Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
60
616
599

+17

Odwiedziny
...1 268 799

Orędzia - Ostrzeżenia rok 2011

PDFDrukujEmail

...

Orędzia – Ostrzeżenia 2011r./Wybór skrótowy
/

Źródłowe strony:
1) http://ostrzezenie.net/wordpress/
2) http://paruzja. info


Nadszedł czas, aby złamać Pieczęcie

Orędzie nr 38 z serii Ostrzeżenie   wtorek, 11 stycznia, godz. 0.30


Nastał czas, Moje dzieci, na znaki, które zostały przepowiedziane, kiedy pieczęcie mają być złamane, a trąby mają zwiastować zmiany. Zło nie będzie tolerowane przez Boga, stworzyciela ludzkości, i zostanie zapieczętowane na świecie dla  [jego] dobra. Żaden naśladowca złego, bez względu na stopień jego oddania szatanowi i jego pustym obietnicom, nie zostanie oszczędzony, chyba że okaże skruchę!

 

Proroctwa La Salette, Fatimy i Grabandal teraz się ujawniają

Orędzie nr 49 z serii Ostrzeżenie   sobota, 19 lutego 2011, godz.15.00


Wszystkie proroctwa, dane błogosławionym wizjonerom z La Salette, Fatimy i Garabandal, teraz staną się jawne dla wszystkich. Wszyscy wierzący, znający i akceptujący te proroctwa wiedzą, że teraz Ja, wasz Zbawiciel, wzywam was do modlitwy za ludzkość. Otwórzcie wasze serca raz jeszcze na te nowe przesłania — ostatnie proroctwa tego typu, dane Moim dzieciom, zanim powrócę, aby sądzić.

 

Wojna światowa

Moja córko, proroctwa, o których mówiłem, są w trakcie procesu dokonywania się. Mojemu ukochanemu przedstawicielowi w Watykanie nie pozostaje wiele czasu z powodu wydarzeń, które się dzieją. Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową.


Demokracja zniknie- Księża będą męczeni


Orędzie nr 50 z serii Ostrzeżenie  czwartek, 3 marca 2011, godz. 23.30

Powstaną nowi dyktatorzy

Nagłe zmiany w sytuacji na świecie, które do tej pory wydawały się tylko trochę niepokojące, teraz rozwiną się w wojny. Wojny doprowadzą do braku żywności. Demokracja szybko osłabnie i pojawią się nikczemni dyktatorzy. Jednak ci dyktatorzy będą bardzo uważać na to, jak się ich postrzega. Będą ujawniać się jako pokojowi negocjatorzy i „zbawcy”. W zamian za dostarczenie jedzenia będą kontrolować waszą własność, aby potem ją przejąć.

Będziecie musieli uzyskać pozwolenie, aby nakarmić wasze rodziny. Aby podróżować, będziecie musieli posiadać specjalny identyfikator i przyjąć Znamię — Znamię Bestii. Uciekajcie, Moje dzieci. Ukrywajcie się, ponieważ to jeszcze nie wszystko. Będą wam narzucać, jak się modlić, ponieważ nie zwracają się do Boga. To, Moje dzieci, jest armia szatana, która chce uwięzić wasze dusze.

Wy, którzy wierzycie we Mnie, bądźcie przygotowani. Natychmiast wracajcie do waszych kościołów. Módlcie się do Boga, Ojca Przedwiecznego. Zbierajcie się w grupach i módlcie się, módlcie, módlcie. Korzystajcie teraz z sakramentu pojednania, aby, kiedy będziecie świadkami Ostrzeżenia, przyjąć z pokorą stan waszej duszy. Nie będziecie mieli się czego bać. Módlcie się także za wasze rodziny i przyjaciół, wasze dzieci, waszych sąsiadów. Każdy z nich musi być przygotowany. Wielu nawróci się wtedy, gdy doświadczą Mojej obecności. Tak wielu nie wytrzyma wstrząsu, gdy ujrzą, jak bardzo Mnie obrażali. Inni zwyczajnie pozostaną obojętni. Zegar tyka.

 

Wszyscy chrześcijanie — żałujcie teraz za wasze grzechy; katolicy —

módlcie

się za Papieża Benedykta

Orędzie nr 51 z serii Ostrzeżenie   sobota, 5 marca 2011, godz. 10.00


Proś wszystkich, by modlili się za Mojego ukochanego, pobożnego Namiestnika, Papieża Benedykta, bo otoczony jest wrogami Mojego Przedwiecznego Ojca. Módl się za księży, którzy są niezachwiani w swojej wierze we Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca.

Proś wszystkich, by modlili się za Mojego ukochanego, pobożnego Namiestnika, Papieża Benedykta, bo otoczony jest wrogami Mojego Przedwiecznego Ojca. Módl się za księży, którzy są niezachwiani w swojej wierze we Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca.

Powstanie fałszywego proroka

Muszą się teraz bardzo mocno modlić, bo wszyscy ujrzą rezultat tego ataku na mojego Wyświęconego Namiestnika. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby Fałszywy Prorok został zdemaskowany. Zwróćcie uwagę na jego postępowanie.  Na jego przyciągający uwagę program działania. Zwróćcie uwagę na to, jak Moi zagubieni, wyświęceni słudzy padną mu w podziwie do stóp. A potem słuchajcie uważnie tego, co ma wam do powiedzenia. Jego pokora będzie fałszywa. Jego intencje będą szkodliwe, a miłość, którą będzie promieniował, będzie miłością do siebie. Będzie uważany za innowacyjnego, dynamicznego — świeży powiew. Chociaż pełen będzie ambicji i energii, jego moc nie będzie pochodzić od Boga, Ojca Przedwiecznego. Pochodzi ona od szatana, od złego.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się. Bo wy, Moje dzieci, musicie stać na straży. Potrzebujecie, bym was prowadził teraz, gdy te proroctwa są objawiane światu. Bądźcie silni. Bądźcie wierni Mojemu nauczaniu. Módlcie się w grupach. Módlcie się Świętym Różańcem, by chronić się od złego.

Zapamiętajcie jedną rzecz. Moje nauczanie nigdy się nie zmienia. Jest takie same, jakie było zawsze. Jak już mówiłem wcześniej, jeżeli odkryjecie, że zostało zafałszowane, złagodzone albo, jak będzie w tym przypadku, zniekształcone w taki sposób, że będzie się ono wydawać wam dziwne lub odbiegające od Mojego nauczania, odwróćcie się od tego i módlcie się o Moje prowadzenie.

Wasz Boski Zbawiciel   Jezus Chrystus


Specjalne Łaski obiecane za wzywanie Jezusa przez zaledwie jeden dzień

Orędzie nr 61 z serii Ostrzeżenie    czwartek, 14 kwietnia 2011, godz.11.00


Moja Nowenna do Miłosierdzia Bożego zaszczepi najpotężniejsze łaski wówczas, gdy będzie odmawiana począwszy od Wielkiego Piątku, a kończąc na Święcie Bożego Miłosierdzia, dziewięć dni później. Odmawiając ją, nie tylko ocalicie swoje własne dusze, ale także miliony innych. Zróbcie to dla Mnie.

 

Obudźcie się dla Prawdy, zanim będzie za późno

Orędzie nr 64 z serii Ostrzeżenie piątek, 15 kwietnia 2011, godz.22.00


Szczególnie skuteczny przeciwko szatanowi jest Różaniec, ze względu na Moc, która dana była od Boga, Wiecznego Ojca,  Mojej Matce, Świętej Dziewicy. Posiada Ona ogromną władzę nad oszustem. Jest on wobec Niej bezsilny — i on o tym wie. Gdy pozwolicie Mojej Świętej Matce, aby prowadziła was do Łaski, wtedy może Ona w waszym imieniu interweniować, a wówczas będziecie odporni na wpływy szatana.

Doświadczenie podczas Ostrzeżenia i modlitwy o natychmiastowe przebaczenie

Powiedz tym duszom, które wzbraniają się przed modlitwą, aby porzuciły swą dumę i urazy, i zwróciły się teraz do Mnie z prośbą o przebaczenie. Musicie mieć świadomość, że wiele, wiele dusz nie przeżyje tego wkrótce mającego nastąpić Wydarzenia. Wiele z tych dusz jest po prostu za słabych i chociaż skłonne są uwierzyć w Boga, Przedwiecznego Ojca, myślą, że wystarczy, jeżeli ku duchowej wierze zwrócą się kiedyś potem, w pewnym momencie przyszłości. Wówczas będzie już na to za późno.

Powiedz ludziom na całym świecie, że Ostrzeżenie odbędzie się w celu ich uratowania. Wielu będzie żałować w czasie tego mistycznego doświadczenia. Poczują piekące uczucie, podobne do doświadczenia dusz w czyśćcu. Da im to przedsmak tego, czego doświadczają i przez co muszą przejść nie w pełni czyste dusze, zanim będą mogły zobaczyć Chwalebne Światło Nieba. Prosta akceptacja, że to Wydarzenie może mieć miejsce, pomoże im je przeżyć. Zwróćcie się do Mnie i mówcie: Proszę, prowadź mnie do światła i dobroci Twojego Wielkiego Miłosierdzia i przebacz mi moje grzechy, a przebaczę wam natychmiast. Zaraz po Ostrzeżeniu doświadczycie w waszych duszach uczucia głębokiego pokoju i radości.


Nowy Porządek Świata — Plan kontroli waszych pieniędzy i waszej żywności

Orędzie nr 67 z serii Ostrzeżenie  niedziela, 17 kwietnia 2011, godz. 9.00


Pamiętajcie o Moich słowach: wasze pieniądze będą bezwartościowe. Wasz dostęp do żywności oraz innych artykułów pierwszej potrzeby stanie się możliwy poprzez oznakowanie, o którym mówiłem. Proszę, proszę nie akceptujcie tego znaku, bo będziecie wówczas dla Mnie straceni.

Znak ten zabije was, nie tylko fizycznie, ale również duchowo. Pozostańcie poza jego wpływem.

Jeśli chcecie uniknąć tego znaku, znaku zwierzęcia, rozpocznijcie już teraz planowanie zapasu żywności, okryć, świec i wody.  On, antychryst, który poprowadzi ten Nowy Światowy Rząd, wierzy, że skradnie ludzkości dusze; ale tego nie dokona. Tak jak wielu wpadnie pod jego wpływ, tak samo również Moi wyznawcy pozostaną nieugięci i dotrzymają wierności Mnie, waszemu Boskiemu Zbawicielowi.


Dar Ducha Świętego wylany został nad całym światem

Orędzie nr 81 z serii Ostrzeżenie  wtorek, 10 maja 2011, godz. 16.00

Wysłuchajcie teraz Mojej modlitwy dającej wam zachętę, której potrzebujecie:

Napełnij mnie teraz, o Panie, darem Ducha Świętego, abym niósł Twoje Najświętsze Słowa do grzeszników, których muszę pomóc uratować w Twoim Imieniu. Pomóż mi okryć ich dzięki mojej modlitwie Twą Drogocenną Krwią, aby mogli zostać przyciągnięci do Twojego Najświętszego Serca. Daj mi dar Ducha Świętego, aby te biedne dusze mogły upajać się Twoim Nowym Rajem.

Odmawiajcie tę modlitwę codziennie, po Koronce do Mojego Bożego Miłosierdzia,  poprzez swoją wierność do Mnie, pomożecie uratować Moje Dzieci.

 

Odrzućcie oddziaływanie spirytualizmu New Age

Orędzie nr 85 z serii Ostrzeżenie    niedziela, 15 maja 2011, godz. 17.00

Korzystanie z kryształów, medytacji, reiki, jogi, kart tarota, wiara w duchowych przewodników, metafizykę i tzw. cudownych uzdrowicieli, mają nakłonić was do wiary w alternatywną, nadrzędną egzystencję, poza tym, co Stworzone przez Boga, Przedwiecznego Ojca.


Znaczenie postu i wyrzeczenia się siebie

Orędzie nr 86 z serii Ostrzeżenie poniedziałek, 16 maja 2011, godz. 11.30


Post jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, by oczyścić wasze dusze z szatana i jego demonów. Tak niewielu ludzi na świecie zobowiązuje się do takiej ofiary, a przecież jest to tak proste i nie szkodzi waszemu zdrowiu. Jeden dzień postu w tygodniu przyniesie wam specjalne łaski.

Przez uczynienie małej ofiary na Moją cześć, waszego Boskiego Zbawiciela, możecie nie tylko uratować dusze, ale również przybliży was to do Mnie. W innych ofiarach, gdzie wyrzekacie się ziemskich dóbr, przybliżacie się również do Mojego Najświętszego Serca.

 

Zamieszanie, co oznaczać będzie Moje Powtórne Przyjście

Orędzie nr 89 z serii Ostrzeżenie   piątek, 20 maja 2011, godz. 10.00

W odniesieniu do tego Wydarzenia istnieje na świecie wiele zamieszania. Wielu ludzi wierzy, że Moje Powtórne Przyjście wskazuje nadejście końca świata. Tak nie jest, natomiast oznaczać ono będzie końcowy czas, kiedy szatan i jego zwolennicy, którzy tworzą nieopisane cierpienia na świecie, wygnani będą z ziemi na 1000 lat.

O Nowym Raju na ziemi
Ten Nowy Raj, który obiecałem, przyjdzie, kiedy niebo i ziemia połączą się w Jedność. Nowe Życie, które  przyniosę wszystkim Moim oddanym wiernym, jest życiem miłości i chwały. Wy, Moi wyznawcy, będziecie musieli jednak znieść wiele cierpień, gdy będzie odbywało się to przejście. Aby pomóc przygotować świat na to Wielkie Wydarzenie, przynoszę wcześniej Wielki Dar Mojego Miłosierdzia. Wielkie Ostrzeżenie, które każdemu z was da szansę zobaczenia swoich grzechów i tego, jak Mnie obrażają, umożliwi wam zobaczenie Prawdy. Kiedy zdacie sobie sprawę ze zmazy grzechu, który istnieje w was, dopiero wtedy naprawdę zrozumiecie smutek, który Ja czuję.

Spojrzenie na to, co stanie się na Sądzie Ostatecznym
Dzięki możliwości doświadczenia przez wszystkich tego Wielkiego Aktu Mojego Miłosierdzia będziecie mieć prawdziwy wgląd w to, co się stanie w Dniu Sądu Ostatecznego. W ten sposób dana wam będzie sprawiedliwa szansa, aby  jeszcze raz zawrócić do Mnie.

Będę panował na ziemi przez 1000 lat
Moja Córko, będę panował na ziemi przez 1000 lat. Nie popełnijcie błędu, bo kieruję teraz wydarzeniami, które obecnie rozwijać się będą w świecie. Przygotowałem teraz drogę dla Mojego Nowego Królestwa na ziemi, a czas ten jest bliski. Znacznie bliżej, niż wielu pojmuje. Wiadomość ta będzie radośnie powitana przez wszystkich. Położy kres wszelkiemu cierpieniu na świecie. Zainicjuje Źródło miłości i chwały, aby miały w nim udział wszystkie Moje Dzieci.

Ten Nowy Raj wykracza poza wasze zrozumienie, ale posłuchajcie: To nowe życie, życie wolne od zmartwień, zaoferowane będzie wam wszystkim, Moim pobożnym wyznawcom. Nie będziecie niczego potrzebować.

Wszystko otrzymacie ode Mnie. Każdy z was, kto wybierze to Chwalebne Królestwo, będzie zdumiony tym Drogocennym Klejnotem, który na was czeka. Módlcie się teraz, aby wasi bracia i siostry otworzyli oczy na Prawdę obietnic, które uczyniłem, tak aby i oni mogli wejść do Nowego Życia na ziemi.

 

Orędzie do kapłanów, biskupów i kardynałów o fałszywym proroku

Orędzie nr 108 z serii Ostrzeżenie  wtorek, 7 czerwca 2011, godz. 15.50

Mój Święty Wikariusz Papież Benedykt potrzebuje waszych modlitw. Módlcie się za niego codziennie, gdyż  potrzebuje on ochrony na każdym poziomie, aby przetrwał udrękę, która go czeka. Ważne jest, aby Moi wierni zachowali czujność wobec nowego papieża, który może wystąpić, bo nie będzie on od Boga. Proszę i napominam wszystkie Moje wyświęcone Sługi, aby przygotowali się do strasznego wyzwania, najbardziej zatrważającego, jakie ich kiedykolwiek spotka w ich posłudze. Będzie wymagało wielkiej odwagi, aby wystąpić dla Prawdy Moich Nauk. Tak wielu z Moich wyświęconych Sług jest ślepych na obietnice, które zrobiłem, gdy powiedziałem, że przyjdę ponownie. Myśleli, że kiedy to nastąpi? Tak nawykli do recytowania Moich Nauk, że zapomnieli, że może kiedyś mogą być świadkami tych wydarzeń, a być może nawet za ich własnego życia? Dlatego jest to dziś jedno z największych wyzwań. Jeżeli wysyłałem proroków w świat tysiące lat temu, to oczywiście ślę ich ponownie dla przygotowania świata w czasie, gdy znowu przyjdę.


Obfitość Miłości przy Adoracji uczyni was silniejszymi i

spokojniejszymi

Orędzie nr 113 z serii Ostrzeżenie   niedziela, 12 czerwca 2011, godz. 19.00

Moja ukochana Córko, łaski otrzymywane przez Moje Dzieci podczas eucharystycznej Adoracji są potężne. Nie tylko dają wam siłę znoszenia cierpień życia, ale wzmacniają was w miłości do Mnie, waszego oddanego i wiernego Zbawiciela...Miłość, która rozlewa się nad duszami podczas Adoracji, dawana jest obficie. Dusze czują ten przypływ łask na tak wiele różnych sposobów. Pierwszym darem jest pokój w waszych duszach. Poczujecie to natychmiast po zakończeniu czasu w ścisłej Jedności ze Mną.


Przekażcie Mi wasze kłopoty, a Ja zmniejszę wasze brzemię

Orędzie nr 114 z serii Ostrzeżenie poniedziałek, 13 czerwca 2011, godz. 18.00

Modlitwa do Świętego Michała i modlitwa Różańca Świętego są waszą najpotężniejszą bronią przeciw szatanowi.


Ostrzeżenie udowodni, że Bóg istnieje

Orędzie nr 120 z serii Ostrzeżenie środa, 22 czerwca 2011, godz. 19.00

Po Ostrzeżeniu nie wracajcie do waszych starych zwyczajów. Napominam was wszystkich, kiedy Mnie zobaczycie i pokazane wam zostanie, jak grzech nie tylko Mnie obraża, ale wyprawia was w drogę do głębin piekła, nie wolno wam wrócić do starych zwyczajów.....Okres po Ostrzeżeniu ma kluczowe znaczenie dla światowego pokoju i waszego Zbawienia. Nie odrzucajcie tego Daru. Chwyćcie Go obiema rękami. Niech Ostrzeżenie przyniesie wam Jedność we Mnie. Je Jeśli tak uczynicie i będziecie się modlić o prowadzenie, zostaniecie nagrodzeni  Nowym  Rajem  na  Ziemi,  gdzie  niczego  nie  będzie wam brakować.

 

Matka Zbawienia: szatan traci swoją moc, gdy odmawiacie Mój Różaniec

Orędzie nr 124 z serii Ostrzeżenie.   Sobota, 25 czerwca 2011, godz.15.00

Moje Dziecko zawsze koncentruj się na Moim Synu, gdyż On potrzebuje twojej uwagi.... Powiedz ludziom, aby modlili się Moim Najświętszym Różańcem, powiedz to nawet niekatolikom, bo jest to największa broń przed wpływem oszusta, który jęczy z bólu, kiedy to robicie. Jego moc jest osłabiona, gdy Moje Dzieci odmawiają tą modlitwę. Im więcej Moich Dzieci modli się na Różańcu, tym więcej dusz może być zbawionych.

 

Ateiści i naukowcy powiedzą, że Ostrzeżenie było iluzją

Orędzie nr 131 z serii Ostrzeżenie   niedziela, 3 lipca 2011, godz. 18.30

Moje Dzieci muszą zrozumieć, że Ostrzeżenie, choć jest Wielkim Aktem Miłosierdzia, jest tylko pierwszym etapem tego, co dalej będzie bardzo trudnym wyzwaniem dla wszystkich Moich Dzieci. Bo zaraz potem zatwardziali grzesznicy i wyznawcy szatana zaprzeczą Mojemu Istnieniu. Ateiści powiedzą, że była to globalna iluzja. Naukowcy szukać będą logicznego wytłumaczenia, choć żadnego nie będzie. Tymczasem Moi uczniowie rozdarci będą na dwoje. Wiele milionów nawróci się, ale będą zdezorientowani kłamstwami szerzonymi przez złą grupę, śmiertelną Organizację Jednego Świata, której celem jest zniszczenie zwykłych ludzi dla własnej korzyści finansowej.


Znaczenie sakramentów Małżeństwa i Pierwszej Komunii Świętej

Orędzie nr 133 z serii Ostrzeżenie    środa, 6 lipca 2011, godz. 15.30

Moja córko, proszę o modlitwę za mojego zastępcę, papieża Benedykta, ponieważ jest otoczony przez masońskie siły, które teraz dokładają wszelkich starań, by go zdetronizować. Te złe siły infiltrują mój Kościół od II Soboru Watykańskiego i zniekształcają Moją naukę. Wiele ich praktyk zostało przyjętych, ranią Mnie one — szczególnie udzielanie Eucharystii przez laików. Przez te nowe regulacje, wprowadzone do współczesnego społeczeństwa, okazuje się Mnie i Mojemu Ojcu Przedwiecznemu tak wielki brak szacunku, że chce Mi się płakać z żalu.

Najświętsza Eucharystia może być otrzymywana wyłącznie na język i nie może być udzielana przez nieczystego (nie kapłana) człowieka. Ale to właśnie Moi wyświęceni słudzy wprowadzili tu zmiany. Przepisy te nie zostały zatwierdzone z Mojego natchnienia. Moi kapłani wchodzą na drogę zła, czyniąc inaczej, niż nakazuje Moja nauka przekazana przez Apostołów.

Dziś nie podchodzi się do ustanowionych Sakramentów zbyt poważnie, dotyczy to szczególnie przygotowujących się do ślubu i Pierwszej Komunii Świętej.

 

Ojciec Przedwieczny powstrzyma Nowy Porządek Świata przed ostatecznym

prześladowaniem Jego dzieci

Orędzie nr 135 z serii Ostrzeżenie  piątek, 8 lipca 2011, godz. 15.30


Wprowadzenie nowej światowej waluty przez niewierzących

Społeczność niewierzących jest zdeterminowana, aby wprowadzić nową, globalną walutę, która zapewni im kontrolę. Jeżeli tak się stanie, spróbują odmówić wam pożywienia. Jeżeli nie przyjmiecie do wiadomości tego faktu teraz, pozostaniecie bezbronni pod kontrolą masońskiej Światowej Grupy Zła. Przygotujcie się w tym czasie, Moje dzieci, zanim nastąpi Ostrzeżenie. Aby zatrzymać niewolników szatana i antychrysta, nie wystarczy nawrócenie milionów, również części ich zwolenników, podczas Oświecenia sumień. Ze względu na kontrolę Światowej Grupy nad waszymi pieniędzmi trudno będzie wam bronić prawa do własności, żywności i zdrowia. Będą kontrolować te trzy sfery, jeśli nie wyrazicie już teraz głośno swojego oporu. Powstrzymajcie waszych przywódców, zanim zrobią kolejny krok. Nie pozwalajcie, aby was tyranizowali. Jeśli wiecie o tych podłych planach w ich głowach, to ostrzegajcie innych.

Zaplanujcie już teraz zapasy nasion i żywności

Róbcie zapasy artykułów spożywczych, kupujcie nasiona, które pomogą wam utrzymać się przy życiu. Zaopatrzcie się w srebrne lub złote monety, aby móc nabyć niezbędne rzeczy. Co najważniejsze: znajdźcie miejsca, gdzie można będzie spotykać się w grupie, aby sprawować Najświętszą Ofiarę Mszy Świętej, ponieważ kościoły będą spalone.

 

Egzekucje, eutanazja, usuwanie ciąży i samobójstwa

Orędzie nr 140 z serii Ostrzeżenie  piątek, 15 lipca 2011, godz. 17.30

Wiele możliwych pretekstów przytaczanych jest przez człowieka, kiedy odbiera on życie drugiemu, ale żaden z nich nie zostanie uznany za właściwy i to w żadnych okolicznościach.  To odnosi się do wyroków, grzechu usuwania ciąży i eutanazji. Usiądźcie teraz wy wszyscy i zapamiętajcie, że będziecie sądzeni z wielką surowością, jeżeli złamiecie to jedno z Najświętszych Przykazań Mojego Ojca (Nie zabijaj). Zapamiętajcie, że jest tylko Jeden Bóg i tylko On może decydować, kiedy życie może być zabrane. Złamiecie to Przykazanie z pełną świadomością, a będziecie cierpieć męki piekielne na wieki.

 

Jesteście teraz w środku ucisku — druga część z końcem 2012

Orędzie nr 144 z serii Ostrzeżenie środa, 20 lipca 2011, godz. 23.00

Ostrzeżenie jest już blisko. Pozostało więc mało czasu na modlitwy za te biedne dusze, które zostaną stracone. Poprzez odmawianie Koronki do Bożego Miłosierdzia wiele milionów dusz zostanie uratowanych.

Jesteście w środku Ucisku, który został przepowiedziany w Piśmie Świętym. Druga część, Wielki Ucisk, rozpocznie się z końcem 2012 roku. Nie chodzi o to, aby zaszczepić w tobie strach, Moja córko, ale o to, by uświadomić Moim dzieciom nagłą potrzebę modlitwy o Moją pomoc.

Już teraz z powodu modlitw Moich wizjonerów na całym świecie siła Nowego Porządku Świata, kierowanego przez siły masońskie, zaczyna słabnąć i odkrywać się przed waszymi oczami. Wiele z tych żądnych władzy, globalnych organizacji będzie sprowadzona na kolana w upokorzeniu, gdy odpowiedzą, nie tylko przed Bogiem Ojcem, za ich nikczemności, ale też przed tymi, którzy ponoszą odpowiedzialność na tej ziemi.  Królowa Pokoju

 

Módlcie się za dusze tych, którzy zostaliby potępieni i nie przeżyją

Ostrzeżenia

Orędzie nr 151 z serii Ostrzeżenie   czwartek, 28 lipca 2011, godz. 15.30

Dzieci, nadszedł czas, abyście wzmogli modlitwy w ostatecznej szansie pomocy dla dusz, które nie przeżyją Ostrzeżenia. Proszę, weźcie sobie do serca Moje wezwanie, aby modlić się — szczególnie w sierpniu, który jest wyznaczony jako Miesiąc Ocalenia Dusz tych biednych dzieci, które w przeciwnym wypadku pójdą na zatracenie.

Propagujcie wszędzie grupy modlitewne, stosując się do Moich zaleceń — codziennej Mszy Świętej, Eucharystii i jednego dnia postu w tygodniu przez cały miesiąc. Nie lekceważcie potęgi, jaką mają wasze modlitwy, jeśli chodzi o zbawienie dusz.

 

 

Moje urodziny — jest to specjalne święto

Orędzie nr 157 z serii Ostrzeżenie  czwartek, 4 sierpnia 2011, godz. 20.30

Jutrzejszy dzień, Moje dziecko, jest Moim specjalnym świętem, twojej ukochanej Matki, bo są to Moje urodziny.... Moje serce pulsuje bólem z powodu udręki, jaką Mój ukochany Syn cierpi za grzechy człowieka. Uśmiecham się, gdy widzę Moje oddane dzieci czyniące wszystko, co tylko są w stanie, aby ratować dusze, ale moje łzy wciąż płyną, bo nie mogę znieść widoku cierpień w waszym świecie.


Pomóżcie Mi uratować wszystkich młodych ludzi — najbardziej narażonych w

waszym społeczeństwie

Orędzie nr 167 z serii Ostrzeżenie   poniedziałek, 15 sierpnia 2011, godz. 12.05

Mój Ojciec wzywa teraz wszystkich, którzy czytają te orędzia po raz pierwszy: każdy przekaz musicie odczytywać wnikliwie. Następnie módlcie się do Ducha Świętego o łaskę, byście mogli zobaczyć, że wiadomości te są Boskiego pochodzenia. Otwórzcie swoje serca, aby odebrać Moje Słowo. Poczujcie Mnie w swojej duszy, wypowiadając następującą prośbę:

Jezu, jeśli jest to prawdą, napełnij proszę moją duszę znakiem Twojej miłości, abym mógł uznać Cię za tego, kim Jesteś. Nie pozwól mi być oszukanym kłamstwami. Zamiast tego okaż mi Twoje Miłosierdzie przez otwarcie mych oczu na Prawdę i drogę do Twojego Nowego Raju na ziemi .


Jak prosić Mnie o pomoc w rozwiązaniu waszych problemów

Orędzie nr 168 z serii Ostrzeżenie   środa, 17 sierpnia 2011, godz. 23.00

Jeżeli obawiacie się czegoś, co, jak czujecie, posiada wpływ na wasze życie, to im bardziej się boicie, tym bardziej problem narasta.

Dopiero, kiedy się zatrzymacie i powiecie do Mnie:

Jezu, z zaufaniem oddaję w Twoje ręce wszystkie moje obawy w tej sprawie, tak że problem ten jest teraz Twój, do rozwiązania według Twojej Najświętszej Woli.

wasz umysł może być spokojny. To jest to, co mam na myśli, Dzieci, mówiąc: zaufanie.

 

Wiele dusz zginie w piekle z powodu grzechu pornografii

Orędzie nr 177 z serii Ostrzeżenie niedziela, 28 sierpnia 2011, godz. 17.00

Pornografia sączy się do tak wielu domów na całym świecie poprzez kanały telewizyjne, które przedstawiają podłe okrucieństwa jako nieszkodliwe, wesołe zabawy. Te same kanały, które wzbraniają się wymówić Moje Imię.

Również przemoc jest gloryfikowana, nie tylko w telewizji, ale też w grach, co czyni przemoc tak akceptowalną, że akt przemocy ludzie uważają teraz za rzeczą naturalną...... Grzechy ciała są dla Mnie odrażające.

Tak wiele dusz ginie w piekle z powodu grzechu pornografii i aktów seksualnych dewiacji. Uświadomcie im, jaki będzie ich los, jeśli nie okażą skruchy.

 

Wybierzcie ludzi, których znacie, i przyjdźcie przed tron Mojego Ojca, aby ich

uratować

Orędzie nr 180 z serii Ostrzeżenie  wtorek, 30 sierpnia 2011, godz. 14.30

Proszę, módlcie się następująco:

Najwyższy Boże, przychodzę przed Twój tron w tym tygodniu, by wstawić się za duszami moich braci i sióstr, którzy odmawiają uznania Twojego Istnienia. Usilnie błagam, aby wypełnić je łaskami tak, by otworzyły swe serca dla wysłuchania Najświętszego Słowa.

Proszę, wybierzcie te znane wam dusze, które nie chcą znać Boga Ojca i umieśćcie ich imiona przed Moim Ojcem. Wasz dar modlitwy zostanie nagrodzony ich ratunkiem.


Módlcie się Koronką do Miłosierdzia Bożego teraz — Ostrzeżenie jest blisko

Orędzie nr 185 z serii Ostrzeżenie     poniedziałek, 5 września 2011, godz. 21.00
( Wizjonerka otrzymała dzisiaj wieczorem dwie wiadomości od Jezusa Chrystusa. W pierwszej wiadomości, prywatnej, szczegóły co do czasu, kiedy Ostrzeżenie będzie miało miejsce, dane zostały Wizjonerce. Decyzja o ich publikacji została także powierzona Wizjonerce, która zdecydowała się nie publikować ich w tym momencie. Zostały one jednak dane księdzu do bezpiecznego przechowania. To orędzie będzie opublikowane po tym, jak Ostrzeżenie będzie miało miejsce. Drugie orędzie jest orędziem dla świata na teraz.)


Zmiany wprowadzane w Kościele, które będą sprzeczne ze Słowem Bożym

Orędzie nr 192 z serii Ostrzeżenie wtorek, 13 września 2011, godz. 15.15

Dzieła oszusta przeniknęły Mój Kościół na każdym poziomie. Teraz już wkrótce — powoli, ale z pewnością — zobaczycie, jak redukowana jest Msza Święta. Zobaczycie zniesienie specjalnych modlitw i jak niektóre z Sakramentów, takie jak spowiedź, zaczyna się lekceważyć. Wzywam teraz Moje wyświęcone sługi do wysłuchania Mnie i modlitw o rozeznanie. To Jestem Ja, który wzywa was teraz, abym mógł uratować wasze stada.

To Jestem Ja, który otworzyć chcę wasze serca, abyście mogli planować w tych ostatecznych czasach, zapowiadających nowy początek dla świata. Już wkrótce zostaniecie wezwani, aby okazać lojalność fałszywemu prorokowi. Zobaczcie, kim jest i osądźcie jego czyny, sprawdzając, jakie przynoszą owoce. Gdyż owoce, które on i jego zniewoleni wielbiciele przyniosą, będą zepsute aż do rdzenia. Jeden ich kęs zniszczy waszą wierność wobec Mnie. Dwa lub więcej wbije taki klin między wami a Moim Świętym Sercem, że będzie dla was prawie niemożliwe wejście do Królestwa Mojego Ojca.

Obserwujcie teraz uważnie zmiany, które zobaczycie; zmiany wpełzające w obrębie waszej własnej posługi. Niektóre z tych zmian nie będą się na początku wydawać problemem. Ale, w miarę upływu czasu, pewne zmiany zapanują nad wami i będziecie urobieni do przełknięcia kłamstw. Kłamstwa pochodzić będą od szatana i zamaskowane będą w owczą skórę.

Ci czystego serca będą wiedzieli natychmiast i rozpoznają przebiegłe zło w miejscu, które ma posłużyć do zniszczenia Mojego Kościoła na ziemi, od środka, z jego własnych korytarzy.

Moja Prawda wywoła na całym świecie gwałtowne odczucia znieważenia, kiedy Moi kapłani powiedzą, że oczywiście przepowiednia ta jest kłamstwem. Jedynym kłamstwem, którego doświadczą, które zmuszeni będą potwierdzić, będzie stało w bezpośredniej sprzeczności do Mojego Świętego Pisma, danego od samego początku ludzkości. Nigdy nie dozwólcie na akceptację żadnej innej Prawdy niż ta, która zawarta jest w Świętej Biblii.

Wprowadzonych zostanie wiele zmian, które będą sprzeczne ze Słowem Mojego Przedwiecznego Ojca. Zmiany te, Moi wyświęceni słudzy, nie będą Boskiego pochodzenia i nieprawdy te musicie odrzucić, jeśli chcecie pozostać wierni wobec Mnie. Obudźcie się. Powstańcie wobec tych kłamstw, którym będziecie musieli stawić czoła. Nigdy ich nie akceptujcie. Słowo Mojego Przedwiecznego Ojca nigdy się nie zmieni. Nigdy nie może być dopasowywane przez ludzkość. Wielu z was będzie tak zrozpaczonych, że poczują się odizolowani od swoich kolegów z Wyświęconej Służby. Nie bójcie się, bo jest tylko jedna strona, którą możecie wybrać. Będzie to strona, po której Ja stoję. Innej strony nie ma.

 

Wróżenie nie pochodzi ode Mnie

Orędzie nr 199 z serii Ostrzeżenie środa, 21 września 2011, godz. 23.30

Nie publikuj dat. Nie zadawaj Mi pytań na temat przyszłości od ludzi żądających tego od ciebie. Wróżenie nie pochodzi ode Mnie. Jedyna przyszłość, którą ujawniam, związana jest z duchowym dobrem Moich dzieci.

 

Bóg Ojciec: antychryst i nowa światowa waluta

Orędzie nr 202 z serii Ostrzeżenie   piątek, 23 września 2011, godz. 21.3

Proroctwa wypełnią się, gdy świat rządzony będzie przez antychrysta, który próbował będzie kontrolować was poprzez nową światową walutę. Kiedy tylko i jeżeli będziecie kontrolowani w ten sposób, będziecie także kontrolowani w każdy inny możliwy sposób.

Ostrzeżenie powstrzyma to i inne potworne okrucieństwa, planowane przez globalne siły, które pozostają poza zdolnościami rozpoznawczymi Moich dzieci na całym świecie. Jako niewinne pionki w grze, nie przez was realizowanej, chronieni będziecie Moją Ręką Sprawiedliwości.


Wyjaśnijcie horror piekła tym, którzy są ślepi na istnienie szatana

Orędzie nr 203 z serii Ostrzeżenie   sobota, 24 września 2011, godz. 22.15

Szatan istnieje i dlatego istnieje piekło. Piekło jest miejscem, gdzie szatan zabiera dusze, które okazują przynależność do niego na ziemi. Są to dusze, które odrzucają wszelkie myśli o Bogu i promują akceptację złych czynów na świecie.

W niektórych przypadkach ludzie mogą nawet sprzedać swoją duszę szatanowi w zamian za życie w bogactwie, sławie i u sterów władzy. Wiele osób w branży muzycznej czyniło tak przez lata. Mało kto zastanawia się nad tym, że ich zależność bardzo często powstaje przez grupowe inauguracje, wprowadzane przez okultystyczne praktyki.


Następstwa Ostrzeżenia

Orędzie nr 207 z serii Ostrzeżenie    czwartek, 29 września 2011, godz. 20.45

Przygotowania zostały zakończone. Przygotujcie w waszych domach poświęcone świece oraz zaopatrzenie w wodę i żywność na okres kilku tygodni. Następstwa będą trudne, ale nie musicie się obawiać.

 

 

Największy atak na Mój Kościół od czasu Mojej Śmierci na Krzyżu

Orędzie nr 234 z serii Ostrzeżenie    piątek, 28 października 2011, godz. 22.40


Uważajcie na zmiany w sposobie konsekracji Mojego Ciała i Krwi. Jeżeli słowa zmienią się tak, że będą zaprzeczać istnieniu Mojego Ciała w Świętej Eucharystii, wtedy musicie bronić Mojej Boskiej Obietnicy: Kto spożywa Moje Ciało i pije Moją Krew, będzie miał Życie Wieczne.

Bądźcie odważni, Moi wyświęceni słudzy. Módlcie się o siłę, której będziecie potrzebować, gdy wasza wiara i posłuszeństwo wypróbowane będą aż do granic wytrzymałości.

 

Pragnę utworzyć armię grup modlitewnych

Orędzie nr 228 z serii Ostrzeżenie  niedziela, 23 października 2011, godz. 19.15

Moja droga, ukochana Córko, musi stać się wiadomym, że pragnę utworzyć armię grup modlitewnych na całym świecie. Wam, Mojej armii, przekażę modlitwy, które powinny być odmawiane dla ratowania dusz. Te grupy modlitewne będą się rozwijały i spośród ich szeregów urośnie prawdziwa armia wiernych wyznawców, aby nieść Prawdę Mojej Boskiej Obietnicy Zbawienia dla wszystkich.

 

Orędzie dla Ameryki — obejmijcie swoich braci i siostry wszystkich wyznań

Orędzie nr 119 z serii Ostrzeżenie  wtorek, 11 października 2011, godz. 15.30

Moja droga, ukochana Córko, pragnę przekazać narodowi amerykańskiemu Moje następujące przesłanie.

Wy, Moje drogie dzieci, bardzo cierpicie w tych czasach. Doświadczacie oczyszczenia, które jest niezbędne, aby uszlachetnić wasze dusze.

Wielkie grzechy w Ameryce, przez które znoszę udręki, są grzechami aborcji i niemoralności ciała. Wiele Moich dzieci zakażonych jest przez oszusta, który rządzi ukryty za zamkniętymi drzwiami finansowych i politycznych systemów. Tak wielu z was jest nieświadomych tego faktu. Apeluję teraz do was o modlitwę, niezbędną dla udaremnienia ich przebiegłych planów zniszczenia waszego kraju.

 

Czyściec nie jest miejscem, do którego wchodząc powinniście czuć

zadowolenie

Orędzie nr 215 z serii Ostrzeżenie piątek, 7 października 2011, godz. 21.45

Istnienie czyśćca

Istnienie czyśćca jest źle rozumiane. Wielu wierzy, że jest to po prostu karencja oczyszczenia, zanim dusze mogą wejść do Nieba, dla tych dusz, które nie mogły być w stanie łaski w chwili śmierci. Dzieci, istnieją różne poziomy czyśćca i wszystkie dusze odczuwają palący ból ciemności, który nasila się bardziej na niższych poziomach. Oznacza to, że dusze, którym niewiele zabrakło, aby wtrącone zostały do piekła, cierpieć będą palący ból najbardziej.

Mimo że wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu ostatecznie wejdą do Królestwa Mojego Ojca, nie jest to miejsce, do którego wchodząc, Moje dzieci powinny czuć zadowolenie. Dlatego musicie walczyć z grzechem i szukać przebaczenia tak często, jak to jest możliwe, abyście mogli pozostawać w stanie łaski. Dlatego zawsze musicie przestrzegać Dziesięciu Przykazań. Dlatego również musicie modlić się za dusze, które tu są, ponieważ bez modlitwy nie mogą one wejść do Królestwa Niebieskiego w Dniu  Sądu Ostatecznego.

 

Radujcie się, gdy niebo eksploduje, gdyż będziecie wiedzieć, że Ja

przychodzę

Orędzie nr 210 z serii Ostrzeżenie   niedziela, 2 października 2011, godz. 15.00

Wydarzenie to będzie tak nieoczekiwane, że świat zatrzyma się w wielkim szoku. Kiedy powoli wróci do normalnego stanu, wielu nadal nie będzie pewnych, co się stało. Kiedy przyjdę Ja, uczyni to też szatan i demony z piekła rodem i będą one próbowały porwać dusze Moich dzieci. To dlatego muszę zalecić wam wszystkim pokropienie domów święconą wodą i posiadanie wszędzie poświęconych gromnic. Musicie stale chronić samych siebie.

 

Najpierw pojawią się znaki na niebie — słońce będzie wirować

Orędzie nr 246 z serii Ostrzeżenie piątek, 11 listopada 2011, godz. 16.00

Jeszcze raz — najpierw pojawią się znaki na niebie. Wiele osób oprzytomnieje i przykuje to ich uwagę, gdy na niebie zobaczą te zmiany. Będą świadkami słonecznego obrotu, jak nigdy dotąd. Następnie ujrzą Krzyż. Stanie się to tuż przed zderzeniem gwiazd na niebie i kiedy Moje Promienie Bożego Miłosierdzia okryją ziemię.

Następstwem będzie cisza, tak że każda dusza będzie w stanie absolutnej prywatności, gdy stanie przede Mną. Powiedz Moim dzieciom, na co muszą uważać, gdyż one nie muszą się obawiać. Nie jest to Wydarzenie dla wywołania lęku. Zamiast tego powinniście wszyscy z zadowoleniem powitać to spotkanie.


Powtórne Przyjście nastąpi wkrótce po Ostrzeżeniu

Orędzie nr 283 z serii Ostrzeżenie   Otrzymano środa, 14 grudzień 2011, godz.19.15

Nie próbujcie wciąż ustalać daty Ostrzeżenia. Nie mogę ujawnić tego terminu, gdyż nie jest to zgodne z wolą Mojego Przedwiecznego Ojca. Ostrzeżenie zdarzy się najbardziej niespodziewanie, kiedy będzie dla człowieka zaskoczeniem.

Czasu jest bardzo mało, więc spędzajcie go jak najwięcej modląc się mocno o ratunek dusz. Wszystkich dusz.

Kara została wstrzymana i nastąpi tylko wówczas, jeśli człowiek zaprzestanie żalu za grzechy i duża ilość ludzi powróci z powrotem po Ostrzeżeniu do nikczemnych sposobów zachowania.

Mój Ojciec dał przyzwolenie na ogłoszenie Mojego Powtórnego Przyjścia w ciągu bardzo krótkiego czasu na ziemi. Stanie się to wkrótce po Ostrzeżeniu. Wszystkie dusze muszą być w pełni przygotowane.

===========