą błyskawice i głosy i gromy. To widziałaś w wizji jak Bóg po raz pierwszy oddzielił twoją duszę od ciała i usłyszałaś głos, by wynagradzać za grzechy swoje, za rodziny szczególnie za grzechy Sodomy i Gomory, co teraz jest szczególnie widoczne w twoim kraju, Królestwie Hetmanki Narodu Polskiego.                    

+++ dnia 24/25 IX 2019r. - Wigilia urodzin.  Z woli Bożej Ja Maryja Królowa serca twojego błogosławię w Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.  I pozdrawiam córko Moja MM od Apokalipsy mówiąc: Jak Mnie Mój Syn Jezus Chrystus Król Wszechświata - ufaj Król Polski, z krzyża oddał w opiekę najwierniejszemu z Apostołów św. Janowi, tak Ja, Matka Twoja daję więc cię pod Jego opiekę do pomocy, daję to co najcenniejsze. Słuchaj Jego pouczeń, spisuj i przekazuj innym dzieciom Moim w tym czasie schizmy kościoła, która już jest przygotowana i dokument końcowy szybko zostanie ogłoszony,  tak - „Czarny Synod Amazoński”.  Bóg Mój Syn daje ostatnie ostrzeżenie na Moją prośbę Matki Kościoła w Polsce -Moim królestwie.

 I rozdział/ Apokalipsy/ - Listy " Do siedmiu Kościołów, które są w Azji" dotyczą szczególnie krajów, teraz tych  biskupów, którzy wezmą udział w tych manipulacjach, by rozbić odwieczny zamysł Boga w Trójcy Jedynego - Jego nauczanie co do wierności praw szczególnie dotyczących kapłanów namaszczonych mocą Ducha Świętego, celibat jako ślub czystości na wzór Jezusa Chrystusa Oblubieńca kościoła. I to nie może być naruszone.

Żadnego wybierania mężów żonatych i kobiet na kapłanów i kapłanki do sprawowania Eucharystii, bo to będzie profanacja sacrum, nie mówiąc już o szafarzach i szafarkach roznoszących Komunię świętą, bo to daje przekleństwo na rodziny, kościół, państwo. Wara od tych zamiarów.  

Tylko osoby konsekrowane są powołane do tej dystrybucji Hostii świętych, gdzie w każdej cząstce konsekrowanego chleba jest obecny Chrystus Syn Boga Żywego i przyjmowanie do ust i na kolanach.

Jeżeli prawa Boże, zarządzenia dane od wieków nie zostaną zachowane, to Bóg w Trójcy Jedyny wstrząśnie posady ziemi, a was biskupi, którzy winniście być tymi świecznikami, w których mieszka Duch Święty - na wasze życzenie unicestwi duch pogaństwa, gdy wprowadzicie rytuały szamańskie, wierzenia nie zgodne z tradycją Kościoła katolickiego, chrześcijańskiego, apostolskiego.

To mówi mocą Ducha Świętego św. Jan Apostoł - umiłowany uczeń Jezusa Chrystusa, świadek we wierze apostolskiej, chrześcijańskiej, katolickiej.  Instrumentum laboris - to jest złe tłumaczenie, zrobione i opracowane wg masońskich zasad. Potwierdzenie: Ostatni werset zapisz: "Kto ma uszy niech posłyszy co mówi Duch do kościołów”.

II rozdział /Apokalipsy c.d./  bardzo dobrze obrazuje ks. Adam Lenik. /Apel ks. Lenika popierający wezwanie kard. L. Burke i bp A.Schneidera- twórców dokumentu „O krucjacie postu i modlitwy”, aby „błąd i herezja nie wypaczyły Specjalnego Zgromadzenia Synodu biskupów dla Regionu Panamazońskiego”/X2019/ Źródło: www.W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej/. Ks. A.Lenik proponuje Akcję „Przy Skale- Piotrze”, jako kontynuację  Akcji „Polska pod krzyżem”: „Z tym Apelem zwracam się do moich współbraci kapłanów, aby do dnia 26.10.br. włączyli do Modlitwy Powszechnej każdej Mszy Świętej końcowy fragment w/w. Wezwania:  Niech Bóg, za wstawiennictwem świętych, których dały Kościołowi rdzenne ludy Ameryki, m. in. św. Juana Diego i św. Kateri Tekakwikwa, a w szczególności za wstawiennictwem Najświętszej Dziewicy Maryi, Królowej Różańca Swiętego, pozwoli, aby członkowie nadchodzącego Specjalnego Zgromadzenia Biskupów dla Regionu Panamazońskiego oraz Ojciec Święty zostali zachowani od niebezpieczeństwa zaaprobowania błędów i niejasności doktrynalnych oraz podważania apostolskiej  zasady celibatu kapłańskiego”.  Kraków- Podstolice 14.10.2019r./

/Św. Jan Apostoł/: Ta Akcja Modlitewna /„Przy Skale- Piotrze”/ma być na skalę „Polska pod Krzyżem’, „Różaniec do Granic” i teraz w Imię Boga w Trójcy Jedynego.

Żądam modlitwy do obwołania Chrystusa Króla Wszechświata na Króla POLSKI w Wolnej Elekcji na błoniach Krakowa.

Mobilizacja powszechna Narodu Polskiego, wszystkich Grup Intronizacyjnych z ks. dr hab. Piotrem Natankiem,  Arcybiskupów, Biskupów, w wolnej woli Episkopat z łaski Bożej z abp M.J. na czele, jednym słowem „pospolite ruszenie”.

I obyście zdążyli w dniu święta  Syna Bożego dać koronę i berło z Rządem jak będzie, oraz Zawierzyć się Trójcy Świętej. Dokonać czym Polska jest i posiada: Lud Mój, kapłanów, którzy się ostaną. Wykonać.

Niech pomocą wam będą te osoby świeckie co organizowały w/w Akcje, a więc p. Maciej Bodasiński i ta cała Armia wybranych na te czasy wraz z błogosławieństwem św. Jana Apostoła, św. JPII – patrona DM i wszystkich świętych i błogosławionych tej polskiej ziem.i za przyczyną Królowej Hetmanki Polskiego Narodu, błogosławi Bóg w Trójcy Jedyny, Ojciec, Syn i Duch Święty. Amen .Amen. Amen.  

Powiadomić z rozkazu Królowej w/w przedstawicieli Polski- Ojczyzny twojej. MM od Apokalipsy napisz: Ty jesteś tylko narzędziem - mocą Ducha Świętego dane "Słowo pouczenia". I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. Tak się stanie, bo taka jest wola święta Boga Ojca Przedwiecznego.

Mówi teraz Anioł Stróż Ave Polski- Nowe Jeruzalem- Polska

Era pokoju będzie, gdy te zadania zostaną wykonane. Wykonać trzeba. Potwierdzenie: Księga Ezechiela, rozdz.2, temat: „Zagłada ludu i króla”, werset 1 do 2 /całość zgłębić/. „Pan skierował do mnie te słowa: Synu człowieczy, mieszkasz wśród ludu* opornego, który ma oczy na to by widzieć, a nie widzi, i ma uszy na to by słyszeć a nie słyszy, ponieważ jest ludem opornym. Synu człowieczy, przygotuj sobie rzeczy na drogę zesłania* za dnia i na ich oczach wyjdź z miejsca tego pobytu na inne miejsce. Może to zrozumieją, chociaż to lud zbuntowany. "

+++ Dnia 26/27.09.2019r. Św.Jan Apostoł: Wy jesteście w trzeciej trąbie. "I ujrzałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem: Dotyczy tej asteroidy , która spadnie na Amerykę Środkową, zahaczy południową  część wybrzeża a ludność zginie. Tak, to mówi św. Jan od Apokalipsy.

Błogosławię mocą Ducha Świętego, Pan z Tobą MM od Apokalipsy. Czemu jesteś tak toporna w spisywaniu tego pouczenia świętego, danego z woli Boga w Trójcy Jedynego. Otwórz serce i ducha, bo nie  są to słowa twoje ale Ja Jan święty Apostoł mówię. Wiem, nie czujesz się godna w swojej maleńkości, ja też czułem się najmniejszy, najmłodszy, ale Pan mnie wybrał, ciebie też. Napisz: Gniew Boga Ojca Przedwiecznego jest bardzo duży. To lekceważenie praw Dekalogu przybrało na sile, waga bilansuje na „nie”. Można rzec, nie ma ratunku dla tych dzieci, które  wybrały zło i samego Lucyfera za ojca, który działa w pełni i jak było powiedziane: zasiądzie szybko na tronie w świątyni pańskiej, a wtedy wojna III światowa zniszczy można rzec wszystko, całe wybrzeże Ameryki, bo przyłożyła RĘKI by wejść w środek konfliktów wojennych, sama zbrojąc się i wydając  rozkazy w porozumieniu z Izraelem. Ten konflikt nasili sie na IRAN rzekomo w obronie, a wtedy ruszą inne mocarstwa, które są złączone: Rosja, potajemnie Niemcy,  zakotłują się Chiny, Japonia, Indonezja itd......

Wasz kraj Królowej Polski, było wolą Bożą by was obronić, ale nie wypełniacie natchnień Ducha Świętego wy EXL w Episkopacie Polskim. 

Jak w wtedy w Sanchedrynie nie chcieli Jezusa Chrystusa Króla Syna Boga Żywego, którego Piłat ogłosił, a wybrali Cezara, tak i teraz wy Polacy, wasz Rząd, władze Kościoła nie chcą BOGA KRÓLEM POLSKI OGŁOSIĆ, a za tym, by poszły inne narody ościenne  w myśl objawień S. B. Rozalii  Celakównej.

Jednak służba dla dwóch panów w Polskim  Narodzie i Polskim Episkopacie jest determinacją. Jak za czasów Mojej służby jest im na rękę wszystko na „nie” dla Mistrza, Nauczyciela, bo do ręki wzięli mamonę i z tego nie potrafią się uwolnić. Masoneria swoje macki zarzuciła i trzyma w szachu zarówno Rząd jak i Episkopat.

Rząd PIS teraz przed wyborami mógłby zadziałać wspólnie z EP, ale jedni jak i drudzy są na usługach Antychrysta,  który już jest i obejmuje władzę. 

MM od Apokalipsy będąca teraz we Włoszech- dziecko NMP Królowej, jak dziś usłyszałaś  informację; biskup RZYMU Bergolio oficjalnie po konsultacji z medykami lekarzami potwierdził wolne prawo do eutanazji. Wszystkie działania jego są kontrą BOGA NAJWYŻSZEGO.

Wasz PIS przez ten czas swojej kadencji nie podpisał tej ustawy przeciw aborcji, nie wypowiedział się też co do oficjalnej Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Teraz jedynie ta Konfederacja wpisała do swojego programu te dwa aspekty, a co mówi na obczyźnie ten Premier III RP - czy dać wiarę- tu jest za małe poparcie.

Wy Polacy bazujecie niby na prawie, ale jak robicie te przekręty, to tu nic nie jest pewnego.

Jedyna droga jaka pozostała to zwrócić się do Chrystusa Króla i w Wolnej Elekcji ogłosić GO KRÓLEM POLSKI -LUDU MARYI KRÓLOWEJ KORONY POLSKIEJ.

To uczynić trzeba, ale trzeba przywódców katolickich mądrych mądrością Boga Wszechmogącego, berło i korona dana w wielkim zaufaniu. To was i wasz kraj obroni od tego plugastwa LOBBY, UPOZATORÓW  RZĄDZĄCYCH  NIE POLSKIEGO POCHODZENIA I EPISKOPATU ŻYDOWSKIEGO.

MM- od Apokalipsy, napisz, że nie są to twoje słowa, ale mocą Ducha Świętego mówi Święty Jan Apostoł od Apokalipsy, najwierniejszy uczeń Pana Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i opiekun Matki JEGO Umiłowanej Królowej Waszego Narodu. Błogosławię: W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Ogłosić to swojemu ludowi w Królestwie Hetmanki Narodu Polskiego. Amen. Amen. Amen. Bóg zapłać św. Janie Apostole. Jak mam podziękować? Dokończ tą modlitwę 100x Ojcze Nasz przepraszając za nie zachowanie Dekalogu błagając razem ze Mną - Jezusa i Maryję

. Spisany po Mszy Świętej godz. 21.00 APEL Jasnogórskiej Pani , 21.30- czytanie Objawień św. Jana , 22.00 do 23.30 pisanie św. pouczenia. Potwierdzenie: Księga Izajasza, 2 werset * Stanie się to na końcu czasów,  że góra świątyni Pańskiej stanie mocno na wierzchu gór i wystrzeli ponad pagórki. Wszystkie narody do niej popłyną. Rozważyć do wersetu 5. Temat: Trwały pokój mesjański *

-------------