Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
63
472
488

-16

Odwiedziny
...1 293 738

Orędzia - Ewa Rycielska

PDFDrukujEmail

Orędzia cz. I  Ewa Rycielska


Ewa Rycielska

Służebnica Miłości Bożej

Wprowadzenie

Prowadzi w pełni życie rodzinne, będąc żoną, mamą i babcią, jednocześnie jest do pełnej dyspozycji Pana Jezusa . Wypełnianie Jego Woli jest jej największą radością i motywacją do przyjmowania cierpień, wyrzeczeń i postów. Prowadzi swoisty dziennik duszy, na które składają się modlitwy, wiersze, sprawozdania z pielgrzymek, rozmowy z Panem Jezusem i Matką Boską oraz świadectwa i orędzia. Z zapisanych kart książkowych wyłania się obraz osoby bez reszty ufającej Bogu w Trójcy Jedynemu.

Z tego zawierzenia płyną codzienne godziny pracy dla rodziny, dzieł misyjnych, pielgrzymek z określonymi celami duchowymi, działania dla umocnienia modlitwy w rodzinach przez wstawiennictwo różnych świętych, adoracje N.S. a nade wszystko nieustanny potok  modlitwy poprzez wszystkie jej formy, przeplatane zwykłą, a może raczej niezwykłą codzienną rozmową z Panem. Szczególnym jej zadaniem duchowym jest wypełnianie wezwania Bożego do wypełniania określonych form postu, w wymiarach nie do ogarnięcia przez przeciętnego katolika.Jest wezwana do 14 lat postu o chlebie i wodzie po 3x do roku po 40 dni,który realizuje od 2010r.

Słowa Pana Jezusa  zapisywała od 20 VII 2005 r. do 20 VII 2016 r.  Z tą datą przekazywanie orędzi, które otrzymywała systematycznie 13-tego i 25-tego każdego miesiąca się zakończyło. Pan Jezus  dał do zrozumienia, że znajdujemy się w czasie  nadzwyczajnym. Mistyczka dalej jest prowadzona przez natchnienia Ducha Świętego, otrzymując  od czasu do czasu otrzymuje Słowa od Pana. Nie które z nich autorka publikuje na kanale youtube.

Redakcja „Naszej barki”, na podstawie kilkunastu książek autorstwa Ewy Rycielskiej i nieskatalogowanych ostatnich orędzi z 2015 i 2016 r. dokonała skrótowego wyboru orędzi,  celem wypełnienia choć w minimalnym stopniu słów, które były w każdym prawie orędziu: „Idź i przekaż to do mego ludu. Błogosławię Cię.”

Spis zagadnień jakie nasunęły się podczas opracowywania orędzi:

1)  Wezwanie do postu
2) Intronizacja Chrystusa Króla na Króla Polski 

3)  Ludu mój [Polsko]- obudź się, ja Pan wołam Ciebie 
4) Troska o Kościół
5)  Zagrożenia świata -apokalipsa
6) Zatrucie powietrza, choroby, głód.....
7)  Magia,  wróżbici, przekleństwa, gwiazda pięcioramienna...

8) Co zmienić w życiu
9) Różaniec
10)  Wizje, doświadczenia duchowe, modlitwy....
11) Nadchodzi  Nowa  Era- nadejście wielkiego oczyszczenia
12)  Znak  na czole


Orędzia-skrótowy wybór tekstów

Cz. I

Nadchodzą czasy ostateczne -wybrałem wielu Proroków, ponieważ muszą się wypełnić słowa w piśmie:
„Pan powtórnie przyjdzie”, „Ducha nie gaście – Proroctwa nie lekceważcie”.( Tes 5, 20)
" Pan blisko jest oczekuj Go"/  wyd. I 2010r. str.194

„Jestem Panie  na Twoje wezwanie” wyd. I 2013 r. str.336:
13X 2012 r.

Jezus: Wiem, że niewielu uwierzy w te słowa, lecz ty je zapisz i wierności dochowaj. Przepisz mnóstwo razy i rozsiej po kraju, niech zbłąkane owce je czytają.

Ci, którzy je przeczytają i w życie wprowadzą, zostaną ochronieni przed wszelką zarazą. Ja Pan-Bóg Zastępów, błogosławię każdy trud, rozsiej ziarno słów, niech nawróci się mój lud.

Na drzwiach twego domu zapisz te trzy słowa „Któż jak Bóg” i pokrop je święconą wodą, aby anioł śmierci nie otworzył ich, w  tym będzie ochrona na ten dom i drzwi. Idź i przekaż to do mego ludu, Błogosławię Cię.. I ujrzałam w wizji jak ma to wyglądać,   że święconą kredą ma być napisane.

----------

Bóg mówi do mnie w bogatym słowie” tom XII, wyd.I, 2014

1)  Wezwanie do postu przez 14 lat!!!

W Boże Narodzenie [2010r.]otrzymuję zaproszenie do Ziemi Świętej, gdzie  6 stycznia w Święto Trzech Króli lecę samolotem do Ojczyzny Chrystusa. Tam 15 stycznia na Górze Kuszenia objawia mi się Pan Jezus.

Wzywa mnie na 14 lat postu o chlebie i wodzie po 3x do roku po 40 dni!!!

Przyjmuję ten post. Otrzymuję w darze pieczęć zawartego Przymierza na prawej nodze nad kostką. Przychodzi ogień z nieba wypala mi trzy dziury i wypala mi pieczęć zawartego Przymierza, którą mam do dzisiaj. "  /j.w. str.18/

/Post dobrowolny/

W tym 3x w tygodniu suszę, nie jem i  nie piję od północy do północy- w poniedziałki, środy i piątki. Ten post suszenia podjęłam do końca życia.

Pan rzekł do mnie: "Oto daje Ci zadanie do wypełnienia: W całym tym roku zlicz dni suszenia, zlicz dni postu o chlebie i wodzie, zlicz też dni, w których nie pościsz".
I oto wzięłam kalendarz w dłonie i spisywałam na każdej stronie, gdzie dzień po dniu liczby pisałam i taką sumę zanotowałam. Odpowiedź postu:
Dni suszenia w całym roku=156
Dni postu o chlebie i wodzie=81 dni
Dni w których nie poszczę=128 dni.

/j.w. 48-49/

---------------------

2)  Intronizacja Chrystusa Króla na Króla Polski


" Pan blisko jest oczekuj Go" / wyd. I 2010r./:

25 V 2010  Moimi przyjaciółmi się nazywają, a tak naprawdę o to nie zabiegają. Wiesz dlaczego nie chcą, abym był Królem, bo lękają się o swoje królowanie. Ponieważ wtedy swoje trony potracą, a i miłość musi być prawdziwa, a nie fałszywa. Moi synowie są rozdzieleni jak jabłko, podzielili się na dwie części. Jedna połowa jest zdrowa, a drugą zżerają robale. Ja- Syn Boga Ojca pragnę, aby lud, który jest mi wierny, trwał w tym co zdrowe i prawdziwe. /j.w. str.184/

16VII 2010   A ty ludu, jeżeli Jezus Chrystus nie będzie obwołany Królem -zostaniesz ukarany i zniszczony. Niewielu ostanie się -aby  świat został odrodzony.

Nadchodzą czasy ostateczne -wybrałem wielu Proroków, ponieważ muszą się wypełnić słowa w piśmie:
„Pan powtórnie przyjdzie”.„Ducha nie gaście – Proroctwa nie lekceważcie”
/j.w.str.194/.


13 X2010 Jak ten żebrak czekam na Swój Tron na ziemi, Jestem między spragnionymi oraz wzgardzonymi.

Tyle wieków minęło , a to ciągle trwa, jedni chcą Mnie za Króla, inni gardzą Mną. /j.w. str.221/

-----------------
"Reptorium z Panem Bogiem" /wyd. I 2011 /:

25 II 2011    Kiedy osoby duchowne w hierarchii kościoła razem z władzami politycznymi ogłoszą Mnie Królem?
Ludu mój wierny nie lekceważcie tej decyzji i nie odciągajcie tego na co czekam z utęsknieniem. Prawo Boże jest wielką wartością i musicie być posłuszni temu prawu, bo jesteście dziećmi  Bożymi....Błogosławię Cie, idź odważnie i powiedz mojemu ludowi. To mówi Pan!

O ludu mój i Pasterze tego kraju, proszę was o wykonanie Woli Bożej, która sam Bóg Ojciec ma w swoich planach. To o czym do was mówię jest najważniejszą sprawą dla uratowania waszych dusz i całego świata.

Wtedy wy ukochane dzieci Boże zostaniecie odmienieni we Mnie- Jezusie Chrystusie i stanie się cud bo będzie raj na ziemi a moce piekielne go nie przemogą.

A wasze dusze zostaną oczyszczone, wasze serca oczyszczone, wasze serca uświęcone i ciała uzdrowione. Bo Ja wasz Król- Jezus Chrystus przemienię was w Siebie.

Nastąpi przemiana serc, sumień i miłości. A wy będziecie śpiewać: Jezus jest Królem! Jezus jest Panem! Jezus jest Drogą ! Jezus jest Prawdą! Jezus jest Życiem!

Owieczko Moja- powtórz moje słowa swoimi ustami- bo liczę na twoją pomoc. Królewska korona jest dla Mnie złożona u stóp Mego Ojca, tylko trzeba ją wziąć w czyste  dłonie i mi ją nałożyć. Czystość jest pięknością i radością w sercu Boga Ojca. /str.137/

---------------
„Oremus  do Boga Ojca” / wyd. I 2012, / :

25III 2011  Ja  Twój Pan mówię do Ciebie zapisz to....Ja Król tej ziemi pragnę Ci przekazać, powiedź mojemu ludowi, że jeszcze raz przychodzę z upomnieniem, oddajcie pokłon – Mnie Królowi.
Ja Jezus Chrystus i Boży Syn czekam cierpliwie na tą Chwałę. Chcę uratować cały Boży lud o to co stanie się udziałem.
/j.w.str.152/

13 XI 2011
Król  niebawem przyjdzie- czy tego chcecie czy nie. Niebo jest w gotowości i czeka na rozkaz. Ziemia  zadrży , aż otworzą się groby. Przekaż to, aby świat uczynił porządek. Posłuszeństwo ma być prawe i nieodwlekane /str. 188/.

13 XII 2011
Byłem, jestem i będę Królem, bo tak ustalił Bóg Ojciec. Ci co mówią, że królestwo Moje nie jest z tego świata są nierozsądni i nieroztropni. /
j.w.str. 203/

----------------
„Bóg mówi do mnie w bogatym słowie” tom XII  /wyd. I 2014 r. /:

13 VI 2013

Ziemia nie będzie rodziła, gdyż dotknę was głodem.
Wielu nie chce, abym przyszedł jako Król, bo jak poszanujesz króla jak nie szanujesz matki i ojca.
/str. 98/

25 II 2014  Ubogaćcie się postem, przyozdóbcie się modlitwą, bo Król szykuje się na przyjście, lecz czeka aż czas się wypełni.

Ci, którzy nie chcą przyjścia Króla, biedna ich dusza, a serce żałobę wyśpiewuje. /j.w. str.336 /

-----------------


3)  Ludu mój [Polsko]- obudź się, ja Pan wołam Ciebie

13 X 2010    Wy tu z Krzyżem walczycie a inni spiskują, jakby tu was zniszczyć nad tym obradują. I tak w niedługim czasie krew będzie rozlana, o Polsko, moja Polsko – jesteś już sprzedana.

Zaprzestańcie walczyć i Boga obrażać, Bóg wie kogo schłostać i kogo ukarać. Miłość w was umarła, pycha owocuje, nienawiść się wdziera i duszę rujnuje. Módlcie się w każdej chwili, Boga przepraszając, przebaczcie Swym bliźnim, litości wołając. Nie zmuszaj nikogo, gdy ktoś nie uwierzy, bo każdemu wolność dana – nie chce niech nie wierzy.

13 V 2012   Dni są uległe w skróceniu i czas umniejszony. Bóg zabierze w połowie dni tych, którzy żyją w rozpuście. Zestarzeją się jak szata i struchleje w rozpadzie. Każdy kto cierpi, jest wezwany do oczyszczenia za siebie lub bliźniego.

25 V 2012   Kiedy wszyscy będą mówili o pokoju, wtedy Pan upomni się o ofiarę, by odebrać to, co mu się należy, wtedy Ci, którzy nie chcieli słyszeć o Panu, bo siebie uczynili panami, zapłaczą, bo odczują, że późna pora, a droga daleka.

Módlcie się módlcie się, czyńcie post i pokutę o Odrodzenie Narodu Polskiego, aby pokój zapanował między wami.

13 VI 2012    Ludu mój- cały świat przygląda się Tobie. Przypatruje się, co czynisz i kim jesteś. Oto zebrałem wszystkie narody w Twym kraju, ponieważ pragnę was w jedność scalić. Ten kraj bardzo umiłowałem, który jeszcze walczy o Prawo Boże i nie do końca świeci zepsuciem.

Na ramiona biorę Twą Ojczyznę i dźwigam jak krzyż-chroniąc przed zniszczeniem. Ten kraj oczyszczę odrzucę co robaczywe, a wszystko co zdrowe pozostawię na rozpalenie.


7 IX 2013 „Pokój Polsko!- o umiłowane Moje Jeruzalem. Z twej biednej ziemi ożyje wiara i wyjdzie iskra, która zapłonie i wzniesie się ku wyżynom nieba. Bóg liczy na Ciebie, tak jak i Ty liczysz na Boga. Bóg potrzebuje Twojej miłości.

25XI 2013  Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci . Czy przeciwnicy moi  tego chcą czy nie -   to Ja Jezus Chrystus Jestem Królem. Głos – Pan mnie posłał, abym głosiła Słowo Pana, że nadeszły czasy trudu i gniewu Bożego. Znajdzie łaskę taki naród, który nie sprzeciwia się Bogu.

13 V 2015   Ludu mój –nadchodzi zagłada. Zasyłam ciemność i mrokiem ogarniam tych, którzy nie przestrzegają słów Moich. Robactwo się zjawi i komary w całym Twym kraju. Ześlę grad zamiast deszczu i drzewa połamię przez wichurę. Płody osłabną na roli i lek odczują niewierzący. Tych, którzy proszą nasycę chlebem z nieba i dam wytchnienie  za wierność. Za to, że strzegą Przykazań i Prawa zachowują –nagrodzę. Rozweselę wybranych moich i poprowadzę do radości. Ci, są Moi słudzy, którzy pamiętają o Świętym Słowie. Ja Jestem dobrym Bogiem i nie narażam nikogo na kłopoty. Sami ściągacie na siebie nieszczęścia przez niewierność i chciwość. Świat jest chory, a chory powinien być leczony

25 V 2015  Dziś otrzymasz „Orędzie” nie dla całej ludzkości, za którą pościsz, lecz wyłącznie dla Twego kraju.  Błogosławię Cię, idź do mego ludu i głoś: To mówi Pan.

Ludu mój- Błogosławiony ten dzień, który jest czczonym Świętym Dniem Matki Kościoła. Nadszedł Święty czas i wytchnienie dla maluczkich i ubogich. Święta nadzieja przybliżyła się do was na lepsze jutro. Człowiek o prawdziwym obliczu zasiadł jako rządca [prezydent Andrzej Duda?]. Duch Święty go poprowadzi, aby rządy, które będzie sprawował, były szczere, sprawiedliwe i Boże.

Ja Jezus Chrystus Syn Boga Wiecznego chcę objaśnić Tobie Mój Ludu i pocieszyć Ci serce,  że modlitwa wasza została wysłuchana. Bóg Ojciec, Stwórca nieba i ziemi okazał Miłosierdzie I ubogacił ulgą w przebaczeniu, obdarowując Ciebie Mój Ludu Ojcowskim Błogosławieństwem....

Wielkie rzeczy czyni Wszechmocny, a Imię Jego Jest Święte. Moja Święta Matka skłania się przed Tronem Boskim w ciszy i pokorze Swojego Niepokalanego Serca za każdym z was, ubogacając wstawiennictwo i prośby dla dobra waszego i kościoła Świętego.

25VIII 2015   Ten naród będzie Moim narodem, a Ja ich Władcą i Królem. Zbierzcie się i gromadźcie, jako dobre owce tłustego stada, abyście zdążyli zanim przyjdzie na świat zapalczywość gniewu. Wy wszyscy, którzy jesteście pokorni i szukacie sprawiedliwości  wołajcie bezustannie o pomoc dla tych, którzy są do uratowania.

4) Troska o Kościół

13 I 2012   Ludu mój – wygasa w was ogień Ducha Świętego. Kapłani zamienili się w urzędników.  Jest obojętność przeżywania Mszy Świętych czyli Mojego Ofiarowania. Lawina bezprawia atakuje cały świat.

4 II 2012  Około dwóch godzin, kiedy się modliłam, patrząc a Hostię Przenajświętszą słowa usłyszałam:  „Złóż nowennę z 30 Mszy Świętych przed Bożym Majestatem o wyniesienie na ołtarz służebnicy Rozalii Celakówny i otocz szczególną opieką .Apostoła mojego Benedykta XVI”.

25XI 2012 W rozmyślaniach wzbudzaj prośby i w ofiarowaniu składaj na ołtarzu Pańskim.

13II 2013  Panie Jezu, mów do mnie, bo twój sługa słucha. Co to wszystko znaczy, czy to prawda, że Benedykt XVI zrezygnował z Papiestwa? Błagam Mój Panie o słowo. I Pan zawołał oto tymi słowy;

Niewola! Niewola! Niewola! Do niewoli Go zabierają. Bóg straszny gniew Swój okaże, za te plany zło wieszczone zapłacą. To zmuszenie, nie żadne zwątpienie, Masoneria atakuje Rzym. Ludu Mój- to się zaczyna, bo właśnie wkracza antychryst. To nieprawda, że Mój Rybak zrezygnował, zmuszono Go biedaka do tego, aby  zniszczyć to, co z Janem Pawłem odbudował, by oddalić Go od steru Bożego.

Rozpoczął się atak na Chrześcijan, antychryst wielkie plany obmyślił, aby rzez uczynić i zniszczyć. Ubierajcie wory pokutne, napełniajcie swe dusze postem. Szakal ostre zęby wytrzeszczył, bo chce kąsać każdego, kto wierzy. Posypane wasze głowy popiołem, przykryjcie chustą żałoby. Moje dzieci kochane to walka, więc różańce swe bierzcie do dłoni. I wołajcie ,,Zdrowaś Maryjo, bo już walka się rozpoczęła, więc błagajcie przez Matkę i Ojca, by antychryst nie dopełnił swego dzieła.

Owce Moje nie popadajcie w rozpacz, stańcie twardo do walki jak rycerze. W tym zwycięstwie Ja Chrystus wam pomogę, tylko mówcie codziennie pacierze. ,,Suplikacje” w swych domach śpiewajcie,

Krzyżem Świętym namaśćcie drzwi wasze i błagajcie Pęknięte Boże Serce, bo weszliście w bardzo trudne czasy. Taką oto radę wam daję, na to wszystko co was dotyka. Zapalajcie świece w waszych domach i składajcie to w ofierze za Watykan.

Bóg ostrzeżenie ukazał w błyskawicy, a gniew poprzez grzmot pioruna, gdzie w ogniu Bazylika w Watykanie stała, i potrząsnąć sercem z kamienia.

Wy się domyślcie, że to wszystko nieprawda, Słowa, które przez media są wam przekazane i macie rację, bo w tym jest prawda taka, że nadszedł atak na mego Rybaka Papież nie jest zmęczony, lecz przygnębiony. Kiedy przyjęłam do serce Pana Jezusa wyszeptałam; Panie Jezu dziękuję, za owoc Ducha Świętego. Kocham Cię i proszę Cię, daj mi dar odwagi, abym z odwagą przekazała słowa Twoje, które tchnąłeś w serce moje. Amen ,,Oto ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego Panie’. Amen

-------------

25 II 2013

Ludu mój-Mędrca Stanu, który w fotelu zasiądzie, by objąć żądze będzie nieszczęśnikiem w działaniu na szkodę. Pożytku z niego nie będzie, bo Ja Pan mu nie pobłogosławię. Wzgardę uczynię względem jego pychy i zarozumiałości, bo nie ma w nim ku Bogu prawdziwej szczerości. Zasiada jako nie prawy, a lud jego daleki. Nie przyniesie korzyści i pożytku, bo ma wiele oczu, które go prowadzą i wielu paziów w doradztwie zniszczenia. Słowami nie zdobędzie miłości, bo serce ma skute w kajdany.

Nie ma w nim wdzięczności, ani dobrodziejstw , bo choć białą szatę przywdzieje dla niepoznaki, to cały jest czernią wypełniony. Ludu – mój- oto cztery znaki dałem dla świata, które zostały objawione. Jeszcze pozostawiłem w moich Świętych dłoniach osiem, które to jak dwanaście gwiazd dotkną firmamentu ostrzeżenia.

15 III 2013

Tak Owieczko moja – mówię Ci to w tajemnicy, że długo nie wytrzyma ten syn Człowieczy steru, albowiem sprzeciwiać mu się będą i wzgardzać w planach , które im przedstawi. Wziąłem ster w moje dłonie i do pomocy mam ich dwóch. Choć świat odsunął  Sługę Bożego Benedykta XVI-to w Bożym działaniu stoi przy sterze - czy tego inni chcą, czy nie . Módlcie się i pośćcie w ich intencji, aby żadna trucizna nie miała mocy i uległa zepsuciu.
----------------

13 IV 2013   W każdej mojej ofierze daję wam to co wam potrzeba. Nie omijajcie tej chwili, która jest uleczeniem na każde schorzenie. Każdy jest powołany do spotkania ze mną. Każdego wzywam po imieniu tylekroć, ilekroć pomyśli o mnie.

13 III 2016  Wzorujcie się na Świętych i Błogosławionych. Uwielbiajcie Majestat Boży w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata. Wołam ponownie wezwaniem do nawrócenia i pokuty....Świat, jeśli będzie odrzucał Swego Boga doprowadzi do własnej zagłady. Módl się za kościół. Kościół przechodzi teraz próbę ognia.

13 VI 2016  Moja umiłowana Owieczko- żalę się do Ciebie, gdy podeptane jest prawo Boże i żal mi Moich zagubionych owiec. Wielcy odkręcili się plecami. Kościół utrudnia dawanie Prawdziwej Świętości. Tylko maluczcy są posłuszni Przykazaniom Bożym i Prawu...Wielu wytyczyło sobie własne drogi i idą nimi ku przepaści z zasłoniętymi oczyma. Teraz już mało kto zaprasza Mnie do swego domu.

==================

5)  Zagrożenia świata -apokalipsa

13 III 2012  Ziemia niebawem pęknie i wyleje się lawina ognia. Droga występnych zaginie, a wiatr zamiecie ich ślady.

13 VI 2012Nastąpi niebawem wielka tragedia na świecie, lecz ona nie pochodzi z planu Bożego. To zły człowiek ją zaplanował. Pan Bóg i Ojciec Miłosierny dopuści ten dopust, aby cały lud dostrzegł swą niecierpliwość. Dlatego kara dotknie całej ziemi, by każdy zrozumiał swą nędzę i słabość.

13 XII 2012  Miasta zostaną spustoszone i pozbawione mieszkańców. Domy będą bezludne a pola staną się pustkowiem. Część zostanie wygnana w strony dalekie i wielka pustka dotknie świata. Nawet dąb, który będzie siłą w korzeniu-ulegnie zniszczeniu. Nadejdą dni jakich nie było. W tych dniach nadejdzie wszelki strach, przywódcy stali się zwodzicielami, w tym Bóg dopuści na nich zgubę.  Bóg nie oszczędzi. Oto nieprawość płonie jak ogień. W niecności i przewrotności głoszona niegodziwość...

W tym oto narodzie [Polska] Bóg Swój gniew uśmierzy,  bo litość Swą okaże i łaskę Swą nad nimi wzniesie i zdejmie brzemię jarzma z tych ramion uciśnionych. Zgarbiony kark Ci się wyprostuje, gdy dostrzeżesz i docenisz, że Bóg Cię ratuje. Idź i przekaż to do mego ludu, Błogosławię Cię.

25 I 2013  Naród wpada w coraz to większe sidła grzechu. Nadejdzie dzień, że wszyscy będziecie zgromadzeni  i z góry zagrają na Trąbie, a wszyscy, którzy spojrzą ku niebu zadrżą ze strachu. Kto się upijał, wtedy zrozumie, że połykał truciznę dla duszy. Trąba powietrzna z nawałnicą gwałtownie przybędzie i zabierze tych, którzy spory między sobą czynią. Strudzony siądzie by spocząć i nie zdąży bo zostanie schwytany.

25 X 2013  A Ja Pan wołam pomimo wasze serca i sumienia są zlodowaciałe. Nadejdzie taki dzień ,że dotknę mrozem gdzie wielu zamarznie, bo nie nadają się do przezimowania. Ja Jestem Pan, który mówi to co słuszne. Oznajmiam to co godziwe. Zbiorę tych, którzy mnie słuchają i ocalę.

13 XII 2013  Nadszedł czas wielki utrapień. Przez cały świat przechodzi fala burzy zła.  Wszystko jest sprawą pieniędzy. Każdy szasta nimi na lewo i na prawo. Jest ich zakładnikiem i niewolnikiem. Jedni do drugich mówią podstępnie lub kłamliwie. Nie myślą o stanie duszy, lecz aby dobrze żyć i opiewać w dostatku przy tym narzekając...

1) Przepraszaj za winy przodków
2) Przepraszaj za współwinnych w grzechach, które są w Twojej rodzinie.
3) Przepraszaj za brak miłości w rodzinach.
4)Przepraszaj za kłótnie w rodzinie.
5) Przepraszaj za zaniedbanie modlitwy.
6) Przepraszaj za słabość i kruchość serc, które są oziębłe w miłości ku Bogu.
7) Przepraszaj-często przepraszaj.

W żywności pokładasz nadzieję, a nie w łasce. Spadnie wiele śniegu, aby noc stała się widoczna.  Gwiazdy bystrość ukażą, aby powstał z grobu ten, kto jest martwy. I każdy pozbiera swe kości. Wielki żal będzie na świecie i czas opłakany. Wszystkie pomniki, które są dla pychy wystawione będą zniszczone. Kamień z kamienia spadnie i piramidy zapadną się. Wysokie kolumny się zniżą. Nadejdzie wielkie nieszczęście dla tych którzy płyną pod prąd. Ziemią Bóg potrząchnie i góry się zatrzęsą.

Zniszczone będą zapasy żywności na rozkaz to i wtedy wielu odpowie własnymi słowami na wytłumaczenie się. Za czasów Noego jedli, pili, bawili się, aż nadszedł dzień gniewu Bożego. Tak i teraz-bawicie się, upijajcie, objadajcie się do syta, nie zachowujcie postów i Prawa Przymierza. A nadejdzie dzień, że wszystkie tańce przejdą w żałobę. Wycisnę z was łzy jak wino z tłoczni, aż zrozumiesz lud mój, ż e Ja Jestem Bóg Surowy i Sprawiedliwy.

25XII 2013  Troszczę się o każdego, gdyż dwie części zginą – trzecia ocaleje. Ci co ocaleją wpierw muszą być oczyszczeni na srebro. Wypróbowani na złoto i wyszlifowani na brylant. Nikt nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego w przybrudzonej szacie, lub o zaplamionej duszy. Bóg umiłował świat, że zesłał Syna Swego Jednorodzonego, aby kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne. Kto spożywa Moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie a Ja w nim.

13 I 1014  Spory są między narodami. W każdym Państwie rozpętana burza. Nieszczęście ogarnia naród po narodzie. Nadejdą dni rzezi, gdzie lament wydacie z siebie chcę was od tego uchronić,  aby kraje nie stały się pustkowiem, z powodu niszczycielskich pasterzy.

31 VIII 2015  Kiedy Bóg spuści gniew na swój lud, będzie płacz i zgrzytanie zębów. To bardzo ważna rzecz, abyście zmienili się! Czyńcie pokutę za grzechy i nieposłuszeństwo, za głuchotę i głupotę, za każdą zniszczoną cnotę, za kłamstwa i nieprawości, za brak w was bratniej miłości. Błagając o Boską litość, za szkody i pohańbienie, bo czasu jest bardzo mało na nawrócenie, gdyż zbliża się oczyszczenie. Nie przyjdzie to ani od wschodu, ani od zachodu, ani od południa, ani od północy, ale przyjdzie o bardzo zimnej nocy. I zawyje bestia ze strachu, bo odczuje koniec panowania i struchleje skóra na złoczyńcy od zarania.

Podniesie Bóg dłoń swą nad ziemię i ukaże Swoje zagniewanie, wtem ze strachu ziemia będzie pękać, gdyż zadrży przed Bogiem na Boże wyzwanie. Domy będą wpadać w te szczeliny, będą ginąć całe rodziny, kiedy Bóg Swój gniew uspokoi, mało kto się w tym wszystkim ostoi.

13 I 2016

Każdy otrzyma zapłatę według swego czynu. Ci, którzy gotują piekło- ono będzie ich siedzibą. Kij ma dwa końce. Burzliwy zgiełk narodów uniesiony, gdzie wschód i zachód szaleje. Szatan potajemnie podburza lud, a lud działa z nim zaślepieniu stawiając krzyki i czyniąc upór. Zamach został obmyślony, ostrze wyostrzone- gotowe do ataku.

 

6) Zatrucie powietrza, choroby, głód.....

7IV 2008  Owieczko moja- Matka moja przygotowuje ciebie przez te posty na wytrwanie. Gdy nadejdzie wieki głód, ty tego nie będziesz odczuwać. Zobacz, Ja –Twój Pan, kiedy rozmnożyłem chleb, to kazałem wszystkie resztki dokładnie pozbierać. Dziś wiele chlebów  trafia do śmietnika. A przecież te plony, z których  jest ten chleb zrobiony, Moje dłonie Błogo sławią. Idź i przekaż to dalej. Mój gniew Boży wzrasta! Bo ludzki grzech wzrasta też...Marnowanie Mojego daru jest Moim gniewem i będzie kara...Zapisz to 77 razy i rozdaj gdzie będziesz.

13 V 2010r.

Będzie burza ogromna w Twoim kraju, i dlatego chcę Ci to przekazać. Poświęć świecę, zapałki i ocet, abyś miała jak innych ratować....Świeca będzie potrzebna zamiast światła, a zapałki do jej podpalenia. Ocet po to by mieszkanie skrapiać, bo wam będzie brakowało powietrza. Wielka duszność ogarnie Twą Ojczyznę. Z tej duszności będziecie umierać. Miej też wodę święconą przy sobie, aby zwilżać usta swe spragnione. Miej olejek też do namaszczenia, on Ci będzie służył pomocą. Tylko poświęć to wszystko u księdza, oraz trwaj w modlitwach z wiarą mocną. Jeszcze sól  też Ci będzie potrzebna, by usypać krzyżyki w rogach mieszkań. To znaczy w pokojach i przy drzwiach, oraz na kamiennych parapetach. Nasusz sobie chleba i bułek, byś Owieczko to wszystko przetrwała. Nie nasłuchuj co o Tobie mówią, lecz zrób wszystko, abyś się przygotowała.


13 VI 2010  Mój Ojciec dał mądrość człowiekowi, by ją używał w swym życiu. A człowiek przez mądrość swoją niszczy drugiego człowieka. Są tacy synowie na Bożym świecie, którzy w Boga nie wierzą. Skonstruowali różne maszyny, w których trucizny przewożą.

[Ewa Rycielska] Po tych słowach Panu Jezusowi mowę przerwałam. Do Pana Jezusa powiedziałam:  Panie Jezu wytłumacz mi bardziej, bo twych słów nie zrozumiałam.

Pan Jezus do mnie powiedział:   Weź kartkę i zapisz dokładnie, nie omijając ani jednego słowa. Tak jeszcze raz posłuchaj uważnie, każdego mojego słowa.

Są tacy ludzie co nie śpią w nocy, tylko nad ziemią latają. W nocy, kiedy wy smacznie spicie, a wasze ciała odpoczywają, oni z samolotów ową truciznę po niebie w powietrzu rozpylają. Trucizna, rtęć i chemikalia, są bardzo szkodliwe dla życia. Owa trucizna na ziemię osiada, niszcząc i trując wszystko. Owieczko moja niech twa odwaga, będzie dla innych pomocą. Te oto choroby przeróżne na świecie, rany, wrzody, bóle głowy, krwawienia. To ta trucizna rozchodząca się, doprowadza do wielkiego cierpienia- i rodzaj ludzki do zniszczenia. Błogosławię Cię, idź odważnie i głoś to.

25 IX 2010  Owieczko Moja- Czemu nie słuchasz wszystkich Moich słów? Czemu nie suszysz chleba i bułek? Przygotuj się- albowiem będziecie dotknięci doświadczeniem...Zaprawdę powiadam Ci, miej oczy i uszy otwarte. Serce miłością i posłuszeństwem wypełnione, albowiem słowa w biblii muszą się wypełnić. Co prorocy napisali, tak też się i stanie.

13 IV 2012 Głód będzie srożył się w mieście i dachy zostaną porwane....Ludu mój- wtedy uciekniesz z miast, bo będziecie sycić się zdobywaniem pożywienia. Będziecie wypiekać mace, bo ziarna zabraknie na chleb. Ziemia wysuszona przestanie rodzić, bo splamiona będzie waszym przestępstwem. Wiele pokoleń pójdzie w rozsypkę i wydadzą wyrok na siebie. Wymordują, wyłupią w złości za bogactwem, reszta skazana będzie na wygnanie.. Rolnik ucałuje ziemię i powróci ,by ja zaorać. Orać będzie własnymi rękami, bo wszelki pług w przepaści się utopi. Czyńcie starania w spisaniu to co mądre. Niebawem żaden pisarz nie spisze spraw mądrych, ponieważ zabraknie papieru, a i pióro blokadę uczyni. Bóg ukaże srogość nad światem i zabije co jest przewrotne.

13 VIII 2012 Ludu mój- strzeż się tego co przygotowane jest, wbrew Twojej i Bożej Woli. Szczepić was mają, aby trzymać na uwiązaniu i uczynić was niewolnikami. Nie wyrażajcie zgody szaleńczemu szczepieniu. Ci są jak żółć w wątrobie z myślami o sobie. Ci co mają to czynić, zagubili Boże wartości. Groza zła atakuje.

13 XII 2012  Głód dotknie wschodu, potem zachodu. Przez głód staniecie się tubylcami. Boża ręka jest wyciągnięta, na tych, co krzywdzące wydają ustawy i rozpisują dekrety ucisku, aby pozbawić biedotę w prawie i uczynić łupem, by odebrać mienie.

13 I 2013  Powietrze zostało zatrute, przez mędrców świata. To  oni wypuścili truciznę, aby dokonać samozniszczenia.  Laboratoryjnie połączono bakterie i zmutowano truciznę, która została wypuszczona, aby zatruć glob ziemski. Nie wszystko co was dotyka jest karą Bożą. Wypisz to na tablicy i opisz w księdze, jako wieczyste świadectwo. Świat jest pogrążony w zbrodniach i grzechu. Wiele jest wykonanych poczynań przez zawiść ludzką. To wojna, która w niewidzialny sposób niszczy was. Nie giniecie od kuli, czy miecza, lecz jesteście zabijani biologicznie. Cały czas organizacja knuje spisek jak za czasów Heroda. Zło bardzo jest rozwinięte w rodzaju ludzkim. Módlcie się. Módlcie się. Módlcie się. Tylko przez modlitwy otrzymacie ukojenie w bólu i cierpieniu. Błogosławię Cie, idź do mego ludu i powiedz; To mówi Pan.

13 VI 2013  Ziemia nie będzie rodziła, gdyż dotknę was głodem. Wielu nie chce, abym przyszedł jak Król, bo jak poszanujesz króla jak nie szanujesz matki i ojca. W poście i pokucie bawicie się, upijacie, tańczycie dla belzebuba, a Ja Pan płaczę z powodu waszej rozpusty. Jak mam okazać Miłosierdzie, jak wasze serca zlodowaciały i jesteście oziębli.

13 III 2015  Zadanie wybudowania studni

Zrób studnię. Gdy będzie odebrany dopływ prądu- zostaniesz bez wody i będziesz zmuszona chodzić do źródełka po wodę. Wszystko z mojego polecenia przekazuj i wypełniaj , aby serce twoje było spokojne, a dusze nie była przyćmiona grzechem zaniedbania.....

Znakowanie-przyszłe czipy

Wojna- to trudna sprawa- to krwawa i okrutna gra. Znakowanie przez demona- to straszna rzecz. Jesteście przypierani do muru. Ludu mój- Napominam Cię, wołam i upominam. Nie ulegajcie  tym pokusom. Człowiecze- nie bierz złego przykładu z innych, lecz bądź dobrym przykładem dla innych.

Idź do mego ludu i przekaż to, Błogosławię Cię.7)  Magia,  wróżbici, przekleństwa, gwiazda pięcioramienna...


22VIII 2012 - /Gwiazda pięcioramienna/

"Zobacz duszo maleńka, jaki ucisk ukazuje  organizacja / masoneria/, która opieczętowała to miejsce swoimi znakami. Wszystkie te gwiazdy, które maja pięć ramion- nie należą do mnie i Ojca Naszego, lecz do celu zwodniczego.W tym jest zapieczętowanie na przyszłość, dla tego ludu, który zwodniczym działa atakiem. Oni chcą  chcą posiąść cały świat dla siebie, że  to Bóg Ojciec decyduje- kto ma być Panem każdego miejsca. Nie spoglądaj na te gwiazdy, które są na tym posągu. lecz wpatruj się w moją Świętą twarz i Uwielbiaj uwielbione Ciało Pana - Zbawcy swego. Zaprawdę, powiadam CI - Jam Zwyciężył świat i wszystko zależy do mnie i Ojca w niebie.

25 XI 2012 -  Surowo zakazuje wam, wymawiać słowa bluźniercze i posługiwać się przekleństwami.

Wielkie uczty wydajecie wśród swoich zamysłów, a Dom Boży w zaniedbaniu i opustoszał. Do swego życia zapraszacie magów i wróżbitów, co prowadzi was do samozniszczenia. O plemię nierozumne za mało opieracie się na mądrości Bożej. Gdybyście oddawali Bogu Ojcu chwalebne słowa i ofiarowali wszystko w prostocie na ołtarzu-Pan, Bóg Zastępów w radości do was przebaczył by wam wszystkie złe czyny. Miłosierny Ojciec wcale nie chce waszego zniszczenia, lecz pragnie waszego ocalenia. Tylko w Moim Duchu jest wiedza, którą namaszczam tych, którzy mnie wzywają, niezwykłą mądrość daję temu, kto żyje w Prawie Bożym. Surowo zakazuje wam, wymawiać słowa bluźniercze i posługiwać się przekleństwami.

1 IV 2013  Wróżbitów przepędzę- proroków fałszywych wyniszczę.  Wyniszczę lud na prawo i lewo. W owym dniu będzie wielki płacz- będzie płakać każda rodzina oddzielnie. Będą zniszczeni ci, którzy targnęli się na ród  Dawida.

 

8 II 2013  Plakat  „Wiedźmina”

Lecz w zadziwieniu moim bardzo byłam, gdy do jednego z pokoi weszłam. Tam zastałam zawieszony plakat „Wiedźmina”, którego bym się nie spodziewała. Wtem słyszę głos w sercu i takie słowa:  „Powiedz nich zdejmą go i wyrzucą, niech go zniszczą przez spalenie”. Podchodzę i kropię go woda egzorcyzmowaną i wychodząc z pokoju mówię delikatnie, aby zdjęli ze ściany ten plakat i spalili. Po moich słowach wypowiedzianych do nich, schodząc po schodach słyszę słowa do ucha: „Zemszczę się”! Na jednej nodze zawróciłam i wróciłam do tego pokoju- uczyniłam na plakacie znak Krzyża Świętego wypowiadając:  W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego zgiń, przepadnij duchu nieczysty i wracaj tam skąd przybyłeś. Jezus jest silniejszy od ciebie, wiec mnie nie zastraszaj, albowiem  w Imię Jezusa Chrystusa rozkazuję pozostaw mnie w spokoju i oddal się ode mnie czarnoksiężniku. Potem powtórnie pokropiłam jeszcze raz plakat egzorcyzmowana wodą.

13 IV 2013  Wróżbici pocieszają was zwodniczo- Idą w zakłamaniu. W ich słowach nie ma mocy Pana, albowiem są podobni do trzody błądzącej, która jest bez pasterza.

13 X 2014  Bohamed zawładną ziemią i ludźmi. Bluźnierstwa i przekleństwa zawładnęły wami. Wymawiając je –zapraszacie do swego życia belzebuba. Jesteście narodem rozproszonym. Ziemia jest podzielna, a Ty ludu mój jesteś zniewolony wszelkim plugastwem. Mężczyzn chcą zamienić na nierządnicę , a kobiety posyłane są na służbę do lucyfera. Głowy i paznokcie malują na czerwono jak ogień. Na twarze nakładają maski piękna, gdzie ciało i dusza w cierpieniu niewola was uciska, bo brak jest modlitwy, miłości i jedności, grzech wasze są nieszczerze wyspowiadane, a pokuta niesprawiedliwie odprawiona. Moje Ciało jest sponiewierane i Jestem wzięty jako rzecz dla potrzebujących . Takie jest działanie przeciwko mnie. Kto działa przeciwko Bogu- to działa przeciw sobie.

--------------------------

8) Co zmienić w życiu

 

13 IX 2010

W piątki obżeracie się  jak wieprze i nie pościcie. Czytacie w innych grzechy, a nie robicie porządku s Swoim sumieniu. Żyjecie w rozpuście i grzechu, jakbyście Boga nie znali i nie ubiegacie się o wieczność. Do kościoła nie chodzicie, od Boga Ojca się odkręciliście-bo się nie modlicie i do Sakramentów Spowiedzi nie przystępujecie, a grzeszycie. Bóg Ojciec ukaże i wychłosta, bo jesteście nieposłuszni i odwróceni ku złu. Krzyż jest miłością, a wy z krzyżem walczycie, a Boga Ojca za wasze występki nie przepraszacie. Błogosławię Cię, idź odważnie ii ogłoś to.

   Owieczko Moja- Nie ustawaj w modlitwie, idź do moich synów i powiedz: Przyjdzie z zachodu rozlanie krwi. Niech mówią, ażebyście zaprzestali nasycać waszą duszę grzesznością. Sprzeciwiajcie się złym duchom. Anielski Orszak jest przygotowany, aby walczyć z orszakiem ciemności. ... Owieczko Moja-żyj w miłości i cichości, w wierze i pokorze, ofiarowując każdy dzień Bogu Ojcu przez Anioła....Oczyszczajcie się przez Sakrament Spowiedzi, albowiem fala niedługo przypłynie szalejącej burzy, bo sztorm rozkołysany.

25 I 2012  Błogosławcie się wzajemni tak jak Ja i Mój Ojciec Mocą Ducha Świętego was błogosławimy....Pamiętajcie; wasze broń to-biblia, różaniec, pokora, miłość  i ofiarowanie.

13 VII 2012   Kobiety okrywają  się strojem nierządnicy, z zamiarem ukrytym i nieopanowanym, wzburzonym do cudzołóstwa. Upaja się i syci z bezczelną miną nie dopełniając ślubu. Szuka, aż znajdzie i prowadzi na wysłane łoże z  kilimem opasanym w czarcim nastroju, by użyć rozkoszy do syta. Pochlebstwem swych warg uwodzi , przez długa namowę zwaśniona. Mężczyzna jak wół idzie na rzeź poprzez jej namowę. Grzech śmiertelny przeszywa jej wątrobę  i strzała jak wróbla ugodzi. Świadomie tracą swe życie, bo rozkosz ich w tym wszystkim zniewala.

13 VIII 2012 Pozostawcie gadaninę i osądy, wyzwólcie się z tych niepotrzebnych narzekań. Antychryst szaleńczo działa, bo naród zagubił to co błogosławione. Miej się na baczności, nie biesiaduj z tymi, co winem się upajają i mięsem lubią się obżerać, bo pomysł ich dopadnie zwodniczy i zapragną Twojej ofiary.

Jesteście Moim ludem. Przychodźcie do Mnie wszyscy. Weście w dłonie biblię i różaniec od Mojej Matki.  Różaniec jest obroną na każdy atak. Postem i modlitwą zwyciężycie w każdej walce. O Mój ludu- wysypcie z serc waszych oziębłość-wracajcie do Boga Ojca, w nim jest troska i wieczność.

25 I 2013  Dlaczego nie słuchacie mej nauki? Bluźnierstwa wychodzą z ust waszych, spadają na wasze dzieci jak gwiazdy na ziemię. Czyż nie uczę was pokory i miłości, poszanowania i zgody.

1 IV 2013  Niewiasty- okryjcie swoje części ciała i nie kokietujcie golizną. Czyż nie otrzymała małpa sierści, aby dać przykład, że nagość jest przebrzydła i prowokująca do grzechu.

13 V 2013  Nie rzucajcie bluźnierstw, aby nie spadały na wasze dzieci i oby krew nie spadła na głowy wasze.

25V 2014  Powściągnij swój język. Bo język gdyby miał kości – to by krwawił. Zmieńcie obmowy  na modlitwy. Używajcie warg do słów mądrych i pięknych . Niech usta wasze głoszą mądrość, a serce pałą prawdziwą miłością.

 

13 VI 2013  Ja, Pan pamiętam o winach każdego, gdzie z własnej winy zostaną porwani ci, którzy nie czynią wynagrodzenia za  grzechy praojców i własne. Ten, który jest niecnym bezbożnikiem, na tego nadejdzie dzień z jego ostatnim występkiem. Wszystkich wywyższonych uniżę, a małych wywyższę.

W poście  i pokucie bawicie się, upijacie, tańczycie dla belzebuba, a Ja  Pan płaczę z powodu waszej rozpusty. Jak mam okazać Miłosierdzie, jak wasze serca zlodowaciały i jesteście oziębli. Moja Matka płacze krwawymi  łzami, a wy je badacie- po czym milczycie.

Nie zaniedbujcie modlitwy. Bronią przeciw złym duchom jest modlitwa. Modlitwa jest pokarmem dla duszy i balsamem dla ciała. Ile w was jest modlitwy i dobra, tyle w was jest zdrowia. Ten czas jest czasem nawrócenia i pojednania. Po tym czasie nadejdzie czas wstrząsu sumień.

9) Różaniec

13 IX 2012  Owieczko moja- odmawiajcie całą rodziną Różaniec Święty. Pragnę uratować Twój dom i wszystkich, którzy pod tym błogosławionym dachem zamieszkają. Różaniec Święty stanowi mocny mur, który oddzielą każdego od złego i planu zwodniczego. Ta Błogosławiona modlitwa, którą Najświętsza Maryja Dziewica Matka Kościoła podarowała wam jako broń przeciw złym duchom.

13 VIII 2012  Różaniec jest obroną na każdy atak. Postem i modlitwą zwyciężycie w każdej walce.

2 IV 2013  Maryja:  Odprawiajcie Nowennę do Moich Siedmiu Boleści- oto nadchodzą trudne dni kochane dzieci.

6VIII 2013  Pomimo, iż trud was dopada-chwytajcie za łódź ratunkową ona jest w słowach „Zdrowaś  Maryjo’’.

13 X 2014  Nie zaniedbujcie modlitwy. Bronią przeciw złym duchom jest modlitwa. Modlitwa jest pokarmem dla duszy i balsamem dla ciała. Ile w was jest modlitwy i dobra, tyle w was jest zdrowia....

Niewola was uciska, bo brak jest modlitwy, miłości i jedności, grzech wasze są nieszczerze wyspowiadane, a pokuta niesprawiedliwie odprawiona. Moje Ciało jest sponiewierane i Jestem wzięty jako rzecz dla potrzebujących . Takie jest działanie przeciwko mnie. Kto działa przeciwko Bogu- to działa przeciw sobie.


10)  Wizje, doświadczenia duchowe, modlitwy....


Intronizacji Chrystusa Króla w mojej rodzinie.

25 XI 2007  Dokonujemy Intronizacji Chrystusa Króla w mojej rodzinie. Z obrazem „Jezus Król Polski” jedziemy do kościoła. W kościele z Obrazem w ręku i zapaloną świecą, składamy przysięgę przed obliczem Jezusa w Hostii. Przyjmujemy Jezusa do serca i wypowiadamy słowa; „Jezu Tyś Jest Królem Naszym, Jesteś Królem Polski”!!!  Wracamy z kościoła wieszamy obraz na ścianie, wypowiadając słowa: Tyś naszym Królem na wieki wieków. Amen. Tyś Naszym Panem !  Tyś Królem Polski, świata, a także Wszechświata. Niech każdy garnie się sercem czule, niech miłość wzajemna nas splata.

Pragnę Mój Panie, Byś w naszych sercach, na wieki wieków Królował.
Abyś  w tej naszej Ojczyźnie Polsce, na wieki wieków Panował.

Króluj Wszelkiej Chwały Najgodniejszy- Panuj nad rodzinami.
Chrystus WODZEM, Chrystus Królem, Chrystus , Chrystus- Zbawcą nam!!!

Króluj Wszelkiej Chwały Najgodniejszy- Panuj nad rodzinami.
Chrystus WODZEM, Chrystus Królem, Chrystus , Chrystus- Zbawcą nam!!!

Króluj Wszelkiej Chwały Najgodniejszy- Panuj nad rodzinami.
Chrystus WODZEM, Chrystus Królem, Chrystus , Chrystus- Zbawcą nam!!!

Amen...Amen...Amen...

Grzeszność w rodzinie a choroby

8 IX 2010   Modląc się wieczorem w kaplicy w intencji małej Weroniki, która jest chora i lekarze kierują na zabieg, Pan Jezus pokazał mi grzeszność w jej rodzinie. Jak rodzice  kłócą się, aby każdy wygrał z Swoją sprawą. Dlatego Bóg dotknął dziecko chorobą, aby bardziej zwrócili uwagę na dziecko, a zaprzestali kłótni i sporów- kto ma rację.

24 I 2012  Zagubiona moralnie rodzina

Panie Jezu, zadzwonił do mnie mężczyzna o imieniu Piotr, jak mam mu pomóc?- Jest zagubiony. Jego sytuacja rodzinna jest w stanie krytycznym. Alkohol, pijaństwo, psychika, bluźnierstwa, pretensja, kłótnie, przeszkody i wszystko co najgorsze.

Jezus: Na tą rodzinę jest rzucone przekleństwo przez kobietę. Jego dziadek miał kochankę, ta kochanka wymagała od niego coś takiego, czego on nie chciał wykonać. Więc rzuciła klątwę na dziadka i na pokolenie. W tym nieporozumieniu było też morderstwo. Aby uzyskać łaskę przebaczenia trzeba pokuty i modlitwy....

21 III 2012  Fragment rozmowy ze zmarłą Zofią

Pani Zosiu, duży jest ten Tron?[Boga Ojca] –zapytałam. Duży- odpowiedziała. Jest w kształcie gwiazdy i cały ze złota. Ta gwiazda ma osiem ramion. Każde ramie jest wypełnione chórem Anielskim, który wyśpiewuje na uwielbienie Boga. ....Całe niebo jest wypełnione komnatami. Każda komnata należy do jednego Świętego, który jest nad resztą. Każdy idzie  do Swojego –Patrona od imienia, lub w wykonywanym zawodzie.

Tysiąc  srebrnych gwiazd w Fatimie

13 V 2013  W tym dniu i o tym czasie jestem w Fatimie. Matka Boża zaprosiła mnie w swoje Święte progi, gdzie dobry Bóg dał mi łaskę- tu, tak daleko od mojego rodzinnego domu i mojej Ojczyzny- czas na spotkanie ze mną.  Podczas uroczystej  Mszy Świętej, kiedy wszyscy wierni śpiewali: Święty, Święty, Święty! My lud Boży ujrzeliśmy na niebie cud. Tysiące srebrnych gwiazd zeszło z nieba i biły srebrnym blaskiem migocąc. Ta chwila trwała aż do słów: przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie! Po danym czasie gwiazdy zaczęły oddalać się od nas- unosząc się z powrotem w górę ku niebu, aż znikły.

Spotkanie z duszą

18 VI 2012 godz. 5.30.  Zostałam o tej godzinie zbudzona słowami: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Na wieki wieków. Amen –odpowiedziałam. Błogosławiony ten dzień, w którym Pan powierzył  nam  i zezwolił na nasze spotkanie- dusza do mnie powiedziała.  Kim Jesteś?- zapytałam. Jestem Aniela, ta która już z Tobą kiedyś rozmawiała. Nie poznałaś Mnie gołąbeczko Pana- dopowiedziała. Przepraszam, ale to było już tak dawno-powiedziałam. Szczęśliwi czasu nie mierzą- wyszeptała. Co chce mi Pani przekazać- spytałam. A ona na te słowa: Przychodzę do ciebie gołąbeczko o bardzo ważnym znaczeniu. Pan mówi: abyście nie wymawiali słowa „diabeł”. Bo on przychodzi na to słowo, ponieważ jest wzywany i szybko się zjawia z radością, że ktoś jest nim zainteresowany. Wszystko co czarcie nazywajcie „zło”, aby nie pozwalać mu działać, ponieważ jest drapieżcą o szybkim działaniu, nie da się prosić, tylko z radosnym sprytem przybywa, gdy  jest zawołany przez to słowo. Mówcie więcej o Matce Bożej, o Krwi Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zagłębiajcie się w łaskach, darach i miłości Bożej.

Ja w radości serca i z zachwytem wyszeptałam takie słowa: Boże, Ojcze nasz, dziękuję Ci. Bądź uwielbiony mój Królu w tym objawionym cudzie. Jezusie, Synu Dawida, bądź Umiłowany wraz z Matka Maryją, w każdej ludzkiej duszy i ukołysany w sercu każdego człowieka. W każdej modlitwie, w każdym słowie, czynie, miłości i w Twej wspaniałości. Z ogromną radością szepczę te słowa, gdzie wtóruje mi gołąb nad głową poprzez piękne gruchanie.

Blisko Matki

22 VIII 2012  Podczas modlitwy dostrzegam obecność Matki Bożej. Wpatrując się w Cudowny Obraz i wizerunek Matki Bożej- widzę, że gwiazdy tańczą wokół Prześlicznej Panienki. Jak w pięknym walcu obracały się w miejscu i delikatnie przemieszczały się w dowolne punkty. Dzwony biły, gwiazdy tańczyły, a ja modląc się przypatrywałam temu niesamowitemu zjawisku, gdzie i w tym miejscu dotykam łaski i cudu.


Niektóre tajemnice Mszy Św.

22 II 2013 r.

Kościół Przeczystego Serca Maryi przy placu  Szembeka w Warszawie.

Mój Anioł dodał [na początku Mszy] : Nie rozpraszaj zamysłami czasu, lecz weź czynny udział w tej ofierze....Poczułam jak Mój Anioł dotknął mojego prawego ramienia i nim potrząsnął na umocnienie tej modlitwy, w której uczestniczę. W tym momencie zaśpiewaliśmy wszyscy” :

Panie- zmiłuj się nad nami. Panie- zmiłuj się nad nami.

Chryste –zmiłuj się nad nami. Chryste –zmiłuj się nad nami.

Panie zmiłuj się nad nami. Panie zmiłuj się nad nami.

Po tym wezwaniu przeprosiłam Pana Boga Stwórcę Mego o przebłaganie za grzechy moje, jak i całego świata wołając:

Spowiadam się Bogu Wszechmogącemu...

Kapłan zawołał:  Pan z wami! A lud  odpowiedział: I z Duchem Twoim! Kapłan zawołał: Módlmy się: Boże , któryś przez Niepokalane Poczęcie Maryi podarowałeś nam Syna Swojego Pana Naszego Jezusa Chrystusa...

[Po tej modlitwie] Wsłuchując się w słowa tej modlitwy, dostrzegłam jak promień złoty wydobywał się z Tabernakulum i sięgając ołtarza przed Kaplanami rozdzielił się na tysiącem promyków, które rozchodząc się pop kościele dotykały wielu, lecz wielu było nie dotkniętych, którzy stali przede mną.

Więc w ciszy wyszeptałam: Duchu Święty, Duchu mej duszy, proszę Cię, wyjaśnij mnie, czemu Jedni są dotykani łaskami , a inni nie? I usłyszałem odpowiedź:

„Ci dotykani biorą czynny udział w ofierze, a ci, którzy nie są dotykani promieniami z Bożego daru- to są ci, którzy są w rozproszeniu. Nie potrafią całym jestestwem oddać się w Wolę Pana, albowiem są nękani przez różne duchy przeszkód, bo ich dusze są obciążone duchami różnych myśli”.

W tym samym czasie, kiedy ja rozmawiałam z Duchem Świętym, duchem mej duszy ,trwało czytanie z pierwszego listu Świętego Pawła Apostoła (5,1-4)......Podczas ofiarowania usłyszałam głos mojego Anioła, który wyszeptał do mnie takie słowa:

„Dziś ofiaruj tu wszystkich chorych i cierpiących, zanurz w kielichu krwi Pana, których spotkałaś na swej drodze życia. Złóż w ofiarowaniu wszystkich kapłanów, cały rząd Polski [z roku 2013],który dopuszcza się wszelkich obrzydliwości i nieprawości, tych którzy ograbiają Twój Kraj, zabłąkanych, cudzołożników, alkoholików, dzieci gwałcone i poszkodowane przez grzesznych rodziców. Proś o wyzwolenie z przeróżnych nałogów narkomanów, aby Bóg udzielił przebaczenia i Miłosierdzia, a także obdarzył wszystkich miłością i pokojem.

Powtarzaj za mną: Boże, przepraszam Cię, za tych wszystkich, których tu wymieniłem i spraw Boże, nasz Ojcze, aby ta ofiara dziś Ci złożona została przyjęta z łaskawości Twojej. Nie odsuwaj nas przez te wszystkie zaniedbania i grzechy, plugastwa i wykroczenia z Twego prawa, lecz okaż jeszcze odrobinę Miłosierdzia, abyśmy w darze z Twojej Ojcowskiej ręki, otrzymali owoc przebaczenia i litości przez Chrystusa Pana Naszego. Amen".

W dalszym uczestniczeniu we Mszy Świętej, dostrzegłam ogromną pracę i staranność mojego Anioła, którego zaniedbuję w moich spostrzeżeniach Jego ofiarności dla mnie. W grzeczności mojego serca zrozumiałam, że po zakończeniu Mszy Świętej przeprowadzę rozmowę z moim Aniołem Stróżem i przeproszę go za wszelkie zaniedbania, albowiem Pan mi dał łaskę, abym zrozumiała i doświadczyła błędów, które mnie obciążają, a ja o tym nic nie wiem, ponieważ mimowolnie żyję w czynie nieświadomie. W tym wyszeptała: Wołam do Ciebie Panie i ręce moje wznoszę, błagając o przebaczenie za czyny, których się dopuściłam przez moje nierozumne zachowania. Bądź miłościw mnie grzesznemu i przebacz mi, proszę Cię, abyś Boże, mój Ojcze nie był na Mnie zagniewany na wieki.

Wtedy Kościół zaśpiewał, a ja w równi z wszystkimi padając na oba kolana: Święty, Święty, Święty, Pan Bóg Zastępów, pełne są niebiosa i ziemia Chwały Twojej.....

W tym samym czasie otworzyło się niebo i wszyscy, którzy tam byli, wszyscy klęczeli i niebiańskim głosem wyśpiewali dla Pan Chwałę. Tą błogosławioną chwilę, przeżywa łam w radości mojego serca, wpatrując się w poczynania dusz zbawionych.

Wtem słyszę słowa Ducha Świętego: „Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, czym jeszcze Bóg może ludzi obdarować”. W dostrzeganiu piękna, tego co dani mi było zobaczyć, byłam zabrana z tych codziennych trosk i kłopotów. Miłość Boża o pokój przez, który wyzwolona zostałam wypełnił moje serce i wnętrze całkiem inną chwilą istnienia......

Idąc do Komunii, przeciskam się delikatnie, ponieważ ogromna jest w świątyni ciasnota. W tym czasie coś podcina mi oba kolana, padam na kolana i przyjmuję Ciało Pana. W tym momencie słyszę słowa: „Oddaj Mi pokłon i chwałę w całości swojej, albowiem Ja Pan przychodzę do Ciebie w Błogosławionym Ciele, bo Jestem Żywy i Święty”.


6XI 2013  Eucharystia w Licheniu

Wyszeptałam; Witaj Królowo, Matko Bolesna, Najsłodsza z Matek-Pani Licheńska.
Witaj, ach witaj Matko Jedyna, uproś mi łaskę u Swego Syna.
Dzisiaj Mateńko tutaj przybyłam , bo mnie wezwała  tu Boża siła.
Z Ducha Świętego to się zrodziło, że mam tu być, lecz nie wiem po co ?

Po tych  moich krótkich słowach rozpoczęła się Msza Święta. Wtem usłyszałam w moim sercu słowa:

„Chcę, abyś całą Eucharystię  klęczała, dziś Bogu Ojcu należy się szczególna Chwała”.

Posłuchałam głosu i pomimo wszyscy stali, siadali, klękali, ja trwałam w pozycji klęczącej uczestnicząc w Eucharystii. Zamknęłam powieki  i wysłuchiwałam się w Słowo Boże. Wtem odczułam, że unoszę się ponad ławki i przybliżona jestem do ołtarza na którym jest sprawowana Msza Święta.

Nagle ujrzałam przed sobą Pana Jezusa. Pan Jezu rzekł: „Oto Moje Królestwo i Tron  zapisany słowami ‘’. „Jestem Który Jestem ‘’. „Tu jest Moje Królestwo’’. W tym miejscu, gdzie Potędze i Mocy Boga Ojca przez wypełnienie czynu ludu Bożego, w posłudze  Mojej Matki to  Królestwo zostało  zbudowane, gdzie zasiądę jako Król-mianowany przez Lud Boży i Mego Ojca, który mieszka w niebie jak i na każdym miejscu.

Po tych słowach Pana Jezusa wyszeptałam; O Panie Mój. Królu Mój. Potęgo i Władco. Dziękuję Ci , za oświecenie mnie  i przekaz tak pięknej wiadomości. W szczerości serca służę Ci i oddaję Ci Cześć i Chwałę, jako Królowi w dobroci mojej i w wierze. Pan Jezus siedział na Tronie Królewskim, był w złotej szacie, w lewej dłoni  miał złotą kulę, a prawą dłoń uniesioną do błogosławieństwa , złotą koronę na głowie z szlachetnymi kamieniami  w kolorze bieli, czerwieni i błękitu. Tron był umieszczony nad ołtarzem pod napisem; „Jestem Który Jestem’’. Wpatrzona w zachwycie i radości serca nie mogłam oderwać wzroku  od tej wizji, która była mi objawiona.

W wielkiej radości wirowałam z zachwytu , gdzie wyszeptałam: O Królu, pozwól mi ogłosić , to co mi dane było zobaczyć i usłyszeć. Pan Jezus wstał z Tronu. W tym  czasie spojrzałam w dół i zobaczyłam wszystkie ludy całej ziemi. Była ich ogromna liczba- sto tysięcy po sto tysięcy. Wszyscy ukłony bili twarzą ku ziemi. W tym czasie widziałam ogromne piękno, ład i porządek. Wszystko było wypełnione pokojem i wdzięcznością, gdzie i ja byłam napełniona tym pokojem.

 

Modlitwa za osoby cierpiące na choroby nowotworowe.

13 V 2014  Święci  Kasprze, Peregrynie i Hardini!

Kochani Apostołowie Krwi Chrystusa i Patroni od raka. Przez wasze wstawiennictwo wznosimy błagalne wezwanie za tymi, którzy są chorzy na choroby nowotworowe. Wstawiajcie się za nami i wypraszajcie łaski całkowitego uzdrowienia dla chorych, aby mogły dalej żyć w zdrowiu duszy i ciała na Chwałę Boga i w służbie swoim bliźnim. Tym wszystkim, którzy cierpią z powodu  tej ciężkiej choroby prosimy, aby Dobry Bóg obdarzał tych wszystkich chorych łaska cierpliwością w cierpieniach, aby mogły wytrwać do końca. Kochani Święci pomóżcie tym chorym w wytrwaniu cierpienia wszelkiego rodzaju i gatunku tych chorób nowotworowych. O Święci, pomóżcie im wytrwać w łasce Bożej i codziennym ofiarowaniu swoich cierpień Bogu Ojcu razem z Krwią Jezusa ku pożytkowi wszystkich wiernych i wsparciu zbawczej misji całego Kościoła Chrystusowego.  Amen.

Święty Kasprze- módl się za chorych i cierpiących na raka.

Święty Peregrynie- módl się za cierpiących i chorych na raka.

Święty Hardini- módl się za chorych i cierpiących na raka i wstawiajcie się za nami u Dobrego Boga.   Amen.

--------------

25VIII 2014   Płaczący Jezus

Następnego dnia będąc w Kaplicy Matki Boskiej Królowej Polski, uklękłam pod krzyżem z Panem Jezusem. Modląc się byłam wpatrzona w oczy Pana Jezusa. Nagle zobaczyłam, że oczy Pana Jezusa są nasączone łzami  po chwili łzy zaczęły spływać po policzkach. Panie Jezu, czy ja jestem powodem tych łez?- zapytałam. I usłyszałam odpowiedź. Te łzy są powodem ogromnego grzechu i nienawiści w moim ludzie. Biedy, nędzy i głodu. Owieczko moja- módl się do Mojej Krwi każdego dnia, ponieważ ciągle jest ogromna grzeszność w moim ludzie. Ta Krew z grzechów obmywa was. Pan Jezus płakał i ja także płakałam będą w ekstazie. Po zakończeniu wizji pewna Pani zapytała- co ja widziałam?

Wiec w rzeczywistej prawdzie odpowiedziałam. Widziałam płaczącego Pana Jezusa. Po czym pomodliłam się i poszłam przed figurę Chrystusa Króla. Tam także był znak ukazany. Łzy płynęły po policzkach Chrystusa i na tej figurze. Czyli dostałam potwierdzenie, że bardzo jest źle, kiedy Chrystus Król płacze na dziedzińcu Jasnej Góry. Chcę dodać, że było ze mną kilka osób i ksiądz, którzy wiedzieli to co ja. Służebnica Miłości Bożej – Owieczka


11) Nadchodzi  Nowa  Era- nadejście wielkiego oczyszczenia


25 II 2011    Oto Ja Baranek Boży, który gładzi grzechy świata, przeprowadzę was do Nowej Ery, a przez nią do Ziemi  Obiecanej, gdzie Dobry nasz Ojciec czeka na wszystkich z utęsknieniem. Zaprawdę powiadam wam, że cała ziemia stanie się święta i wy staniecie się także świętymi.

 

12 IV 2012   Zapisz to wszystko co ci podyktuje, powiedz do innych, że was uratuję. Przygotujcie się-już niebawem przyjdzie wielkie oczyszczenie....Wtedy Alleluja zabrzmi dookoła, a lud wierny Bogu radośnie zawoła. Szatan pokonany- Jezus Zbawca Królem, cały lud rycerstwem- Bogu wierność w służbie. Ziemia zadrży cała- góry się zatrzęsą, przez Niepokalana świat  odniósł zwycięstwo. Z ucisku zostanie lud wyprowadzony, kajdany zła pękną- szatan pokonany. Bóg spojrzy na ziemię i litość  znów wzbudzi, dostrzeże, że garstka pozostała ludzi.  I szepnie do Syna- weź ich w Swe władanie, a naród zawoła- Błogosław nam Panie. Weźmie berło w ręce- Chrystus Król Wszechświata i miłość rozleje, a w tym wszystkich zbrata. I będzie królował pełne tysiąc lat, zgodą, miłością, pokojem- Bóg napełni świat. Taka to będzie Nowa Era- Pan Jezus powiedział, lecz ta wolność musi wyjść z każdego sumienia. Tak Bóg Ojciec zarządził- On kieruje światem, taki rąbek tajemnicy objawiam dziś Tobie.

 

13 IX 2012  Ja, Głos Wołający z Nieba- wołam i wzywam was, abyście żyli w Łasce Uświęcającej. Tak jak Zbawienie przyszło przez krzyż-tak i niebawem nadejdzie Nowa Era Pokoju. Gwiazda, która była objawiona przez Moje Narodzenie, ponownie zaświeci i ukaże się na niebie, jako znak na wielkie wydarzenie,  i naświetli tych, którzy prawdziwie wierzą w Ewangelię.

Wtedy Aniołowie naznaczą tych i zostaną pozostawieni. Reszta będzie w inny sposób posegregowana.

 

25XII 2012 / Przesunięcie się ziemi  do Nowej Ery życia/

Czas, który był Ci podany 20.12.2012. godzina 20.12. to czas, gdzie ziemia przesunęła się do Nowej Ery życia  w błogosławieństwie Boga Ojca. W tym czasie ziemia zatrzymała się na chwilę. Po tej chwili ruszyła z nowym biegiem obrotów, gdzie gwiazdy względem ziemi uczyniły posłuszeństwo, ustawiając się w równorzędnym szeregu, by podkreślić wielką moc Bożą na niebie, w przestrzeni i na ziemi. Owoc modlitwy, jaki był ofiarowany od tych, którzy moim słowom i twemu przekazaniu zaufali-Ja Pan błogosławię i  nagradzam po stokroć za wiarę, miłość i oddanie. Zapamiętaj; wy macie godziny-Bóg Ojciec odmierza je jako czas.

1IV 2013   Tych, których wybrałem naznaczyłem pieczęcią. Kto jej nie posiada- nie jest wybrany i prawdziwy, taki to działa z własnej chęci.... Tą trzecią część przeprowadzę przez ogień- oczyszczę ja jak srebro i wypróbuję ją tak-jak próbuje się złoto. Szlif uczynię na brylant i zezwolę na wezwanie Mojego Imienia.

13 IV 2012  Ja Pan przejdę między wami i naznaczę  tych, którzy idą w prawie Bożym. Kto będzie czynił to co jest złe w oczach Pańskich, Bóg naznaczy, aby byli porwani. Porwani zostaną ci, co idą bezkarnie o zostaną  wprowadzeni do niewoli. Kto buntuje się przeciw Królowi, ten nie będzie godzien Królestwa doczekać....Nie czyńcie sądów między sobą, pozostawcie to Mnie Bogu Sprawiedliwemu.

 

6VIII 2013 /15 stycznia 2011 r. na Górze Kuszenia Pan Jezus wezwał Ewę Rycielską do 14 lat postu o chlebie i wodzie-3x do roku po 40 dni/  a po tym okresie zapowiedział okres „trzech dni” bez „słońca ani gwiazd na niebie”.


Kiedy zapadnie czternasta noc w czternastym roku wypełnienia  twojego  postu Bóg pośle Cię na ląd i tam będziesz wyczekiwać  świtu, gdzie wielu nie będzie potrafiło się uratować. Tam będziesz o głodzie i bez żadnego posiłku-po czym otrzymasz z daru Bożego dla ocalenia pokarm, abyś posiliła się i nabrała sił. Gwałtowna burza pochyli swe gniewy. Gdzie trzy dni  będzie was trzymać w swym  gniewie. Wtem przez te dni nie będzie słońca,  ani  gwiazd na niebie, a nawałnica będzie szalała niesłabnąca. Zanim zacznie padać deszcz i zrobi się zimno-przyjdzie gorączka i biegunka.

Tam, gdzie będę wzywany przez Imię Moje, będę tych uzdrawiał  i dam wszystko co będzie potrzebne.

13 XI 2013   Przybliża się dzień, kiedy aniołowie zatrąbią na każdego, gdzie każdy stanie przed sądem sprawiedliwym. Ja Pan wołam i napominam: Mówcie co dobre i czyńcie co szczere.

25 XI 2013   Nadchodzi czas, że każdy mnie ujrzy. Winnice ożywię i zezwolę, aby nowe sadzonki sadzić, po czym owoce piękne i soczyste zbierać.

 

13 IX 2014  Czyńcie starania-niech wszelka niegodziwo od was odstąpi i niech was nie zniewala, bo każdy kto tylko chce, to widzi na niebie wirujące słońce. To znak ostrzegawczy. Gwiazdy spadają z nieba i coraz mniej ich świeci. Ja przychodzę nie jako sędzia, lecz jako Król Miłosierdzia, aby was uratować , lecz musicie na to zapracować.

13 II 2015  Przychodzę, aby oznajmić Ci co spotka naród przy końcu dni. Władcy trzech krajów toczą debatę o zdobycz, zaś czwarty jest łowcą skór ludzkich. Ja zaś Potężny Władca  i Król postępuje według sprawiedliwego upodobania. Wszystkie tych władców upadną, lud, który pójdzie za Potężnym Władco i Królem ocaleje, gdyż przewyższy wszelkie zło siłą modlitwy. Ten lud będzie moim ludem i wzrośnie w potęgę ...

12)  Znak  na czole

13 X 2010  Kiedy się objawię to wszyscy uwierzą. Wtedy będą wołać, że do mnie należą. Lecz Ja poznam swoich, po znaku na czole, i ich wynagrodzę za ich mocną wiarę. Ci co służą Mi wiernie, będą naznaczeni, Świętym Krzyżem na czole, będą oświetleni. Kto tego znaku nie będzie posiadał, bo nie słuchał Ojca, biada temu biada.
Tych co się modlą i do mnie przyznają, tych, Moi synowie czoła namaszczają, choć wielkim uciskiem są dotykani będą za swe trudy wynagrodzeni.

25 II 2012 Bóg niebawem spuści Aniołów, aby naznaczyli- kto jest przy Bogu. Tych, których Aniołowie nie zaznaczą, pójdą na potępienie. Biada temu kto się nie nawróci, bo wtedy taki w popiół się obróci.

12 XI 2012 Ewa Rycielska” Panie Jezu, proszę Cię daj  mi odpowiedź-czyta pieczęć Boga Ojca jest prawdziwa, którą mamy w posiadanie [Pieczęć Boga Żywego]? Pan Jezus: tak – moje kochane owieczki. Bóg wam dał jeszcze jeden ratunek, aby ochronić cały świat przed zniszczeniem, przez plan organizacji zbrodniczej. Uwielbiajcie Boży Majestat przez modlitwy tej pieczęci.

13 II 2015  Czyńcie Przymierze i wypełniajcie je, a Bóg wyciśnie pieczęć i obdarzy dobrem. Strzeżcie mej mowy i ustaw. Berło Mojej Potęgi trzymam nad każdym. Wasze czoła są już naznaczane. Oddaleni od źródła łask Bożych mają czarne krzyże.  Przybliżający się do Tronu łaski –cieliste. Ci, którzy złączeni w modlitwie są naznaczeni świetlanym blaskiem. Nadchodzi klęska –trwajcie w ufności i ‘’nie lękajcie się, bo Ja Jestem’’. Idź do mego ludu i przekaż to, Błogosławię Cię.

25VIII 2015   Na prawych, nie będzie potrzebne sąd od uczonych, nakreśli znaki na czole tym, którzy się tego czynu nie dopuścili i Ci, którzy będą naznaczeni znakiem na czole- pozostaną.

 

13)  Zakończenie przekazywania orędzi

20 VII 2016


W tym czasie jestem w Kaplicy w moim ogrodzie na modlitwie. Dziś jest 11 rocznica napisania pieśni „Owieczka”. Jestem w dziękczynieniu dla Trójcy Świętej i Matki Bożej za ten utwór. Matka Boża jest Pośredniczka wszelkich łask z Duchem Świętym. Podczas wdzięczności serca mojego mam objawienie. Pan Jezus przychodzi do mnie z tymi słowami. Jestem - Oto Jestem.

Owieczko moja- nie pozostawiaj bez opieki tego miejsca, które jest namaszczone Moją obecnością. Teraz niech inni przychodzą tutaj w naglącej potrzebie. Namaszczam Cię na pustelnika zranionych serc i pogubionych dusz. Chcę, abyś więcej miłości ofiarowała Bogu Wszechmocnemu. Tylko miłość zwycięża we wszystkim. Przyjmij ze zrozumieniem Moje pouczenie, to ochrona na przetrwanie. Katastrofa płynie w zatrutej przestrzeni. Antychryst już zasiadł na tronie, by zabijać bez wahania. Lud nie ginie pojedynczo, ale liczebnie. To znak, że nasilenie zła postępuje. Jest niewiara dynastii kościoła.

Hierarchia kościelna doprowadza do oślepienia i zaciemnia mój lud, aby Moje pouczenia i nawoływania były nie przyjmowane, lecz podeptane. To nie zabawa, to schizma i prawdziwość prawdy, która płynie z prądem knowań. Wołam:

Dzieci Moje, zbudźcie się z ospałości i módlcie się, dużo módlcie się, pośćcie, pokutujcie, oczyśćcie się z grzechów – cza nagli. Zło wzburzone falami knowań. Cały świat zatruty niszczeniem. Nienawiść  wprowadziła się do ludzkich serc. Lud odrzuca Boga, przyswaja zło i grzech. Wśród ludu jest nienawiść i niezgoda. Konflikty religijne dzielą chrześcijan i prowokują do ataku.

Wszystko zmierza w zła stronę. Ta niebezpieczna euforia doprowadzi do rzezi, krew poleje się. Lud jest podzielony- Kościół też. Przybliża się zagłada ludzkości. Owieczko moja-  bądź przygotowana duchowo na to co nadchodzi. Staraj się o czystość duszy i serca. Żyj w nasileniu westchnień ku Bogu Ojcu. Dalszym zadaniem dla Ciebie jest, aby utrzymać się w równowadze, w którą jesteś wprowadzona. Cały czas jesteś chroniona  w cieniu Moich skrzydeł, gdzie nadal będę  Cię chronił. Niech Twoja myśl nawet nie myśli, że Cię zostawiłem, albowiem Mój bok jest przy twoim boku i opieka Moja nad tobą, każda droga Moją drogą i czyny Moimi czynami. Nic nie odbieram i nic nie zabieram. Błogosławię jednakowo i umacniam we wszystkim. Pamiętaj; Ja Jestem. Jestem- Oto Jestem. Jestem z Tobą, w Tobie i przy Tobie. Owieczko moja- zdaj się całkowicie na  Ducha Świętego.  88 miesięcy byliśmy razem złączeni, lecz ten czas kończy się. Przeżyłem z tobą wielkie burze nawałnic zła i ataków. Zawsze byłem obecny w trudzie i poranieniu. Wprowadziłem Cie na prostą drogę- idź nią. Moja Moc jest  w Tobie na zawsze. Doprowadziłem Cię do doskonałości. Twoja wiara Cię ocaliła. Jesteś Ewą dla Nowej Ery Pokoju. Na tym kończę objawienia, jako Duch Święty zostaję, by się reszta wypełniła teraz i na wieki. Amen. Trwaj i Ufaj, żyj w tym co dzień, idź w tej niestrudzonej drodze, niech w twym  życiu wiara trwa, dziel swa mądrość po połowie, tylko miłość ma być pełna i szlachetna i zupełna. Dalsze będzie prowadzenie przez Ducha Świętego tchnienie, to Ja Pan Ci przekazuję, Duch Święty w tym owocuje. Wszystko już Ci przekazałem i z mego serca wylałem. Błogosławię Cię w tym wszystkim, czerp Mą Moc z Eucharystii, karm się Moim Świętym Ciałem, gdyż mało czasu zostało.

Pan Jezus trzykrotnie uczynił znak krzyża Świętego nade mną, Błogosławiąc mnie i delikatnym gestem wszedł w Tabernakulum. Ja klęczałam zatrwożona tym zaskoczeniem. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że objawienia się zakończyły. Przyszłam do domu i opowiedziałam mężowi o tym wszystkim. Mój m rozpłakał się, lecz ja byłam spokojna. To Pan Jezus dał mi łaskę i umocnił mnie na ten czas.

Służebnica Miłości Bożej- Owieczka.

Uzupełnienie

Po okresowej przerwie, Ewa Rycielska zaczęła z  natchnienia Ducha Świętego otrzymywać dalsze   Słowo Boże głoszone np.na kanale youtube oraz w wydawanych miesięcznych zeszytach/. Oto skrótowe wypisy tekstów od 31XII2019r.                          Cz.II


Słowo Boże w Nowej Erze – Ewa

Rycielska

/31XII 2019-31V2020r./

Wypisy dokonane przez Domy Modlitwy św. Jana Pawła II/ sierpień 2020/

ZESZYT I

31XII2019r.

„W Nowy Czas i Nową Erę  oto Cię wprowadzam.... "Tylko 4 lata postu ci pozostało, aby to wypełnić, o tym wciąż pamiętaj, a dla Twojej duszy łaska ku zbawieniu". /Zeszyt I- str.5/.

Jest to nawiązanie do słów podyktowanych mistyczce Ewie Rycielskiej przez Pana Jezusa 15I 2011r. na Górze Kuszenia. Wtedy wezwał Ją do 14 lat postu o chlebie i wodzie-3x do roku po 40 dni,  a po tym okresie zapowiedział okres „trzech dni” bez „słońca ani gwiazd na niebie” z Jej udziałem. /Fragment z I cz. wpisów: Menu strony -Orędzia - Ewa Rycielska/.


/c.d./31XII2019r.Zamknąłem księgę Twych skarg i zażaleń i nie musisz nad każdym pochylać się stale, lecz służyć w wierności Królestwu Bożemu i być wiernym sługą Bogu Przedwiecznemu.....Już się nie wciskaj w ludzkie tarapaty, pilnuj rodziny i serca swojego, chroń swej duszy postem i modlitwą od obciążeń ludzkich dla dobra własnego. Nie bierz na barki swoje ludzkich żali, one Cię będą tylko obciążały, a ja nie wymagam od Ciebie tego, lecz wymagam Wielbić Boga Przedwiecznego./j.w.str.7/

Nowy Rok 2020, środa 1 I, godz.6.33

Owieczko moja- od dzisiejszego dnia odliczaj Nowy Czas- Czas Nowej Ery. Teraz będą również prowadziły Cię liczby, bo dorosłaś duchowo do tego stanu przez czyny i wypełnienie Bożych poleceń i wezwań”./Z. I, str.8/

„Nie zwracaj uwag na innych, wpatruj się we Mnie, by się nie rozpraszać o Służebnico Miłości Mojej, Trwaj w tym, co Ci daję i czyń starania, ku Chwale Bożej ciągle się pochylaj, przynoś naręcza pracy  w dobrych czynach, skladaj w ofierze Bogu Przedwiecznemu, żeby Bóg przyjał ku ułaskawieniu. Bez przerwy krnąbrność wznosi swoje rządy, różne ataki na niewinne dusze dla zbolałych wzróżeń. Krew jest rozlana na prawo i na lewo-pomyśl- dlaczego? Ja Pan, Ci mówię dając pouczenie z wytłumaczeniem: Diabeł karmi się ludzkim bólem. W taki to sposób rośnie w siłę. Bóg nie chce tego, a człowiek to czyni. Są opluwania tych, co są niewinni. Taki to owoc zbiera ziemia Boża u swego podłoża. Ptactwo się kryje po gęstych zaroślach, albo ucieka tama, gdzie jest bezpiecznie, tym dając znaki, że jest niebezpiecznie.

Ciszą spowijaj siebie i milczeniem i nie rozmyślaj o tym co to będzie? Ja  Pan tu czuwam, więc nie martw się o nic, osłonię wszystko w razie jakiejś toni. Tylko usilnie trwaj w tym, czym pouczam, żadnego Słowa Mego nie wykluczaj, milcząco przyjmuj ludzkie roztargnienia, bo czas jest krótki już na nawrócenie.  Jeszcze czas jest dany dla tych, którzy proszą i chcą się nawrócić, lecz nie zadługi.

Kara dopadnie jak błyskawica, zsiniałe będą wargi i lica, przewrażliwienie przyjdzie w podmuchu, albo w odgłosie głośnego pioruna. Już dziś Cię na to Chcę przygotować, ażebyć dzielna i odważna była. Zdjąłem już z Ciebie ból, który Cię trwawił i już nie wracaj do minionych dni. Pamiętaj; było-minęło. Zostaw, co minęło, teraz masz-Erę Nowego Życia. Wierz-Trwa i ufaj w powadze natchnieniom. Błogosławię Cię. Amen./Z.I –str.25/26/.

12stycznia 2020r. godz.11.00  Święto Chrztu Pańskiego.

To Święto Chrztu Pańskiego – Mojego, które obchodzicie dziś, powinno być obchodzone w niedzielę przed Środą Popielcową – w tym jest wielka pomyłka. Najpierw było Moje Ofiarowanie, a potem Chrzest Święty. Okres Mojego Narodzenia winien być obchodzony, aż do Święta Ofiarowania Pańskiego. Od Święta Ofiarowania Pańskiego do ostatniej niedzieli karnawału – to czas na wyciszenie się ku uświęceniu się na nadchodzący post, który jest dany dla przemiany ku nawróceniu własnemu. Zaprawdę powiadam Ci, w tej świątyni, która jest wypełniona obficie obecnością ludzi, zaledwie 27 osób nadaje się na wprowadzenie na Boże pastwisko.Mówię pytając: Panie Jezu, a reszata? Pan Jezus: Reszta, to tak jak podczas zrobionego zakupu. Zawsze wiedz; że we wszystkim liczy się jakość, nie ilość. Niepokojące są zachowania ludzkie. Ludzie żądni władzy, są gorsi od zwierząt.

134I2020

Owieczko Moja- Bóg po kolei będzie upominał kraje, które czynią nieprawość. Bezczeszczą Boże Prawo i Boże wartości. Wykarmiłem i wychowałem synów, a oni występują przeciw Mnie, jakby niczego nie  rozumieli. Biada tym narodom grzesznym, które mają serca i dusze obciążone nieprawością. – to plemnie zbójeckie i dzieci wyrodne na które zejdzie kara za wagardę, pogardę i odwrócenie się, za przestępstwa, bluźnierstwa i zlodowaciałe serca. Nastąpi niebawem spustoszenie jak po zagładzie Sodomy i Gomory.

Ta religijna obłuda, która żyje w sprzeniewierzeniach wprowadzając własne rządy, wyciskając z ubogiego ludu pieniądze dla własnych potrzeb kierując się ku zakłamaniu i zdzierstwu – jest dla Mnie obrzydzeniem. Córko Syjonu, Ty jesteś jak chatka w winnicy, jak szałas w ogrodzie warzywnym, jak namiot skrywający tajemnice. Tego Mi właśnie potrzeba od ludu: postu, modlitwy, wiary, miłości sprawiedliwości, prawdy, dobra i pokoju.

Wtem Pan Jezus wprowadził Mnie w widzenie: gdzie ujrzam przestrzeń i ogromną kulę ognia, która szybko przemieszczała się pod niebem, gromadne ptactwo frunęło nisko nad ziemią, a wiatr wiał spokojny.  usłyszałam ponowny głos: Nadejdzie dzień, że odwrócę Moje oczy i nie spojrzę na wyciągnięte ręce grzesznika i choćby mnożył modlitwy. Ja nie wysłucham, bo ręce jego są w żądzy wyzysku, język  kłamliwy, a do tego serce kamienne./Z.I-str.28/.

Środa15I2020r. Każdy kto posłuch wciąż czyni i się nie sprzeciwia w niczym, jest wciąż obdarowywany, w nadzwyczajność wprowadzony.

Poniedziałek 20I2020  To co piszesz jest żywym Moim Słowem i Twierdzą na wieczność dla tych, co je czytają i przyjmują.

Wtorek 21I2020

Kiedy jesteście scaleni nierozerwalną miłością, nie jest łatwo złu wcisnąć się pomiędzy stabilne ogniwa. Zło jest w taki sposób pokonane. Ale wiedz, że ono tak łatwo nie rezygnuje z porażki, robi podchody, a nóż może mu się uda? Moja troska nad wami.

Środa 22 I2020 Moje serce w bólu krwawi w przeróżnych cierpieniach, świat potężnie schodzi w przepaść w wyniszczeniu własnym, zmutowanie różnych chorób z chemicznej dynastii, wypuszczone w przestrzeń, by zatruć powietrze, po to, aby ludzie bardziej chorowali.

Czwartek 23I 2020

Trzymaj się Moich pouczeń jak kotwicy, one są dla Ciebie kołem ratunkowym. Nie uczestnicz w żadnych ludzkich grzechach, nie obciążaj siebie i swojej rodziny ludzkimi sprawami i obciążeniami. Każdemu jest dany rozum, aby prowadził swoje życie według Przykazań Bożych i Prawie Bożym. Przemyśl to i wprowadź w życie..Błogosławię Cię.

Sobota 25 I 2020

Owieczko-zapowiadany czas już nadszedł. Boży dopust i sprawiedliwość dosięga ludzi. Ludzie pozamykali oczy, by nie widzieć, a ich uszy nie słyszą, ani wezwania, ani napominania. Letniość i obojętność zastępują miłość. Zbawieni będą ci, którzy mają dziecięce serca by kochać i dusze żałujące za nieposłuszeństwo Mojemu Prawu. Ci, którzy poszli za nędzą nowoczesnego świata, wplątują w sidła zwodniczych podszeptów zła. Ten decydujacy pełen zamętów czas, którego doświadczacie, to burza szalejąca we wszystkich częściach świata, która mimowolnie dotyka Ojczyzny. Królewski Orzeł czuwa z wysokości, by osłonić przed nieszczęściem te miejsca, które są „Wieczernikami modlitwy”. One są Górą Serc ofiarowanych Mojej Miłości Miłosiernej.... ...Panie Jezu, a ten wirus w Chinach? Pan Jezus: To broń biologiczna, która jest wypuszczona, by ją wypróbować i doświadczać, jaki będzie jej efekt?....Ten uporczywy lud na nic innego nie zasługuje, tylko na wymierzenie sprawiedliwości, póki jeszcze można coś uratować. Nie ma innej możliwości, jak tylko oddzielić ziarno od plewy, czy zboże od chwastu. Dusze wciągnięte w zły gwałt świata, są to biedne dzieci ludzkiej niegodziwości i grzechu, gdzie na Sądzie Ostatecznym umieszczę ich po Mojej lewicy. To jedyne, co mogę zastosować wobec niegodnego świata. Błogosławię Cię, trwaj i ufaj./Z.I, str.42/43/.

30I2020

/Ewa R.:Wieczorem oglądam wiadomości i widzę ogrom zła na świecie. Wtem dostaję słowo do serca/: <>. Mówię: Panie Jezu, ja cały czas modlę się, aby się rozwaliła. Niech demon nie ogłupia narodów dla własnych korzyści, bo najbardziej obciążeni są ludzie niskiego pokroju. Boże Ojcze, spraw Cie proszę, rozbrój tę mafię. Amen....

Zeszyt II

Sobota 1 II 2020-08-19

Powód Mój Jest Jeden, masz to zapisać, bo taka jest Moja Wola, chcę, ażeby lud miał w tym swoją świadomość, że gubi duszę dwulicowość i zachłanność.

Poniedz. 3 II 2020 godz.6.33

Dziękuję Ci Panie, że powołałeś mnie na spisanie Ksiąg dziejów, których doświadczam. Prowadź mnie Swoimi drogami. Dziękuję Ci Panie za Ducha Świętego, który mi objawia Mądrość Swych pouczeń.....

Oto nadchodzi w Prawie sprawiedliwość. Mądrość i wiedza zasobem sił zbawczych, a Bojaźń Pańska bogactwem. Brak przewodników na ścieżkach  życiowych, bo sami popadli w zagubienie. Świat obumiera, szarość go pokrywa, żałośnie wygląda- marniejąc. Lud stał się sianem, słoma na spalenie, Me tchnienie jak ogień go pożre.

Zostawię na razie, co dziesiątego, reszta jak ścięte ściernie w ogniu spłoną. Owe dni nadejdą, a w nich lęk z bojaźnią za te wszystkie przewroty i wytwroty, za odwrócenie się od ołtarzy i zbeszczeszczenie świątyń. Za bębny, które bębnią w kościołach z koncertowym rytmem śpiewu i tańca, zamiast psalmów śpiewanych dla Boga. Za gitary, co brzęczą w brzękoleniu nieznośnym, a kościelne organy zamilkły. Jeśli się tłum nie opamięta i nie zmieni zachowań, nastąpi drżenie z lękiem w sercach ludzkich – Wyrocznia Pana.            / Zeszyt II str.8/

 

Wtorek 4 II 2020 godz.5.03

Przepraszajcie Boga! Zmieńcie swe zachowanie! Bo gdy tego ludu nie uczynisz – Bóg  ześle „Wyrocznie”. Pan Jezus mówi: Będą się tarzać jak po skręcie kiszek i żaden lek nie będzie działał, a reszta będzie mówić: „Opętany”, a to będzie – Wyrocznia Pana.....

Oto wały oblężnicze podchodzą pod miasta, nacierając na nie na wskutek zarazy. Spisek po spisku burzy pokój w świecie. Rządzący krajem sa jak szakale, strzępią swe zęby, żeby pozagryzać, lub otruć jadem żmijowym tych, co czynią dobrze, chcą pokoju, dążą do miłości i wiary w Boga. Ten nieład osacza prawych z każdej strony – najlepiej, by prawy zamilkł ku obronie, lub, by stracił rozum byłoby najlepiej  i najskuteczniej. Błogosławię Cię.

Czwartek 2II2020 godz. 3.33

Rozpaliłem w tobie Płomień Mojej Miłości, a ty nie pozwól mu zgasnąć.  On zawiera w sobie zbawienny świat – świat, który cierpi, a lud razem w nim. Miłość jest tylko przyciszona – Ona nie umarła.Tchnienie życia ożywi ją, gdy nadejdzie pora. Wysoki i jasny płomień oczyści ziemię z brudu. Bóg ujawnił trzy Oblicza: Miłość – Śprawiedliwość i Miłosierdzie. Wielkie zaślepienie osiągnęło szczyt, gdzie lud staje się coraz bardziej niewierny ku Bogu. Czułość zatraciła swoją wartość, bo potwór rządzący światem porwał tysiące i trzyma ich w swojej władzy.

Zerwała się jedność chrześcijan, a Moja Miłość pragnie jej zjednoczenia. Mówię do Ciebie, bo Twoja wierność znalazła łaskę w Moim Sercu,  to łaska, która ratuje i odświeża. Błogosławię Cię. /Zeszyt II, str.13/14/.

Piątek 7II2020r. godz. 3.01/

Wznoś prośby o nieustającą pomoc, przez wstawiennictwo Mojej Świętej Matki.

Sobota 8 II 2020 godz. 7.33

Polska jest jedynym krajem, która Boga nie zdradziła. Z niej wypływają łaski na cały świat.....Naród Polski jest silny Bogiem poprzez Wieczne Adoracje-Wieczerniki-Domy Modlitwy – Msze Święte odprawiane w szacunku wiary i tradycji, które chronią wszystkich przed napływającą nawałnicą w zamyśle różnych wywrotnych ataków w złośliwym natłoku./Z.II- str.17/18/.

Niedziela 9II 2020 godz. 11.00

Przekazuję Siebie tylko tym, którzy Mnie szukają. Którzy Mnie kochają i którzy pragną widzeń....Szatan już zawładnął poświęconymi duszami. Zakonnicy, kapłani i Monarchia kościelna zaniedbuje swoje wzniosłe powołania, wywierając zły wpływ na wiele dusz,  niedbale nawołują do wiary, nauka ich jest oziębła i  niekorzystna, nie mają ducha w sobie do kazań, a tu już  jest czas najwyższy, aby każdy, bez wyjątku z własnej inicjatywy wypełniał święte powinności i odmienił swe życie według wskazówek  i przesłanek  z Nieba....

Wielu kapłanów, biskupów, kardynałów podąża drogą zguby, pociągając za sobą liczne dusze, gdzie winni prosić szczerze o przebaczenieiw szczerym duchu, aby Bóg im przebaczył, gdyż z ich strony z każdym dniem jest mniejsza powaga do Eucharystii i Adoracji. Błogosławię Cię. /Z. II- str.21/22

Wtorek 11 luty 2020 godz.21.00 Słyszysz, jak głos Mój woła i upomina się o dobro, bo pragnę pokoju dla świata, nie chcę, by było zło.  Lud  zmysły całkiem postradał, w upiornym żyje oporze i już mało kto mówi: Błogosław mi Boże! Lud żyje, jakby Boga nie było, szaleńcze prowadzi wybryki, w piątki szaleńczo się bawi i opycha smakołykami. Rozpusta w grzechu lubieżnym, co drugi jest obnażony. Niewielu podchodzi z powagą do Mojej Ofiary i Krzyża, a przecież Owieczko Moja – Sąd Sprawiedliwy się zbliża. Pochłonie ogień miliardy w porywie na spalenie i tylko niewielka liczba zasłuży na ocalenie. Wyrocznia schodzi na ziemię, wychłosta po kolei i zaprowadzi w zniszczenie za to zgorszenie. Wystrzegaj się złych czynów i mowy niesprawiedliwej, jak chcesz dożyć starości i nie być porwana w porywie. Wszystkie przykrości zamykaj w Moim Sercu Najświętszym i nie miej do nikogo żadnej pretensji......

Nie dla zmartwienia to mówię, nie po to, aby zastraszać, lecz, by lud zmienił tor życia i w piątki w balach nie hasał. A gdzie wstrzemięśliwość od pokarmów mięsnych? Za wszelkie w piątki zabawy, obżarstwo, tańce, pijaństwo, będą ciężko karani, a nawet i potępieni – Wyrocznia Pana. /Zeszyt II str. 24/

Daję Ci pokój i zaufanie, chcę, abyś żyła w Mojej Słodyczy i w Darze Pięknej Miłości. Nie przejmuj się ludzkimi uczuciami, bądź zdecydowana w walce ku znużeniu, osłabieniu, czy zasmuceniu. Kiedy wady powiększają się, trzeba je  przezwyciężyć silną wolą./ z.II str.27/

Poniedziałek 17II2020 godz.4.07

Owieczko Moja – Bóg Ojciec plany Chinom pokrzyżował, a i do tego Boża Sprawiedliwość już zeszła na ziemię. Chiny w pełnym uzbrojeniu byli gotowi, by uderzyć na Rosję. Przez tę epidemię wszystko jest zmienione i zatrzymane. Już mówiłem ci, że  świat szykuje się do wojny. Jedni szykują się do wojny,  a drudzy do obrony swoich granic. /Z. II str.31/

Sobota 22 luty 2020 godz.

Cały czas uzmysławiam światu, że Jestem Królem, ale lud żyje owocami egoizmu. Dziękuję wam moi kochani, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie......Jeszcze nie doszła  wieść do każdego, że Jestem Królem kraju Twojego, w niewierze swojej złudnej tkwili, bo myslą – żeście się pogubili.....Kocham Twój kraj, czy tak, czy inaczej – Jestem w Nim Królem, Władcą i Panem./ Z.II str.41/.

Poniedz.24II 2020 GODZ.4.00

Ci , co jeszcze nie odrzucili Boga, wiary, postu, modlitwy, Ci utrzymują ten świat, dlatego istnieje i funkcionuje. Błogosławię Cię. /Z. I - str.45/.

Wtorek 25II2020 godz. 15.13

Duża ilość dusz oddaliła się ode Mnie- powątpiewają. W ogromnej ilości obudziła się wzgarda i pogarda. Zostawiłem ich ku ich własnej woli. I tak wrócą, kiedy ucisk będzie naprężony....Jak dużo jest grzechu, to i większe oczyszczenie. ....Nie martw się. Bóg wie o wszystkim. Oni muszą być przygięci  do ziemi, ponieważ doszli do ogromnych wykroczeń. Takie jest Prawo Boże, każdy grzech musi być odpokutowany. To, że ktoś woła: Panie! Panie ! A na okragło popełnia te same grzechy, niech się nie łudzi, że jest bezkarny./Z.II str.46/

Czwartek 27II2020 GODZ.5.05

Post jest dla wszystkich. Jak deszcz spuszczam na wszystkich, jak słońce świeci dla wszystkich, tak i post obowiązuje wszystkich, nie licząc małych dzieci. Dlatego będzie płacz i biadolenie za nieuczciwość i profanację. Wszelką profanację Bożego Prawa, dni świętych i wybranych. Będzie głodny śnił, że je, ale obudzi się z pustym żołądkiem, jak również spragniony będzie śnił, że  pije, lecz obudzi się z wyschniętym gardłem.  Tak będzie ze zgrają, która tkwi w boju przeciw Prawu Bożemu i Przykazaniom Bożym.

Dotknę głodem i to w niedługim czasie, skażę wszystko i wytruję – Wyrocznia Pana. Dziś udaj się do sklepu, kup mąki, soli i ryżu, póki jest w sklepie stara dostawa z Chin, albowiem niebawem będzie go brakowało....Kup Ibuprom i Rutinoskorbin, bierz te leki zapobiegawczo dla uodpornienia organizmu. /Z. II str.49/.

Piątek 28 luty 2020 godz.5.33

Do tej poru ujawniane były znaki w przyrodzie, a teraz Bóg zajął się stworzeniem ludzkim, bo dokąd ma trwać bezkarność i nierząd, pijaństwo i grzechy, którymi  świat jest pokryty jak mgłą. /Z. II str.50/.

Zeszyt III

Niedziela 1 III 2020r. Owieczko Moja- te wszystkie starcia w przepychankach w twojej Ojczyźnie, to nic dobrego one nie wnoszą. I tak, jak Boża Sprawiedliwość zechce, tak będzie. Nie unikniona  będzie w Polsce chłosta tych,  którzy walkę w nieprawości toczą, ale  również i przy tym niewinni szkodę poniosą./Z. III str.9/

Niedziela 8III 2020 godz.6.33

Ty zaś, nadal opisuj wypadki i to, co otrzymujesz z ust i natchnień Bożych, roześlij listy blisko i daleko z dzisiejszym słowem, aby wydać polecenie innym, że mają obchodzić dzień czternasty i piętnasty tego miesiąca, z roku na rok jako dni uwolnienia od nieszczęść i zarazy wraz z wyśpiewaniem „Suplikacji”.

Głos swój wznoście do Boga i wołajcie niestrudzenie na kolanach, o zesłanie wam pociechy, choćby dzisiaj, aby w tej niedoli was usłyszał. Nie karmcie sobą innych, ale  Bożym Słowem. Wyjdźcie z przeszłości i żyjcie teraźniejszością, a przyszłość przyniesie owoce przemiany. Nie lękajcie się! Wstańcie! Idźcie Moją Bożą Drogą! Błogosławię was, trwajcie i ufajcie. Amen. /Z.III str.22/

Poniedziałek 9III2020 godz.9.00

Ja Bóg, odnowię znaki i powtórzę cuda po czasie, który jest wyznaczony przez gniew i oburzenie Moje. To jeszcze nie sąd – On nadejdzie, a zanim nadejdzie, to najpierw przez świat oczyszczenie przejdzie. Zatem bój się już dziś służebnico Moja, albowiem kto będzie trwał w Bojaźni Bożej, ten utwardzi w sobie psychikę na to, co jeszcze  jest przed każdym, bo tylko mocni sobie poradzą, bo  ci, którzy są o pustym sercu i żyją bezmyślnie – utoną./ Z.III str.23/

Piątek 13 III 2020 godz.4.43

Już Ci oznajmiam, że to dłużej potrwa, aby lud się ocknął i spokorniał. „Ja, Pan buduję i Ja Pan rujnuję”. „Ja, Pan zabijam i Ja Pan ożywiam”. /Z.III str.30/.

Niedziela 15 III 2020 godz.5.33

No właśnie, kiedy mówiłem i nawoływałem, nie słuchano Mnie i nic nie czyniono w posłuchu, aż dopiero dziś zwracana jest uwaga w Moim kierunku, kiedy jest dopuszczony dopust Boży, aby ślepcy przejrzeli i nawrócili się..../Ewa Rycielska: Ból mi serce krwawi Najjaśniejszy Panie,Twoje Ciało na rękę jest dziś przyjmowane. A Ty, co Królu na to? Daj mi oświecenie na uspokojenie/

. Pan Jezus: Moja służebnico, oto CI wyjaśniam – to już było zapisane w najjaśniejszych gwiazdach że to będzie próba, kto ma jaką wiarę? Czy podda się zgubie, czy oporem stanie? Nie czyń rozpaczy, lecz trwaj w Mej Miłości. Masoneria czyni swe w kościele porządki. Lud jest zagubiony, słabą wiarą żyje, gubi powinności, żądza krew w tym pije.

Upadek ogromny jest w Świętym Kościele, bo zło swą przewrotność dla zwycięstwa miele. Rozpacz nie pomoże, ale oświecenie, bo gdy   lęk zwycięża, napływa zwątpienie. Wchłoń się w Moją Miłość, ona cudem darzy, Ci , co wzięli Mnie na rękę, albo z rąk szafarzy, dojdą do wydarzeń. Mniejszy grzech popełnił ten, kto nie był w kościele, aniżeli ten, kto Mnie przyjął na rękę. /Z. III str.33/.

Środa 18III 2020 r. Nie chcieli Korony Chrystusa, to mają „koronowirusa”./Z.III str. 39/.

Czwartek 19III2020 godz.3.33

Oto wypełniły się dni, które miały się wypełnić, teraz zaś nadszedł czas, by podliczyć dobre i złe czyny, albowiem Sprawiedliwość Boża zeszła na ziemię i na potomstwa, a  potomstwa oparte o sprawiedliwość. Amen. /Z.III str.41/42/.

Piątek 20 marzec 2020 godz. 5.55

Ta zaraza, to potężne wołanie o nawrócenie o odwrócenie się od zła i bożków....Przykazania Boże są darem od Boga, aby je wypełniać. Lud je depcze, a nie wypełnia, dlatego nieposłuszeństwo Bogu wydaje wirusa śmierci. /Z/III str.43/.

Odmawiaj psalmy. Módl się psalmami. /Z. III str.44/.

Niedziela 22 marzec 2020 godz.6. 04

Każdy musi jakoś przetrwać dla własnego bezpieczeństwa, wytrwać w posłuszeństwie i w swym darze męstwa. Bóg tym decyduje, kiedy się zakończy, gdyż tym Ojciec rządzi. W Mojej władzy pocieszenie, duszy ocalenie, ciała uzdrowienie, grzechów przebaczenie i w Miłości przebaczenie. /Z.III str.47/.

Poniedziałek 23 marzec 2929 godz.15. 00

Ja Jestem Światłością świata, kto idzie za Mną ma światłość wieczną. Łatwiej byłoby żyć bez słońca, aniżeli bez Mszy Świętej- Eucharystia- to dar nadzwyczajny. /Z.IIIstr.48/.

Środa 25III godz.7.43

Polska łagodniej przejdzie przez falę owej zarazy, najmniej ucierpi daję Moje Słowo, ponieważ naród bardzo gorliwie się modli i wyprasza u Boga Ojca ułaskawienie, a przy tym ma Moje Święte prowadzenie.

Niech każdy utrzymuje w sercu pokój i ufność i niech  w nikim wiara nie wygasa, a będziecie uratowani, bo w wierze Moc się doskonali. Zdyscyplinowani są godni pochwały, którzy w posłuszeństwie przyjmują pouczenia dla ocalenia, lecz to nie zwalnia nikogo od modlitwy i błagalnych błagań i trwania w Prawie Bożym z wypełnieniem Bożych przykazań. Utrzymujcie się we własnej  surowości. Ten czas odosobnienia i zatrzymania się, to czas do modlitwy, refleksji i nawrócenia.

Każdy grzech plami i oddala od  łaski zbawiennej. Miłosierdzie Boże jest miłosierdziem, lecz grzechy popełnione i nie odpokutowane przed Bogiem sprowadzają karę. Bóg wzywa każdego do świętości, a nie do obrzydliwości, a lud w to wchodzi czyniąc sprzeciw Bogu. Bóg Ojciec z Swej Sprawiedliwości utrzymuje świat, więc niech każdy weźmie sobie głęboko to do serca, że Bóg zakończył zabawę życiową i zdecydowanie nie ma w dalszym życiu żadnych zwodzeń, ale powaga we wszystkich zobowiązaniach ma być szczera i trwała, czyli szczerość życiowa i czystość we wszystkim na każdy dzień życia. Kto przyjmie to w pokorze serca, ten się ostoi. /Z.III str.50/51/.

Zeszyt IV

Środa 1 IV 2020r. godz. 6.13

A wszystko,  co się stało jest dla przebudzenia. Trzymaj się mocno Jezusa, jeśli chcesz posiąść zbawienie. Pan Bóg pamięta o Swoim Przymierzu. /Z.IV str.9/.

Piątek 3IV 2020r.godz. 3.13

Wiesz, dlaczego boli Cię głowa? Bo za dużo myślisz o innych, a mało osobie. Zapamiętaj: Wszystko zapisuje anioł w Księdze Twojego Życia. Bóg widzi posłuszeństwo i czyny i wszystko jest zapisane w Twej Księdze Życia. Bóg kieruje każdym dniem, a przyszłość jest taka, jaka jest nasza relacja z Bogiem. Przez pełne posłuszeństwo Bogu Ojcu i modlitwy Bóg ofiarowuje nam  przyszłość wartości i wskazań, przez równowagę i pokój ducha. Zapewnia nas o Swych planach względem nas i nadaje kierunek naszemu życiu, podpowiadając nam „Tak”- „Nie”, lub „Jeszcze  nie”. Bóg wychodzi nam naprzeciw ze Swoim Błogosławieństwem. A wszelkie nasze jutro, dla Boga jest już wczoraj. Dzisiaj módl się o jutro i tak każdego dnia....

Życie, to jest odpowiedzialność przed samym sobą.....Na wypowiedziane słowo –Jezus Chrystus, całe zastępy Aniołów stają do obrony i w niewidzialny sposób przychodzą z pomocą, by bronić i osłonić wołającego przed złymi duchami.  /Z. IV str.13-15/.

Sobots 4IV 2020r. godz. 6.00

Bóg oddalił lud od kościłoa, bo już nie mógł patrzeć na to zdzierstwo od strony duchownych, którzy są sługusami lichwiarstwa, gdzie w kościele ma być Bogu posłuszeństwo, a nie bezeceństwo, dlatego Aniołowie zeszli z nieba na ziemię z mieczami, ku przestrodze, aby wyciąć to, co jest na razie do wycięcia. Najpierw zeszli pierwsi i naznaczyli  krzyżem świetlistym prawych, którzy są do zostawienia,  a teraz zeszli drudzy i wycinają to, co nie jest naznaczone, lecz skazane do wyniszczenia. Tylko ten jeszcze może  się uratować, kto usilnie przeprosi Boga już teraz i złoży Bogu Ojcu obietnice o swojej poprawie i pokornym dalszym życiu,  służąc we wszystkim. /Z.IV str.16/.

 

Niedziela palmowa 5IV 2020r. godz. 2.13

Już XX wiek idzie od Mojego Zmartwychwstania, gdzie Bóg Ojciec obserwował i oczekiwał od ludu poprawy, ale i tym razem lud zawiódł Serce Boże. Poszedł za bóstwami, za przyjemnościami, w buncie własnych skażeń. Pan Bóg po raz kolejny zawiódł się na swoich dzieciach, bo nieposłuszeństwo wobec Boga wielkie panuje na świecie i dlatego spuścił z nieba Aniołów z mieczami, by wycięli wszystkie chwasty  zwane „ostami”.

Jeszcze Pan Bóg krew rozleje za te wykroczenia do Bożego Ciała. Kapłani są odwróceni do grzeszników, twarzą, a nie do Tabernakulum. Msza Święta jest sprawowana w przewrotności pogan. Wszystko się kręci dla zysku w rozwiązłości, nie w Bożym Imieniu. Wygodnictwo z narzekaniem w kłótniach i pretensji, gdzie pokora , wiara, ufność, miłość wdzięczność i szacunek szczery? Kielich przelany goryczą w pełni się napełnił, kto z wiarą woła do Boga, tego Bóg zostawi, a reszta, to jak widzisz, w cierpieniu umiera, za nieposłuszeństwo Bogu zapłatę odbiera.

Pan Bóg żąda, aby Moje Ciało było na kolanach i do ust przyjmowane, a nie na stojąco i na rękę w przewrocie profanowane. Przekaż to publicznie, niechaj każdy ma świadomość, że kapłani i biskupi w tym czynią nieprawość – znieważyli Prawo Boże i szacunek do Eucharystii, a Ojciec w niebie ponad wszystko Mnie wywyższył i aby zginało się przede Mną każde kolano i by oddawano i Cześć i Chwałę i Uwielbienie, bo Świętość Boża jest Święta w doskonałości.

Niech odwrócą swoje twarze do Boga i do Tabernakulum, niech przed Tabernakulum Msze Święte odprawiają, jeśli lud i siebie uratować pragną. Taki to życiorys jest zachowań ludzkich, którzy żyją dla zła i wymogów własnych. W tym jest prawdziwość okucieństw, wzgardy i pogardy, którymi się trzeba brzydzić i wzgłębiać ostrożność dla prawdy. Ciesz się, że spodobałaś się Bogu Swoją wiarą i pokorą, przez to zostałaś wybrana do pełnienia postów. Błogosławię Cię, trwaj i ufaj. /Z.IV str.20/.

Wielki Czwartek 9IV2020r. godz. 3.00

Aby otrzymywać łaski szczególne, serce musi być kochające i żarliwość w modlitwie. Ja Pan, co obiecuję, to i dam, co zapowiadam, to spełniam, nagradzam dobrych i doświadczam pobożnych...Pomyśl duszo moja, jacy jesteście niecierpliwi? Bóg tyle wieków czeka na ludzkie opamiętanie się i nawrócenie, na poprawę i zaprzestanie w czynieniu grzechów przeróżnych. Wy zaś dopiero doświadczacie zaledwie 40 dni epidemii i już narzekacie pytając: Kiedy się skończy? Kiedy? Cierpliwość jest cnotą, więc trzeba się jej poddać, dopiero przybiera rozpędu, więc nie pytaj o zakończenie Wszystko otrzymasz w danym czasie. Lud musi zrozumieć swoje złe zachowanie.....Powiedz tym, którzy Ci pytania zadają, niech sami  oto Boga zapytają, niech sami staną w swej obronie, bo co drugi w swojej pysze tonie. Niech upadną przed Bogiem na kolana, wypowiedzą wszystkie złe skłonności i podejmą za swe grzechy posty, by oczyścić się z brudu i kaźni, a nie szukają wielkiej wyobraźni. Gdzie ich miłość moja córo? Gdzie ich miłość”.?/Z/IV str. 25/.

Piątek 10 IV 2020r. godz. 15.00

Przyszedłem, aby Ci powiedzieć dobrą nowinę, otóż oczyszczę świat i lud obmyję z brudu w łasce i będzie Mi służył w czystości serc własnych. Ty zaś,  nie ustawaj w łączności ze Mną i czyń nieustanną dobroć w ufności i miłości. /Z.IV str.33/.

Wielka Sobota 11IV2020r. godz.3.00

Przygotuj jak zawsze święconkę i postaw na ołtarzu w Kaplicy, kiedy przyjdę na spotkanie z Tobą, wtedy pobłogosławię Ci i uświęcę pokarmy, które przygotujesz. /Po prośbie o poświęcenie z tego tytułu, że księża pokarmów nie święcili- Pan Jezus podniósł dłoń prawą, lewą dłoń położył na sercu i wypowiedział słowa: W Imię Moje, Syna Bożego, Boga Ojca Przedwiecznego i DUCHA Swiętego, a także  w Obliczu Całego Nieba, niech zejdzie na ten Święty i Ofiarny Ołtarz i na te pokarmy Święte Błogosławieństwo: W imię Ojca i Syna i DUCHA Świętego. /Amen.- wyszeptała E.R./. Podejdź do ołtarza i pokrop wszystko wodą święconą odmawiając modlitwę „Pańską”. /Z.IV str. 37/.

Poniedz. Wielkanocny 13IV2020r. godz. 6.00

Ten czas, to trudny czas, to czas Świętego Eliasza, który zszedł na ziemię i będzie towarzyszył  przez trzy i pół roku. Lud będzie w ucisku, przytłoczeniu, zmartwieniu i różnych wyzysków. Potem zejdzie czas Proroka Enocha – Henocha. Oto Ci, Obaj Święci- to Wysłańcy i Zesłańcy Pańscy. To mówi Pan Bóg Zastępów:Albowiem nadejdzie dzień, gdzie prorocy; Eliasz i Enoch – Henoch zejdą z nieba, aby przygotować ludy ziemi na powtórne przyjście Pana.

Bądź przygotowana duszą i sercem na ten czas, albowiem będziesz świadkiem tych wydarzeń. Dziś doświadczasz owego źródła, Którym Ja Jestem, bo służysz i dajesz świadectwo łaskom, które otrzymujesz. Archaniołowie są przy Tobie, Ty zaś módl się, pość, ufaj i trwaj. Moje dary przynoszą radość, zadziwiam Cię nimi, bo pragnę, by każda dusza trwała w Bogu i ufała we wszystkim bezgranicznie. Wtem sześć siódemek Bóg mi objawił mówiąc: Taką to liczbę zbierze śmierć z ludu. Owa zaraza, to kara Boża za podeptanie Przykazań Bożych. /Z.IV str.41/.

Środa 15 IV 2020r. godz.4.13 Owieczko moja Komunia Święta na rękę i na stojąco, to jest ten zamach na Moje Święte Ciało, o którym Ci wcześniej mówiłem, że innowiercy to wprowadzą pod płaszczykiem niby dla własnego bezpieczeństwa, a to jest podłość uczyniona ku niszczeniu chrześcijańskiej duszy i serca, ku zbawieniu i na zbawienie. Oto drugi zamach na Moje Święte Ciało ujawni się niebawem w wielkiej zmianie i przewrotności, gdzie Msza Święta zostanie zamieniona i jako „Pamiątka” ogłoszona, gdzie nie będzie „Przeistoczenia”, gdzie w taki to sposób zniknie prawdziwość najprawdziwszej prawdy.  Będą go wspierać potężni, którzy wydali nowy dokument z podpisem ku tej zmianie. Naród kroczący w ciemnościach przyjmie to w nieświadomej oprawie.....

Czas nawrócenia już minął, teraz już żyjecie w czasie Sprawiedliwości Bożej i oczyszczenia. To jest ten „Mały Sąd”, o którym mówiłem do powołanych i wybranych.....Módl się, módl się, módl się, dla ratowania własnej duszy. Szanuj niewinnosć i dobro, one przynoszą błogosławieństwo. Świat uległ zepsuciu, jak martwa ryba leżąca na słońcu. Jedynym wyzwoleniem z każdej podłości jest modlitwa, post, dobroć i miłość. Modlitwa uświęca, post oczyszcza, dobro ubogaca, a miłość udoskonala serce i duszę.....

Dzisiaj przychodzę z ową wiadomością, byś zapisała dla tych, którzy się modlą....Świat  jest cały obolały, a lud zalękniony, ludzkie jęki w cierpieniu słychać z różnej strony. Pan Bóg poprzez Litość Serca złagodził karę, ale nadal ucierpią najbardziej bezbożne kraje. Wznoś obie ręce wysoko i Uwielbiaj Boga, za to, że Bóg Ojciec Sprawiedliwy nad Twym krajem się zlitował, powoli wszystko ustąpi, ale  tylko w Twoim kraju, reszta państw będzie w cierpieniu z raną obolałą.

Polska jest niesamowicie zwrócona ku Bogu, głębia wiary, bogobojność w błaganiach pokornych, w tym to świętym posunięciu wybłagana litość i w tym darowanie grzechów przez Bożą Łaskawość.

Sprawiedliwy Bóg  i Ojciec zesłał ulgę na Polskę, powoli będziecie wracać co codziennej normalności, już nie będzie trzeba nawet szczepionek przyjmować, kombinacja czipowania skręci kark bez knowań. /Z. IV str.45/46/.

Czwartek 16IV2020r. godz. 7.00

Ja  Pan, błogosławię każdemu, kto odwrócił się od grzechu. Za każdym  razem daje pokrzepienie ciału i duszy. Jesteście świadkami Wielkich Bożych Cudów. Ten  ich nie dostrzega, kto ich nie chce dostrzec. Morze łask wylewam na świat. Jestem ciągle aktualny. Przychodzę, karmię, ożywiam, pouczam, umacniam, proszę i prowadzę pomoc dla każdego, bo Jestem Świadkiem Odbicia Bożego i Żywym Źródłem Życia Wiecznego, gdzie w tym wszystkim, wszyscy są świadkami Mego  Zmartwychwstania. Ja natomiast Jestem Żywym Świadkiem – wielkiego zła, które niszczy ludzkość, ponieważ są zsyłane na was pola magnetyczne, które wprowadzają sterowanie ludzkim mózgiem. We wszystkim jest  kombinacja ogólnikowa i sztuczna inteligencja. Zapamiętaj to przysłowie: „Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada”. /Z. IV str.46/47/.

Piątek 17IV2020r. godz.6.33

\Wy; którzy macie „Domy Modlitwy”, zbierajcie się w nich w rodzinnym gronie i módlcie się. Łączcie się moje dzieci, nie bójcie się siebie, wracajcie do świątyń, aby czcić Boga, oddawać Mu Chwałę i Uwielbienie. Bóg jest spragniony waszej obecności. /Z.IV, str.49/.

Niedziela Bożego Miłosierdzia 19 IV2020r. godz.6.00

/Ewa Rycielska: Dziś jest 11 lat jak miałam spotkanie z żywym Zmartwychwstałym Panem Jezusem Chrystusem o ludzkim ciele w Łagiewnikach. Ten szczególny dzień tkwi w mojej pamięci.... Córko moja, Jestem z Ciebie bardzo zadowolony. Uczyniłem Cię przykładem dla innych, wyróżniasz się , gdyż posiadasz dobra duchowe, którymi Ciebie obdarowuję. Wszystkie modlitwy rodzą się z Ducha Mojego, one są Moja obecnością......Zło potęguje na każdym kroku. Jak już Ci wspomniałem, spisek uknuty jest  a Mnie i zamach na Moje Święte Ciało, gdzie już niebawem  ukaże się w świetle dziennym. Cały czas Arcykapłani i uczeni w Piśmie gardzą Mną. Smutne jest to, że narodzeni z wody i ducha czynią to z oziębłością. Ja Jestem Światłem, które się rozchodzi i promieniuje, niosę pokój, obdarowuję pełnią miłości, napełniam Moim Duchem Bożym. Ta ogromna wartość jest odsuwana, zamieniana na pychę, egoizm, ateizm wraz z brakiem wiary i miłości. Zaprawdę, powiadam Ci: Biada tym, którzy ustanowili przepisy krzywdzące, aby słabych odepchnąć od źródła łask i wyzuć z prawa wiernych mój lud. Ci krzywdziciele do kogo uciekną się o pomoc? Gdzie zostawią ukryte bogactwa? Ręka Sprawiedliwości wyciągnięta nad każdym. Chłosta Ojca i Sprawiedliwość zeszła na ziemię dla opamiętania. /Z. IV str.52/53/.

Wtorek 21 IV2020r. godz. 4.33

Na zgromadzeniu możnych kościoła zdecydowano wyciągnąć ręce do Świętości Bożej ku profanacji i wprowadzić w życie prostego ludu pełne posłuszeństwo i wsparcie na ich dobrobyt. W tym to obecnym czasie, gdzie Pańska Świątynia opustoszała przez rozporządzenia własnych przepisów – zatwierdzono, że kto nie ulegnie temu rozporządzeniu zasłuży na karę, lub oddalenie. Odpis tej ustawy jest złożony w skarbcu do czasu, który będzie zdecydowanie czasem dla ujawnienia  tego rozporządzenia. Biblie masońskie są już przygotowane do użytku dla masońskich rytuałów, gdzie jest bezczeszczenie Ofiary Pańskiej i wprowadzenie własnych zasad. Bądź czujna, obserwuj każde sytuacje, by nie dać się porwać tej strasznej przewrotności. Poddani tej władzy staną się niewolnikami ku własnej zagładzie.

Nie ujawniaj wszystkiego publicznie, bo likwidatorzy czychają z atakiem i wyłapują pojedyńczo dla zniszczenia jakiejkolwiek prawdy względem tych przeszkód.  Nie wychylaj się zanadto i za dużo nie mów przez telefon, bo jesteś namierzana, a Twoje rozmowy są kontrolowane. Na Twoją posiadłość puszczane są pola magnetyczne wraz z laserowym przenikaniem. /Z. IV str.54/.

Środa 22IV 2020r. godz.6.13

Chcę Ci uświadomić bardzo ważne słowa modlitwy, którymi modlisz się: „Zachowaj nas od  ognia piekielnego”. To wezwanie jest bardzo ważnym argumentem w głębi rozumownia ludzkiego. Ten akt strzelisty jest często mylony, dlatego wiedz, że ogień piekielny, jest to ogień, gdzie człowiek jest spalony. Spalenie ciała z trumną, lub spalenie się żywcem w ogniu, to jest właśnie ten ogień piekielny. Pomódl się czasami za tych, którzy zostali spaleni. /ZIV str.57/.

Sobota 25 IV 2020r. godz.5.37

Musicie zrozumieć i przyjąć pełne posłuszeństwo Bogu, a nie grzesznikom, którzy czynią bezeceństwo i nim was karmią, a w swej nieświadomości służycie im i idziecie jak barany na rzeź. Czy Ja Pan i Zbawiciel zszedłem z nieba i dałem pozwolenie przyjmować Moje  Ciało Uwielbione na rękę? Jednogłośnie odpowiadam: NIE NIGDY! Tym zachowaniem lud nadal będzie cierpiał, ponieważ to czyniąc, dotyka dopustu ciężkiego grzechu. Ten przewrót jest ogromnym wykroczeniem. PROSZĘ, OBUDŹCIE SIĘ!./z.IV str.61/.

Środa 29 IV 2020r. godz.6.05

Kto ma umrzeć – umrze, a kto ma zostać – zostanie. Taki to rozkaz Bóg wydał Aniołom i zesłał na ziemię. Ci, którzy nie mają świetlistego krzyża na czole, nie są do życia, nimi to, zajmuje się anioł śmierci./Z.IV str.67/68/.

Zeszyt V

Sobota 2V2020r. godz.4.03

Stopniowo, każdego  dnia uczę Cię Bożych tajemnic. Te, Moje pouczenia są również dla innych. To wartość i konieczność ich poznania....Córko Moja – potrzebuję wszystkiego od Ciebie, aby stworzyć Wielkie Dzieło Miłości tam, gdzie jest pełne zagubienie dusz  ludzkich.

Te tatuaże, lekceważenie napomnień, pośmiewisko i wiele różnych bezeceństw, które są czynione pod wpływem złych duchów, sprowadzają ludzi na manowce, a dusze na potępienie, lub zatracenie, gdyż ludzka lekkomyślność sprowadza duszę w zagubienie i zrodzeni do zbawiennej łaski, tracą nawiązaną wieź z Bogiem.

Zdejmijcie te maseczki z twarzy w kościele i podczas modlitwy, po tym pokazujecie, że  nie macie w sobie wiary. Przyjrzyjcie się sobie, jak wyglądacie? Macie ryjki, jak świnki, czego nie pochwalam i zaprzeczam Nie chce was posłać w jezioro na zatopienie. Świat powoli niknie, bo grzechy ludzkie spychają go w przepaść, a składane obietnice są tylko słowem, nie czynem.

Potrzeba dobrej woli ludzkiej, ażeby zbawiać. Ci, którzy w niewoli i buncie, nie dopuszczają do siebie żadnych pouczeń żyją swoim życiem i idą własna drogą i nic nie można z tym zrobić, ponieważ oni sami winni  zmienić kierunek swego życia, właśnie przez słowa przekazywane z delikatnością w Imię Moje. Zawsze trzeba interwencji, aby pokój i stabilność powróciła do duszy w starannych staraniach. To ciężka praca, dlatego niewielu poddaje się temu zaangażowaniu. Bóg Ojciec chce rozmowy z każdym ludzkim stworzeniem, bez wyjątku. Chcąc coś zyskać, trzeba starać się o to, prosić Ojca, wyznawać miłość swoją, okazywać posłuszeństwo i docenienie, a niewielu to czyni – po prostu nie chcą. Są odciągani przez różnego rodzaju lekkoduszność, licząc na łaskawość Bożą, też i lekceważąco na innych, że za nich wstawią się do Boga.....Wielu idzie przez życie jak shwacone konie, gdzie osobisty ciężar ich przygniata bliżej grobu, lecz nie chcą poddać się Bożemu prowadzeniu, nie chcą współpracować z Bogiem, modlić się – po prostu nie chcą- wolą  cierpieć i narzekać. Błogosławię Cię. /Z.V str.7/8/.

Poniedziałek 4V2020r. godz.3.43

Słowo Boga, to żywe ubogacenie serca i duszy z wezwaniem do konkretnych obowiązków. Żaden z wróbli nie spada na ziemię bez Woli Ojca Niebieskiego. Żaden włos nie wypada z głowy bez zezwolenia Bożego. /Z. V str.11/.

Środa 6V2020r. godz.3.33

Poślij do Centrum Mojego Miłosierdzia Mojego Apostoła, niech złoży całe swoje  pragnienie w sprawowanej Mszy Świętej, niech  pomodli się za swój zakon, a wszystkie sprawy rodzinne, misyjne i zakonne odbiorą inny bieg w wartości codziennej.....

/Przed wyborami prezydenckimi 2020, odpowiedź na pytanie: „Na kogo mam głosować Panie?”

Otwórz Biblię i tam znajdziesz odpowiedź. Psalm 62:/esencja/

„W Bogu jest zbawienie moje i moja chwała, skała mojej mocy, w Bogu moja ucieczka. W każdym czasie Jemu ufaj narodzie! Przed Nim serca wasze wylejcie: Bóg jest dla nas ucieczką! Synowie ludzcy  są tylko jak tchnienie, synowie mężów – kłamliwi; na wadze w górę się wznoszą, wszyscy razem są lżejsi niż tchnienie. Nie pokładajcie ufności w przemocy, ani nie łudźcie na próżno rabunkiem, do bogactw, choćby rosły, serc nie przywiązujecie.  Komentarz E.R. Nie ufaj narodzie żadnemu rządowi, bo wszyscy są kłamliwi i przewrotni /Z. V str.13/.


Środa 13 V 2020r. godz. 6.13

Wielcy się szczycą dla zwycięstwa swego, tylko mali, słabi i pokorni, proszą rzetelnie Boga Wszechmogącego. Pan Bóg się zlitował nad wołającymi i sprawiedliwymi. Osłonieni już są tarczą bezpiecznej opieki, dla własnej pociechy. Pełnia Bożej Woli na wiernych zesłana, ona w posiadanie jest ludowi dana, których pasę, Ja Syn Boży na Moim pastwisku, ażeby nie wpadli w przewrotność wyzysków. CI, są „Gwardią Wybawienia”, co idą za Moim Głosem, wierność okazując, ufność bezgraniczną i trwają przy Mnie. Ci, którzy żyją w lęku i zwątpieniu przez zastraszenie pogubili się, ci  należą do innego stada, stada, które spłoszone stoi na bezdrożu. Nadszedł czas i wypełnienie się słów: „Uderzą w Pasterza, a owce się rozproszą”. Nie bójcie się! Odwagi! Ja jestem! Prowadzę was, daję pouczenia, gromadzę ku sobie, strzegę was, chronię i bronię....Żyjcie w normalności. Żyjcie własnym życiem, każdy z oddzielna.

Wskażę wam prawych kapłanów, którzy są Mi wierni i uczciwi, lecz nie wolno wam o nich mówić publicznie. Kryjcie ich w waszych sercach i módlcie się za nich, każdy za swoich, ponieważ wojna duchowa i między duchownymi jest zaostrzona w ognistej oprawie, tylko bardzo sprytnie ukryta.

Jesteście jednego ducha, bo tak was uformowałem przez Boską Moc. Manipulacja szatana zastrasza, on chce wyprać mózgi ludziom, posługując się zwodniczą energią. Krzywdziciele sprzymierzyli się z likwidatorami i silną szatańską działalnością działają.  Uciekajcie od takich zwodniczych wiadomości, nie wyrażajcie swojej woli na żadne szczepionki i czipowanie. Uciekajcie się do Mojego Serca i Serca Mojej Matki. /Z.V str.25/.

Piątek 15 V 2020r. godz. 5.33

Wszystkie burze ucichną, dla tych, co szczerze się modlą......Mów, by nie lękali się żadnego wirusa, kto się modli, nie dopadnie go pokusa, żaden strach i lek go nie pokona, bo jest w Moich Ojcowskich ramionach. /Z.V str.29/

Wtorek 19V2020r. godz. 3.13

Miejcie  oczy szeroko  otwarte, a wasze słowo niech będzie tak- ta-, nie –nie. Musicie być konkretni i konkretnie podejmować decyzję, odłączyć zło od dobra i już nie uczestniczyć w żadnej mieszaninie ludzkich zakłóceń, macie być całkowicie zdani na Mnie i małomówni wśród nieprzyjaciół. DUCH Mój Pański będzie was prowadził, tylko rozpoczynajcie  dzień znakiem krzyża Świętego w połączeniu z modlitwą. Macie być odważni i ufni głosowi Bożemu, natchnieniom i prowadzeniu. Szokująca trauma podpisała wyrok na każdego z podjęciem bestialskiej decyzji pod płaszczykiem niby ochrony, a tak naprawdę zwodzicielom i likwidatorom chodzi jedynie o to, aby mieć kontrolę nad każdym. Ich celem jest, by przez ucisk i prześladowcze manipulacje zmusić ludzi do poddania się we wszystkim i być w niewolniczym zakresie według ich wymogów i rządzenia. Ich plany są takimi planami, lecz Ja Pan, powiadam wam, że Bóg stworzył świat i poprowadzi ludy ziemi według Swojego upodobania, dlatego, nie jeden stanie się zawiedziony w porażeniu porażką. Wy zaś módlcie się, poście, bądźcie wierni Bogu i trwajcie w ufności. Słowa, które skierowałem do Apostołów o Moim Kościele” „A bramy piekielne Go nie przemogą” są żywe i trwałe i skierowane do każdego. Błogosławię was, trwajcie i ufajcie. /Z.V str.35/.

Środa 20V2020r.godz. 5.33

Nie martw się o męża, będzie dobrze, daję słowo. Nie martw się o czipy, nie martw się o Polskę – nad wszystkim czuwam.

Czwartek 21V2020r. godz. 3.33

Bądź przygotowana na upadek rządu, upadek Polski i na upadek świata. /Z.V str.46/.

Wtorek 22V2020r.godz. 6. 03 Pan Bóg Jest Królem naszej całej ziemi”.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 31V2020r. godz.6.00

Te  od biskupa nominacje, są wynagrodzeniem za profanacje. Wspaniale im wyszło dawanie Mojego Ciała Uwielbionego na rękę. Mają za sobą zdany egzamin przed biskupem. Ci ludzie, którzy biją brawa, to ciemnogród, który  tym ukazuje otwarcie czeluści piekielnych dla tych, którzy dopuścili się dopustu i diabelskiego czynu.

Tak, Moja owieczko- zdradzony Jestem przez niby wybranych, bo tak naprawdę, są to zdrajcy, którzy służą dla mamony i bogaceniu się.

Zrobili sobie ze Mnie maszynkę do zarabiania pieniędzy. Nic za darmo, lub,  co łaska, ale za najdrobniejszą posługę zdzierana jest cenna opłata. Oni nie mają wiary. W nich sama wzniosłość i wywyższenie się w pokazowym autorytecie. Wiarę mają Ci najmniejsi i ubodzy./Z.V str.61/.

============

 Zeszyt VI

Środa 3 VI 2020r.
Sprawy Polski

Ewa R.
Panie Jezu, tyle zła na każdym kroku, w rządzie Polskim sam bałagan, kłótnie, spory, kłamstwo, kradzież,  serce moje jest zasmucone......
Jezus: Już niedługo tego będzie. Uderzę biczem i mocno wysmagam za owe występki. Ten , kto tuczy się złem i nie chce zmienić swego postępowania zostanie mocno ukarany./ str.12/.

Komunia na rękę to wymysł szatana!

Komunia Święta na rękę, to nie Wola Boga, lecz wymysł szatana, a przez grzeszników i innowierców wprowadzeniem ku profanacji i szyderstwo z Mojego Uwielbionego Ciała /str.13/.Przyszły pomór biskupów oraz choroby  i cierpienie kapłanów

Ja  Bóg, jestem zagniewany na lud. Tam gdzie nie było należnego Zmartwychwstania Pańskiego, Jezus nie wyszedł w Hostii z kościołów i nie pobłogosławił świata, gdzie dzwony milczały, gdyż zamrożono Prawdziwość Odwieczną, oddalono wiernych poprzez brak wiary, tam jest wstrzymane moje błogosławieństwo i dotykam Wyrocznią wraz z gniewem Moim. Zsyłam deszcz ulewny, grzmoty i błyskawice, trąby powietrzne, sprowadzę upały i inne dotknięcia za te bezeceństwa.

W następnym roku  zejdzie pomór na biskupów. Biskupi będą masowo umierać, zaś na księży zejdzie choroba z cierpieniem.....Córko moja- zło rządzi tymi, którzy dobrowolnie poddają się wszelkiemu zwodzeniu, z braku prawdziwej wiary, miłości i poszanowania Przenajświętszej Hostii. Dałem ludzkiemu stworzeniu rozum i wszystko dla własnej ochrony, ale odeszli i wzgardzili tym wszystkim, wypierając się prawdziwej prawdy. Czyż nie mam Prawa być zagniewany na wyrodnych synów jako Bóg Ojciec. Nie proś za nimi, bo oni i nawet nie chcą tego. /str.23/...Tam,  gdzie profanuje się Boże Ciało, gdzie Komunia Święta podawana na rękę, gdzie dzwony w Zmartwychwstanie w milczeniu milczały, gdzie zamrożono prawdziwość Odwieczną, tam i nie ma błogosławieństwa, zsyłam deszcz ulewny w te miejsca, ukazując ludowi gniew Mój Boży. /str.27/.....

Dalszy ciąg tego tematu z 24VI 3.00 2020r.

Pan Jezus do Ewy R. po przyjęciu przez Nią komunii: Ważną sprawą Cię pouczam.; To pomór biskupów, niech już się boją za to, co czynią, bo nadal profanują Moje Święte Ciało, a  i do tego Mój lud oddalają od wiary, Boga i Kościoła, stawiając siebie na piedestałach, czyniąc grzechy przeciwko Duchowi Świętemu dla własnych zamiarów. W Niebiosach rzewnie płaczą Aniołowie, bo zaostrzone złe postępowanie Moich wybranych. W ślepym posłuszeństwie kapłani małpują, bo czynią to samo i źle posługują, na nich Bóg wydał wyrok cierpienia, będą chorować w akcie oczyszczenia, gdzie tylko niektórzy zostaną przy zdrowiu na znak Bożego politowania. Ty zaś bądź wierna do końca dani swoich, wciąż utrzymuj się w swej surowości, żadnych uchybień nie czyń w tejże sprawie, to bardzo ważne. Człowiek nie może żyć jak barbarzyńca, do tego Pan Bóg nie dał przyzwolenia, przeto przychodzę i Ciebie pouczam, by nie popełniać błędów zaniechania.....Wszystko co prawdą jest ciągle skrywane, ażeby prawda, prawdy nie spotkała, kto się wychyla jest atakowany, taka rzeczywistość w kościele się stała......Szkoda Mi tych tylko, którzy są uczciwi, że i oni cierpią z przewrotnymi, lecz ich wynagrodzę, wyciągnę z pręgierza, wydobędę ich z nieszczęść dla nowych dni życia....Święty to cnota Boska, źródło w przesileniu Bożego działania.


Uciszenie burzy podczas procesji do czterech ołtarzy- 11VI 2020r. godz. 11.30 2020

Wtem słyszę głos, który zawołał:Uklęknij! Po chwili ponownie głos zawołał: Uklęknij  i odmawiaj "Pacierz"! Błogosław to kłębiaste niebo  rozszarpane wichurą i trąbą powietrzną w Imię Trójcy Świętej.

-Padam na kolana przed Świątynią Pana i zaczęłam odmawiać "Ojcze nasz" z rękoma wzniesionymi ku niebu błogosławiąc niebo i nawałnicę. Wtem wszyscy, którzy byli obecni włączyli się w modlitwę, a było nas około 50 osób.Nagle słyszę ponownie głos, który mówi: Nadaj kierunek całemu zawirowaniu, aby ten kataklizm rozszedł się na boki. Więc zaczęłam sterować rękoma ze strony południowo- wschodniej w kierunku strony północnej, modląc się  usilnie. Po odmówionym "Pacierzu", rozpoczęłam odmawiać egzorcyzm  do św. Michała Archanioła. Nagle silny wiatr zatrzymał się przez chwilę i nadał kierunek na stronę północną. Widząc Boże zwycięstwo, odmawiam trzykrotne: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen. /str.29/.

Miłość jest bronią na wszelkie podłości.

Ja, Pan i Król świata całego, chcę wam przytoczyć w nauce Mojej, by się nie  trwożyć i nie zamartwiać o to, co będzie? Gdyż zamartwianie, to nic dobrego. Módlcie się moje kochane dusze, bądźcie dobrymi, trwajcie w miłości, odrzućcie wszystkie złośliwe wnioski....Wojna duchowa nieunikniona, zatem miejcie się wciąż  na baczności, nie bierzcie żadnych zwodzeń do serca, lecz trzymajcie się mocno miłości. Miłość jest bronią - Ona zwycięża, na wszelką podłość i zło lekarstwem, dzielnie w niej trwajcie moi kochani, żadnym złudzeniom się nie poddawajcie. /str.32/.....Nie wchodźcie w żadne relacje ze złem, w żadne, ach w żadne, bardzo was proszę, kiedy dostrzegacie jakieś złe czynienie, czy zachowanie, złe postępowanie, w tym danym momencie oddalcie się i nie uczestniczcie, bardzo was proszę. Musicie być zrównoważeni, twardzi, w swoim słowie i nie ugięci. Bożą Miłością się udoskonalać. a wszelkie zło precz oddalać. Mówić:  Idź sobie precz  duchu nieczysty, zwodzicielu świata i bezeceństwa, szarpanino siejąca nienawiść wśród ludu, bo ja chcę być świadkiem wszystkich Boskich cudów. Nie chcę, byś mieszał w mojej ludzkiej głowie - idź sobie precz,, nic tu po tobie, zbieraj się no już, wyrzekam się ciebie - Moim Panem Bóg i co Boże w niebie. Jezu Chryste! Matko Boska  i Święci Anieli! Otoczcie mnie sobą, osłońcie, oddzielcie! Przysłoń mnie Maryjo, okrywając płaszczem Swoim Matczynym, jestem Matko Boska Twoją dzieciną. Amen. Potem odmówić Zdrowaś Maryja..... Pod Twą obronę..... Potężna Królowo Nieba i ziemi... /str.35/.
                                       
Maryja woła z figury o różaniec!

E.R. Jesteśmy w "Oktawie Bożego Ciała". Jest procesja dokoła kościoła. Nagle z figury Matki Boskiej Fatimskiej słyszę głos, który przemawia do mnie: "Zobacz! Nie mam różańca".  Spojrzałam na dłonie Mateńki Bożej i zamurowało mnie. Faktycznie, Matka Boża  nie ma różańca. .....Wtem dostaje natchnienie, aby podarować od siebie różaniec dla Mateńki Bożej /str.39/40/.                                                                                             
Przeszkody, trudności

Wszelkie przeszkody, których dotykasz, wszystko jest po coś Owieczko Moja, już nie zadręczaj własnego serca, które jest w złączeniu z Moją Miłością....a gdy zmartwieniem jesteś zmartwiona, wtulam Cię w Moje Boskie ramiona. Czego doświadczasz, czego dotykasz, ma być wpisane w Mej Boskiej Księdze, więc sie nie zrażaj, co jest ci dane, bo wszystko po coś jest Ci zesłane./str.41/.

Znaczenie burzy i piorunów
22VI, 6.00  2020r.
...nadciągnęła burza i piorun głośno strzelił. Wtem głos zawołał: "Gniew Boga nad ziemia i ludem! To nie wypłakany ból Boga tak działa!./ str.48/.

Szacunek dla Eucharystii
Czcijcie z szacunkiem Mnie w Eucharystii....Odmówcie 100 razy "Ojcze Nasz" w wdzięczności, za przebłaganie od całej ludzkości./ str.50/.

Lubieżność
Lubieżność ludzka - to sprawa trudna, o której głośno wcale się nie mówi, a to jest bardzo poważny grzech i silny hamulec ku zbawieniu duszy ludzkiej. /str.51/.

O Polskim Rządzie /25VI2020/
W Polskim rządzie jest pięciu sprawiedliwych, a reszta nieuczciwych. Jedynym kandydatem na prezydenta jest obecny prezydent, który też ma złych doradców i gubi się, lecz przynajmniej otwarty na chrześcijańską wiarę z obdarowaniem darami Ducha Świętego w postawie reprezentowania Ojczyzny Polski, Mojego Jeruzalem./ str.55/.

Wtorek 30 czerwiec 2020r. godz. 4.33
Słyszę głos, który do mnie woła: "Wstawaj! Nie leń się! Prze tobą cały dzień w zadaniu wielkich obowiązków do wypełnienia z planu Bożego!./str.62/.


Zeszyt VII


Ofiarowanie we Mszy Świętej powinno być w ciszy

10VII2020r. godz.5.03

Nie czyń tak,  co czynią inni, podczas ofiarowania nie śpiewaj, tylko składaj wszystko łącząc z Moją Świętą ofiarą, bo zagłuszane jest Moje niesłuszne osadzenie ludzkim śpiewem, zamiast klęczeć i składać błagalne wezwanie do Ojca w niebie. Ta chwila jest czasem, gdzie każdy uczestniczący we Mszy Świętej, winien w pokorze serca składać swoje zmartwienia i wzloty. Ta chwila jest również profanacją i wypaczeniem zarządzających kościołem, a lud nie mając świadomości popełnia błędy. tracąc łaski i pełnię Bożych wartości z braku oświecenia dla uświęcenia. /str20/.


Troska o Eucharystyczne Ciało Jezusa będzie nagrodzona

Słuszne są myśli tych, co się buntują i Moje Ciało wciąż godnie przyjmują. Wielką nagrodę każdemu wręczę przez Ojcowskie ręce. Ta cisza, która Mi podarowana, ona jest  chlubą, dla wzniesień wzniosłością, a przy tym wielką i Świętą wartością. /21/.

15 VII2020 r. godz. 5.03
Najpierw przyjdzie wielki upadek, po nim nadejdzie nowe odrodzenie.  /str. 26/.

14VII 2020 r.
 
Wzmacniaj się modlitwą
W  tym dniu kończącym się zrób rachunek sumienia i udaj się na spoczynek- odpocznij. Jutro nowe wezwania są przed Tobą. Bądź czujna w tym nowym dniu, na nowo wzmocnij się modlitwą, aby nie mieć w sobie żadnego powodu do niepokoju, który wprowadza przez zamieszanie szatan, ojciec kłamstwa. Masz być silna - zawsze silna Bogiem, Duchem Świętym umocniona, Bożą tarcza osłoniona,  bo wiele złych duchów krąży koło ciebie, dlatego Cię osłaniam Moja Opatrznością i ubogacam Moją Płomienną Miłością.

18VII2020 r
Kto pości i modli się, ten się odtruwa.

Morowe powietrze szkodzi wam na zdrowiu, którym jesteście cały czas podtruwani. Oddychając , wdychacie w siebie trując się jednocześnie bezustannie. Z tego są wszystkie choroby, gdzie mafie aptekarskie stanowią korzyść dla siebie, bogacąc się ludzka krzywda przez różne ludzkie choroby......Kto pości i modli się, ten się odtruwa. Ponieważ w tym działa silna siła satanistyczna, która wzięła świat w swoje diabelskie szpony. Kto nie pości i modlitwę zaniedbuje, a  grzeszy, ten dlatego choruje. /str.30/.

29VII2020 godz.3.03
Nie czynić nic złego, miłować każdego, pielęgnować Bożą Wolę i mieć nad sobą kontrolę, żeby grzechów nie popełniać, co dobre wypełniać, bo kiedy człowiek nie grzeszy,  to się zdrowiem swoim cieszy, przy tym pokój trwa w nim stale i jest w Bożej równowadze. /str.46/.

30 VII 2020r. godz.1.33
Niebawem kościół przewrót wprowadzi i będzie głosił nowe nakazy.

Chcę Ci powiedzieć Moja kochana o różnych sprawach Bożych i prawych, które powoli się przybliżają do wypełnienia się na całym świecie, teraz odstępstwo przyszło na świat, gdzie wszędzie brata poniża brat, niebawem kościół przewrót wprowadzi i będzie głosił nowe nakazy. W tym wszystkim płynie fala zgorszenia, a przy tym różne unicestwienia, to wszystko trwać będzie jakiś czas, a potem zejdzie kara na świat. Nastąpi wielki ucisk na ludzi i zejdzie popłoch, co serca wzbudzi, gdyż będą ludzie w leku i strachu, a życie ludzkie pyłkiem na piachu, tylko ten, który będzie się modlił, będzie stabilność miał w sercu swoim, reszta co modlitwę do Boga zatraci, będzie ciemnością wielką osaczona i ku nieszczęściu poprowadzona./47/.


Zeszyt VIII

4VIII2020r. godz.3.17

Bakterie chemiczne naukowo zmutowane.

Bądź ostrożna,  ucisk za uciskiem organizowany, przez mafie światowe jest na lud  zsyłany. Ludzie są w niewinnej niewoli kresowej z naciskiem zastraszenia kar nakładanych w postawie niemądrej, wprowadzone są zwodnicze wygórowania w posługiwaniu się niby koronawirusem, przez wypuszczane bakterie chemiczne naukowo zmutowane. W tej nadarzonej okazji, jedni drugich lekiem ogłupiają, gdzie tak naprawdę sami to organizują - plan wyniszczenia słabszych, niech świata sobą nie zaśmiecają, gdyż nie są samo wystarczalni, tylko państwo finansowo obciążają. /str.13/.

8VIII2020r. godz. 6.00

Będzie schodziła na świat kara za kara

Powoli fala niszczenia tego, co złe będzie przemieszczała się przez wszystkie kraje i kontynenty. Bądźcie czujni, zmieńcie swoje postępowanie ku dobru i życzliwości do drugiego człowieka, a przede wszystkim dla poszanowania Boga, Bożych wartości i ludzi. Bóg Ojciec jest w Surowym Gniewie, dlatego będzie schodziła na świat kara za kara. /str.18/.

9VIII2020r. godz.3.17
Nadchodzi selekcjonowanie ludzi. Powoli wszystko będzie przytłumiane, najpierw wyciszeni zostaną prorocy z głoszeniem przekazów, potem wszystko po kolei będzie się działo według wydarzeń. /str.20/.

12VIII2020r.  Korzystaj codziennie z łask Bożych i darów i nie miej już żadnych przyszłych zamiarów, każdym dniem żyj, jakby był ostatnim dniem życia, tylko tyle mam dla Ciebie  dziś Moich pouczeń, a Ty je wprowadź w życie bez żadnych zakłóceń. /str.25/.

19 VIII2020r. godz.7.00

Pamiętaj!Najpierw jest Bóg i niebiosa. Potem współmałżonek i dzieci, a na końcu rodzice i reszta. /str.36/.

31VIII2020r. godz.3.00

Cała prawda o tatuażu

Wczesnym rankiem podczas modlitwy, przyszedł do mnie Dominik /zmarły kuzyn, 26 lat, pochowany poprzedniego dnia/ i powiedział: Ciociu, nie jest łatwo, bo zaniedbywałem pacierz i różańca nie odmawiałem - jestem biedakiem. Mam  pozwolenie i jest mi dane, chodzić i prosić o te modlitwy. Przez ten tatuaż, co mam na ręku, jestem posłany, by stać na końcu do tego czasu, aż moje ciało rozłoży się  w grobie i stanie się masą ziemską. Powiedź o tym mamie i tacie, Patrykowi, Kubie i Karolinie i komu się da, by nie popełnili tego błędu, co ja. Ludzie lekceważą sobie z życia, wiary, miłości i czynów, a życie jest takie kruche. Proszę Cię ciociu, módl się za mnie. Po tych słowach odszedł. /56/.