Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
50
616
599

+17

Odwiedziny
...1 268 789

Orędzia - Ostrzeżenia rok 2012

PDFDrukujEmail

Bóg Ojciec: Dwa miliardy dusz nawróci się, jako rezultat tych orędzi

  • Orędzie nr 303 z serii Ostrzeżenie Otrzymano wtorek, 3 styczeń 2012, godz.15.30

Niebo raduje się z powodu nawróceń, które wynikły z tych Moich przekazów dla świata. Ponad dwa miliardy dusz nawróci się teraz, jako bezpośredni rezultat tych Boskich orędzi.

Nikt nie zatrzyma tej pracy. Mogą próbować, ale będzie to bezcelowe......

Traktujcie te przekazy jako święte. Są one i zawsze będą zgodne z Moim Słowem dawanym człowiekowi od zarania czasu. Rozpalą płomień waszych dusz w sposób, który trudno wam będzie zignorować.

Pozwólcie Mojemu Duchowi dotrzeć do was i uspokoić. Tylko wtedy mogę dotknąć waszych dusz tak, że Iskra Rozpoznania rozpłomieni wasze serca....

Bóg Ojciec


Usiłowanie wojny nuklearnej na Wschodzie

Orędzie nr 305 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 4 styczeń 2012, godz.19.20

(fragment z otrzymanego przekazu, który w większości przeznaczony był osobiście dla Marii Bożego Miłosierdzia)

Moja droga, umiłowana córko, posłuchaj Mnie teraz, gdy informuję świat, że narody będą usiłowały rozpocząć na Wschodzie wzajemne zniszczenie się. Potrzebnych jest więcej modlitw, aby ta nuklearna wojna i inne zbrodnie zostały zażegnane. Nigdy nie zapominajcie, że modlitwa jest potężna i może złagodzić wiele złych zdarzeń.


Osądzając i przeklinając innych w Moim Imieniu, plujecie Mi w

twarz

Orędzie nr 306 z serii Ostrzeżenie   Otrzymano sobota, 7 styczeń 2012, godz.15.40

Moja droga, ukochana córko, podczas gdy Moi wyznawcy kontynuują walkę między sobą, co do autentyczności tych Moich Świętych przekazów dla świata, coraz więcej i więcej dusz trwać będzie w oddzieleniu ode Mnie. Ci, którzy twierdzicie, że Mnie znacie, bądźcie pewni, że wasza miłość do Mnie musi zostać udowodniona. Nie wystarczy powiedzieć, że Mnie kochacie. Najpierw musicie miłować waszych bliźnich. Jak kochacie waszych bliźnich? Traktując ich z miłością i szacunkiem bez względu na to, jak was urażają. Biada tym z was, którzy oczerniają innych w Moim Imieniu. Jesteście dla Mnie utraceni. Wy, bez pokory w waszych sercach, kiedy osądzacie i przeklinacie innych w Moim Imieniu, plujecie Mi w twarz.

Pamiętajcie, że nie reprezentujecie Mnie, kiedy rzucacie oszczerstwa i okazujecie nienawiść wobec innych.

Mimo to, wielu z tych, którzy przedstawiają samych siebie, jako Moich świętych apostołów, wpada w tą pułapkę zastawioną na nich przez szatana, aby popełnili błąd.

Ja mówię, odejdźcie i módlcie się o przebaczenie. Znacznie lepiej, gdy więcej czasu spędzicie na modlitwie o ocalenie waszych braci i sióstr.

Och, jakże pragnę, aby ci wyznawcy, którzy twierdzą, że przychodzą w Moim Imieniu, zachowywali się w taki sposób, jak Ja ich nauczałem. Jakże oni ranią te biedne dusze, które dokładają wszelkich starań, aby pozostać pokornymi w Moich oczach.

Istnieje ogromna potrzeba rozeznania w odniesieniu do tych Świętych orędzi z Moich boskich ust, ostatnich takich przekazów tego rodzaju w tych ostatecznych czasach.

Nigdy nie kreujcie waszej własnej opinii w oparciu o błędne rozumienie tego, kim Jestem Ja i Moje Nauki. Ja Jestem ponad wszystko najpierw Bogiem Miłosierdzia, zanim przyjdę jako Sędzia. Kocham was wszystkich, ale cierpię taki sam ból dzisiaj, jak ten, którego doznałem podczas Mojego pobytu w ogrodzie Getsemani. Nigdy nie spocznę, dopóki nie ocalę was od złego.

Każdy człowiek, który mówi, że Ja nie cierpię, nie zna Mnie.

Każdy, kto myśli, że zostało mu dane upoważnienie do osądzania innych w Moim Imieniu, nie kocha Mnie naprawdę. Zamiast tego, kocha siebie i jest wypełniony pychą. Każdy, kto grozi palcem innym, aby zmusić ich do uwierzenia we Mnie, również źle zrozumiał Moje Nauki miłości, pokory i cierpliwości.

Wielu mających dobre chęci chrześcijan wierzy również, że ich rolą jest analiza i ponowna ocena Moich Nauk. Jednak w znacznej części ich analiza opiera się na ludzkim i logicznym rozumowaniu, które mają małe znaczenie w Moim Królestwie.

Kiedy wzywam was, abyście stali się mali w Moich oczach, to mam na myśli, jak dziecko, które nie wątpi. Mam na myśli, jak dziecko, które całkowicie ufa swojemu Ojcu, bez lęku w swoim sercu. Dopóki nie staniecie się mali w Moich oczach, nie jesteście gotowi do mówienia w Moim Imieniu. Tylko wtedy, kiedy odnajdziecie pokorę, której Ja szukam, możecie Mi pomóc ratować dusze. Wasz Nauczyciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus


Jezus woła do dzieci na całym świecie

Orędzie nr 308 z serii Ostrzeżenie    Otrzymano niedziela, 8 styczeń 2012, godz.15.30

Moja najdroższa, ukochana córko, zwracam się dzisiaj do wszystkich dzieci w wieku powyżej siedmiu lat i do każdego Mojego dziecka na całym świecie.

Wy, Moje małe dzieci, jesteście w Moich oczach jak klejnoty. Przynosicie Mi taką czułą miłość i czerpię radość z waszego towarzystwa. Wiedzcie, że kocham was bardzo. Niektórzy z was już Mnie znają i to jest dobre.

Zapraszam was do częstszej pogawędki ze Mną. Waszymi własnymi słowami. Jak przyjaciel.

Nigdy nie odczuwajcie, że musicie się uczyć lub odmawiać modlitwy, które może uważacie za trudne.

Zamiast tego przyjdźcie do Mnie i podzielcie się wszystkimi waszymi myślami, lękami, wiadomościami i problemami. Jestem zawsze przy was, nawet jeśli Mnie ignorujecie. Zawsze jestem pełen nadziei. Ci słabi młodzi ludzie, których życie wypełnione jest fałszem, lub którzy uwikłani są w alkohol lub narkotyki, muszą wiedzieć to:

Chociaż może czujecie wewnętrzną pustkę, musicie podać Mi rękę, a Ja ją uchwycę. Uratuję was od utonięcia w morzu zamieszania..... Pamiętajcie, że urodziliście się nie bez powodu. Bez względu na okoliczności wokół was, powód waszych narodzin jest następujący. Urodziliście się, aby dołączyć do Mnie jako część Mojego nowego chwalebnego Królestwa..... Kocham was bez względu na to, jak może Mnie ranicie lub urażacie.

Odmówcie tą krótką modlitwę, a przybiegnę do was natychmiast.

Jezu, jeśli możesz mnie usłyszeć, to wysłuchaj mojego wołania o pomoc.

Proszę, pomóż mi poradzić sobie z tymi, którzy sprawiają mi ból.

Pomóż mi powstrzymać zawiść opanowującą moje życie i powstrzymać mnie od pragnienia rzeczy, których nie mogę mieć.

Zamiast tego, otwórz moje serce dla Ciebie, drogi Jezu. Pomóż mi poczuć prawdziwą Miłość – Twoją Miłość, i poczuć prawdziwy Pokój w moim sercu. Amen.

Cieszcie się Moje dzieci, ponieważ teraz Ja mówię do waszego serca z Nieba. Ja jestem realny. Ja istnieję.


Po Globalnej Spowiedzi przygotuję Moje Powtórne Przyjście

Orędzie nr 309 z serii Ostrzeżenie Otrzymano poniedziałek, 9 styczeń 2012, godz.08.10

Moja najdroższa, ukochana córko, czas biegnie szybko i Ostrzeżenie zapowie Moje Powtórne Przyjście.

Po globalnej spowiedzi, gdy większości ludzkości dane będą szczególne łaski i błogosławieństwa, przygotuję drogę na Moje Powtórne Przyjście.

Ludzkość musi zaakceptować, że czas tego Wielkiego Wydarzenia już prawie nadchodzi.

Nie marnujcie czasu w przygotowaniu waszych dusz i dusz waszych rodzin na Mój Chwalebny Powrót.

Moje Powtórne Przyjście przyniesie kres udręki, którą znosiliście na ziemi przez tysiące lat.

To Chwalebne Wydarzenie jest tak wspaniałe, że każdy wstrzyma oddech z podziwu i zdumienia, kiedy objawię się w Niebiosach.

Jesteście tym pokoleniem, które zostało wybrane, aby skorzystać z tej podróży ze Mną do Mojego Nowego Raju, podczas Ery Pokoju, nad którą Ja będę panować..... Mój czas jest coraz bliżej. Wysłałem teraz na świat Mojego ostatniego posłańca, aby pomóc wam przygotować wasze dusze. To było prorokowane.

Nie ignorujcie Mojej przestrogi, bo jeśli tak zrobicie, nie obudzicie się i nie uda wam się odpowiedniego przygotować.


Największa okropność od czasu Holokaustu knuta jest przeciwko

Żydom

Orędzie nr 311 z serii Ostrzeżenie   Otrzymano środa, 11 styczeń 2012, godz.15.00

Moja droga, ukochana córko, uważajcie teraz na wysiłki podejmowane przez globalną siłę nie pochodzącą od Światła, która próbuje zmontować kampanię przeciwko Mojemu ludowi. Mówię o Chrześcijanach i Moim narodzie wybranym, Żydach.

Knute są nikczemne plany, aby znieść praktykę Chrześcijaństwa w perfidny, ale subtelny sposób. Rozpocznie się to od zmiany w konstytucjach państw, w całym zachodnim świecie.

Każda próba zostanie uczyniona, aby rzucić oszczercze twierdzenia przeciwko Moim Chrześcijańskim Kościołom. Moi wyświęceni słudzy będą się powoli wycofywać, pozostawiając Mój lud z niewielkim duchowym wsparciem. Wszystkie te prawa będą miały przebiegłą powłokę tolerancji. Mój wybrany naród, Żydzi, staje jeszcze raz wobec strasznych prześladowań. Plany ich pokonania są w toku.

Ci, których uważają za swoich przyjaciół, są ich wrogami. Będą cierpieć tak ciężkie doświadczenia. Apeluję do całej ludzkości, aby modlić się za Izrael. Największa okropność od czasu Holokaustu knuta jest przeciwko Mojemu ludowi. Módlcie się, módlcie się, aby grupa antychrysta została powstrzymana przed popełnieniem tych złych czynów. Te ciemne dusze potrzebują waszych modlitw, tak aby podczas Ostrzeżenia rozpoznały swoje winy. Módlcie się, aby zrzuciły swoje pancerze i błagały o Moje Miłosierdzie. Jeśli tak uczynią, to wojny i niepokoje w Izraelu mogą zostać osłabione.

Wiele proroctw będzie się teraz rozwijać przed waszymi oczami. Tym, ślepym na Moje obietnice, musi być dane Światło Mojego Miłosierdzia, aby jeszcze raz przejrzeli.... Módlcie się nową Modlitwą Krucjaty (18), aby pomóc powstrzymać antychrysta i jego grupę, o której mówię.Módlcie się za dusze w stanie grzechu śmiertelnego, które być może

nie będą miały szansy poproszenia o odkupienie win

Orędzie nr 312 z serii Ostrzeżenie  Otrzymano czwartek, 12 styczeń 2012, godz.15.30

Moja najdroższa, ukochana córko, potrzebne jest, aby wszyscy modlili się teraz z całego serca za dusze, które być może nie przeżyją wstrząsu, gdy będą świadkami Ostrzeżenia i Mojego Wielkiego Miłosierdzia. Niektóre z tych biednych dusz w stanie grzechu śmiertelnego, być może nie będą miały szansy poproszenia o odkupienie win, więc proszę zapewnijcie, aby za takie dusze ofiarowane były wasze modlitwy. Modlitwa jest pilnie potrzebna, aby prosić za te dusze w ciemności. W swojej nikczemności są one tak zdeterminowane, aby zniszczyć ludzkość poprzez kontrolę finansową i inne, że Ostrzeżenie będzie dla nich strasznym szokiem.

Chcę, aby dana im była szansa nawrócenia, ale wiele odrzuci Mnie. Proszę, módlcie się za te dręczone dusze.

Na koniec chciałbym prosić wszystkich Moich wyznawców, aby przy każdej okazji modlili się Koronką do Miłosierdzia Bożego, ponieważ czas Mojego Wielkiego Ostrzeżenia zbliża się teraz coraz bardziej.


Najświętsza Maria Panna: Krucjata Modlitwy (19) – Modlitwa za

młodych ludzi

Orędzie nr 313 z serii Ostrzeżenie  Otrzymano piątek, 13 styczeń 2012, godz.08.00

Moje dziecko, jestem dziś pełna smutku, ponieważ bardzo cierpię, gdy myślę o tych biednych duszach, które umrą podczas Ostrzeżenia. Musisz prosić o żarliwą modlitwę za te dusze, które rozgniewały Mojego Ojca. Ich zachowanie jest okropnością w Jego oczach. Proszę, módlcie się, módlcie się, módlcie się za te dzieci ciemności, z których wiele nie wie, co czyni..... Proszę, módlcie się tą Modlitwą Krucjaty skierowaną do Mnie, Matki Ocalenia, aby uratować te biedne dzieci.

„Matko Ocalenia, proszę Cię, módl się o Miłosierdzie dla młodych dusz, które są w strasznej ciemności, tak aby rozpoznały Twojego ukochanego Syna, kiedy przyjdzie, aby wybawić całą ludzkość. Niech nie przepadnie ani jedna dusza. Niech ani jedna dusza nie odrzuci Jego Wielkiego Miłosierdzia. Modlę się, Matko, aby wszystkie zostały ocalone i proszę o okrycie tych dusz Twoim Świętym Płaszczem, aby zapewnić im ochronę przed oszustem, której potrzebują.”

Moje dziecko, wszystkie dusze są ważne dla Mojego Syna, ale to młode dusze w stanie grzechu śmiertelnego sprawiają Mu największy ból.... Jakaż to strata tych młodych ludzi będzie dla reszty z was, którzy przyjmiecie Dar Ostrzeżenia i wejdziecie do Nowej Ery Raju na ziemi. To złamie Serce Mojemu Synowi, jeśli oni nie będą mogli być uratowani. Wasza ukochana Matka Maryja, Królowa Nieba Matka Ocalenia


Naukowcy publicznie zaprzeczą, że ten Cud miał miejsce

Orędzie nr 315 z serii Ostrzeżenie  Otrzymano piątek, 13 styczeń 2012, godz.21.35

Moja najdroższa, ukochana córko, Moje Boskie Miłosierdzie zostanie wam ostatecznie uświadomione i w końcu będzie zrozumiane. Moje Promienie Miłosierdzia, które rozpoczną się wraz z różowym niebem, zaleją ziemię, aby ocalić ludzkość... Wielu naukowców i tych w armii szatana zostanie wykorzystanych, aby publicznie zaprzeczyć, że ten wielki Cud miał miejsce. Módlcie się za nich, aby oszustwo to nie zwiodło tych oziębłych dusz, które mogą być skuszone, aby jeszcze raz odwrócić się ode Mnie. Przygotujcie się dzieci. Pamiętajcie, że ta interwencja z Nieba jest jedynym sposobem, abym mógł ocalić większość ludzkości. Gdybym nie wylał Mojego Miłosierdzia nad całym światem, bardzo niewiele dusz mogłoby wejść do Mojego Nowego Raju na ziemi.


Bóg Ojciec: Ostatni posłaniec, aby zapowiedzieć Powtórne Przyjście

Orędzie nr 316 z serii Ostrzeżenie  Otrzymano poniedziałek, 16 styczeń 2012, godz.13.20

Moja córko, kiedy wysyłam w świat proroków, zazwyczaj będą oni tymi, których najmniej oczekujecie. Nie znajdziecie ich nigdy na najwyższych szczeblach Mojego kościoła. Także, na pozór, nie będą tymi o najbardziej świętych duszach. W wielu przypadkach nie będą zasługiwać na ten szczególny dar. Mimo to wybieram niedoskonałe dusze z nietypowych, ale prostych środowisk społecznych, tak że mogę kształtować je na istoty, których tak pragnę.... Ty, Moja córko, jesteś ostatnim posłańcem wysłanym, aby zapowiedzieć nadejście Mojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, Jego tak bardzo oczekiwane Powtórne Przyjście.

Jest to dla Ciebie zatrważające i czasami bardzo trudne do przyjęcia. Ale taka jest prawda.... Tak, będziesz prawie codziennie atakowana, ale wiedz to – jeśli ta praca jest tak ważna, to czy myślisz, że mogłaby umknąć uwadze szatana i jego dominium upadłych aniołów?... Orędzia te będą kwestionowane i badane przez Mój kościół w poszukiwaniu błędów, mimo że przekazują one wyłącznie Prawdę. Będziesz opluwana, ośmieszana, traktowana z pogardą i blokowana w każdy możliwy sposób. Ci z was, którzy mają trudności z Prawdą dawaną wam poprzez ostatniego proroka czasów ostatecznych, wysłuchajcie teraz Mojego apelu. Musicie poprosić Mnie o dar Ducha Świętego, zanim będziecie mogli otworzyć wasze uszy dla usłyszenia Mojego Głosu, dla Prawdy Mojego Świętego Słowa i dla instrukcji, które dam wam wszystkim, abyście mogli posiąść wieczne życie.


Najświętsza Maria Panna: Nikczemny plan wewnątrz Watykanu w

celu zniszczenia

Orędzie nr 318 z serii Ostrzeżenie  Otrzymano środa, 18 styczeń 2012, godz. 9.50

Zła sekta spiskuje przeciwko Papieżowi Benedyktowi XVI w obrębie jego własnych korytarzy. Wiadomo jest, że sekta ta istnieje pośród wyświęconych sług w Watykanie, jednak są oni bezsilni wobec tej złej grupy, która przez wieki infiltrowała Kościół Katolicki. Są oni odpowiedzialni za przeinaczenie Prawdy nauk Mojego Syna. Tak mało wiadomo jest o nich i ich podłych dziełach. Wyprowadzili z Kościoła Katolickiego prawdziwą doktrynę i na jej miejsce umieścili letnią, nijaką wersję, wpajaną na siłę katolikom przez ostatnie czterdzieści lat. Tak wiele zamieszania zostało rozprzestrzenione przez tą nikczemną, lecz ukrytą sektę, że Moje dzieci odeszły od prawdziwego Kościoła.

Módlcie się, aby nie przepędzili Papieża. Módlcie się, żeby fałszywy prorok nie zajął miejsca Ojca Świętego, aby móc rozprzestrzeniać kłamstwa. Módlcie się, żeby ci wyświęceni słudzy w Watykanie byli wystarczająco silni, aby przeciwstawić się temu złemu spiskowi, który ma na celu zniszczenia Kościoła Katolickiego. Oni planują zastąpienie Świętego Wikariusza, Papieża Benedykta XVI, przez dyktatora kłamstw. Utworzy on nowy kościół w przymierzu z antychrystem i jego grupą, w celu oszukania świata. Niestety, wiele Moich dzieci, w ich lojalności do katolickiej wiary, podąży ślepo w nieświadomości niebezpieczeństwa, za tą nową fałszywą doktryną. Dzieci, obudźcie się dla Prawdy. Ten nikczemny plan zmienił przez lata fundamentalną autentyczność Katolickiej doktryny.

Znieważacie Mojego Syna, kiedy przyjmujecie Świętą Komunię na rękę. To było ich dziełem. Obrażacie Mojego Syna, jeśli nie przystępujecie regularnie do Sakramentów. Jednak ci, od których jesteście zależni, nie zapewniają wam dobrego duchowego samopoczucia, gdyż nie udostępniają Sakramentów dla wszystkich. Moje dziecko, ogromne zło, ukryte przez wieki w korytarzach Stolicy Apostolskiej ukaże się wkrótce widoczne dla świata. Te z Moich dzieci, które są okryte Duchem Świętym, dostrzegą prawdę, gdy nikczemne kłamstwo przedstawione będzie światu. Inne podążą na oślep w dół ciemnej alei.

W szeregach kapłanów, biskupów, arcybiskupów i kardynałów pojawi się wielki podział. Jedna strona przeciwko drugiej. Ci prawdziwi uczniowie będą musieli się ukrywać i nauczać prywatnie, albo zostaną zabici. Prawdziwy Kościół będzie tak ukryty, że prawdziwi wierni będą musieli łączyć się razem, aby praktykować swoją wierność dla Mojego Przedwiecznego Ojca.

Ziemia zadrży w każdym zakątku z powodu gniewu Mojego Niebieskiego Ojca wobec tej trawestacji. Moje dziecko, oni nie mogą wygrać. To będzie przez wiarę i odwagę reszty Chrześcijańskiej wiary, że w efekcie ci nikczemni oszuści zostaną zniszczeni na zawsze. Oczekujcie teraz i przygotujcie się na ogłoszenie tych zmian w Kościele Katolickim. Wówczas poznacie prawdę, o której wam mówię. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za Papieża Benedykta i jego prawdziwych uczniów.

Wasza ukochana Matka Matka Ocalenia


Antychryst, który ukryty jest za kulisami, wkrótce pojawi się na

świecie

Orędzie nr 319 z serii Ostrzeżenie Otrzymano czwartek, 19 styczeń 2012, godz.20.30

Moja droga, ukochana córko, powstań teraz z determinacją, aby kontynuować głoszenie Mojego Najświętszego Słowa. Ci, którzy słuchają i wierzą w Moje Najświętsze Słowo, mogą uzyskać ogromne łaski poprzez odmawianie Moich Modlitw Krucjaty.

Czyściec na ziemi, który wkrótce będzie doświadczany przez dusze, które okażą prawdziwą skruchę za swoje grzechy po Ostrzeżeniu, będzie trudny. Dzieci, pokuta ta jest ważna. Nie walczcie z nią. Przyjmijcie ją.... Oto Krucjata Modlitwy (20), aby pomóc powstrzymać antychrysta od zagłady Moich dzieci.

Zapieczętowana Księga Prawdy zostanie otwarta w przygotowaniu na Moje Powtórne Przyjście

Orędzie nr 320 z serii Ostrzeżenie Otrzymano piątek, 20 styczeń 2012, godz.20.15

Zaledwie Ostrzeżenie będzie miało miejsce, gdy nastąpi pewna ilość wydarzeń.

Antychryst i jego grupa, choć osłabiona w wyniku globalnego wyznania win, rozpoczną plan swojego przejęcia Mojego Świętego Kościoła od wewnątrz. Moja armia zajmie pozycję i zacznie walczyć, aby ratować Święty Katolicki Kościół od upadku. Moja córko, fałszywy prorok i jego zwolennicy nie wygrają, ale płaczę nad tymi Moimi wyświęconymi sługami, którzy upadną po drodze. Będą tak zwiedzeni, że będą myśleć, że podążają za ortodoksyjnym Kościołem Katolickim. W rzeczywistości znajdą się na bocznicy z fałszywym prorokiem, który panował będzie nad Moją Stolicą Apostolską z pychą i pogardą w swoim sercu.

Ty, Moja córko, musisz prosić Moje dzieci, aby modliły się mocno w celu złagodzenia tej odrazy. Potrzebuję modlitw, aby ocalić dusze Moich słabych, wprowadzonych w błąd kapłanów, biskupów i kardynałów, ślepych wobec Prawdy.

Święty Tron Piotrowy zostanie zbezczeszczony przez upadłych aniołów szatana w przymierzu z antychrystem i jego różnymi organizacjami. Powtórnego Przyjścia rozpoczną się natychmiast po tym, jak Ostrzeżenie będzie miało miejsce. Zapieczętowana Księga Prawdy zostanie otwarta a tajemnice objawione poprzez ciebie, Moja córko, dla całego świata, aby je ujrzał. Moja Księga Prawdy zostanie dana światu, tak aby wasze dusze zostały oczyszczone w Jedności ze Mną. Tylko wtedy będziecie gotowi, aby pójść ze Mną do Ery Boskiej Woli Mojego Ojca, Ery Pokoju, Mojego Nowego Raju na ziemi. Wasz ukochany Jezus    Zbawiciel ludzkości


Fałszywy prorok będzie traktowany jak żyjący święty. Ci, którzy mu

się sprzeciwią, zostaną uznani za heretyków.

Orędzie nr 321 z serii Ostrzeżenie   Otrzymano sobota, 21 styczeń 2012, godz.13.15

Moje dzieci, bądźcie jednak świadome, że fałszywy prorok będzie was zmuszał do uwierzenia, że on również przygotowuje wam podobne miejsce w raju.

Jego kłamstwa zafascynują naiwne grupy katolickich wyznawców. Zaprezentuje on wspaniałą i czułą zewnętrzną charyzmę i wszystkie Moje dzieci w Kościele Katolickim będą zdezorientowane.

Jedną z oznak, uważajcie, będzie jego pycha i arogancja ukryta za zewnętrzną, fałszywą pokorą. Moje dzieci będą tak oszukane, że będą myśleć, że jest on wyjątkową i czystą duszą.

Będzie traktowany jak żyjący święty. Ani jedno słowo z jego ust nie będzie kwestionowane.

Będzie również sprawiał wrażenie, że posiada nadprzyrodzone umiejętności i ludzie natychmiast uwierzą, że potrafi czynić cuda. Każdy, kto mu się sprzeciwi będzie krytykowany i uznany za heretyka.

Wszystkie takie dusze oskarżone o bycie heretykami zostaną odrzucone i skazane na zatracenie. Cała prawda związana z Moimi Naukami zostanie przekręcona. Wszystko będzie kłamstwem. Prześladowanie rozwinie się początkowo powoli i subtelnie.

Moi prawdziwi Wyświęceni Słudzy będą musieli odprawiać Mszę prywatnie i w wielu przypadkach nie w Kościele Katolickim. Będą musieli dokonywać ofiar Mszy w bezpiecznych miejscach. Dzieci, kiedy to się wydarzy nie możecie tracić nadziei. Tak będzie przez krótki okresu czasu.

Po prostu módlcie się za te dusze, które w swoim ślubowaniu wobec fałszywego proroka, zapomną o Przenajświętszej Trójcy, która jest właśnie tym fundamentem, na którym Kościół Katolicki jest zbudowany.


Wysłuchajcie Mojego pilnego apelu, aby modlić się za dusze ateistów

Orędzie nr 322 z serii Ostrzeżenie Otrzymano poniedziałek, 23 styczeń 2012, godz.15.20

Módlcie się, módlcie się, módlcie się z całą miłością jaką posiadacie w waszych sercach dla Mnie, za dusze ateistów.

Wielu umrze podczas Ostrzeżenia.

Wielu nie będzie mieć okazji, aby na czas żałować za grzechy. Nakłaniam was do ofiarowania całego waszego cierpienia i modlitw za te dusze, tak abym mógł je uratować od ogni piekła. Módlcie się za tych, którzy nie powrócą do Mnie nawet wtedy, gdy Prawda zostanie im ukazana.

Módlcie się także za tych, dla których czyściec na ziemi, pokuta, która przyjęta zostanie przez nich z dobrym sercem, okaże się być bardzo trudna. Wielu będzie uważać ją za bardzo bolesną. Módlcie się, aby otrzymali siłę, której potrzebują, żeby wytrwać.


Krucjata Modlitwy (21) – Dziękczynienie Bogu Ojcu za ocalenie

ludzkości

Otrzymano wtorek, 24 styczeń 2012, godz.16.50

Módlcie się teraz w dziękczynieniu za ten szczególny Dar, który jest obecnie ofiarowany ludzkości przez Mojego Ojca, tą Modlitwą Krucjaty numer 21.


Ostatnia tajemnica fatimska ujawnia prawdę o złej sekcie szatana wkraczającej do Watykanu
Orędzie nr 325 z serii Ostrzeżenie Otrzymano czwartek, 26 styczeń 2012, godz.21.40

Moja córko, nawet ostatnia tajemnica fatimska nie została podana światu, ponieważ ujawniała prawdę o złej sekcie szatana wkraczającej do Watykanu.

Ostatnia część tajemnicy nie została ujawniona w celu ochrony nikczemnej sekty, która od czasu Objawienia Mojej Matki w świętym sanktuarium w Fatimie, w wielkiej liczbie weszła do Watykanu.

Moja córka Łucja została uciszona przez siły, które kontrolują część Watykanu, nad którą Moi biedni, ukochani Papieże mają niewielką władzę.

Zobaczcie, jak nie tylko przekręcili Prawdę Mojej Nauki, ale wprowadzili nowe metody katolickiego kultu, który obraża Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca.

Kościół Katolicki jest jedynym Prawdziwym Kościołem i jako taki jest głównym celem szatana i jego podłej sekty.

Prawda pochodzi ode Mnie..... Nikt nie może usprawiedliwiać morderstwa – aborcji, egzekucji lub eutanazji. Nikt.

Jest to grzech śmiertelny i karą jest życie w piekle na wieki.... Wielu Moich wyświęconych Sług już nie wierzy w piekło lub czyściec.

Nie akceptują Przykazań Mojego Ojca. Usprawiedliwiają każdy grzech.... Istnieje tylko Jedna Prawda.

Nie może być więcej, niż Jednej Prawdy. Wszystko inne niż Prawda jest kłamstwem i nie pochodzi od Mojego Niebieskiego Ojca, Wszechmogącego Boga,  Stworzyciela wszystkich rzeczy. Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus


Krucjata Modlitwy (22) – Dla Katolickich Księży, aby stali na straży

nauk Kościoła

Otrzymano piątek, 27 styczeń 2012, godz.23.50

Potrzebuję was, aby przygotować Moje stado na powitanie Mnie podczas Mojego długo oczekiwanego Powtórnego Przyjścia na ziemię. Musicie wytrwać i nie dopuścić, aby odwieść was od waszej miłości do Mnie, bez względu na to, jakiej presji zostaniecie poddani. Jesteście Moimi prawdziwymi uczniami i muszę wezwać was, abyście podjęli waszą broń dla ratowania Mojego Kościoła. Ten właśnie Kościół, oparty na Skale przez Mojego ukochanego ucznia Piotra, nigdy nie zawiedzie.

Wróg może sądzić, że zostanie zniszczony, ale byłoby to pochopne założenie. Nikt nie może zniszczyć i nie zniszczy Mojego Kościoła. Powstanie z popiołów, aby głosić Moją Chwałę, kiedy powrócę, aby ocalać Moje Królestwo na ziemi. Nigdy, przenigdy, nie wolno wam opuścić Mnie, waszego ukochanego Zbawiciela.

Gdyż beze Mnie nie ma Światła. Bez Światła nie ma przyszłości. Moja córko, daję światu tą Krucjatę Modlitwy (22) dla Katolickiego Duchowieństwa, do odmawiania:


Krucjata modlitwy (23) – Modlitwa o bezpieczeństwo Papieża Benedykta

Objawiona Marii Bożego Miłosierdzia przez Naszą Świętą Matkę w sobotę, 28 stycznia 2012 o godz.21.00.


Oto specjalna modlitwa Krucjaty Modlitwy (23) o bezpieczeństwo

Papieża Benedykta:

Najświętsza Maria Panna: Módlcie się z całego serca za Papieża Benedykta

Orędzie nr 327 z serii Ostrzeżenie Otrzymano sobota, 28 styczeń 2012, godz.21.00

Moje dziecko, moc szatana słabnie z dnia na dzień, ponieważ Duch Święty nadal rozpościera Swoje Skrzydła nad wszystkimi dziećmi Bożymi. Wiara i miłość do Boga rośnie wszędzie z powodu modlitw i szczególnych łask dawanych Moim dzieciom przez Mojego Ojca, Najwyższego Boga. Nasilają się nawrócenia. Wiele z Moich dzieci może nie być tego świadomych, ale zobaczycie to, jeśli otworzycie wasze oczy.

Moje dziecko, proszę, musicie modlić się z całego serca za Papieża Benedykta. Cierpi tak bardzo i pod wieloma względami jest sam w swojej zgryzocie wobec apostazji (odstępstwa od wiary – przyp.tłum.), którą widzi zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz Świętego Watykanu. Jego dni w Stolicy Apostolskiej zostały przedłużone i dlatego zapobiegło to wielu spustoszeniom powodowanym przez złego. Modlitwa Moich dzieci jest jak huk grzmotu w Niebiosach. Dzieci, wasze modlitwy są w Niebie wysłuchiwane i jest na nie odpowiadane. To jest dobre. Moje dziecko, kontynuujcie modlenie się dawaną wam Krucjatą Modlitwy. Oto specjalna modlitwa Krucjaty Modlitwy (23) o bezpieczeństwo Papieża Benedykta:


Najświętsza Maria Panna apeluje o dzień modlitwy i postu, aby przygotować

się do Ostrzeżenia

Orędzie nr 329 z serii Ostrzeżenie Otrzymano poniedziałek, 30 styczeń 2012, godz.13.00

Orędzie to zostało odebrane przez Marię Bożego Miłosierdzia po dwóch oddzielnych objawieniach Matki Bożej, z których jedno odbyło się o północy 29 stycznia, a drugie o 13.00 w poniedziałek 30 stycznia 2012, podczas których Matka Boska ukazała się cały czas przeniknięta smutkiem.

Moje dziecko, pomimo że Mój Syn przychodzi teraz, aby okryć cały świat Swoimi promieniami Miłosierdzia, to z ciężkim sercem muszę ci powiedzieć, że wielu ludzi umrze podczas Ostrzeżenia. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za ich dusze.


Krucjata Modlitwy (24) – Odpust Zupełny

Wtorek, 31 styczeń 2012, godz.21.30

Mojej armii, z powodu jej miłości do Mnie, dawane będą teraz bardzo szczególne łaski.

Przyznaję im Odpust Zupełny, w celu umożliwienia im niesienia pochodni Mojego Ognia, tak żeby mogli rozprzestrzeniać nawrócenie. Ten Dar ode Mnie umożliwi im szerzenie Prawdy Mojego Świętego Słowa, tak że poruszy Ono serca wszędzie tam, dokąd pójdą. Muszą odmawiać tą modlitwę przez siedem kolejnych dni i dany im będzie Dar całkowitego rozgrzeszenia oraz moc Ducha Świętego.

„O Mój Jezu, Ty jesteś Światłem ziemi. Jesteś Płomieniem, który porusza wszystkie dusze. Twoje Miłosierdzie i Miłość nie zna granic. Nie jesteśmy godni Ofiary dokonanej przez Twoją Śmierć na krzyżu, Wiemy jednak, że Twoja Miłość do nas jest większa niż miłość, którą mamy dla Ciebie.Udziel nam, o Panie, daru pokory, abyśmy zasłużyli na Twoje Nowe Królestwo.

Napełnij nas Duchem Świętym, abyśmy mogli maszerować naprzód i prowadzić Twoją armię, aby głosić Prawdę Twojego Świętego Słowa i przygotować naszych braci i siostry na Chwałę Twojego Powtórnego Przyjścia na ziemię.

Czcimy Ciebie, wysławiamy Ciebie, ofiarujemy samych siebie, nasze utrapienia, nasze cierpienia, jako dar dla Ciebie dla ratowania dusz. Kochamy Cię Jezu. Zmiłuj się nad wszystkimi Twoimi dziećmi, gdziekolwiek są.

AMEN”....Wasz Ukochany Jezus Chrystus


Najświętsza Maria Panna: Nikt nie zapobiegnie, by Księga Prawdy

została światu ujawniona.

Orędzie nr 331 z serii Ostrzeżenie Środa, 01.02.2012, godz.20.15

Każdy, kto próbuje zatrzymać Mojego Syna w Jego misji przygotowania świata na Jego Powtórne Przyjście, zostanie powstrzymany przez Rękę Mojego Przedwiecznego Ojca. Ta praca, aby ujawnić Księgę Prawdy, kiedy pieczęcie zostały złamane, jest dla Mojego Ojca jedną z najważniejszych misji na ziemi. Światu została obiecana Prawda w tym czasie... Nikt nie zapobiegnie, by Księga Prawdy została światu ujawniona, gdyż gdyby próbowali to zrobić, to Moc Mojego Ojca zostanie uwolniona jak płomienie ognia wylewające się z Niebios.


Krucjata Modlitwy (25) – O ochronę

Matka Zbawienia: Kiedy odmawiacie Różaniec, możecie pomóc

uratować swój naród

Orędzie 330, niedziela, 5 lutego 2012, godz. 13.15 Nigdy nie zapominajcie o znaczeniu Mojego Świętego Różańca, bo gdy odmawiacie Go codziennie, możecie pomóc uratować swój naród.


Wojny obejmujące Iran, Izrael, Egipt i Syrię będą ze sobą powiązane

Orędzie nr 334 z serii Ostrzeżenie Sobota, 04.02.2012, godz.10.55

Teraz chcę, byś powiedziała Moim dzieciom, że wydarzenia przepowiedziane w Księdze Objawienia rozgrywają się teraz na świecie. Moje dzieci nie muszą być przerażone, ponieważ ich wiara i ich modlitwy pomogą osłabić skutki wojny, ludobójstwa, głodu i apostazji. Pojawią się wojny, które obejmą Iran, Izrael, Egipt i Syrię. Wszystko będzie ze sobą powiązane. Również Italia cierpieć będzie negatywne skutki, które połączone będą ze wzrostem w siłę fałszywego proroka i jego partnera antychrysta. Módlcie się mocno, aby wszystkie kraje nie zostały przyciągnięte do globalnej siły, która będzie kontrolować wasze pieniądze, gdyż jeśli im się to uda, to będzie bardzo trudno.


Cudzołóstwo, pornografia i prostytucja — to wszystko są grzechy

śmiertelne

czwartek, 9 lutego 2012, godz. 15.00

Gdybyście zobaczyli dusze, ich miliony, spadające w wiekuiste ognie, umarlibyście z powodu szoku.... Mówię o cudzołóstwie, tak bez oporów akceptowanym w dzisiejszym świecie, o oglądaniu i uczestnictwie w pornografii, prostytucji i wyzysku seksualnym.


Wkrótce nadejdzie człowiek, który będzie twierdził, że jest Mną

Orędzie nr 340 z serii Ostrzeżenie Środa, 08.02.2012, godz.20.45

Wkrótce nadejdzie człowiek, który będzie twierdził, że jest Mną. Ale, oczywiście, to nie może być, ponieważ Ja nie przyjdę, zanim nastąpi całkowity koniec. Jednak on okazywać będzie wszystkie cechy, które zwiodą biedne dusze wierzące, że to Ja. Dokona cudów, wielkich dzieł pokoju, humanitarnych czynów i aktów o społecznej sympatii. Będzie wielbiony i jego moce będą pochodzić od szatana, króla ciemności. Będzie tak przekonujący, że kiedy zaprezentuje oznaki wiązane z wielkimi świętymi, wielu z Moich wyświęconych sług upadnie w pokorze do jego stóp. Moje Słowo dawane tobie, prawdziwemu prorokowi czasów ostatecznych, zostanie odtrącone i odrzucone jako herezja. Moja córko, daję ci wiele ostrzeżeń teraz, tak żeby jak największej ilości Moich dzieci mogła być dana Prawda, zanim to nastąpi. Nie dajcie się zwieść tym, którzy sami wywyższać się będą w waszych oczach, jakby byli świętymi. Nigdy nie zmylcie się humanitarnymi czynami, jako zawsze pochodzącymi ode Mnie. Zły jest kłamcą. Jest przebiegły i czasami zaprezentuje kochającą, dobroczynną powierzchowność. Uważajcie na te organizacje, na których czele stoją bardzo bogate osoby, chełpiące się swoimi wysiłkami, aby uratować ludzkość. Wielu z nich działa w tajemnicy, aby piętnować Moje Słowo. Ten rodzaj oszustwa zostanie użyty przez antychrysta, aby zwerbować dobrze myślących, ale łatwowiernych wyznawców.

Raz uwiedzeni, znajdziecie się w potrzasku. Następnie zostaniecie oszukani, aby przyjąć znamię bestii, którego musicie uniknąć za wszelką cenę, albo będziecie straceni dla Mnie na zawsze. Zawsze bądźcie na straży. Wasze zadanie jest proste. Pamiętajcie, że istnieje tylko Jeden Bóg, trzy Osoby w Trójcy Świętej, Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty. Nic innego, co poza tym zostanie wam zaprezentowane, nie istnieje. Wasz ukochany Zbawiciel Jezus Chrystus


Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty

ze Stolicy

Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie Sobota, 11.02.2012, godz.11.30

Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie. Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu.

Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane.


Inne kraje podążą za Anglią w zakazie publicznej modlitwy

Orędzie nr 344 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 12.02.2012, godz.10.30

Mówiłam ci wcześniej, że bitwa się rozpoczęła. Plany zakazu publicznej modlitwy do Boga Ojca i Jego drogiego Syna Jezusa Chrystusa, zostały już rozpoczęte w Anglii.

To jest dopiero początek. Bardzo niedługo będzie to zastosowane w szkołach i innych miejscach publicznych, aż stanie się nielegalnym modlenie się w Kościołach poświęconych Mojemu Synowi, Jezusowi Chrystusowi. Nienawiść wśród ludzi, i to tych na wysokich pozycjach, do Mojego Syna oznacza, że zrobią wszystko, co mogą, aby zakazać publicznego praktykowania Chrześcijaństwa.


Bóg Ojciec: Europa będzie pierwszym celem Czerwonego Smoka, a

następnym USA

Orędzie nr 347 z serii Ostrzeżenie Wtorek, 14.02.2012, godz.18.00

Jednak wiedzcie o tym, że Czerwony Smok, jak powiedziano wam jakiś czas temu, podniósł teraz głowę z fałszywa skromnością, ale ze śmiertelnym celem zniszczenia chrześcijan na całym świecie. Tak długo cierpliwy w oczekiwaniu, spadnie teraz w dół i ogniem ze swojej paszczy zniszczy wszystko, co reprezentuje hołd dla Mnie, Najwyższego Boga i Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa. Europa będzie jego pierwszym celem, a następnym Stany Zjednoczone Ameryki. Wprowadzony zostanie komunizm i biada tym, którzy sprzeciwią się panowaniu Czerwonego Smoka. Moja córko, wiem, że dawane ci aktualnie Boskie przekazy rozpraszają twoją uwagę, ale Prawda musi zostać ujawniona. Tylko dzięki temu, że przepowiednie staną się znane, przywrócona zostanie wiara. Jest to powód, dlaczego proroctwa dawane są Moim dzieciom teraz, tak żeby rozpoznawały Prawdę Moich Nauk. Wszystkie proroctwa dane Moim prorokom Danielowi i Janowi będą się rozwijać warstwa po warstwie..... Ostrzeżenie będzie miało niewielkie znaczenie dla wyznawców szatana, czerwonego smoka i jego armii. Tak zatwardziałe są ich serca, że przyjmą świadomie stronę złego. Ich lojalność jest przy fałszywym raju, który on im obiecuje.


Europejskie kraje ulegną dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera

Orędzie 344, sobota, 18 lutego 2012, godz. 16.00

Zauważcie, że obecnie kraje europejskie ulegają dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera. Przez światową grupę ustalone są plany, aby przejąć każdy kraj w Europie. Babilon upadnie, jak przepowiedziane. Niedźwiedź i czerwony smok podejmą działania wojenne, tak jak jest prorokowane. Rzym stanie się siedzibą nikczemnych rządów i ośrodkiem władzy. Włochy popadną w ruinę. Grecja będzie katalizatorem, który dostarczy pretekstu do obalenia Babilonu. Wszystko zostanie teraz wyjawione światu.


Bestią z dziesięcioma rogami jest Unia

Orędzie 345, niedziela, 19 lutego 2012, godz. 3.00

Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania.


Krucjata Modlitwy (33) – Bóg Ojciec: Powstańcie teraz i przyjmijcie

Moją Pieczęć, Pieczęć Boga Żywego

Poniedziałek, 20.02.2012, godz.12.20

Moja Pieczęć jest Moją obietnicą Ocalenia. Z tą Pieczęcią Moja moc przepłynie przez was i żadna krzywda was nie dosięgnie. Dzieci, jest to Cud i tylko ci, którzy kłaniają się przede Mną, ich Panem i Stwórcą wszystkich rzeczy, jak małe dzieci z miłością dla Mnie w swoich sercach, mogą być pobłogosławieni tym Boskim Darem.

Powstańcie teraz i przyjmijcie Moją Pieczęć, Pieczęć Boga Żywego.

Odmawiajcie tą Modlitwę Krucjaty (33), aby podziękować za Moją Pieczęć i przyjąć ją z miłością, radością i wdzięcznością.

O Mój Boże, Mój kochający Ojcze, przyjmuję z miłością i wdzięcznością Twoją Boską Pieczęć Ochrony. Twoja Boskość obejmuje moje ciało i duszę na wieczność. Kłaniam się w pokornym dziękczynieniu i ofiaruję Tobie moją głęboką miłość i lojalność dla Ciebie, mój Ukochany Ojcze. Błagam Cię, abyś chronił mnie i moich ukochanych tą specjalną Pieczęcią i ślubuję moje życie Twojej służbie teraz i na zawsze. Kocham Cię Drogi Ojcze. Pocieszam Cię w tych czasach Drogi Ojcze. Ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego na przebłaganie za grzechy świata i dla Ocalenia wszystkich Twoich dzieci. Amen.”

Idźcie, Moje dzieci i nie obawiajcie się. Zaufajcie Mi, waszemu ukochanemu Ojcu, który z Miłością stworzył każdego z was. Znam każdą pojedynczą duszę, każda wasza cząstka jest Mi znana. Ani jeden z was nie jest kochany mniej niż inni. Z tego powodu nie chcę utracić ani jednej duszy. Ani jednej.

Proszę, módlcie się nadal codziennie Moją Koronką do Bożego Miłosierdzia. Pewnego dnia zrozumiecie, dlaczego to oczyszczanie jest potrzebne. Wasz kochający Ojciec w Niebie Najwyższy Bóg


Post jest ważny dla waszych dusz

Orędzie nr 355 z serii Ostrzeżenie Środa, 22.02.2012, godz.19.00

Wiadomość otrzymana przez Marię Bożego Miłosierdzia w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Post jest ważny dla waszych dusz. Oczyszcza ducha i daje Mi ogromne pocieszenie. Możecie uratować wiele dusz poszcząc tylko raz w tygodniu.


Nie będzie śmierci. Żadnej choroby. Żadnego grzechu w Nowym Raju.

Orędzie nr 358 z serii Ostrzeżenie Piątek, 24.02.2012, godz.15.30

Kiedy ludzkość zostanie oczyszczona, pozostaną tylko ci z miłością do Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca.

Moja wybrana generacja będzie ze Mną na wieczność. Raj ten zaofiaruje 1000 lat pokoju, miłości i harmonii.

Po okresie tym, odbędzie się drugie zmartwychwstanie ze śmierci.

Dopiero wówczas życie wieczne może być zaofiarowane wszystkim duszom ze światłem Boga świecącym przez nie.... Dlaczego miałoby to być niemożliwe? Jest to ziemia, jaka zaplanowana została przez Mojego Ojca, którego Boska Wola, w końcu ostatecznie dokonana będzie jako w Niebie, tak i na ziemi.

Radujcie się wszyscy. Nowy Raj powinien być powitany z zachwytem i utęsknieniem.


Nigdy nie odrzucajcie proroków Pana

Orędzie nr 359 z serii Ostrzeżenie Piątek, 24.02.2012, godz.21.45

Ci, którzy będą zaciekle przeciwstawiać się Moim przekazom dawanym tobie, siódmemu posłańcowi na czasy ostateczne, będą podzieleni na dwa obozy.

Tych, którzy podążają za szatanem poprzez wróżbiarstwo New Age i czary.

Inni będą tymi, którzy są duchowo ślepi, ale którzy uważają, że są bosko natchnieni darem Ducha Świętego.

Obydwie grupy odrzucą Słowo Boga dawane tobie przez Świętą Trójcę i Moją ukochaną Matkę.

Nawet dobrzy kapłani, którym zabroniono, aby publicznie popierać te orędzia, będą odczuwać jako usprawiedliwione szkalowanie Mojego Świętego Słowa danego do wysłuchania dla całego świata.


Czy nie wiecie, że Duch Święty nie może wejść i nie wejdzie do dusz

tych, którzy mają zatwardziałe serca?

Orędzie nr 362 z serii Ostrzeżenie Środa, 29.02.2012, godz.17.30

Nigdy nie zapominajcie, aby tak często jak tylko możecie, modlić się do Mojego Ojca o Pieczęć Boga Żywego dla ochrony was i waszych rodzin.

Modlitwą Krucjaty (33) z prośbą o Pieczęć Boga Żywego i o przyjęcie jej z miłością, radością i wdzięcznością.

Zapewniajcie także, abyście zachęcali innych do odmawiania siedmiodniowej Modlitwy Krucjaty (24), dla ubiegania się o przebaczenie waszych grzechów.

„O Mój Jezu, Ty jesteś Światłem ziemi. Jesteś Płomieniem, który porusza wszystkie dusze. Twoje Miłosierdzie i Miłość nie zna granic. Nie jesteśmy godni Ofiary dokonanej przez Twoją Śmierć na krzyżu, wiemy jednak, że Twoja Miłość do nas jest większa niż miłość, którą mamy dla Ciebie. Udziel nam, o Panie, daru pokory, abyśmy zasłużyli na Twoje Nowe Królestwo. Napełnij nas Duchem Świętym, abyśmy mogli maszerować naprzód i prowadzić Twoją armię, by głosić Prawdę Twojego Świętego Słowa i przygotować naszych braci i siostry na Chwałę Twojego Powtórnego Przyjścia na ziemię. Czcimy Ciebie, wysławiamy Ciebie, ofiarujemy samych siebie, nasze utrapienia, nasze cierpienia jako dar dla Ciebie dla ratowania dusz. Kochamy Cię Jezu. Zmiłuj się nad wszystkimi Twoimi dziećmi, gdziekolwiek są. Amen.”

Ci z was, którzy kwestionują ten szczególny dar modlitwy, w którym Ja daję całkowite rozgrzeszenie, musicie wiedzieć to: Ja Jestem Jezus Chrystus, Syn Człowieczy i otrzymałem władzę odpuszczania wszystkich grzechów. Moim wyświęconym kapłanom również dana została moc odpuszczania grzechów poprzez Święty Sakrament Spowiedzi. Ja wyrażam życzenie, abyście przyjęli Mój dar rozgrzeszenia z korzyścią dla tych, którzy nie mogą otrzymać Sakramentu Spowiedzi, albo tych, którzy nie są członkami Kościoła Rzymskokatolickiego. Czy odmówilibyście tym drogim duszom prawa do Mojego daru?

Dlaczego mielibyście próbować zniechęcić te dusze, które akceptują Moje Boskie Słowo, od otrzymania rozgrzeszenia? Czy wolelibyście raczej, aby nie zrehabilitowały się w Moich oczach? Musicie okazać miłość waszym braciom i siostrom i być szczęśliwi, że ten szczególny dar został im dany przeze Mnie, ich umiłowanego Jezusa.

Nawet jeśli oni nigdy nie czytają Moich Orędzi dawanych tobie, Moja córko, to wszyscy grzesznicy mają prawo prosić Mnie o wybaczenie im, w momencie gdy okażą prawdziwą skruchę w swoich duszach. Otwórzcie wasze serca i módlcie się o dar pokory. Czy nie wiecie, że Duch Święty nie może wejść i nie wejdzie do dusz tych, którzy mają zatwardziałe serca?

Wasz Boski Zbawiciel Jezus Chrystus


Kościół Katolicki i Dom Izraela będą prześladowane

Orędzie nr 366 z serii Ostrzeżenie Poniedziałek, 05.03.2012, godz.13.11

Prześladowane będą Kościoły, a mianowicie Kościół Katolicki i Dom Izraela.

Wielu będzie usatysfakcjonowanych. Te dwie religie będą dręczone i uczyniony zostanie każdy wysiłek, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu wykorzenienia jakichkolwiek ich śladów. Na całym świecie będzie wielka radość, kiedy upadną. Wielu będzie uważać, że zostały zniszczone. Wówczas ludzie zignorują ich szczątki.

Ale to okaże się pochopne, gdyż powstaną ponownie, aby formować Nowe Niebo i Nową Ziemię, kiedy otwarte zostaną bramy Mojego Raju.


Księga Prawdy wyjawiana jest tobie

Orędzie nr 367 z serii Ostrzeżenie Poniedziałek, 05.03.2012, godz.15.30

Wiedz, że Janowi Ewangeliście została dana niezapieczętowana księga – Księga Prawdy, aby świat usłyszał ją teraz, w tych czasach. Księga ta nie była mu przekazana już dłużej opieczętowana, ponieważ pieczęcie były już otworzone. Następnie zostały zamknięte i miały być nie wyjawione, aż do końca. Moment ten nadszedł dla ciebie, aby otworzyć Księgę Prawdy i ujawnić jej treści dla wszystkich Bożych dzieci, dla przygotowania ich dusz na wieczne życie.

Księga Prawdy wyjawiana jest tobie, siódmemu posłańcowi na czasy ostateczne.

Brzmieniem twojego głosu Prawda zostanie ostatecznie ujawniona i tajemnice zawarte w Księdze Apokalipsy przedstawione zostaną niedowierzającemu światu.

Ale nie na długo. Pomimo odstępstwa od wiary, które dotknie nie tylko wierzących, ale też wyświęcone sługi wewnątrz Kościoła, czas Wielkiej Spowiedzi jest blisko. Kiedy tylko ona się odbędzie, na całym świecie nastąpi wielkie nawrócenie. Wówczas będą głodni Prawdy, zawartej w odpieczętowanej Księdze, obiecanej światu na te ostateczne czasy. Jesteś posłańcem, któremu dane zostało zadanie, aby nie tylko przygotować świat na ocalenie dusz, ale który również zapowiadać będzie Moje Panowanie. Wasz ukochany Jezus


Uważajcie teraz, jak człowiek pokoju przedstawi się światu

Orędzie nr 368 z serii Ostrzeżenie Wtorek, 06.03.2012, godz.15.20

Wszystkie przepowiedziane rzeczy muszą się wydarzyć.

Uważajcie teraz, jak człowiek pokoju przedstawi się światu.

Będzie widziany, jak kreuje pokój na Środkowym Wschodzie.

To będzie fałszywy pokój i maska dla kłamstwa, które on przedstawia, aby ukryć prawdziwą przyczynę popełnianej nieprawdy.

Módlcie się za Mojego Świętego Wikariusza, Papieża Benedykta XVI, ponieważ stawi czoła strasznemu prześladowaniu. Czas ten jest teraz blisko.

Módlcie się wszyscy, ponieważ wasze modlitwy złagodzą srogość tych czasów, która może być osłabiona.

Moja córko, niewiele jest znane o czasach ostatecznych.


Pierwszą pieczęcią jest apostazja

Orędzie nr 369 z serii Ostrzeżenie Środa, 07.03.2012, godz.15.40

Tylko Ja, Baranek Boży, mam prawo ogłoszenia dzisiejszemu światu Prawdy, danej Mojemu uczniowi Janowi Ewangeliście, który był narzędziem Prawdy.

Pierwszą pieczęcią jest odstępstwo od wiary, widoczne nie tylko wśród niewierzących, ale też wśród tych, którzy wyznają, że Mnie znają i tych, którzy publicznie głoszą swoją miłość do Mnie.... Istnieje tylko Jeden Bóg, Ojciec, Syn i Duch Święty, w Jednej Trójcy Świętej. Jakikolwiek inny bóg, nieważne jak atrakcyjnie przebrany, pochodzi od szatana.

Proszę, nie zmarnujcie swojego wiecznego życia przez ślubowanie waszej wierności tym wierzeniom, które honorują praktyki New Age, w tym Reiki, Yoga, medytacje New Age, karty tarota, jasnowidztwo, psycho-interpretację i wielbienie aniołów powiązane z wyniesionymi mistrzami.

Te praktyki okultyzmu powoli, ale pewnie, akceptowane są nie tylko przez wasze społeczeństwo, ale też przez Katolicki i Chrześcijańskie Kościoły.

Te fałszywe doktryny religijne rozprzestrzeniają się tak szybko. Pochłonęły one miliardy Bożych dzieci, które znalazły w nich teraz tak wiele fałszywego pocieszenia, że nie uznają dłużej istnienia Jedynego Prawdziwego Boga. Wasz Jezus


Moja Pieczęć Ochrony jest zapowiedziana, również druga pieczęć jest

złamana

Orędzie nr 371 z serii Ostrzeżenie (na podst.tłum. http://www.internetgebetskreis.com/pl/)czwartek, 8 marca 2012, godz. 19:52

Ja w tym czasie gromadzę Moją rodzinę, abyśmy mogli zjednoczyć się w końcowej bitwie, dla powalenia smoka, który tak długo zadręczał ziemię. Dzieci, nie bójcie się. Żadna krzywda nie spotka tych, którzy noszą Moją Pieczęć, Pieczęć Boga Żywego. Szatan i jego upadli aniołowie, którzy zakażają w tym czasie świat, nie mają władzy nad tymi, którzy mają znak Boga Żywego. Wy dzieci, musicie Mnie posłuchać i zaakceptować Moją Pieczęć, bo to ocali nie tylko wasze życie, ale i wasze dusze.

Każdego dnia odmawiajcie Modlitwę, aby otrzymać Moją Pieczęć* (patrz na końcu posłania oraz Modlitwy Krucjaty) Upewnijcie się, że każdy z waszej rodziny i waszych bliskich rozumie znaczenie Mojej Pieczęci. Wasza miłość do Mnie, Waszego Ojca Niebieskiego, będzie waszą łaską ocalenia i da wam moc, jakiej potrzebujecie.

Moja Pieczęć Ochrony jest zapowiedziana, również druga pieczęć jest złamana.

Jeździec na czerwonym koniu jest mściwym ciemnym aniołem, który zabije Moje dzieci w wielu wojnach, które nadchodzą. Ale on pominie te z Moich dzieci, która mają pieczęć na swoich czołach. Przygotujcie się teraz, bo te wojny już się toczą a jeszcze więcej jest zaplanowanych w każdym zakątku ziemi, szczególnie na Środkowym Wschodzie i na tych terenach, po których chodził Mój drogi Syn, Jezus Chrystus, gdy przebywał na ziemi. Wasz ukochany Ojciec Bóg Najwyższy


Czas już na otworzenie drugiej pieczęci, bo wojny będą się nasilały

Orędzie nr 373 z serii Ostrzeżenie (na podst.tłum. http://www.internetgebetskreis.com/pl/)  sobota, 10 marca 2012, godz. 15:30

Moja droga, ukochana córko, czas już, żeby otworzyć drugą pieczęć, bo wojny będą się nasilały i rozprzestrzeniały. Czarny anioł zemsty przybywa z tego samego źródła, Moja córko, i wszystkie te wojny są połączone. Nie są one wynikiem regionalnych niepokojów, były one zaplanowane przez Zachód. Te wojny wywołano z całą premedytacją, dla sprawowania kontroli, wiele z tych narodów jest odmalowywanych jako demoniczne i szerzone są kłamstwa na temat ich politycznych przywódców.

Dzieci, te wojny zostały sprytnie zorganizowane, wszystkie na raz, w celu usunięcia przywódców, jednego po drugim. Zaprezentowane będą i oklaskiwane pokojowe rozwiązania, ale one nie są prawdziwe. Wy, Moje dzieci, jesteście oszukiwane.

Pogłoska o wojnie jest tylko – pogłoską. A jak zaczynają się pogłoski? Kto je zaczyna i dlaczego? Jak myślicie, dlaczego tak wiele krajów zostało w tym samym czasie wplątanych w tą wojnę? To nie był przypadek.

Istnieje plan, zorganizowany przez antychrysta, aby kontrolować i podbić narody, które mają bogactwa naturalne. Gdy już będą je kontrolowali, staną się bardzo silni. A wojny, gdy wzmogą się na sile i staną się żmudne, to wtedy antychryst da się poznać jako pokojowy negocjator. Niewielu z was powiedziano prawdę, a to z powodu kontroli, jaką antychryst i jego organizacje sprawują w świecie komunikacji. Módlcie się teraz, żeby – gdy wojny będą się nasilały – uczynić ich plany bezsilnymi.

Wiedzcie, że Izrael, tak podatny na wpływy z Zachodu, będzie w najmniej spodziewanym momencie, odrzucony i zdradzony przez USA. To wtedy, holokaust, o jakim mówię, będzie miał miejsce. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za ludzi Izraela, bo będą oni nadal cierpieli za swoje grzechy, aż do Mojego Powtórnego Przyjścia.
Wasz ukochany Jezus


Małżeństwo osób tej samej płci jest grzechem ciężkim

Orędzie nr 377 z serii Ostrzeżenie Piątek, 16.03.2012, godz.22.20

Moja droga, umiłowana córko, ból i cierpienie Moich biednych wyznawców, którzy muszą bezradnie patrzeć, ponieważ nowe przepisy prawa są sprzeczne z Moimi Naukami, osiągają bezprecedensowy poziom na świecie. Dzieci, nie tylko musicie być świadkami grzechu, ale musicie następnie patrzeć, jak grzech jest wam przedstawiany, gdy zmuszani jesteście do zaakceptowania go, jakby był czymś humanitarnym.

Odnoszę się tu w szczególności do jednego grzechu, małżeństwa osób tej samej płci, które jest przedstawiane jako naturalne prawo. Następnie jest od was oczekiwane, że zaakceptujecie tę obrzydliwość, ponieważ jest ona ustanawiana przed tronem Mojego Ojca w kościele. Nie wystarczy dla tych ludzi, że małżeństwa tej samej płci przyzwalane są w oczach prawa, ale chcą oni następnie zmusić Boga Ojca, aby dał im swoje błogosławieństwo. On nie mógłby tego nigdy uczynić, ponieważ jest to grzech ciężki w Jego oczach.


Przyjdę w obłokach, w otoczeniu wszystkich

Orędzie nr 378 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 18.03.2012, godz.16.00

Gdyby nie Moje Światło, które wypełnia każdą duszę, w tym grzeszników, świat przestałby istnieć. To jest Moje Światło, które utrzymuje świat przy życiu. Wielu Moich wyznawców, którzy poświęcają się, aby cierpieć w zjednoczeniu ze Mną, także pomaga zachować żywym to Światło. Tuż przed Moim Powrotem, Moje Światło zniknie na świecie przez okres trzech dni.

Stanie się to na samym końcu i nie należy tego mylić z Ostrzeżeniem. To w ciągu tych trzech dni będzie płacz i zgrzytanie zębów, a ludzie będą się szamotać szukając Mojego Światła, pomimo że Mnie odrzucili. To będzie czas dla Prawdy. Moim wyznawcom nie wolno obawiać się tych trzech dni, bo choć może nie będziecie świadomi Mojej obecności, Ja będę z wami. Następnie, po trzech dniach powrócę na ziemię dokładnie w taki sposób, jak wstąpiłem do Nieba. Przyjdę w obłokach, w otoczeniu wszystkich aniołów i świętych w Niebie, w wielkiej Chwale. Jak piękny i radosny będzie ten dzień, kiedy przyjdę królować nad ziemią, zgodnie z wolą Mojego Ojca. Nikt nie będzie miał żadnych wątpliwości, że to Jestem Ja. Nie będziecie też mieć żadnych wątpliwości co do waszej przyszłości.

To będzie dzień, kiedy Ja przyjdę sądzić. Podzielę Moich ludzi na tych, którzy Mnie kochają i tych, którzy Mnie nienawidzą. Ci, którzy odrzucili Mnie i złożyli hołd wszystkim rzeczom zła, zostaną wygnani do wiecznych ogni piekła. Reszta pójdzie i będzie żyć ze Mną w Raju, razem ze zmartwychwstałymi sprawiedliwymi. Taki jest cel, na który z niecierpliwością musi oczekiwać każda dusza, kiedy Ja powrócę, tak jak wam obiecałem.

Chrześcijanom mówię to: Wiedzcie, że to wspaniałe i chwalebne Wydarzenie odbędzie się już wkrótce. Wasze pokolenie będzie świadkiem Mojego chwalebnego Powrotu. Nigdy nie ujawnię dnia, gdyż zna go tylko Mój Ojciec, ale mogę was zapewnić, że czas na Moje Powtórne Przyjście jest bliski.


Najświętsza Maria Panna: Módlcie się za Papieża Benedykta XVI,

któremu zagraża

Orędzie nr 379 z serii Ostrzeżenie Wtorek, 20.03.2012, godz.20.30

Moje dziecko, jest spokój, jak cisza przed burzą, ponieważ Kościół Katolicki wkrótce pogrąży się w kryzysie. Wzywam wszystkie Moje dzieci na całym świecie do modlitwy za Papieża Benedykta XVI, któremu zagraża niebezpieczeństwo wygnania z Rzymu.
On, Najświętszy Wikariusz Kościoła Katolickiego, jest znienawidzony w wielu kręgach w Watykanie. Zły spisek, zaplanowany przed ponad rokiem, wkrótce zostanie ujrzany przez cały świat. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za wszystkie wyświęcone sługi Boże w Kościele Katolickim, którzy będą prześladowani z powodu wielkiego podziału w Kościele, który wkrótce nastąpi. Świadkiem Wielkiej Schizmy będzie cały świat, ale nie będzie ona postrzegana natychmiast jako fakt. Fałszywy papież oczekuje, aby ujawnić się światu. Dzieci nie dajcie się zwieść, bo on nie będzie od Boga. Klucze Rzymu zostały zwrócone Mojemu Ojcu, Bogu Najwyższemu, który będzie zarządzał z Niebios. Wielka odpowiedzialność spocznie na tych wszystkich pobożnych kapłanach, biskupach i kardynałach, którzy kochają Mojego drogiego Syna.


Czas schizmy w Kościele już prawie nadszedł i musicie być teraz

przygotowani

Orędzie nr 380 z serii Ostrzeżenie Wtorek, 20.03.2012, godz.21.20

Będziecie kuszeni, aby Mnie opuścić, aby odrzucić Moje prawdziwe Nauki i będziecie zmuszani do oddawania czci, i do posłuszeństwa wilkowi w owczej skórze.

Tak wiele biednych dusz nie tylko ulegnie urokowi fałszywego papieża – tak dawno przepowiedzianego fałszywego proroka – ale będzie on was przekonywał do uwierzenia, że posiada boskie moce.

Dzieci, czas schizmy w Kościele już prawie nadszedł i musicie być teraz przygotowani.... Chrońcie siebie nawzajem i módlcie się za tych, którzy podążą złą drogą i złożą hołd fałszywemu prorokowi.

Sprzeciw odnośnie Mojego Powtórnego Przyjścia będzie zacięty

Orędzie nr 382 z serii Ostrzeżenie Czwartek, 22.03.2012, godz.23.00

Tak wielu zdecydowało się ignorować Prawdę zawartą w Piśmie Świętym. Dlaczego, na przykład, zaprzeczacie istnieniu 1000 lat Nowego Nieba i Ziemi? To objawienie jest bardzo konkretne i Prawda widoczna jest dla wszystkich. Ale Moje Święte Słowo jest kwestionowane.

Księga Apokalipsy, podobnie jak proroctwa zawarte w Księdze Daniela, zostały wam dane tylko w częściach. Wielu z was jest zdezorientowanych. Ale jest tak dlatego, że zawartość objawiona obydwu tym prorokom została zamknięta i ukryta aż do końca czasów. Tylko Ja, Jezus Chrystus, Baranek Boży, mam władzę ujawnienia zawartości dla ludzkości. Jak możecie utrzymywać, że wiecie wszystko o Moim Powtórnym Przyjściu, jeśli znacie jedynie części? Jeśli nie zostały one jeszcze ujawnione?


Jezus ujawnia szczegóły Swojego Ukrzyżowania

Orędzie nr 386 z serii Ostrzeżenie Czwartek, 29.03.2012, godz.13.15

Moja droga, umiłowana córko, czas nasilenia się Mojego cierpienia nadejdzie, gdy upamiętniana będzie Moja Męka na Krzyżu. Żaden człowiek nie rozumie rozmiaru Mojego cierpienia podczas Mojego Ukrzyżowania ani sposobu, w jaki byłem biczowany. Najgorsze było Moje biczowanie. Zostałem brutalnie pobity przez dziesięciu mężczyzn i pocięty został każdy cal Mojego Ciała. Ciało na Moich plecach zostało rozdarte i widoczne były Moje łopatki. Ledwo mogłem stać, a jedno oko zostało podbite i zmiażdżone.

Widzieć mogłem tylko na Moje lewe oko. Kiedy zabierali Mnie przed Poncjusza Piłata i umieścili koronę cierniową na Mojej głowie, ledwo mogłem się podnieść. Następnie obnażyli Mnie, zanim nałożyli krótki czerwony płaszcz przez Moją głowę, a następnie umieścili palmową gałąź w Mojej prawej ręce. Każdy cierń był igła, tak były ostre. Jeden z tych cierni przebił również Moje prawe oko, tak że ledwo mogłem widzieć. Straciłem tyle krwi, że wymiotowałem i cierpiałem na zawroty głowy, a gdy zacząłem Moją wspinaczkę na Kalwarię, nie mogłem utrzymać krzyża. Upadałem tak wiele razy, że minęło wiele godzin, zanim dotarłem na szczyt wzgórza. Na każdym kroku tej drogi byłem biczowany i bity. Całe Moje Ciało było zakrwawione i pokryte grubą warstwą potu spowodowanego przez upalne słońce. Kilka razy zemdlałem. To, co było bardziej niż to bolesne i rozdzierające, najbardziej przerażające ze wszystkiego, to była okazywana wobec Mnie nienawiść, nie tylko przez dorosłych wzdłuż drogi, ale też przez małe dzieci, które kopały Mnie biorąc przykład z rodziców.

Okrzyki wydawane z ich ust i ich nienawiść, były niczym w porównaniu ze strachem, który czuli wobec Mnie. Bo poza tym wszystkim, wciąż jeszcze nie byli pewni, czy nie byłem w rzeczywistości Mesjaszem, na którego oni tak długo oczekiwali. Dlatego było im łatwiej nienawidzić Mnie i potępić Mnie, zamiast Mnie takim zaakceptować, gdyż to oznaczałoby, że musieliby zmienić swoje postępowanie. Najbardziej rozdzierający moment dla Mnie nastąpił, gdy leżąc na Moim boku na ziemi, znowu ponownie kopany po plecach, zobaczyłem Moją ukochaną Matkę patrzącą na Mnie. Miała złamane serce i musiała być podtrzymywana przez dwóch Moich uczniów. Mogłem zobaczyć Ją tylko jednym, pozostałym Mi okiem, i nie mogłem znieść widoku Jej udręki. Szyderstwa, krzyki i wycie tłumu setek ludzi odczuwalne były z ziemi, na której leżałem, a sześciuset żołnierzy zajętych było organizowaniem i nadzorowaniem ukrzyżowania Mnie i sześciu innych. Ja byłem głównym celem ich uwagi, więc inni nie cierpieli tak, jak Ja.

Kiedy Moje nadgarstki, u podstawy Moich kciuków, zostały przybite do krzyża, nie mogłem już nic odczuwać. Moje ciało było tak poobijane i posiniaczone, że znajdowałem się w szoku. Moje barki były przemieszczone, a Moje ręce zostały wyrwane ze stawów. Najgorsze fizyczne uszkodzenia zadane zostały Mojemu Ciału, zanim zostałem przybity do krzyża. Nie wydałem żadnego okrzyku. Żadnego protestu. Tylko szept. To rozzłościło Moich katów, którzy chcieli reakcji, aby zaspokoić swoje żądze. Nigdy nie zajmowałem się nimi, gdyż uczynienie tak oznaczałoby, że musiałbym zająć się szatanem i jego demonami, które zaatakowały ich dusze. To dlatego ich brutalność wobec Mnie była tak intensywna.

Przez pięć godzin wisiałem na krzyżu. Było upalne słońce, bez chmur, które pomogłyby zmniejszyć rozognienie Mojej skóry. Gdy tylko wydałem ostatnie tchnienie, Mój Ojciec zesłał czarne chmury oraz grzmoty i błyskawice.

Burza, która miała miejsce była tak przerażającej skali i tak nagła, że Moim obserwatorom nie zostały pozostawione na tym etapie żadne wątpliwości, że to rzeczywiście Ja byłem Zbawicielem, który został posłany przez Boga Ojca. Ujawniam ci to Moja córko, jako dar dla ciebie w zamian za twój ogromny akt cierpienia już ofiarowany dla Mnie.

Powiedz Moim dzieciom, że nie żałuję Mojej Męki na Krzyżu. To, czego żałuję, to że Moja Ofiara została zapomniana, i że tak wielu zaprzecza, że Moje Ukrzyżowanie miało miejsce. Wielu nie ma pojęcia, co Ja musiałem wycierpieć, gdyż wielu Moich Apostołów nie było świadkami Mojej wspinaczki na Kalwarię. To, co Mnie dzisiaj rani, to że tak wielu nadal się Mnie wypiera.

Mój apel do was, Moi wyznawcy, jest następujący: Nie pozwólcie, aby Moje Ukrzyżowanie poszło na marne. Umarłem za wszystkie grzechy, włącznie z tymi popełnianymi dzisiaj. Chcę i muszę ocalić nawet tych, którzy wypierają się Mnie nawet dzisiaj. Wasz Ukochany Zbawiciel Jezus Chrystus


Proszę, odmawiajcie Moją Koronkę do Bożego Miłosierdzia i

rozpocznijcie Moją Nowennę w Wielki Piątek

Orędzie nr 392 z serii Ostrzeżenie Środa, 04.04.2012, godz.01.00

Dzieci, potrzebuję, abyście odmawiali Moją Koronkę do Bożego Miłosierdzia i rozpoczęli 9-dniową Nowennę do Miłosierdzia Bożego od Wielkiego Piątku.

Ważne jest, aby jak najwięcej  z was zakończyło tę nowennę dla innych dusz. Otrzymacie wielkie łaski i za to nigdy was nie opuszczę. Ocalę wasze dusze, kiedy przybędziecie do Mnie w Dniu Sądu.


Niebo i ziemia stanie się jednym.

Orędzie nr 396 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 08.04.2012, godz.15.30

Żaden człowiek nie rozumie w pełni, co się stanie przy Moim Powtórnym Przyjściu. Żaden człowiek, z powodu ograniczeń ludzkiego rozumu, nie może pojąć Moich planów zebrania Moich dwunastu narodów na ziemi. Tak wielu wierzy, że Moje Powtórne Przyjście jest końcem świata. To może być koniec czasów, jakie wy znacie, ale to jest tylko początek chwalebnej przyszłości, zaplanowanej przez Mojego Przedwiecznego Ojca dla wszystkich Jego dzieci. Niebo i ziemia stanie się jednym. Jedno nie będzie istnieć bez drugiego. Sprawiedliwi żyć będą w Moim Nowym Raju, w którym istnieć będzie wielka obfitość wszystkich rzeczy.


Najświętsza Maria Panna: Era Pokoju, o której mówiłam w Fatimie,

została zapomniana.

Orędzie nr 397 z serii Ostrzeżenie Poniedziałek, 09.04.2012, godz.10.00

Era Pokoju, o której mówiłam w Fatimie, została zapomniana. Ta Era Pokoju nastąpi po Powtórnym Przyjściu Mojego Syna i trwać będzie 1000 lat.
Stanie się tak, kiedy Niebo i Ziemia połączą się, jako jeden chwalebny Nowy Raj.


Najświętsza Maria Panna: Przybliżył się dla Mnie czas, aby zgnieść

węża.

Orędzie nr 398 z serii Ostrzeżenie Piątek, 13.04.2012, godz.17.57

Jestem waszą ukochaną Matką, Królową Ziemi. Jestem Niepokalanym Poczęciem, Dziewicą Maryją, Matką Jezusa, który przyszedł w ciele. Moje dziecko, czas triumfu Mojego Niepokalanego Serca jest blisko. Przybliżył się dla Mnie czas, aby zgnieść węża, ale wiele zamętu wybuchnie na ziemi zanim nastąpi dzień, kiedy szatan i jego demony zostaną zesłani na pustynię.

Dla wierzących w Mojego Syna będzie to czas udręki. Będą ciągnięci w dwóch różnych kierunkach przez Kościół Katolicki. Jedna połowa będzie wierzyć, z obowiązku, w potrzebę podążania za fałszywym prorokiem, Papieżem, który nastąpi po Papieżu Benedykcie XVI. On, bestia, przebrany jest jak baranek, ale nie jest od Mojego Ojca, Najwyższego Boga, i oszuka biedne dusze, w tym księży, biskupów i kardynałów.

Wielu będzie za nim podążać i uwierzy mu, że został posłany przez Boga, aby panować nad Jego Kościołem na ziemi. Niestety, wiele dusz podąży za jego naukami, które będą obraźliwe dla Mojego Ojca. Inni, napełnieni Duchem Świętym i łaskami rozeznania danymi im ze względu na ich pokorne dusze, będą od razu wiedzieli, że w Kościele w Rzymie siedzi oszust. Nowy fałszywy Papież już intryguje, nawet jeszcze przed wstąpieniem na tron Siedziby Piotrowej, aby piętnować Nauki Mojego Syna. Następnie potępi Mnie, Błogosławioną Bożą Matkę, i wyszydzi Moją rolę, jako Współodkupicielki.


Nienawiść do ciebie będzie narastać. Zostanie ci powiedziane, że

dzieło to pochodzi od szatana.

Orędzie 399 z serii Ostrzeżenie Środa, 11.04.2012, godz.21.20

Moja droga, ukochana córko, dlaczego tak się dzieje, że czasami wątpisz w łaski, które Ja ci dałem? Dany ci został dar czytania dusz, tak abyś mogła rozpoznać intencje tych słabych dusz, które będą próbowały podważyć Moje Święte Słowo.
Dar ten pozwoli ci czuć współczucie dla takich dusz i pomóc im odnaleźć prawdziwą drogę do Życia Wiecznego oraz uwolnić ich dusze od udręki, którą znoszą. Ten dar umożliwi ci także identyfikację fałszywych proroków.


Następny Papież może zostać wybrany przez członków Kościoła Katolickiego,

ale będzie on fałszywym prorokiem.

Czwartek, 12.04.2012, godz.11.27 Nawet pobożnym wyznawcom brak odwagi, aby powstać i walczyć przeciw złym przepisom wprowadzonym w ich krajach, które przeczą Słowom Mojego Ojca.

Kapłani są zakłopotani obawiając się zbojkotowania, gdy są postrzegani jako stający w obronie Prawdy Mojej Nauki.

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, ze względu na wstyd, który muszą znosić z powodu nikczemnych grzechów ich niektórych własnych zakonów, uważają za niemożliwe, aby ich głosy zostały wysłuchane. Kiedy odważni wyświęceni słudzy decydują się powstać i bronić Prawdy Moich Nauk, strasznie cierpią. Są oskarżeni o brak tolerancji, brak współczucia, brak miłości i brak poszanowania praw człowieka.... Prawda Mojego Pisma Świętego, zawarta w Księdze Objawienia, została zinterpretowana przez wiele Moich Kościołów. Jest tak wiele odmian, z których wszystkie oparte są na ludzkiej interpretacji.

Mój umiłowany Papież Benedykt XVI jest ostatnim prawdziwym Papieżem na tej ziemi. Piotr Rzymianin jest Moim Piotrem, pierwotnym Apostołem, który będzie rządził Moim Kościołem z Niebios pod przywództwem Mojego Przedwiecznego Ojca. Następnie, kiedy Ja przyjdę panować, w Powtórnym Przyjściu, będzie on rządził wszystkimi Bożymi dziećmi, kiedy wszystkie religie staną się Jednym, Świętym, Katolickim i Apostolskim Kościołem.

Moja córko, Ja mówię tylko Prawdę.... Księga Objawienia jest prawdziwym Słowem Boga. Ona nie kłamie. Jeszcze nie wszystkie tajemnice w Niej zawarte są wam znane. Ja ujawnię wszystkie poprzez Marię Bożego Miłosierdzia, choć Prawda będzie gwałtownie atakowana i traktowana jako herezja. Pamiętajcie o jednej ważnej lekcji. Moje Słowo, kiedy Ja byłem na ziemi, kiedy przybyłem po raz pierwszy, było traktowane jak herezja.


Reszta Mojego Kościoła, Dwóch Świadków, o których mowa w Księdze

Objawienia.

Niedziela, 15.04.2012, godz.19.16

Jesteście Resztą Mojego Kościoła. Jesteście Kościołem, o którym mowa w Księdze Objawienia. Jesteście dziełem kobiety, która urodziła syna mężczyznę, i która zbiegła na pustynię, gdzie wy będziecie odizolowani, a mimo to zjednoczeni jako jedno, aby oznajmiać Moje Święte Słowo i głosić prawdziwą Ewangelię. Kobieta zrodzi Mój prawdziwy Kościół, Moją wierną owczarnię, która nie będzie zwiedziona przez fałszywego proroka.

Wy, Mój Kościół, zostaniecie porzuceni na 1260 dni na pustyni, gdzie otrzymacie schronienie, ale darem Ducha Świętego nakarmieni zostaniecie owocami Mojej Miłości. Będą to wierni członkowie Moich Chrześcijańskich Kościołów, którzy będą musieli utrzymać Mój Kościół razem, w tym Moi wyświęceni słudzy i ci z Moich wyznawców, którzy odrzucą fałszywego proroka. Będziecie musieli czcić Mnie w tajemnicy, ponieważ Msza zmieni się nie do poznania pod rządami fałszywego proroka.....

Wy, Reszta Mojego Kościoła, będziecie musieli głosić Moje proroctwa i Moje Święte Słowo tym, którzy nie są Chrześcijanami, lub którzy nie znają Dziesięciu Przykazań.

Waszym zadaniem będzie zapewnienie, że Biblia będzie czytana i rozumiana.To do was będzie należało, aby informować świat o pełnym znaczeniu pieczęci zawartych w Księdze Objawienia, które ujawniać będę Marii Bożego Miłosierdzia.

Dwóch Świadków z Księgi Objawienia:

Wy, Moi wyznawcy, jesteście jednym z Dwóch Świadków, o których mowa w Apokalipsie, i którzy chronieni będą z Nieba. Moje Słowo dawane wam, Reszcie Mojego Kościoła, może zostać odrzucone jak zwłoki, ale Moje Słowo nigdy nie umrze.

Drugim z Dwóch Świadków będą Żydzi.

Dwoma lampami są Moje Chrześcijańskie Kościoły, tradycyjny prawdziwy Kościół i ci Moi wyznawcy, którzy będą odrzuceni przez fałszywego proroka. Dwoma Drzewami Oliwnymi są Stare Jeruzalem Izraela i Nowy Izrael. Oni, Żydzi, będą wiedzieli w końcu, że Ja jestem Mesjaszem i ich głoszenie Prawdy również zostanie odrzucone i usunięte przez fałszywego proroka i antychrysta, aby rozkładało się jak zwłoki. Jeszcze raz – ten wybrany naród nie zginie. Obydwaj będą się czuć pokonani, ale to nie będzie ten przypadek, gdyż utworzą, wraz ze wszystkimi innymi religiami, jedyny prawdziwy Kościół, Nowe Jeruzalem, który powstanie z popiołów. Przetrwacie straszliwą, złą monarchię, która pojawi się pod podwójnym kierownictwem, fałszywego proroka i antychrysta, którzy obydwoje zostaną wrzuceni do jeziora ognia, jakim jest Piekło.

To prześladowanie nie potrwa długo i dana wam będzie wielka siła i ochrona.

Pomoc dana będzie wam i wielu przywódcom, którzy powstaną wśród was, aby przeprowadzić was przez ten okres. Wielu z was zostanie świętymi w Moim Nowym Raju i, pomógłszy budować Moją Resztę Kościoła na ziemi, panować będzie ze Mną w Nowym Niebie i Ziemi, które pojawią się przy Moim Powtórnym Przyjściu. Ci z was, którzy nie jesteście ze Mną, będziecie mieli dany bardzo krótki czas na dokonanie wyboru. Albo będziecie za fałszywym prorokiem i przeciwko Mnie, albo będziecie za Mną. Jeśli wybierzecie pierwsze, wasza dusza zostanie skradziona przez zwodziciela. Jak surowo to brzmi, taka jest też prawda. Dowód Mojej Obecności dany będzie wszystkim Bożym dzieciom podczas Ostrzeżenia.


Nawrócą się miliardy dusz, a nie miliony.

Sobota, 21.04.2012, godz.16.00

Nawrócą się miliardy dusz, a nie miliony. Będzie to oznaczać, że zmniejszy się moc szatana, gdy Armia Boga wzrośnie w siłę, aby pokonać bestię.
Cała ludzkość wkrótce dowie się Prawdy jej istnienia. To będzie punkt zwrotny dla Bożych dzieci, którzy zjednoczą się w przygotowaniach do Nowej Ery Pokoju, gdzie grzech nie będzie istniał.


Ci, którzy są wobec Mnie lojalni, zostaną zabrani w mgnieniu oka, bez

cierpienia, do Nowego Nieba i Ziemi.

Czwartek, 26.04.2012, godz.20.30

Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów panować będzie pod Moim Przewodnictwem. Będziecie żyć w pokoju, miłości i harmonii. Naturalne otoczenie, które widzicie dzisiaj na ziemi, zblednie w znikomości w porównaniu do świata, który was czeka. Dla tych zmartwionych lub przestraszonych o ich rodziny lub ukochanych – przyprowadźcie ich ze sobą do Mojego cudownego Nowego Raju.

Módlcie się za nich, a Ja dam im szczególne łaski, tak że dany im będzie dar rozpoznania Mojej Miłości. Jest największym życzeniem Mojego Ojca, aby zobaczyć zdumienie, radość i miłość promieniującą przez każde z Jego drogich dzieci, kiedy On odsłoni Nowy Raj. Zostaniecie zjednoczeni z waszymi ukochanymi, którzy zmarli w stanie łaski i którzy zostaną wskrzeszeni z martwych. Dlaczego nie wierzycie w taki dar? Kiedy ufacie Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia, wówczas poczujecie pokój. Wszystko o co proszę, to żebyście przygotowali się przez modlitwę. Kiedy tylko modlicie się o łaskę i za innych, wszystko będzie dobrze.


Pierwsza Tajemnica w Księdze Prawdy ujawnia spisek masońskich

grup przeciwko Kościołowi.

Niedziela, 29.04.2012, godz. 15.33

Pierwsza tajemnica tkwi w fakcie spiskowania przeciwko Bogu i wszystkim Jego dziełom, przez masońskie grupy utworzone w średniowieczu. Ich lojalność należy do złego. On, szatan, jest ich bogiem i są dumni z oddawania mu hołdu poprzez czarne msze. Z kolei Stolica Apostolska znajduje się pod ostrym atakiem tej grupy od 1967 roku. Powoli zinfiltrowali Mój Kościół, nie tylko wewnątrz Watykanu, ale też w dalszych szeregach, w każdym kraju.... Nikczemne czyny, w których oni uczestniczą są zbyt poważne, by je wam ukazywać, wiedzcie jednak, że oni oferują złemu składanie ludzkich ofiar w świątyniach powstałych dla Ofiary Najświętszej Eucharystii Mszy Świętej.

Ta grupa, tak ostrożna, by ukryć swoje prawdziwe działania wobec tych prawdziwych i pobożnych kapłanów, pobożnych biskupów, pobożnych kardynałów i innych wyświęconych sług, popełnia ohydne czyny.... Wykreowali i wzniecili apostazję, która istnieje na całym świecie. Osiągnęli to przez infiltrację Mojego Kościoła. Wasz ukochany Jezus Baranek Boży


Moje Nowe Królestwo: Będziecie hojnie obdarzeni wielką obfitością i

mieć wszystko, czego potrzebujecie.

Niedziela, 13.05.2012, godz.16.00

Oczekuje was Nowy Raj, a ziemia, o której może uważacie, że będziecie za nią tęsknić, nie będzie znaczyła nic, gdy ujrzycie Królestwo, które zostało przygotowane. Moje dzieci, jest tak wiele do oczekiwania z niecierpliwością. Strach jest tu niepotrzebny. Zamiast tego weźcie pod uwagę, że dane wam będzie Wieczne Życie. Będziecie hojnie obdarzeni wielką obfitością i mieć wszystko, czego potrzebujecie.

Kolory, zapachy, miłość, jaką czuć będziecie dla tych wszystkich wokół was, pokój w waszych rodzinach, brak strachu, wasze dusze pełne Bożej miłości i wasze idealne ciała – jak moglibyście nie pragnąć Mojego Królestwa? Moje Królestwo stanie się waszym nowym domem, kiedy Niebo i ziemia połączą się w Jedno, a zmarli, którzy przyjęli Mnie jako swojego Zbawiciela, zostaną wskrzeszeni, aby przyłączyli się do swoich rodzin, swoich braci i sióstr, w miłości i szczęściu.

Ulga, którą poczujecie, gdy tam nie będzie już świata grzechu, w którym teraz żyjecie, przyniesie radość, spokój i zadowolenie. Nigdy więcej zmartwień, lęków, niepokojów, czy grzechu. Będziecie nadal mieli wolną wolę, ale to będzie inaczej. Będziecie żyć w pełnej jedności ze Mną, zgodnie z Najświętszą Boską Wolą Mojego Ojca. On czekał cierpliwie na ten moment.


Druga pieczęć: III Wojna Światowa

Orędzie 426, środa, 16 maja 2012, godz. 3.10

Moja najukochańsza córko, muszę cię poinformować, że zbiera się właśnie na trzecią wojnę światową. Tego poranka płyną moje łzy, jak sama to widzisz.*

Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze Apokalipsy. Początek będzie miał miejsce w Europie. Wasz system bankowy stanie się przyczyną, a Niemcy po raz kolejny zaangażują się w tę tragedię, tak jak to wydarzyło się przy dwóch poprzednich okazjach. Kiedy to się rozpocznie, nastąpi upadek ocalenia gospodarki i katastrofa ta dotknie Grecję, z wielkimi reperkusjami dla Francji.

Bliski Wschód będzie również zaangażowany w wojnę – wraz z Izraelem i Iranem – Syria zaś odegra poważną rolę w upadku Egiptu. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, lecz nie żeby cię przestraszyć, ale żeby przekazać ci pilną prośbę, aby w tym czasie modlić się za Europę. Z powodu wojny i braku pieniędzy duża część zbiorów będzie stracona, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej Pieczęci, oznaczającej głód.

Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i niełatwo psującą się żywność, celem wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby mieć własne uprawy, jeśli to możliwe.

Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej wojny będzie wciągnięcie Mojego Kościoła Katolickiego na ziemi – w imię zjednoczenia – do jednego kościoła światowego. To zjednoczenie, czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, która nastąpi po ujawnieniu się antychrysta w celu wprowadzenia fałszywego pokoju i tak zwanego zakończenia wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni, dopóki Chiny i Rosja nie zaangażują się w sprawy świata.

Będą one stanowić zagrożenie dla „Bestii z Dziesięcioma Rogami” – Europy – i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić komunizm. „Czerwony smok” – Chiny – już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na kontrolowanie światowych finansów. „Czerwony smok” i „Niedźwiedź”, którym jest Rosja, nie kochają Boga. Są one kierowane przez antychrysta, który pochodzi ze Wschodu i ukrywa się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać, cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.

Moja córko, zdaję sobie sprawę, że to orędzie może być szokiem, ale pamiętaj, że modlitwa i Pieczęć Boga Żywego – Krucjata Modlitwy 33 – będą chronić Moich wyznawców. Moja Reszto Kościoła, wy, Moje dzieci, przetrwacie, chociaż to nie będzie łatwe.

Będziecie tyranizowani z powodu waszego wyznania chrześcijańskiego, lecz nigdy Mnie nie potępicie ani Mnie nie odrzucicie. Z tego powodu udzielę wam darów. Mój Dar Pieczęci Boga Żywego uczyni was niewidzialnymi dla waszych wrogów. Odmawiajcie ją od teraz codziennie. Trzymajcie ją przed sobą w waszych domach i niech będzie poświęcona przez księdza. Rozpocznijcie wasze przygotowania już wkrótce, gdyż dzień upadku Europy nie jest odległy.Wasz Jezus

* Podczas gdy Maria zapisywała to orędzie, po stojącym przed nią obrazku z Jezusem stoczyła się łza.


Najświętsza Maria Panna: Moi wizjonerzy na świecie zostaną

poinstruowani, aby modlić się dla uniknięcia niebezpieczeństw

związanych z wojną światową.

Środa, 16.05.2012, godz.09.00

Dar Pieczęci Boga Żywego będzie waszą największą ochroną w czasie wojny lub konfliktu.

Deklarując wierność Bogu Ojcu, poprzez przyjęcie tego nieograniczonego Daru, pozostaniecie wolni.... Ważny jest w tym czasie Mój codzienny Różaniec, bez względu na to, do jakiego Chrześcijańskiego Kościoła należycie.


Twórzcie grupy modlitewne oddane „Jezusowi do Ludzkości”

Środa, 16.05.2012, godz.17.38

Moja droga, umiłowana córko, muszę podkreślić wobec wszystkich tych, którzy wierzą we Mnie, że ważne jest, aby modlić się za każdy z waszych narodów. Aby czynić to skutecznie, musicie tworzyć grupy modlitewne oddane „Jezusowi do Ludzkości” (*). Poprzez tę Grupę odmawiajcie wszystkie dane wam Modlitwy Krucjaty.....
Nigdy nie zapominajcie o znaczeniu Pieczęci Boga Żywego.

Ona ofiaruje wam i waszym rodzinom ochronę nie tylko duchową, ale również ochronę fizyczną. Wy zostaliście pobłogosławieni, aby otrzymać tę Pieczęć i waszym obowiązkiem jest zapewnienie, aby otrzymało ją wszędzie jak najwięcej Bożych dzieci.


Najświętsza Maria Panna: Pieczęć ta została przepowiedziana w Księdze

Jana.

Czwartek, 17.05.2012, godz.08.50

Moje dziecko, Boże dzieci będą w stanie ochronić swoją wiarę, swoją odwagę i swoje bezpieczeństwo podczas każdej wojny, jeśli nadal będą odmawiać modlitwę Krucjaty Modlitwy – O Pieczęć Boga Żywego.

Jest to jedna z ostatnich oraz największa Pieczęć Ochrony zesłana z Niebios, spośród wszystkich modlitw danych ludzkości.

Ma ona pomóc podtrzymać wszystkich podczas przyszłych prześladowań, szczególnie w czasach dominacji i wojny.

Pieczęć ta została przepowiedziana w Księdze Jana i jest z nią związanych wiele boskich mocy. Szanujcie ją i stosujcie dla ochrony nie tylko siebie, ale także waszych rodzin. To przypomnienie jest konieczne w tym czasie. Idźcie w pokoju. Wasza Ukochana Matka Matka Odkupienia


Najświętsza Maria Panna: Zły atakuje tych, którzy kochają Boga

najbardziej.

Niedziela, 20.05.2012, godz.12.15

Moje dziecko, tak jak coraz więcej Bożych dzieci przyjmuje te Święte Przekazy, tak też więcej ludzi będzie je odrzucać. Wszyscy najbliżsi Mojemu Synowi będą kuszeni przez złego, aby się odwrócić. Będą cierpieć najbardziej i wątpliwości będą blokować ich umysły dla Prawdy. Zły atakuje tych, którzy kochają Boga najbardziej.


Ci, którzy zrehabilitowali się w Moich Oczach, nie będą cierpieć

bólu Czyśćca podczas Ostrzeżenia.

Czwartek, 24.05.2012, godz.18.30

Moja droga, ukochana córko, kiedy nadejdzie czas na Ostrzeżenie, ujawniona zostanie pewna ilość znaków. Mówię wam to, aby przypomnieć wszystkim Bożym dzieciom, że muszą się wcześniej przygotować. Zderzą się dwie gwiazdy i wielu będzie się obawiać. Nie ma się czego bać, ponieważ jest to Największy Dar, który przynoszę, tak aby ani jedna dusza nie została utracona w ogniach piekła. Wówczas pojawi się na niebie Mój Krzyż i nie będzie ani jednej osoby, która by tego nie zauważyła. Wiele upadnie w strachu i odczuwalne będzie wielkie drżenie, jak trzęsienie ziemi. Następnie nastąpi cisza.

Bądźcie zawsze przygotowani na ten dzień, tak jakby to było jutro. Szukajcie przebaczenia win teraz i ujawniajcie Mi wasze grzechy. Katolicy muszą iść do spowiedzi. Ci, którzy nie są katolikami, muszą odmawiać Modlitwę Krucjaty (24), którą daję reszcie świata dla Mojego Zupełnego Odpustu. Ten Dar Mojego Zupełnego Odpustu jest dla wszystkich Bożych dzieci każdego wyznania i ofiaruje cudowne oczyszczenie. Nie odrzucajcie tego Daru. Przyjmijcie Go.

Katolikom, którzy kwestionują Mój Dar, i którzy Mój Dar zazdrośnie skrytykowali, mówię to: Czy sądzicie, że nie obdarzyłbym tym Sakramentem wszystkich Bożych dzieci? Musicie mieć szczodre serce i być szczęśliwi, że Ja to robię. Czy myślicie, że nie należy im dawać takiego Daru? Jeśli tak, to nie kochacie Mnie naprawdę. Pochylcie wasze głowy i chwalcie Boga za ten cudowny Dar dany ludzkości dla ocalenia waszych dusz. Ponieważ, podczas Ostrzeżenia, ci wszyscy, którzy zrehabilitowali się w Moich Oczach, nie będą cierpieć bólu Czyśćca. Ci, którzy zobaczą swe grzechy odsłonięte przed nimi, widziane jak przez Moje Oczy, będą zszokowani.

Dla wielu będzie trudne do zaakceptowania, jak poczerniałe są ich dusze. Ci, którzy poczują i okażą skruchę, poproszą Mnie o przebaczenie. A Ja to uczynię. Ale niektórym nie będzie przykro i kiedy pojawią się przed Moimi Oczami będą bronili w swoich sercach okropności, które popełnili. Nie będą żałować za grzechy i wymierzą Mi policzek. Tak czy inaczej ognie oczyszczenia i cierpienie odczuwalne będą przez wszystkich grzeszników. Okres czasu zależał będzie od ciężaru ich grzechów. Ci, którzy odsuwają się ode Mnie, potrzebują waszych modlitw. Będzie im dane więcej czasu, aby zwrócili się do Mnie i poprosili o przebaczenie. Jednak ten czas może być tak krótki, jak dzień lub tak długi, jak kilka lat. Ponieważ tylko Mój Ojciec zna datę Mojego Powtórnego Przyjścia. Czas pomiędzy tymi dwoma Wydarzeniami nie będzie tak długi, jak może myślicie. Ostatecznie Moje dzieci pojmą czas, w którym żyją i zaakceptują Prawdę.

Ci z was, którzy znacie Prawdę teraz, i którzy wierzycie we Mnie, macie obowiązek modlić się za dusze, które nie przyjmą Mojego Miłosierdzia.


Podstępnymi sposobami zamierzają usunąć Papieża Benedykta XVI z

siedziby Piotrowej.

Sobota, 26.05.2012, godz.16.00

Moja najdroższa córko, proszę dzisiaj Moich wyznawców, aby modlili się mocno za Mojego ukochanego Wikariusza Papieża Benedykta XVI. On, Mój Święty Sługa, poddany jest strasznym prześladowaniom za zamkniętymi drzwiami w Stolicy Apostolskiej.
Powiedziałem wam wcześniej, że masońskie grupy, które trzymają Watykan w żelaznym uścisku, chcą pozbyć się Mojego ukochanego Papieża. I podstępnymi sposobami zamierzają usunąć Go z siedziby Piotrowej. Jak już mówiłem w przeszłości, będzie musiał uciekać, gdyż będzie miał niewielki wybór. Czas ten jest krótki. Musicie modlić się mocno, aby mógł On pozostać tak długo jak to możliwe, ponieważ gdy tylko opuści swe miejsce, zajmie je oszust, fałszywy prorok.... Jakże ronię Moje łzy za Mój Ukochany Kościół na ziemi w tym czasie. Wszyscy ci Moi wyświęceni słudzy, którzy akceptujecie Moje Święte Słowo, gdy jest wam dawane w tym czasie, usłyszcie Mnie teraz.

Musicie pozostać wierni Mszy Świętej i podtrzymywać codzienne Ofiary. Ponieważ bardzo niedługo zmuszeni będziecie do przełknięcia kłamstwa. Codzienne Ofiary dla uczczenia Mojego Ukrzyżowania oraz przemiany wina w Moją Krew i chleba w Moje Ciało, zostaną zmienione i zniekształcone, a Ja zostanę oszkalowany przez nowe przepisy wprowadzone przez fałszywego proroka. Nie wolno wam nigdy zaakceptować czegoś, co nie jest Prawdą.

Nie wolno wam nigdy zaakceptować herezji idącej z wnętrza Mojej Stolicy Apostolskiej. Jeśli to zrobicie, wtedy sami odsuniecie się ode Mnie. Wielu z was będzie musiało odprawiać Mszę Świętą w ukryciu i potrzebować będziecie całej odwagi, jaką możecie uzyskać modląc się do Mnie i prosząc o uczynienie was silnymi. Zmiany rozpoczną się od samej Najświętszej Eucharystii. Wkrótce zostanie wam powiedziane, że Komunia Święta, Moja Prawdziwa Obecność, jest w rzeczywistości czymś innym. Powiedzą wam, że to oznacza inne rzeczy. Ale jest to straszne kłamstwo.

Najświętsza Eucharystia jest Moim Ciałem i Krwią danymi wam, aby umożliwić wam napełnienie was Moim Duchem Świętym, aby dać wam Pokarm, którego potrzebujecie dla waszych dusz. Kiedy nadejdzie czas i wam, Moi wyświęconym Sługom, przedstawiona zostanie nowa, współczesna interpretacja, wówczas będziecie wiedzieć, że zanieczyszczenie już się rozpoczęło. To wtedy będziecie musieli się przygotować. Zebrać się razem i bronić Prawdy Mojego Ukrzyżowania. Nie akceptujcie kłamstw, zmian w Mszy Świętej i w Świętej Eucharystii. Bo jeśli to uczynicie, to Moja Obecność zostanie utracona dla wszystkich Bożych dzieci. Podążajcie za Mną. Jest to największe wyzwanie, jakiemu kiedykolwiek musieliście stawić czoła, ale dam wam Łaski rozpoznania Prawdy od świętokradczej fikcji, o zaakceptowanie której zostaniecie poproszeni w Moje Święte Imię. Musicie poprosić Mnie o pomoc teraz, poprzez tę Modlitwę Krucjaty (56). Jest ona dla Kapłanów ubiegających się o Ochronę Najświętszej Eucharystii.


Wiedzcie, że 1000 lat, o których mowa w Księdze Objawienia, właśnie

to oznacza.

Poniedziałek, 28.05.2012, godz.20.45

Moje dzieci na ziemi wiedzcie, że proroctwa zawarte w Księdze Daniela i Księdze Objawienia nadal będą musiały mieć miejsce.  Wiedzcie, że 1000 lat, o których mowa w Księdze Objawienia, właśnie to oznacza. Gdyby to miało być coś innego, wtedy zostałby podany inny czas.


Symbol 666 będzie, jako zakodowana liczba, ukryty w chipie, do

przyjęcia którego będziecie przymuszani, tak jakby to była jakaś

szczepionka

Orędzie 444, piątek, 1 czerwca 2012, godz. 20.15

Moja najukochańsza córko, antychryst już przygotowuje swój pokojowy plan, który wprowadzi w życie wkrótce po wojnach, jakie się rozpętają na Bliskim Wschodzie, i kiedy to zapanuje cierpienie i potworny strach, że nie ma już żadnej nadziei. Wtedy on nagle się pojawi i da się poznać światu jako człowiek pokoju, jako klejnot, błyszczący w środku ciemności. Gdy się pojawi, zostanie zaliczony do najbardziej charyzmatycznych przywódców politycznych wszechczasów. Jego piękna, atrakcyjna i opiekuńcza osobowość oszuka większość ludzi.

Będzie on promieniował miłością i współczuciem i będzie postrzegany jako chrześcijanin. Z czasem przyciągnie wielu zwolenników, których liczba tak wzrośnie, że stanie się on podobny do Mnie, Mesjasza. Będzie postrzegany jako głosiciel jedności między wszystkimi narodami i będzie kochany prawie w każdym kraju na świecie. Będzie też wreszcie postrzegany jako ten, który posiada nadprzyrodzone możliwości. Wielu będzie wierzyć, że został wysłany przez Mojego Ojca i że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel Świata.

Będą się do niego modlili, kochali go i oddawali za niego swoje życie, a on będzie się z nich w ukryciu naśmiewał i drwił. To będzie największe oszustwo wszechczasów, a jego planem jest ukraść wasze dusze, odebrać Mi was. On i fałszywy prorok, który będzie siedział jak Król na Tronie Piotra, będą potajemnie przygotowywać jednorodną światową religię.

Będzie ona na oko wyglądała jak jakaś odmiana religii chrześcijańskiej, promującej miłość. Nie będzie ona jednak promować miłości wzajemnej, która pochodzi od Boga, ale miłość i wierność względem antychrysta oraz miłość własną. To jeszcze nie koniec tej nikczemności; kiedy bowiem uwiodą dzieci Boże, rozpocznie się na nie atak. Nagle wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Solidarności. Zjednoczony świat, w którym wszyscy będą musieli mieć swój udział. Wasze pieniądze będą kontrolowane, podobnie jak wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie. Przepisy, wiele z nich, będą oznaczały, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszych cel, który trzymał was będzie pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.

Symbol 666 będzie, jako zakodowana liczba, ukryty w chipie, do przyjęcia którego będziecie przymuszani, tak jakby to była jakaś szczepionka. Raz wprowadzony, zatruje nie tylko wasz umysł i waszą duszę, ale i wasze ciało. Wywoła on bowiem epidemię, mającą na celu likwidację większości ludności świata. Nie wolno wam przyjmować tego Znaku. Pouczę was, co macie zamiast tego robić. Wielu przyjmie Znak, ponieważ będą czuli się bezradni.

Pieczęć Boga Żywego, Moja Krucjata Modlitwy (33) jest waszą

ostatnią deską ratunku.

Po otrzymaniu Mojej Pieczęci Ochrony, przekazanej wam przez Mojego Przedwiecznego Ojca, nie będziecie musieli przyjmować Znaku. Pozostaniecie nietknięci. Wasz dom nie będzie widoczny ani poszukiwany, ani nie będzie na celowniku; ponieważ dla oczu armii szatana stanie się niewidzialny. Będziecie musieli przetrzymywać żywność w ukryciu, tak aby starczyło jej na kilka lat. Będziecie uprawiać zboże, przechowywać własną wodę i otoczycie siebie Świętymi Przedmiotami.

Moja Reszta Kościoła będzie rosnąć i rozprzestrzeniać się, i otrzymacie schronienie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Konieczny jest teraz dobry plan. Ci, którzy naśmiewają się z tego, co robicie lub mówicie – czyż są oni pewni, że Jezus nie mógłby was o to poprosić? Czyż nie zaopatruje On wszystkich Swoich wyznawców, kiedy znajdują się w trudnej sytuacji?

Nawet jeden bochenek i jedna ryba mogą zostać rozmnożone. Zatem nie ma znaczenia, że masz tylko trochę jedzenia, gdyż Ja was ochronię i będziecie bezpieczni. Módlcie się intensywnie za te dusze, które nie będą w stanie odmówić przyjęcia Znaku. Te niewinne dusze, które w czasie wymuszonego przyjmowania chipa będą w stanie łaski, zostaną uratowane. Reszta z was musi tak planować, aby zapewnić ochronę swojej rodzinie i swojej wierności dla Świętej Eucharystii i dla Mszy. Kiedy antychryst pożre wszystkie religie, jedyną bronią, wobec której będzie bezsilny, będzie Msza Święta i przeistoczenie chleba i wina w Moje Ciało i Krew w Świętej Eucharystii. Moje Msze Święte muszą być kontynuowane. Ci z Was, którzy o tym wiedzą, muszą się teraz połączyć w grupy i rozpocząć przygotowania. Im wcześniej się przygotujecie, tym więcej łask otrzymacie, aby wasze szeregi wzrastały na całym świecie.

The Rock* otrzyma nowy budynek, o którym powiedzą, że będzie Moją Nową Świątynią. To jest jednak nieprawda. Ale kiedy prześladowanie się skończy, Moja Reszta Kościoła i Mój Naród Wybrany będą mieli odbudowaną Świątynię i Moje Nowe Jeruzalem zstąpi z nieba. Ono będzie zstępować w chwale. Trąby będą słyszalne w Niebie i na ziemi o tym samym czasie. I wtedy przyjdę Ja. Ty, Moja córko, będziesz zwiastunem Mojego przybycia, a wielu padnie na ziemię i będą w zachwycie lać łzy ukojenia, miłości i radości. Gdyż wreszcie nastąpi chwila, na którą czekali. Niebo się rozświetli, grzmoty będą grzmiały i chóry aniołów będą śpiewać jednym słodkim głosem, a wszystkie dzieci Boże będą witały Prawdziwego Mesjasza.

Ja, Jezus Chrystus, przyjdę sądzić. A Niebiosa i Ziemia będą stanowiły jedno.

Ukaże się Nowy, wspaniały blask, odnowiona Ziemia, a Nowy Raj obejmie wszystkich, których imiona są w Księdze Życia; połączą się oni w jedno. I choć koniec starej ziemi, zabrudzonej plamą grzechu, będzie musiał nastąpić, taki będzie początek Nowej Ery. To jest to, o co macie zabiegać. To, do czego macie prawo jako część naturalnego dziedzictwa. Skupcie się tylko na ratowaniu wszystkich dusz. Dlatego musicie przejść do porządku dziennego ponad przeszkodami, które wam zostaną postawione: Prześladowanie. Ból. Przerażające zło z ręki innych. Ale wszystko, co tak naprawdę jest ważne, to jedynie ratowanie dusz. Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus

* The Rock – dosłownie: skała – najprawdopodobniej oznacza „The Dome of Rock” czyli „Kopułę na Skale”, sanktuarium, które znajduje się na Wzgórzu Świątynnym Starego Miasta w Jerozolimie.


Najświętsza Maria Panna: Ujawniłam te potworności małym dzieciom,

Melanii i Maximinowi w La Salette.

Sobota, 02.06.2012, godz.11.00

Ujawniłam te potworności małym dzieciom, Melanii i Maximinowi w La Salette, tak dawno temu. Czas wypełnienia się tych proroctw wkrótce nastąpi.
Dzieciom tym zostało powiedziane o złych planach i one przyjęły to, co im powiedziałam. Teraz wy, dzieci, musicie zaakceptować, że wydarzenia te muszą mieć miejsce.600.000 upadłych aniołów uwolnionych zostało w ubiegłym roku z

otchłani piekła. Teraz zwolnionych zostało dodatkowo 5 milionów.

Czwartek, 07.06.2012, godz.20.00

Wiara w fałszywych bogów, takich jak Budda, skrzywdziła tak wielu ludzi i doprowadziła ich do ciemnego świata, który na pierwszy rzut oka wydaje się błyszczeć, ale nie rozpali wzajemnej czystej miłości. Zamiast tego, wszystkie religie New Age są w sumie jedną rzeczą.

Obsesją na punkcie własnej osoby i egoistyczną miłością do samego siebie kosztem innych.... 600.000 upadłych aniołów uwolnionych zostało w ubiegłym roku z otchłani piekła.

Teraz zwolnionych zostało dodatkowo 5 milionów. Rozpoczął się czas dla Bożej armii w Niebie, aby zniszczyć szatana. Czas, aby podjąć oręż, rozpoczął się także dla Mojej armii na ziemi. Czas jest krótki. Mamy tak wiele do zrobienia. Modlitwa jest bronią. Nawrócenie jest celem.


Fałszywy prorok nie tylko przejmie Kościół Katolicki, ale będzie

rozkazywał wszystkim Kościołom Chrześcijańskim.

Niedziela, 10.06.2012, godz.15.30

Fałszywy prorok nie tylko przejmie Kościół Katolicki, ale będzie rozkazywał wszystkim Kościołom Chrześcijańskim, które połączy w jedno.

Ale to nie będę Ja, Jezus Chrystus, na którym Nowa Świątynia zostanie wybudowana. To będzie świątynia na cześć bestii, aby zastąpić Stolicę Apostolską..... Fałszywy prorok nie tylko przejmie Kościół Katolicki, ale będzie rozkazywał wszystkim Kościołom Chrześcijańskim, które połączy w jedno.

Ale to nie będę Ja, Jezus Chrystus, na którym Nowa Świątynia zostanie wybudowana. To będzie świątynia na cześć bestii, aby zastąpić Stolicę Apostolską.


Sprawdzianem autentyczności proroka są modlitwy dawane mu dla

ludzkości.

Wtorek, 12.06.2012, godz.17.58

Sprawdzianem autentyczności proroka są modlitwy dawane mu dla ludzkości.... Módlcie się także za tych, którzy nie mówią w Imię Boga, ale którzy świadomie przemawiają językiem szatana. Oni również potrzebują waszych modlitw, ponieważ są bezlitośnie wykorzystywani przez szatana, jako środek do szerzenia kłamstw.

Wasz ukochany Jezus


Niebo zostanie zwinięte, tak jakby dach się otworzył.

Sobota, 16.06.2012, godz.19.40

Niebo zostanie zwinięte, tak jakby dach się otworzył, aby ujawnić ogień i płomienie Mojego Boskiego Miłosierdzia. Ziemia zostanie wstrząśnięta z taką siłą, że nikt nie uniknie Moich Oczu, Mojego Ducha, ani Mojego Daru. Wielu drżeć będzie ze strachu, ponieważ właśnie wtedy wielu po raz pierwszy stanie się świadomymi swoich dusz. Poznają, że ich miłość do własnych ciał, do wszystkich zmysłów, które zamierzali pielęgnować, nie ma znaczenia. Zobaczą każdą część duszy, ale nie będą jej widzieć przez swoje własne oczy. Spojrzą na swoje dusze poprzez Moje Oczy. Będą się czuć chorzy i będzie im niedobrze, tak jak Mnie, gdy widzę brzydotę ich nikczemnych grzechów.

Zobaczą, jak podłe było ich zachowanie wobec innych i zło, które wyrządzili swoim bliźnim, swoim braciom i siostrom. Ujrzą wówczas swoją miłość do siebie, próżność i miłość do fałszywych idoli, i będą wiedzieli, jak Mnie to rani. Ci, których grzechy są tak czarne, poczują się chorzy, odczują cierpienie i nie będą w stanie znieść grozy, na którą będą musieli patrzeć. Będą potrzebowali wszystkich sił, aby wytrzymać oczyszczenie niezbędne dla umożliwienia im przetrwania i podążania drogą Prawdy.

Ważne jest, aby zrozumieć, że Ostrzeżenie jest właśnie tym. Przybywam, aby ostrzec Boże dzieci, że ich grzechy mogą być i będą odpuszczone. Przychodzę, aby pokazać im, jaki będzie Dzień Sądu. Oznacza to, że ci, którzy na tym etapie poproszą o przebaczenie, zostaną uratowani. Tym, którzy nadal Mnie odrzucają, dany będzie czas na okazanie skruchy, ale nie za dużo. Jeśli wciąż będą odtrącać Moją Rękę Miłosierdzia, wtedy będę się musiał wycofać. Następnie dokonam podziału, na sprawiedliwych po jednej stronie i niesprawiedliwych po drugiej. Jeszcze jedna szansa, aby wówczas ubiegać się o odkupienie win i ci, którzy odrzucą Moją Rękę Miłości i Miłosierdzia zostaną wrzuceni do Piekła.

Proroctwo to zostało przepowiedziane od samego początku. Zważajcie na Ostrzeżenie i ratujcie wasze dusze, dopóki możecie. Wasz Jezus


Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia,

które spowodują choroby na całym świecie.

Niedziela, 17.06.2012,  godz.20.15

Moja droga, umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut, są coraz bliższe ukończenia.

Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej.

Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia, ponieważ będzie was ono zabijać.... Przez ostatnie 15 lat zaplanowali wprowadzenie Znamienia Bestii, czipa, do którego wszczepienia w ciało zmuszany będzie każdy mężczyzna i kobieta, aby mieć dostęp do żywności.

Teraz, kiedy nadszedł dla nich czas, aby przedstawić ich Nową Światową Walutę, wiedzcie, że modlitwy, wiele modlitw, mogą pomóc osłabić wiele z ich planów.


Oto modlitwa, aby uniknąć Jednej Światowej Waluty.

Krucjata Modlitwy (61) – O uniknięcie Jednej Światowej Kontroli


Żadnemu prorokowi nie były dawane Orędzia Mojej Ukochanej Matki i

Trójcy Świętej w takiej obfitości.

Poniedziałek, 18.06.2012, godz.20.36

Żadnemu prorokowi nie były dawane Orędzia Mojej Ukochanej Matki i Trójcy Świętej w takiej obfitości.

Jedynie te Orędzia mogą ujawniać tajemnice nadchodzących czasów i ofiarują błogosławieństwo potrzebne do ostatniego dnia wszystkim Bożym dzieciom.


Nowy Raj: Otrzymacie ciała czyste, niezniszczalne, wolne od chorób,

śmierci fizycznej i starzenia się.

Orędzie 469, wtorek, 26 czerwca 2012, godz. 20.00

Wy, którzy boicie się czasów ostatecznych, gdy Ziemia – taka, jak ją znacie– ulegnie zmianom, musicie pozwolić Mi uwolnić was od waszych lęków. Zabierzecie ze sobą swoje rodziny i wszyscy będziecie mieć swój radosny udział w czystej, pełnej miłości i harmonii.

Otrzymacie ciała czyste, niezniszczalne, wolne od chorób, śmierci fizycznej i starzenia się. Będziecie wszyscy posiadać własne domostwa pośród traw, drzew, gór, rzek, strumieni i kwiatów, otaczających was w całym swym chwalebnym pięknie. Zwierzęta będą oswojone i będą żyły w pokoju i harmonii ze wszystkimi dziećmi Bożymi.

Wasze dzieci będą zawierać związki małżeńskie i posiadać potomstwo, i wszyscy będziecie świadkami cudu, jakim będą powstałe z martwych rodziny. To zmartwychwstanie nie będzie podobne do żadnej innej radości, jaką można sobie wyobrazić.

Zostaniecie ponownie połączeni z tymi, których kochacie, a którzy odeszli z tego życia i poszli do Nieba. Będą narody, łącznie dwanaście, zaś owe dwanaście gwiazd w koronie na Głowie Mojej Niepokalanej Matki symbolizuje te narody, a wszystkie one będą Mnie i Moim Apostołom i Prorokom podlegać.

To będzie Moje Królestwo, obiecane przez Mojego Ojca od czasu, gdy stworzył On Raj na Ziemi. A każdy, kto je odrzuci, zginie. Módlcie się o czystość dusz wszystkich dzieci Bożych, aby umożliwić im powrót do domu – Królestwa Mojego Ojca na Ziemi; jak było ono na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Wasz Jezus


Bóg Ojciec: Ujawniam Moje przyszłe plany

Środa, 27.06.2012, godz.20.00

Moja najdroższa córko, ujawniam dziś wszystkim Moim dzieciom Moje przyszłe plany Nowych Niebios i Nowej Ziemi. Kiedy połączą się w jeden Chwalebny Raj, będzie dwanaście narodów. Narody te składać się będą z niektórych nacji na świecie, które okazały wierność Mnie, Bogu Ojcu, Mojemu Synowi Jezusowi Chrystusowi i Matce Bożej, Królowej Nieba. Ci, którzy będą rozproszeni, zostaną zebrani razem, aby przyłączyć się do tych pozostałych narodów, jako jedna zjednoczona Święta Rodzina. Moja Wola będzie honorowana.

Wszyscy będziecie mieli dar wolnej woli, ale zostanie ona spleciona z Moją. Dopiero wówczas prawda Raju zostanie właściwie objawiona.

Moich Dwanaście narodów oznaczonych jest w dwunastu gwiazdach Niewiasty w Księdze Objawienia. Niewiasta jest Matką Boga i niesie dwanaście gwiazd dla oznaczenia dwóch rzeczy. Dwunastu apostołów pomogło Mojemu Synowi założyć Jego Kościół na Ziemi. Dwanaście specjalnie wybranych narodów ustanowi jeden prawdziwy apostolski Kościół na Nowej Ziemi, kiedy Niebo i Ziemia połączą się w jedno w Moim Nowym Chwalebnym Raju. Jest to moment, na który cierpliwie czekałem.

Moja Boska Wola, którą dla Adama i Ewy stworzyłem Raj, odrzucony na bok na skutek kuszenia przez złego, zostanie teraz wypełniona i tym razem Raj będzie doskonały. Mój Syn, Król Ludzkości, Król Wszechświata, panował będzie nad Moim Nowym Rajem na Ziemi. On wyznaczy przywódców w każdym narodzie, wszystkich połączonych razem Moją Bożą Wolą.

Ludzie z tych narodów czcić będą Mojego Syna w sposób, w jaki On musi być czczony, w jedyny sposób, w pokoju i wzajemnej miłości. Jego Najświętsza Matka, Matka Zbawienia, ukoronowana została na Królową Nieba i będzie również panować jako Królowa Nowego Raju.

Jej Koronacja w Niebie była bardzo szczególną Boską Manifestacją Jej roli w przyszłości w Zbawieniu świata. Została ukoronowana w wielkiej czci i chwale dla roli, nie tylko jaką odegrała jako Boża Matka i jako małżonka Ducha Świętego, ale roli Matki Zbawienia, obdarzonej mocą zniszczenia szatana.

To był Mój Ukochany Syn, który z miłością umieścił koronę dwunastu gwiazd na głowie Bożej Matki podczas Jej Koronacji. To będzie Mój syn, który umieści koronę na Jej głowie w Nowym Raju, jako Królowej wszystkich Bożych dzieci.

Mój Boski plan uratowania ludzkości już się rozpoczął. Moim pragnieniem jest, aby ta Misja pomogła Mi zebrać zagubione dusze w każdym zakątku ziemi i ocalić je od wroga, zanim będzie za późno. Moja Boska interwencja udowodni Moją Miłość do wszystkich Moich dzieci.

Nic nie jest niemożliwe. Nic nie jest beznadziejne w Mojej walce przeciwko armii szatana. Przyniosę wam nowy świat, który zadziwi was w całej swojej wspaniałej chwale. Jest on gotowy. Jego piękno i splendor wykraczają poza waszą ludzką zdolnością przewidywania. Kiedy go doświadczycie, otrzymacie wieczne życie....

Czas na Nowy Raj na ziemi jest bardzo blisko, ale przyznany wam został czas, aby pomóc nawrócić ludzkość za pośrednictwem tej Misji siódmego Anioła na ziemi, który pracuje wraz z Moim Synem, aby przyprowadzić Moją rodzinę do Mnie. Wasz Kochający Ojciec Stwórca wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych Bóg Najwyższy


Sakramenty Świętej Spowiedzi, Chrztu, Małżeństwa i Świętej

Eucharystii muszą być zachowane.

Niedziela, 01.07.2012, godz.15.45

Gdy tylko wróg atakuje Mój Kościół, musicie połączyć razem siły i zapewnić, że Ewangelie szerzone będą aż po krańce ziemi.

Sakramenty Świętej Spowiedzi, Chrztu, Małżeństwa i Świętej Eucharystii muszą być zachowane. Nawet, jeśli będą trudno dostępne.

Moi wyświęceni słudzy, którzy kochają Mnie, muszą rozpocząć przygotowania już teraz. Bardzo niedługo zostanie uniemożliwione oferowanie takich Darów dla Bożych dzieci. Czas na przygotowania już się rozpoczął. Pozwólcie Mi pouczyć was, pokierować wami i pomóc wam doprowadzić Moją Resztę Kościoła do bram Raju.

Wasz ukochany Jezus


Jedna trzecia ziemi zostanie zniszczona, gdy aniołowie ześlą ogień z

czterech stron Nieba.

Orędzie 478, piątek, 6 lipca 2012, godz. 16.15

Jedna trzecia ziemi zostanie zniszczona, gdy aniołowie ześlą ogień z czterech stron Nieba. Wtedy wielu zrozumie, że coś jest nie tak i że zostało to wywołane gniewem Mojego Ojca. Jednak wielu nadal nie wyciągnie z tego nauki. Po Ostrzeżeniu wielu się nawróci, wielu też jednak się nie nawróci, i to nawet wtedy, kiedy zostanie im ukazany stan ich dusz.

Będą oni nadal ulegać „ponętnym ułudom”, uważając, że to ziemia im je oferuje. Tylko że tym razem ich pożądanie i te materialne bożki, które są przez nich tak wielbione, staną się jeszcze bardziej nieprzyzwoite i zdrożne. Wszystkie ich grzechy – które widoczne są dla tych, którzy dostrzegają, czym one są – będą tak odrażające, że tylko niektóre z dzieci Bożych będą w stanie znieść ich widok.... Nigdy nie wolno wam się ich lękać, gdyż wy, Moja Armio, będziecie się za te narody modlić, dopomagając przy oczyszczeniu, które jest niezbędne dla odnowienia ludzkości. Pieczęć Boga Żywego będzie chronić was wszystkich i każdego z osobna. A to wszystko z powodu miłości, jaką Ojciec darzy wszystkie Swoje dzieci; gdyby bowiem ich nie ukarał, powędrowałyby one prosto do bram piekieł, nawet o tym nie wiedząc.

Wasz Jezus


Bądźcie ostrzeżeni. Nowa Światowa Religia będzie wydawać się z zewnątrz

dobrą i pobożną organizacją, pełną miłości i współczucia.

Orędzia Ostrzeżenia

Niedziela, 08.07.2012, godz.17.17

Jest to moment wielkiego podziału Mojego Kościoła na dwa obozy.

Z jednej strony będziecie mieli Moje ukochane, wierne, wyświęcone sługi, którzy podążają za Moimi Naukami, i którzy nigdy od nich nie odbiegają. Z drugiej strony znajdą się ci kapłani i inni przywódcy w Moich Chrześcijańskich Kościołach, którzy pozostają pod wpływem współczesnego życia, i którzy profanować będą Moje Prawa. Oni uginają się pod presją ludzi oczekujących, że wykażą tolerancję w Imię Boga zmieniając Boże Prawa, aby dostosować je do ludzkich potrzeb. Są pełni pychy, arogancji i ziemskich ambicji. Dla nich nie będzie miało znaczenia, jeśli zmienią Święte Sakramenty, aby pasowały do grzesznego programu.

Nie. Oni ułatwią akty odrazy, które zostaną popełnione w Kościołach Mojego Ojca, a wszystko w imię praw obywatelskich i tolerancji. Zaakceptują grzech i będą Mnie obrażać obnosząc się z takimi grzechami przed Moimi Świętymi Tabernakulami, spodziewając się ode Mnie przyjęcia tych ohydnych czynów. Wkrótce zniosą Święte Sakramenty, aby zadowolić wszystkich. W ich miejsce odbywać się będą uroczystości, imprezy i inne formy rozrywki.

Stanie się to Nowym Światowym Kościołem, który będzie się szczycił imponującym budynkiem w Rzymie, ale który nie będzie honorował Boga. Zostanie zbudowany z tajemnymi, satanistycznymi symbolami, widocznymi dla wszystkich, i będzie wielbić bestię. Wszelki grzech, odrażający dla Mojego ukochanego Ojca, zostanie publicznie uczczony i miliony ludzi zaakceptują ich przepisy deprawacji, jakby były godnymi w Oczach Boga. Moi wyświęceni słudzy, którzy pozostaną lojalni wobec Mnie, będą musieli odprawiać tajne Msze lub spotka ich uwięzienie. Zbiorą się w mocy i napełnieni Duchem Świętym, nadal będą karmić Boże dzieci Pokarmem Życia.

Muszą zapewnić, aby tym wszystkim, których poprowadzą, zaofiarowana została ochrona Pieczęcią Boga Żywego. Czas na Nową Świątynię, która zostanie zbudowana na cześć bestii, jest obecnie bardzo bliski. Zostanie wybudowana pod dyktaturą antychrysta, który wkrótce wejdzie na światową scenę, jako człowiek pokoju. Zbierzcie się razem wszyscy Moi wyznawcy, tak szybko, jak tylko możecie. Moi kapłani, którzy rozpoznają Mój Głos, musicie rozpocząć przygotowania w celu zapewnienia, że Mój Kościół na ziemi będzie mógł z mocą przetrwać nadchodzące prześladowania.

Miejsca schronienia będą dla was z czasem gotowe do wykorzystania, ponieważ pouczałem Moich wyznawców przez jakiś czas, aby zapewnić, że będą służyć waszym celom. To prześladowanie będzie krótkie i przetrwacie je, chociaż będzie bolesne.
Bądźcie ostrzeżeni. Nowa Światowa Religia będzie wydawać się z zewnątrz dobrą i pobożną organizacją, pełną miłości i współczucia. Będzie emanować wspaniałym obrazem tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu. Przekręci każdy grzech tak, że będzie wydawał się do zaakceptowania w oczach Boga. Ale musicie wiedzieć, że taka ohyda napawa Mnie obrzydzeniem i biada tym, którzy podążają tą niebezpieczną drogą do wiecznego potępienia.

Grzech będzie zawsze grzechem w Moich Oczach.Czas tego nie zmieni. Nowe reguły, pasujące do ludzkiej pogoni za grzesznymi pragnieniami, nigdy nie zostaną przeze Mnie zaakceptowane. Przygotujcie się teraz do tego wielkiego oszustwa, ponieważ nastąpi ono bardzo niedługo. Wasz Jezus


Ostrzeżenie dla wielu będzie przerażającym wydarzeniem, ponieważ

będzie się wydawało, że nadszedł jakby koniec świata

Orędzie 483, czwartek, 12 lipca 2012, godz. 10.50

Moja najdroższa córko, niech żaden człowiek nie bagatelizuje wpływu, jaki Ostrzeżenie będzie miało na całą ludzkość. Ostrzeżenie dla wielu będzie przerażającym wydarzeniem, ponieważ będzie się wydawało, że nadszedł jakby koniec świata. Wielu będzie świadkami czegoś, co będzie wyglądać na katastrofę, podczas której będzie się miało wrażenie, że blisko powierzchni ziemi zderzają się ze sobą i eksplodują dwie komety. Języki ognia będą tak wyglądały, jakby wulkan wybuchł na niebie, co wywoła u wielu ludzi wielki przestrach. Promienie czerwonego ognia są Promieniami Mojej Krwi, Promieniami Mojego Miłosierdzia, ofiarowanymi wam wszystkim jako dar o takim znaczeniu, że żaden człowiek nie będzie w stanie pojąć, co się dzieje. Wielu odczuje palący ogień, przenikający ich ciała, jakby upał słońca ich obezwładnił.

Wewnątrz też będą odczuwali upalne gorąco, dopóki sobie nie uświadomią, że są świadkami widowiska, umożliwiającego im wgląd do własnych dusz. Wielu poczuje, że ziemia drży, jak gdyby miało miejsce trzęsienie ziemi. Ziemia się zatrzęsie i wyda jęk, i wielu upadnie i będzie się chwytało, czego tylko będzie można, aby się schronić. Ale ziemia się nie otworzy i ich nie pochłonie. Bo to nie będzie naturalne trzęsienie ziemi, ale nadprzyrodzone. Zanim jednak to nastąpi, podczas eksplozji ulegną zniszczeniu warstwy atmosferyczne, odpowiedzialne za pogodę. Po tej eksplozji Mój Krzyż pojawi się na niebie.

Wielu będzie szlochać gorzkim łzami żalu za grzechy i z powodu przygnębienia i będzie za swoje grzechy cierpieć potworny wstyd. Inni będą krzyczeć i przeklinać, gdyż nie będą w stanie wytrzymać tego rozświetlenia sumienia – które będzie Bożym znakiem – z powodu ciemności w ich duszach, i będą bronić się przed przyjęciem światła Mojego Miłosierdzia. Będą wyli z bólu, gdy poczują mękę ogni piekielnych, podczas kiedy Znak Mojego Miłosierdzia ukaże im los, jaki ich czeka, jeżeli nie zaczną pokutować i nie zmienią swojego zachowania. Te dobre dusze, które Mnie kochają, także będą cierpieć, bo wiele z nich również będzie poplamionych grzechem, ale otrzymają one natychmiastowe Rozgrzeszenie. Oni także będą upokorzeni, kiedy grzech ich pychy zostanie im ukazany.

Przez parę dni po tym wydarzeniu wielu z was nie będzie opuszczało swoich domostw i baza usługowa mocno na tym ucierpi; z tego powodu wielu z was będzie musiało sobie samemu poradzić. Oto dlaczego musicie się przygotować. Nastanie także okres cierpienia, kiedy dusze będą przechodziły przez ból czyśćcowy w czasie, gdy będzie odbywało się ich oczyszczenie. Wówczas wielu przeżyje objawienie co do stanu ich dusz i staną się tak pokorni, jak nigdy dotąd. Bardzo wielu ludzi zaakceptuje to, co się wydarzyło, i zrozumie, że otrzymali wspaniały Dar Mojej Łaski i Mojego Miłosierdzia.

Światowe nawrócenie, jakie będzie miało miejsce, osiągnie tak niespotykaną skalę, jakiej nie miało od czasu Mojej Śmierci na Krzyżu. Miliardy zwrócą się do Boga, ponieważ Prawda stanie się oczywista. Po tym, jak zostaną otuleni Moją Miłością, dowiedzą się dokładnie, co wydarzy się w Dniu Sądu Ostatecznego oraz jak zbawić swoje dusze.

Będą mogli na powrót zostać uzdrowieni na umyśle, ciele i duszy. Mój krzyż będzie dowodem okazania Mojego Boskiego Miłosierdzia, co zostało ludzkości już tak dawno obiecane. Będzie w całym świecie widoczny na niebie. Cisza zstąpi do wszystkich zakątków ziemi, co będzie wynikiem działania aktu Bożej interwencji, jaki zostanie ofiarowany Bożym Dzieciom, aby obudzić je ze snu. Jednak upadłe anioły zaatakują Boże dzieci, posługując się należącą do nich armią, złożoną z tych, którzy odmówią Mojego Kielicha Zbawienia. Tak zajadli, z sercami z kamienia i skażeni szatańską zmazą, będą walczyć z tymi, którzy kochają Boga. Nie będą wprawdzie nawet w przybliżeniu tak liczni, jak ci, którzy będą podążać za Prawdą, jednak ich nienawiść popchnie wielu do tego, aby planować złe postępki, które zniszczą panujący pokój i ciszę.

Ów szatański hufiec wprowadzi w życie plan, mający przekonać świat, że to wydarzenie było w rzeczywistości wypadkiem w kosmosie i że naukowcy potrafią to udowodnić. Wielu – o jakie to smutne – zacznie wierzyć, że tak właśnie było, i wiele z Bożych dzieci popadnie z powrotem w swe poprzednie, grzeszne życie, które już kiedyś było ich udziałem.

Walka o dusze rozpocznie się więc na nowo i upłynie znowu sporo czasu, zanim dojdzie do ostatecznej konfrontacji, kiedy to Moje Powtórne Przyjście przyniesie kres tej niegodziwości.

Moi drodzy wyznawcy, nie dopuśćcie, aby te objawienia wzbudziły w was strach. Zamiast tego przygotujcie się na to chwalebne wydarzenie i pozwólcie swoim duszom je przyjąć. Przyjmijcie ten cudowny Boży Dar tak, aby was umocnił i dalej rozprzestrzeniał Moją Miłość w waszych rodzinach i wśród waszych przyjaciół. Bądźcie dumni z waszej więzi ze Mną, waszym Jezusem, i pomóżcie Mi zbawić te dusze, które odmówią przyjęcia Mojego Miłosierdzia. Idźcie. Przygotujcie się. Radujcie się, bo czas jest bliski. Kocham Was Wasz Jezus


Po wojnie światowej nastąpi głód, a następnie plagi. Jednak modlitwa

może złagodzić karę

Orędzie 484, piątek, 13 lipca 2012, godz. 16.25

Wojna Światowa nie będzie już miała takiego samego skutku, jeżeli większość ludzi będzie pokutować po Ostrzeżeniu.

Po wojnie światowej nastąpi głód, a następnie plagi. Jednak modlitwa może złagodzić karę.

Módlcie się gorąco, aby wojna i kara, która po niej nastąpi, zostały złagodzone i odwrócone. Już sama wiara, jaką mogłaby mieć ludzkość, i wierność Mnie, waszemu Boskiemu Zbawicielowi, mogą tego dokonać.

Zatem teraz powinnaś zrozumieć, dlaczego różnisz się od wizjonerów. Ponieważ jesteś prorokiem i to prorokiem końca czasów

tłumaczenie ze strony www.paruzja.info 13.07.12 23.05

Moja najukochańsza córko, musisz wiedzieć, że rola proroka różni się od roli wizjonera. Prorok zawsze będzie wyrzutkiem, zostanie znienawidzony, będą się go obawiać i będzie odizolowany. Prorok będzie zawsze pracować samotnie, jakby wyrzucony na pustynię. Jedynym owocem na tej jałowej pustyni będzie głos Boga.... Uwierzą wtedy, gdy doświadczą Ostrzeżenia.

Proroctwa Pieczęci, gdy je otwieram i ujawniam tobie ich zawartość, będzie również dowodem na to, że mówię do świata przez ciebie Siódmego Anioła, Siódmego Posłańca. Będziesz słuchana, choć wzywam cię do zachowania milczenia i nie udzielania komentarzy tym, którzy będą ci zaprzeczać lub cię prowokować.


Najświętsza Maria Panna: Kościół Mojego Syna na ziemi nie będzie słuchał

tym razem, choć wiedzą oni, jak Mój Syn został potraktowany za pierwszym

razem

tłumaczenie ze strony www.paruzja.info 15.07.2012, 15:4

Mój Syn nie mógł sprawić, aby przywódcy Kościoła w tamtych czasach Go słuchali. Ich duma nie pozwalała im na słuchanie Prawdy. Tak samo będzie teraz, gdy Mój Syn przygotowuje świat na Swoje Powtórne Przyjście. Kościół Mojego Syna na ziemi nie będzie słuchał tym razem, choć wiedzą oni, jak Mój Syn został potraktowany za pierwszym razem. Tym razem Jego Święte Słowo dane tobie, prorokowi końca czasów, nie zostanie przyjęte w Kościele Mojego Syna na ziemi. Kościół Mojego Syna będzie głuchy na dar proroctwa. Zaprzeczą proroctwu, ponieważ nie będą chcieli go słuchać. Uczniowie Mojego Syna będą atakowani przez przywódców Kościoła katolickiego na ziemi i oskarżani o fałsz.


Zbliża się czas, gdy prześladowanie Mojego Ukochanego Wikariusza,

Papieża Benedykta XVI osiągnie swój szczyt

tłumaczenie ze strony www.paruzja.info 16.07.2012, 15:15

Gdyż zbliża się czas, gdy prześladowania Mojego Ukochanego Wikariusza, Papieża Benedykta XVI osiągną swój szczyt. Wkrótce zostanie on zmuszony do ucieczki z Watykanu. Wówczas przyjdzie czas podziału Mojego Kościoła, jedni przeciw drugim. Wzywam wszystkie Moje wyświęcone sługi, by pamiętali o swoich najświętszych ślubach.


Światu zostanie wkrótce zaprezentowane jedno z najbardziej podstępnych

kłamstw, ale ludzkość na obecnym etapie nie jest w stanie go jako takiego

rozpoznać

Orędzia Ostrzeżenia Orędzie 494, piątek, 20 lipca 2012, godz. 17.46

Moja umiłowana córko, trzy i półroczny Ucisk zacznie się w grudniu 2012 roku. Na tym etapie antychryst zaprezentuje się jako wojskowy bohater. Jego dusza została oddana we władanie szatanowi i każda cząstka jego osoby należy do niego. Moce, jakie będzie on posiadał, sprawią, że będzie on w tym czasie przez ludzi postrzegany nie tylko jako człowiek pokoju, ale że ludzie będą także przekonani, że jest on Mną, Jezusem Chrystusem, Wybawcą ludzkości.

Oni w tym czasie również uwierzą, że antychryst został posłany, aby zapowiedzieć Drugie Przyjście. Tak wiele biednych dusz przyjmie z tego powodu z ochotą jego znak, Znamię Bestii. Jest on bowiem – przez wzgląd na to, jak szatan się w jego ciele uzewnętrzni – pod każdym względem bestią. Dokona cudów na nieboskłonie. Będzie uzdrawiał ludzi.

Będzie on naczelną figurą Nowej Światowej Religii. On i Fałszywy Prorok, który będzie na zewnątrz reprezentował duchowo opustoszały Kościół Katolicki, będą ściśle współpracować, aby przechytrzyć wszystkie dzieci Boże.

Światu zostanie wkrótce zaprezentowane jedno z najbardziej podstępnych kłamstw, ale ludzkość na obecnym etapie nie jest w stanie go jako takiego rozpoznać. Ci z was, którym dana zostanie Księga Prawdy – te Moje Święte Orędzia – aby ostrzec ludzkość przed tymi rzeczami, powinni wiedzieć, co następuje: Ich plan będzie tak wyrafinowany, że wielu zostanie zwiedzionych z powodu ich promieniującej miłością i życzliwością zewnętrznej powierzchowności, poprzez którą zamanifestują światu swój niecny plan. Antychryst i Fałszywy Prorok planują wzajemnie – właśnie już kończą – czas swojego nikczemnego panowania – i wśród pierwszych rzeczy, jakie postanowili, znajdzie się eskalacja wojny na Bliskim Wschodzie.

Antychryst będzie tym podejmującym decyzje, tym, który zza kulis pociąga za sznurki. Później wystąpi jednak na pierwszy plan i ujawni się w roli mediatora pokojowego. Będzie to moment, kiedy świat ulegnie jego urokowi. W międzyczasie Fałszywy Prorok przejmie władzę w Kościele Katolickim. Kościół Katolicki zostanie w szybkim tempie wessany przez Nową Światową Religię, będącą fasadą dla kultu szatana. Czczenie samego siebie będzie właściwym celem tej ohydy, jak i wprowadzenie praw, które skupią się na dwóch kwestiach:

Zniesieniu sakramentów i zniesieniu grzechu.

Otrzymanie sakramentów będzie realnie możliwe tylko u tych kapłanów i innych chrześcijańskich duchownych, którzy pozostaną Mi wierni. Będą udzielać tych sakramentów w specjalnych kościołach-kryjówkach. Zniesienie grzechu zostanie wprowadzone poprzez dekrety prawne, które będą postrzegane jako popierające tolerancję. Dopuszczą one aborcję, eutanazję i małżeństwa osób tej samej płci. Kościoły zostaną zmuszone do zaakceptowania takich małżeństw, księża będą zmuszani, aby im za Moją aprobatą błogosławić. W owym czasie będą rozpowszechniać odprawianie ich własnej wersji mszy świętej. Ich Ofiara Świętej Eucharystii – w czasie której Hostia będzie bezczeszczona – będzie sprawowana w kościołach katolickich. Moja Obecność w czasie takich mszy nie tylko że nie będzie miała miejsca, ale nie będę także w ogóle obecny w tych kościołach, gdzie będą Mnie poniżać. Wszystkie te rzeczy będą dla Moich wyznawców przerażające. Nie będziecie mogli korzystać ze Świętych Sakramentów, chyba że będą one udzielane przez księży, należących do Mojej Reszty Kościoła. Jest to powód, dla którego ofiarowałem wam teraz takie Dary, jak modlitwa o Odpust Zupełny (Krucjata Modlitwy 24) dla odpuszczenia grzechów. Jej celem jednak nie jest zniesienie aktu spowiedzi dla katolików. Będzie to natomiast sposób, aby pozostać w stanie łaski.

Choć w czasie Ostrzeżenia nawrócą się miliardy, przepowiednie te się wypełnią. Dzięki modlitwie wiele z tych wydarzeń może mieć jednak łagodniejszy przebieg, co zredukuje cierpienie i prześladowania. Wy, Moi Wyznawcy – nie zapominajcie o tym – jesteście cały czas dzięki Pieczęci Boga Żywego chronieni. Musicie tę Pieczęć upowszechnić i ją udostępnić tak wielu ludziom, jak to tylko możliwe.

Proszę, zrozumcie, że po to was o tym informuję, żebyście byli przygotowani do powstrzymania jak największej ilości dusz od przyjęcia Znamienia Bestii. Szatan zaszczepi duszom, które przyjmą jego Znamię, opętańczą moc i będzie bardzo trudno je uratować. Wy, Moi wyznawcy, będziecie dzięki tej Misji na każdym kroku waszej drogi otrzymywali wskazówki. Nie możecie dopuścić, żeby strach wkradł się do waszych serc, Ja będę bowiem was napełniał odwagą, siłą, wytrwałością i ufnością, abyście podnieśli czoła – jako że kroczycie w Mojej Armii. Nie zapominajcie, że szatan nie może wygrać tej bitwy, w żadnym wypadku nie jest to możliwe.

Tylko Ci z Pieczęcią Boga Żywego i ci, którzy pozostaną wierni i niezłomni w Bogu, mogą zwyciężyć. Wasz Jezus


Gdy nastąpi Ostrzeżenie będzie wiele zamieszania

tłumaczenie ze strony paruzja.info 17.07.2012, 23:18

Moja najukochańsza córko, teraz czas płynie szybko. Przygotowuję was wszystkich już od pewnego czasu. Wy, Moi wyznawcy wiecie co macie robić. Wasza spowiedź jest ważna i od teraz musicie postarać się o nią raz w tygodniu. Bądźcie spokojni. Jestem zadowolony z tego w jaki sposób wykonujecie Moje polecenia. Proszę, powracajcie do Moich Krucjat Modlitwy i skupcie się na modlitwie, aby uratować dusze innych. Gdy nastąpi Ostrzeżenie będzie wiele zamieszania. Wszędzie ludzie będą odczuwać upokorzenie odpowiednio do swoich braków charakteru.

Wielu będzie zbyt przygnębionych, aby natychmiast powrócić do swoich miejsc pracy. Ludzie na wysokich stanowiskach, w rządach będą poddawać w wątpliwość ustanowione przez siebie prawa.

Mordercy i przestępcy z waszych społeczności będą czuć straszny smutek i rozpacz, ale wielu będzie pokutować za swoje grzechy. Moi kapłani i inni Moi święci słudzy od razu będą wiedzieli, że te orędzia pochodzą z Moich Boskich Ust. Wówczas powstaną i pójdą w ślady Moich wiernych wyznawców, aby pomóc Mi przygotować świat na Moje Powtórne Przyjście. Niektórzy z nich będą wiedzieć, że to Ja mówię do nich, ale zabraknie im odwagi, by otwarcie głosić Moje Najświętsze Słowo. Z czasem otrzymają łaski do podtrzymania Moich Sakramentów, gdy zdadzą sobie sprawę, że mają one być zbezczeszczone. Wtedy będą mieli dowód tych proroctw. Od tego czasu wielu rodziców będzie musiało zaszczepić w swoich dzieciach w wieku powyżej 7 lat, znaczenie modlitwy i pokuty. Rodzice, macie obowiązek uczyć swoje dzieci Prawdy. Ich serca będą otwarte na Moją miłość po Ostrzeżeniu i musicie nadal prowadzić je w sprawach duchowych.

Dopilnujcie, abyście od teraz w waszych domach mieli Wodę Święconą i Krzyż św. Benedykta wraz z Pieczęcią Boga Żywego zawieszoną w waszym domu. Wszystko to będzie chronić wasze rodziny. Postępujcie według Moich poleceń, a wszystko będzie dobrze.


Proroctwa dane Janowi, a do tej pory nie ujawnione, są teraz

przedstawiane, aby obudzić świat

tłumaczenie ze strony paruzja.info

24.07.2012, 17.39
Moja najukochańsza córko, zbliża się czas ujawnienia całemu światu ostatecznych tajemnic Boga Najwyższego.

Twój głos, Moja córko, w końcu dopełni planu Bożego na ziemi, aby ujawnić prawdę o Moim Powtórnym Przyjściu.

Ty, Moja córko jesteś 7 Aniołem wysłanym przygotować dzieci Boże do odnowienia ich wiary, aby mogli dostąpić zbawienia.

Kiedy odkryjesz tajemnice siedmiu pieczęci, które Ja, Jezus, Baranek Boży teraz otwieram, wielu to rozwścieczy.

Podłe kłamstwa rozgłaszane przez tych, którzy udają sługi Mojego Kościoła zostaną ujawnione, kiedy rozbrzmi twój głos.

Każdy haniebny czyn popełniony przez wyznawców szatana, którzy ośmielają się uważać siebie za Moich wyznawców będzie zdemaskowany. Każde kłamstwo będzie odkryte, aby wszyscy je zobaczyli.

Nowy fałszywy Kościół utworzony przez antychrysta, zostanie ukazany takim jaki jest naprawdę.

Każda próba oszukania dzieci Bożych zostanie rozbita w miarę nasilania się walki o ocalenie ludzkości...... Proroctwa dane Janowi, a do tej pory nie ujawnione, są teraz przedstawiane, aby obudzić świat.

Ewangelie po raz kolejny, po tak długim czasie, będą rozprzestrzeniane po całym świecie.

Ślepi ponownie zobaczą...... Wzywam was wszystkich do rozpoznania ostatniego wołania poprzez Mojego 7 Posłańca, któremu dano władzę ujawnienia siedmiu trąb, zawartości siedmiu pieczęci, kiedy chór aniołów przygotowuje się do spełnienia proroctw.

Wasz Jezus


Gdy takie dusze atakują Moje Święte Słowo, z takim jadem, jest to znak

potwierdzenia szatana, że te orędzia są autentyczne.

Poniedziałek, 06.08.2012, 18.06

Gdy takie dusze atakują Moje Święte Słowo, z takim jadem, jest to znak potwierdzenia szatana, że te orędzia są autentyczne.

Bo gdy okazana jest tak silna opozycja, i gdy religijni ludzie zostają sprowokowani do ataku Boskich Przekazów, takich jak te, to wówczas możecie być pewni, że pochodzą one od Boga..... Będziecie musieli odpowiedzieć nie tylko za siebie, ale będziecie musieli odpowiedzieć za kłamstwa, które rozprzestrzeniacie do innych o Mnie, o Moim Świętym Słowie.

Czy to jest strach przed Moim Świętym Słowem, który prowadzi was do takiej nikczemności? Strach pochodzi od szatana. Pycha również pochodzi od szatana. Czy nie wiecie, że to dlatego, że uważacie, że jesteście tak dobrze zorientowani w Moim Piśmie Świętym, powoduje u was przekonanie, że wiecie więcej niż faktycznie jest?

Dopatrujecie się uchybień Moim Świętym Słowie, właśnie tak jak robili Faryzeusze. Czyniąc tak, mówicie, że wiecie więcej na temat Prawdy niż Bóg.

Pamiętajcie, że rozprzestrzeniając więcej kłamstw o Moim Świętym Słowie, grzeszycie przeciwko Słowu Bożemu.

Ten grzech, przeciwko prorokowi Pana, jest jednym z najbardziej niemile widzianych przez Mojego Ojca.


Oznajmiając, że Głos Ducha Świętego jest zły, winni jesteście bluźnierstwa

ogromnego wymiaru.

Środa, 08.08.2012, 23.20

Musicie zachować milczenie w razie wątpliwości dotyczących jakiejkolwiek boskiej wiadomości danej dla świata i modlić się za widzącego. Módlcie się i podążajcie za waszą wiarą, kontynuując wasz sposób oddawania czci Bogu. Jest bardzo ważne, abyście tak robili.

Oznajmiając, że Głos Ducha Świętego jest zły, winni jesteście bluźnierstwa tak ogromnego wymiaru, że jest to uznane za grzech niewybaczalny.


Deszcze, powodzie i zniszczenia upraw, które nadejdą, będą wynikiem kary z

Nieba.

Sobota, 11.08.2012, 20.10

Deszcze, powodzie i zniszczenia upraw, które nadejdą, będą wynikiem kary z Nieba.

Wszędzie pojawią się doliny łez i winione będą za to klimatyczne zmiany i globalne ocieplenie. Ale tak nie jest. Tak wielu ludzi na świecie nie wierzy w Boga. Nie czczą Mnie, Jego Umiłowanego Syna. Zamiast tego wyniszczani są obsesyjnym zamiłowaniem do fałszywych bogów. Co mam przez to na myśli? Ludzie ci kreują bohaterów i idoli w świecie telewizji, mody, muzyki i sportu. Następnie wywyższają ich na ludzkie bożyszcza i oddają im cześć.

Potem wielbią ich na sposoby, które nie tylko szkodzą im samym, ale też osobom przez nich wywyższonym. Wierzą, że bożyszcza te są święte i robią wszystko, co mogą, aby skopiować ich styl życia, sposób ubierania się, ich osobowości, a nawet ich fizyczny wygląd. Jest to równoznaczne z pogaństwem. Moja córko, wszystko to zostało przepowiedziane. Świat będzie wielbił fałszywych bogów. Ludzie ci są pełni miłości do swoich ciał, do samych siebie, a w swoich zatwardziałych sercach okazują mało życzliwości i miłości do bliźniego. Ich serca obróciły się w kamień. Oni nie kochają Boga. Zamiast tego upadli pod wpływem szatana, który umieścił w ich umysłach te myśli i przekonania. Oni nie mają szacunku dla ludzkiego ciała. Ciało stworzone jest przez Boga i jako takie jest zaprojektowaną świątynią, w której powinna rezydować obecność Boga. Gdy szatan kusi ludzi, skupia się na ciele i przyjemnościach, których poszukują poprzez zmysły. To dlatego ludzkość kocha teraz swoje ciała do takiego stopnia i stawia je na piedestale. Nigdy nie są zadowoleni ze sposobu, w jaki ciało zostało stworzone przez Boga i nieustannie dążą do poprawy, zmiany i ulepszenia ludzkiego ciała, w celu zaspokojenia swojej interpretacji doskonałości.

Ich metody, jakimi w szczególności kobiety zmieniają swoje ciało i przedstawiają je światu w niemoralny sposób, wzbudzają we Mnie wstręt. Kobiety te, które nie mają wstydu w eksponowaniu swoich ciał, grzeszą, choć może nie zdają sobie z tego sprawy. Myślą, że akceptowalne jest nadużywanie ciała, z jakim się urodziły i afiszowanie się w sposób, który może być przyczyną grzechu.

Ich miłość do siebie jest jednym z największych grzechów pychy. Przekonują następnie młode dziewczęta, że dopuszczalne jest prezentowanie w ten sposób ich ciał w miejscach publicznych. Tak wiele grzechów ciała afiszowanych jest na świecie i uważanych za akceptowalne. Mimo to, wszystkie podlegają ukaraniu po śmierci.

Grzech jest nie tylko popełniany, ale jest przedstawiany jako coś dobrego. Cudzołóstwo jest dziś akceptowalne i popierane. Morderstwo nie powoduje wstrząsu i nie ma już szacunku dla ludzkiego życia. Niemoralność seksualna jest powszechna i usprawiedliwiona. Dni takiego grzesznego zachowania dobiegają końca. Dopóki ludzkość nie zaakceptuje faktu, że grzech jest zawsze grzechem, zaprzepaszcza prawo wejścia do Bram Raju. Za każdy grzech, jaki zawiniliście, część ciała, używana podczas popełnienia grzechu, będzie palona i oczyszczona w Czyśćcu.

Jeśli będziecie w stanie grzechu śmiertelnego, będziecie przez wieczność czuć ból ognia rozdzierający części waszego ciała użyte do popełnienia grzechu. Nie będzie końca tej męki. Dlaczego, dlaczego oni nie słuchają swoich serc. Tak wielu ludzi wie, że to, co robią jest złe, ale pomimo to nadal popełniają grzechy, ponieważ jest to akceptowalne w oczach świata. Przemysł rozrywkowy i media wykreowały fałszywą akceptację takiego zachowania, tak że wiele niewinnych dusz zostało zdemoralizowanych przez kłamstwa.

Tylko Prawda może je teraz uratować. Została im dana Księga Prawdy, ale czy posłuchają? Szatan i jego upadłe anioły zrobią wszystko, aby zapewnić, że tego nie uczynią. Tylko wtedy, gdy kary zostaną zesłane z Niebios dokona się, że będą musieli porzucić swoje puste, bezcelowe i obrzydliwe nawyki. Ponieważ będą zbyt zajęci, próbując przetrwać i włożyć chleb do swoich ust. Niestety, tylko dzięki takim karom ludzkość może zostać oczyszczona na tej ziemi. Przez otrzymanie daru oczyszczenia, podczas ich życia, dawana jest im szansa uniknięcia jezior ognia. Wasz ukochany Zbawiciel Jezus Chrystus


Antychryst będzie twierdzić, że on jest Mną, Jezusem Chrystusem.

Niedziela, 12.08.2012, 18.00

Moja droga, umiłowana córko, wiedz, że tak jak Ja instruuję ciebie, aby przygotować ludzkość do Zbawienia, które jej się prawowicie należy, tak również zły przygotowuje dusze. On przygotowuje fałszywych proroków dla oszukania Bożych dzieci tak, że będą akceptować antychrysta jako ich Jezusa. Ta nikczemność jest dla ciebie trudna do pojęcia, ale z Darem odczytywania dusz, który ci dałem, będziesz natychmiast wiedzieć kim są ci fałszywi prorocy. Będą zawsze brać ciebie na cel, Moja córko, na najbardziej przebiegłe sposoby, ponieważ ty będziesz ich pierwszą przeciwniczką. Jednak ich kłamstwa sformułowane tak, aby wydawały się być jak Święte Słowa Boże, ukryją największe kłamstwo ze wszystkich. Ogłoszą, że fałszywy prorok jest prawdziwym Papieżem. Oznajmią, początkowo subtelnie, że antychryst jest Chrystusem Królem. Kiedy będą zwodzić biedne dusze, że ich przekazy pochodzą od Boga, takie dusze nie staną się ani o jotę mądrzejsze. Muszę ostrzec wszystkie Boże dzieci. Ja nigdy po raz drugi nie przyjdę w ciele. Ja nigdy nie pojawię się na świecie jako przywódca. Ani tym razem, aby udowodnić wam, kim jestem, nie będę dokonywał cudów innych niż cud Ostrzeżenia oraz cud na niebie, który będzie widoczny przez jakiś czas po tym, gdy nastąpi Ostrzeżenie.

Antychryst będzie twierdzić, że on jest Mną, Jezusem Chrystusem. Ta ohyda została przepowiedziana. Komu uwierzyć, dzieci – nie jest to łatwe zadanie, ponieważ wielu przyjdzie w Moje Imię. Ale wiedzcie o tym. Zły, poprzez swoich fałszywych proroków, nigdy nie powie wam, aby modlić się do Ducha Świętego lub przyjmować Sakrament Świętej Eucharystii. On nigdy nie przyzna, że Ja, Jezus, Syn Człowieczy, przyszedłem jako Mesjasz w ciele, aby odkupić człowieka od grzechu. On nigdy nie poprosi lub nie zachęci was do odmawiania Świętego Różańca, lub do okazania posłuszeństwa Mojej ukochanej Matce. Miejcie się na baczności. Czuwajcie i podążajcie jedynie za Moimi wskazówkami


Najświętsza Maria Panna: Moje dziecko, wkrótce wielu światowych

proroków, wizjonerów i widzących, nie będzie już otrzymywać orędzi.

Poniedziałek, 13.08.2012, 19.45

Moje dziecko, wkrótce wielu światowych proroków, wizjonerów i widzących, nie będzie już otrzymywać orędzi, aby zrobić miejsce dla tych najważniejszych przekazów. Wiele z Mojej pracy, poprzez wizjonerów, zostanie niedługo zaprzestanej, aby pozostawić miejsce na Głos Ducha Świętego, dawanego tobie, prorokowi czasów ostatecznych.


Pogaństwo jest powszechne i wspierana jest fascynacja okultyzmem.

Czwartek, 16.08.2012, 03.15

Upadłe anioły, które pędzą przez świat, poszukują obecnie wszędzie dusz, aby je kusić. Stosują przemoc, nienawiść i inne pokusy, aby zachęcać do powszechnego grzechu, tak wszędzie widocznego. W najbardziej subtelne sposoby rozpowszechniana jest obecnie pornografia, aby uwodzić i zachęcić do grzechu. W celu zapewnienia, że grzech będzie wszędzie akceptowany, dopasowane zostały przepisy. Nawet Mój Kościół popiera prawa, które obrażają Boga. Będzie tak nadal, dopóki ludzie będą zachowywać się jak zwierzęta, bez poczucia pobożności. Pogaństwo jest powszechne i wspierana jest fascynacja okultyzmem, tak aby przez świat rozrywki oddziaływać na młode dusze. Obudźcie się teraz, zanim nie jest za późno, aby ocalić wasze dusze. Rodzice muszą powstać jednomyślnie, zgodnie z pragnieniem Mojego Serca, aby chronić młodych, których dusze są celem numer jeden dla złego..... Proszę was, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (73) za Młode dusze, Młode Dzieci.


Jestem jak burza, na którą się zanosi. Mój Głos jest jak grzmot w oddali.

Poniedziałek, 20.08.2012, 03.30

Mój Duch wtargnie do waszych dusz podczas Ostrzeżenia. Później Ja, wasz Jezus, zstąpię z chmur w Powtórnym Przyjściu. Wzniosę wówczas Nowe Jeruzalem, tak że w końcu pokój będzie mógł zostać osiągnięty w Nowej Erze, Nowym Świecie bez końca. Moja Moc jest wszechmogąca.... Kiedy boicie się szatana, podsycacie jego moc i może on kontrolować wasze zmysły. Tylko modlitwa, wiele modlitw, mogą osłabić jego moc i jego uchwyt nad wami.


Podziękujcie Mojemu Ojcu za Dar Jego Łaski, wybawiający was od ognia

piekielnego

Orędzie 528, piątek, 24 sierpnia 2012, godz. 03.15

Moja wielce umiłowana córko, pragnę poprosić Moich uczniów, aby od teraz, codziennie, zaczęli już odmawiać owe Litanie Mój Jezus dla Ludzkości. Litanie te przyniosą wielkie Łaski i ocalą tych wszystkich, o których będziecie prosić w waszych specjalnych intencjach dla zbawienia dusz.


Najświętsza Maria Panna: Kiedy czekałam z apostołami w Wieczerniku na

Zesłanie Ducha Świętego, przygotowanie zajęło dziesięć dni.

Środa, 22.08.2012, 21.18

Moje dziecko, pustynia, na której w dzisiejszym świecie znajdują się Moje dzieci powstaje dlatego, że nie wiedzą one, jak otrzymać Dar Ducha Świętego. Tak, jak was uczyłam, aby otrzymać Dar, potrzeba dużo czasu.

Składa się na to bardzo wytrwała podróż, zanim którekolwiek z Bożych dzieci może stać się godne, aby otrzymać ten szczególny Dar. Kiedy czekałam z apostołami w Wieczerniku na Zesłanie Ducha Świętego, przygotowanie zajęło dziesięć dni. Mimo, że tym religijnym, pobożnym i wiernym sługom Mojego ukochanego Syna Dar ten był obiecany, nie byli oni w pełni przygotowani duchowo, aby ów Dar otrzymać. Ja, ich ukochana Matka, miałam im pomóc w przygotowaniu ich dusz. Oznaczało to uczenie ich znaczenia pełnego poddania ich wolnej woli. Aby stali się godni, musieli zrozumieć głębię pokory, której musieli się poddać, zanim byli gotowi. Niektórzy z nich myśleli, że od Mojego Syna nauczyli się wszystkiego.

Jednak było to oznaką pychy, a jeśli istnieje w was pycha, nie możecie otrzymać Świętego Daru Ducha Świętego. Aby otrzymać Dar Ducha Świętego, musicie stać się małymi przed Moim Synem, tak jak małe dziecko. Nie może być miejsca na pychę i arogancję. Jednak dzisiaj ludzie, którzy twierdzą, że mówią z upoważnienia o sposobie, w jaki przemawia Mój Syn, wpadają w pułapkę. Gdy twierdzą, że posiadają wiedzę o sprawach duchowych, mówią z arogancją, która nie odzwierciedla łask danych tym, którzy naprawdę posiadają ten wielki Dar z Nieba. Ci, którzy zostali obdarzeni Darem Ducha Świętego, są posłuszni życzeniom Mojego Syna. Nie są chełpliwi. Nie są agresywni. Nie krytykują innych, wykorzystując w tym celu Imię Mojego Syna. Nie wyśmiewają się z innych, gdy głoszą ich interpretację Jego Świętego Słowa. Nie propagują nienawiści.

Kiedy uczniowie Mojego Syna byli przeze Mnie przygotowywani, miało miejsce wiele dyskusji. Minęło trochę czasu, zanim ostatecznie zaakceptowali, co było od nich oczekiwane.

Tylko wtedy, gdy zrozumieli, że jedynie pokora duszy może pozwolić wejść Duchowi Świętemu, zostali ostatecznie przygotowani. Wzywam wszystkie Boże dzieci, zwłaszcza tych, którzy wierzą w Mojego Syna, aby prosili Mnie, ich Matkę, pozwalając Mi na przygotowanie ich do tego wielkiego Daru. Moje dziecko, zajęło mi cały rok, aby przygotować ciebie i nie było to łatwe. Czy pamiętasz, jak ciężko ci było odmawiać Mój Święty Różaniec? Jak trudne było dla ciebie, aby poddać swoją wolę i udowodnić swoją pokorę? Teraz, ponieważ otrzymałaś ten Dar, nie oznacza to, że możesz uważać to za rzecz oczywistą. Musisz nadal modlić się, pozostać pokornego serca i szukać przebaczenia każdego dnia. Gdyż, tak jak jest on dany, tak również może zostać zabrany. Proszę wszystkich stosujących się do tych orędzi, aby modlili się o Dar Ducha Świętego. Nie wystarczy pomodlić się tylko jeden raz i mówić, że otrzymaliście rozeznanie, o które prosiliście, a następnie rzucać oszczerstwa na te boskie przekazy. Jeśli tak robicie, to Dar ten nie został wam dany. Proszę, wołajcie do Mnie, waszej Najświętszej Matki, aby pomóc wam przygotować się poprzez tę Modlitwę Krucjaty. Krucjata Modlitwy (74) – O Dar Rozeznania


Ważna Wiadomość. Bóg Ojciec: Przyznam zwolnienie od Bram Piekła tym

duszom, za które się modlicie.

Czwartek, 23.08.2012, 15.15

Pragnę, abyście wiedzieli, że Moja Miłość do was oznacza, że poprzez Mojego Syna Jezusa Chrystusa, okazane zostanie Wielkie Miłosierdzie nawet tym, którzy mają serca z kamienia i tym, z duszami tak czarnymi, że tylko cud może ich uratować. Tym, którzy Mnie kochają mówię to. Wasza miłość do Mnie, waszego Ojca, będzie wam oddana obficie z powrotem. Wasza miłość do Mojego Drogiego Syna zostanie nagrodzona tak, że Ja przyznam zwolnienie od Bram Piekła tym duszom, za które się modlicie.

Nic nie jest niemożliwe. Moja Miłość jest nieskończona. Zaufajcie Mi. Zaufajcie Mojemu Synowi. Jeśli tak uczynicie, Ja przyznam wielkie łaski dla Zbawienia ludzkości. Wasz ukochany Ojciec Najwyższy Bóg


Wzywam wszystkich do zakładania ośrodków, gdzie możecie zapewnić, że

Moje Orędzia będą szerzone

Poniedziałek, 03.09.2012, 10.08

Wzywam wszystkich do zakładania ośrodków, gdzie możecie zapewnić, że Moje Orędzia będą szerzone w każdy możliwy dla was sposób. Ważnym elementem takich ośrodków jest modlitwa, ponieważ zakładając grupy modlitewne, umacniać będziecie siłę Mojej armii. Im więcej grup modlitewnych założonych będzie w Moje Święte Imię, tym bardziej nasilę nawrócenia. Nazwijcie te grupy modlitewne Jezus do ludzkości i resztę pozostawcie Mnie. Mój Święty Duch obejmie was w takich grupach i prowadził was będzie na każdym kroku tej drogi. Wkrótce dam wam dalsze instrukcje. Zostańcie w pokoju. Cieszę się, że wy, Moi ukochani uczniowie, odpowiedzieliście na Moje wezwanie z taką miłością i zaufaniem. Wasz Jezus


Moje Słowo jest po cichu rozumiane przez Moje czołowe sługi

Czwartek, 06.09.2012, 18.30

Moja droga, umiłowana córko, Mój Kościół na Ziemi uznaje w końcu, że Ja teraz przekazuję dla świata poprzez ciebie, siódmego posłańca. Moje Słowo jest po cichu rozumiane przez Moje czołowe sługi, którzy jednak nie będą publicznie głosić, że Słowa te pochodzą z Moich Świętych Ust. Oni wiedzą, że one pochodzą ode Mnie, a Ja dotknąłem ich serc i uniosłem ich dusze, tak że teraz będą podążać za Moim przewodnictwem. Tak wiele Moich wyświęconych sług szukało teraz Mojego Słowa do ludzkości, w tym czasie. Potrzebują obecnie Moich specjalnych łask, gdyż bez nich nie byliby w stanie prowadzić Mojego stada z prawdziwym zaufaniem. Mój Święty Duch wylewany jest na Moje miejscowe, wyświęcone sługi, tak że znajdą siłę, aby prowadzić Mój Kościół przez gęstą, kolczastą dżunglę, która znajduje się przed nami.


Protestancki naród, Wielka Brytania, wkrótce nawróci się na Moje Drogi

Poniedziałek, 17.09.2012, 21.15

Moja droga, umiłowana córko, pragnę ujawnić wam cud, który zaplanowałem. Protestancki naród, Wielka Brytania, wkrótce nawróci się na Moje Drogi, Moje Nauki i Prawdę. Tak długo ten chrześcijański kraj dostosowywał i poprawiał Boże Prawa dla zaspokojenia swoich butnych metod.

Niegdyś wielki chrześcijański kraj,  przez wieki grzeszyli przeciwko Prawom Boga i przekonywali siebie, że podążali za prawami ustanowionymi przez Mój Kościół na ziemi. Modlitwy wierzących pośród nich oraz miłość i wierność okazywana w obliczu przeciwności przez przywódców chrześcijańskich w Wielkiej Brytanii, przyniosły ich bliżej do Mojego Najświętszego Serca. Kraj ten zostanie nawrócony, a Prawda ocali miliony.


Są tylko trzy sposoby, aby ochronić się od złego.

Wtorek, 25.09.2012, 12.50

Są tylko trzy sposoby, aby ochronić się od złego.

Pierwszy, to Sakrament Spowiedzi, który oczyszcza waszą duszę, jeśli prawdziwie odczuwacie skruchę. Niekatolicy, przyjmijcie proszę Dar Odpustu dla Rozgrzeszenia z Modlitwy Krucjaty (24), dany światu poprzez tę Misję.

Drugim sposobem jest codzienne nabożeństwo do Mojej Matki, której dana została władza zmiażdżenia szatana. Jej Święty Różaniec jest ważną tarczą, która zachowa was i wasze rodziny z dala od jego złej mocy.

Ostatnim jest Stan Łaski, który możecie osiągnąć poprzez regularną komunikację ze Mną, przez przyjmowanie Mnie w Najświętszej Eucharystii.

Tak wielu ludzi, którzy chcą uciec ze szponów szatana, i którzy w swoich sercach wiedzą, że zostali wciągnięci w wir zła, musi się zwrócić do Mnie i poprosić Mnie o pomoc przez tę specjalną Modlitwę Krucjaty (78) – Ocal mnie od złego.


Człowiek ten powie światu, że jest Mesjaszem, i będzie popierany przez wiele

wiodących światowych postaci.

Orędzia Ostrzeżenia

Piątek, 28.09.2012, 22.15

Moja droga, ukochana córko, wielkie zmiany w świecie, zapowiedziane przed Moim Powtórnym Przyjściem, będą rozwijać się warstwa po warstwie. Czas dla oszustów, którzy będą twierdzić, że przychodzą w Moim Imieniu i zaprezentują się światu, jest bardzo blisko.

Tak wielu ludzi da się zwieść wierząc tym fałszywym prorokom, ponieważ zapowiedzą się oni z wielkim rozmachem. Ale jeden z nich zwiedzie wielu, gdyż przedstawi siebie jako króla w pokorny sposób, aby przekonać ludzi, że on jest Mną, Jezusem Chrystusem.

Człowiek ten powie światu, że jest Mesjaszem, i będzie popierany przez wiele wiodących światowych postaci. Przedstawią go najpierw, jako niezwykłego i pełnego współczucia politycznego lidera. Jak już wcześniej mówiłem, będzie on postrzegany jako utalentowany pokojowy rozjemca. Jego pycha naświetli mistyczny obraz, który wydawał się będzie boskiego pochodzenia. Jego przystojny, dobry wygląd i jego kusząca osobowość oddziaływać będzie na masy.

Objawi się światu wkrótce, a jego pojawienie się będzie niespodziewane. Ci przywódcy, którzy przedstawią go jako zbawcę, człowieka, który położy kres wojnie na Środkowym Wschodzie, szanowani są w wielu częściach świata. Dlatego fałszywy mesjasz zostanie tak łatwo zaakceptowany. Po pewnym czasie jego oddziaływanie będzie się rozprzestrzeniać. Media będą chwalić jego dyplomatyczne umiejętności i jego poparcie stanie się wielkie.

To jest człowiek, który powie, że jest Mesjaszem. Powie wszystkim, że jest Jezusem Chrystusem, który przyszedł z powrotem ogłosić swoje powtórne przyjście.

On jest antychrystem. Nie dajcie się oszukać w tym momencie. Ja, Jezus Chrystus przyszedłem w ciele, po raz pierwszy, aby zbawić ludzkość. Ale wiedzcie o tym: tym razem Ja nie przyjdę w ciele. Przyjdę, jak złodziej w nocy. Przygotuję świat, poprzez te orędzia, ale nie powiem wam dnia ani godziny, bo ich nie znam. Tylko Mój Ojciec zna tę chwilę. Zapowiem Moje Powtórne Przyjście znakiem Mojego Przybycia, który pojawi się na niebiosach na całym świecie. Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Jezusem Chrystusem, i który chodzi po ziemi jako człowiek, jest kłamcą. Umykajcie, gdyż on przyniesie nieopisaną nędzę i cierpienie. Jego podstęp uśpi dusze fałszywą miłością Boga. On przekręci Prawdę. Ci, którzy podążą za nim, znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie. Wasz Jezus


Najświętsza Maria Panna: Płaczę nad nimi krwawymi łzami i jest Mi ciężko

na Sercu

Orędzia Ostrzeżenia Niedziela, 07.10.2012, 11.00

Moje dziecko, Ostrzeżenie jest blisko. Moje dzieci muszą się przygotować. Ci, którzy unikają tych Świętych Orędzi od Mojego Syna i Mojego Przedwiecznego Ojca, będą musieli odpowiedzieć przed Bogiem. Wielu szkodziło tej Misji i zachęcało dusze do odwracania się. Wiele takich dusz zmarło do tej pory w stanie grzechu śmiertelnego. Gdyby zaakceptowały modlitwy dane dla ludzkości, poprzez Krucjatę Modlitw, mogłyby zostać ocalone.

Tym, którzy nie zaakceptują tych Orędzi, nie wolno współpracować ze złym, aby podważać Boże Słowo. Musicie modlić się o pomoc niezbędną, aby odnaleźć wasz wewnętrzny pokój. Zostało przepowiedziane, że prorok czasów ostatecznych nie zostanie przyjęty, mimo że wiele nawróceń zostanie osiągniętych przez rozprzestrzenianie się Bożego Słowa. Waszym własnym ryzykiem będzie odrzucenie pomocy, która jest w tym czasie wysyłana z Nieba, aby pomóc ratować wasze dusze.


Ta nowa, jedna światowa religia, złoży hołd bestii.

Wtorek, 09.10.2012, 21.31

Moja droga, umiłowana córko, wiele dusz staje się czujnych w tym czasie, gdyż są świadkami szybkich zmian, które teraz zaczynają się uwidaczniać w Moim Katolickim Kościele.

Wszystkie znaki, które zapowiedziałem poprzez ciebie, zaczynają być już widoczne. Można zauważyć brak dostępnych Mszy. Nie jest już łatwo dostępna Najświętsza Eucharystia. W wielu Moich Kościołach ograniczony jest Sakrament Spowiedzi. Nie ma kapłanów w wielu Moich kościołach, aby nimi zarządzać. Jest tak wielu opuszczających Moje kościoły w tym czasie ucisku, że niedługo kościoły te zostaną przekazane dla komercyjnych firm. Ponieważ wiara Chrześcijan jest wypróbowywana, ważne jest zatem, aby w dalszym ciągu modlić się Moimi Modlitwami Krucjaty. Wkrótce do Katolickiego i innych Kościołów Chrześcijańskich wprowadzeni zostaną nowi słudzy. Najpierw, na krawędziach, rozmyte zostaną religijne różnice. Następnie, w krótkim czasie, nie rozpoznacie już Moich Nauk, ponieważ będą subtelnie usuwane. W ich miejsce zaistnieje seria niejasnych, ale poetyckich wypowiedzi, które promować będą tolerancję grzechu. Kłamstwa, przedstawiane niczego nie podejrzewającym osobom regularnie chodzącym do kościoła, nie zostaną początkowo zauważone. Później Moich wyznawców dręczyć będzie głęboko niepokojące uczucie, że coś jest nie tak. Ostatecznym oszustwem będzie to, kiedy Święte Sakramenty zastąpione zostaną przez pogańskie substytuty. Wszystko odbędzie się pod przewodnictwem fałszywego proroka, którzy stwierdzi, że jest arcykapłanem nad wszystkimi religiami, połączonymi w jedną. Ta nowa, jedna światowa religia, złoży hołd bestii.

Wszyscy ci, którzy będą ślepo podążać, zostaną pożarci przez bestię i będą utraceni dla Mnie na zawsze. Szybkość, z jaką to się stanie, zaskoczy Moich wyznawców. Ten plan jest starannie zorganizowany. Kampania, aby zamienić wrogość Chrześcijan w akceptację świeckich praw, jest profesjonalnie sterowana.

Jest to zaplanowane wśród wielu narodów przez jedną grupę, która, aby poprzeć swoje złe kłamstwa, wykorzystuje znane osobowości, gwiazdy i figurantów, z których wszyscy są przez większość uznawani.
Uważajcie. Nie akceptujcie kłamstw. Nie dajcie się zaangażować w plan bezczeszczenia Mojego Świętego Imienia. Wasz Jezus  Król i Odkupiciel całej ludzkości


Ci, którzy przeżyją na końcu czasów — nie umrą śmiercią fizyczną

Orędzia Ostrzeżenia

Orędzie z serii Ostrzeżenie, 2012.10.15, 23.30

Moja wielce umiłowana córko, jakże ważne jest zrozumienie tajemnicy dotyczącej zmartwychwstania zmarłych. Kiedy Ja umarłem, będąc człowiekiem w ciele fizycznym, unicestwiłem waszą śmiertelność. Moja śmierć nie tylko wyzwoliła was od śmierci, ale i od grzechu po śmierci. Moja Śmierć na Krzyżu obdarzyła was darem nieśmiertelności w Moim Nowym Królestwie.

Ponieważ umarłem tak jak człowiek — umarłem śmiercią, jaką umierają ludzie śmiertelni. Dlatego kiedy ktoś umiera, stanie się nieśmiertelny, jeżeli znajduje się w stanie łaski uświęcającej. Kiedy zmartwychwstałem, obdarzyłem tym Darem tych, którzy obecnie znajdują się w Niebie, a którzy zmarli w stanie łaski uświęcającej. Otrzymają oni doskonałe, nieśmiertelne ciała w Moim Nowym Raju. Ci zaś żyjący na ziemi staną się nieśmiertelni podczas Mojego Powtórnego Przyjścia — w jednym mgnieniu oka.

Gdy tylko przebrzmi odgłos trąby Mojego wysłańca, zmarli powstaną z martwych i wraz z tymi, których imiona znajdują się w Księdze Życia, będą cieszyć się Życiem Wiecznym w Tysiącletnim Moim Nowym Królestwie — Mnie obiecanym przez Mojego Ojca. Zwie się ono Nowym Rajem i wszystko, co do tej pory było śmiertelne — śmiertelne już nie będzie.

Będziecie zjednoczeni ze Mną, waszym Jezusem. Śmierć nie będzie miała już żadnego znaczenia, bo przestanie istnieć. Teraz, skoro przynoszę wam Dar Mojego ostatecznego zbawienia, musicie Mnie posłuchać. Zwróćcie na to uwagę i zachęćcie tych, którzy dzisiaj, tak samo jak za dni Noego, są pochłonięci sprawami swojego życia pełnego rozrywek — aby nie stali na tyle głupi, aby zignorować znaki. Ci, którzy bowiem tak żyli za dni Noego, zostali, będąc w stanie panicznego strachu, zmiecieni przez nadchodzącą falę potopu. Nie dopuśćcie, aby doszło do tego i tym razem.


W Nowym Raju 12 narodów będą różne poziomy

Orędzia Ostrzeżenia Piątek, 12.10.2012, 23.15

W Nowym Raju 12 narodów będą różne poziomy. Na dolnym poziomie będą miasta i wsi wszystkich pracujących w dobrobycie pokoju, miłości, szczęściu i zadowoleniu. Niczego nie będzie brakowało. Ja będę ich Królem, ich Mistrzem, i będę wśród nich panował w Mistycznym Zjednoczeniu. Następnie będą wyższe poziomy. Utrzymają one wszystkie narody razem, w jedności z Moimi Naukami, a wszyscy ludzie wymieszają się w pełnej harmonii między sobą oraz w harmonii z dzikimi zwierzętami ziemi, zarówno dużymi  jak i małymi. Wszyscy przeżyją jedząc z Drzewa Życia. Nikomu nie zabraknie pożywienia.

Następnie będą rządy narodów. Zapewnią one, że wszystko będzie zgodne z Moimi Naukami. W Moich rządach władzę sprawować będą Moi święci i apostołowie. Tak będzie aż do samego końca, kiedy nastąpi drugie zmartwychwstanie, dla ostatecznego starcia. Na krótki okres czasu uwolniony zostanie szatan wraz ze swoimi demonami. Następnie wszelkie zło zostanie zniszczone. Moje Miłosierdzie będzie ostatecznie przedstawione światu, w połączonych Nowych Niebiosach i Nowej Ziemi. Wówczas wszystko zostanie ujawnione, ponieważ tajemnica Boga okazana zostanie wszystkim, w jej pełnej i ostatecznej Chwale. Wasz Jezus


Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli

je przyjmiecie.

Orędzia Ostrzeżenia

Sobota, 13.10.2012, 16.10

Moja droga, umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie. Jedno-światowe rządy, utworzone w tych narodach, które niestrudzenie współdziałają razem, niemal zakończyły swą pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu. Wynikiem tego będzie nowa jedno-światowa religia, odraza w Oczach Mojego Ojca.

Mój Kościół został wewnątrz opanowany przez wrogów, którzy są wilkami w owczej skórze. Oszukują wszystkich, z którymi się zetkną. Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie.


Żydzi w końcu zaakceptują, że przyszedł Prawdziwy Mesjasz.

Orędzia Ostrzeżenia Sobota, 20.10.2012, 22.30

Moja droga, umiłowana córko, Moje Powtórne Przyjście stanowić będzie końcowy rozdział realizacji Mojego Przymierza. Przymierze to ujrzy narodziny Nowego Jeruzalem. To Nowe Jeruzalem oznaczać będzie zjednoczenie wszystkich Bożych dzieci, które przyjmują Słowo Boga. Żydzi w końcu zaakceptują, że przyszedł Prawdziwy Mesjasz, aby przynieść im ocalenie, którego tak pragną. Ja, Jezus Chrystus, z rodu Dawida, przyjdę jako Zbawiciel, zgodnie ze Świętą Wolą Jedynego Prawdziwego Boga.

Odrzucili Mnie, Syna Bożego, który przyszedł w ciele za pierwszym razem. Tym razem przyjdę z Niebios i obejmę Mój Wybrany Naród darem Mojego Nowego Królestwa. W końcu odnajdą pokój, ponieważ Prawda zostanie przez nich zobaczona i zaakceptują Istnienie Boga w Świętej Trójcy.

Jest tylko Jeden Bóg. Nie może być więcej. Jednak Ja Jestem w Jedności z Moim Ojcem. Ja Jestem Bogiem. Przyszedłem w ciele, aby okazać ludzkości Moje Miłosierdzie i ocalić ją od ostatecznego potępienia. Mój Święty Duch jest również w Jedności z Jedynym Bogiem, gdy objawia się w duszach proroków i rozpala dusze Bożych dzieci


Chcę zaapelować do wszystkich Bożych dzieci w Stanach Zjednoczonych

Ameryki

Orędzia Ostrzeżenia

Wtorek, 23.10.2012, 20.30

Moja droga, umiłowana córko, chcę wezwać wszystkie Boże dzieci w Stanach Zjednoczonych Ameryki, aby modliły się o swoją wiarę. Tak, jak to będzie w innych krajach Chrześcijańskich, wasza wiara zostanie zaatakowana i uczyniona zostanie każda próba, aby wymazać wszelkie ślady o Mnie, waszym Jezusie. Musicie zakładać tak wiele Grup Modlitewnych, jak tylko możecie, tak abyście zjednoczeni poprzez Moje Najświętsze Serce otrzymali łaski dla wytrzymania takiego prześladowania. Wiara Chrześcijańska zostanie z czasem zakazana, wraz z innymi religiami, które oddają cześć Mojemu Ojcu. Wy, Moi ukochani wyznawcy, będziecie chronieni z Niebios, ale musicie modlić się o siłę, ponieważ zmiana demokracji postawi ją na głowie, do góry nogami.

Jako największemu narodowi na świecie dla głoszenia wolności poprzez demokrację, wkrótce odmówione wam zostanie prawo do bycia Chrześcijanami. Prawo to, choć odmawiane wam, postrzegane będzie jako demokratyczny ruch. Te nowe przepisy, które niedługo zostaną wprowadzone w waszym narodzie, postrzegane będą jako obejmujące wszystkich reguły, tak żeby każdy chroniony był pod jedną światową religią.

Przepisy te bezcześcić będą Moje Święte Imię, ale Ja was nie opuszczę. Dam wam wszelką pomoc, jakiej potrzebujecie. Wszystko, co musicie zrobić, to poprosić Mnie. Czuwam i chronię was, ponieważ czas obalania Chrześcijańskich Kościołów jest bliski.

Mogą je zamykać, Moje dzieci; ingerować w Moje Sakramenty, tak że uczynią je bezużytecznymi; zniechęcać Moje wyświęcone sługi i tyranizować was, ale będzie to bezskuteczne. Ich moc nie będzie dorównywać waszej prostocie wiary, pokory duszy i miłości do Mnie, waszego Jezusa. Wasz ukochany Zbawiciel Jezus Chrystus


To będzie przez nich, że błyskawice, trzęsienia ziemi i tsunami uderzą

ziemię.

Orędzia Ostrzeżenia Sobota, 27.10.2012, 21:35

To będzie przez nich, że błyskawice, trzęsienia ziemi i tsunami uderzą ziemię. Zostaną powstrzymani. Będą ogromnie cierpieć i ich bolesny koniec został przepowiedziany. Bitwa Armageddonu będzie zacięta, ponieważ Bóg nie będzie już bezczynny i nie zezwoli na taką plagę. Straszliwe kary ogromnego wymiaru wymażą tych pogan, którzy odrzucają Słowo Boże.


Został wam dany pancerz. Użyjcie go.

Orędzia Ostrzeżenia Czwartek, 01.11.2012, 18:00

Moja droga, umiłowana córko, musicie teraz powstać i zebrać się razem, zjednoczeni w miłości, aby przygotować się do trudnych czasów, które leżą przed wami.

Wy, Moja silna armia, zostaliście pobłogosławieni i jesteście chronieni Pieczęcią Mojego Ojca, Pieczęcią Boga Żywego.


Bóg Ojciec: Hierarchia wszystkich aniołów w niebie zbiera się w tym czasie

na czterech narożnikach ziemi.

Orędzia Ostrzeżenia Wtorek, 06.11.2012, 22:45

Moja najdroższa córko, hierarchia wszystkich aniołów w niebie zbiera się w tym czasie na czterech narożnikach ziemi. Przygotowują uderzenie kar, które zostaną uwolnione wobec ludzkości.

Wszystkie te rzeczy muszą nadejść – burze, wojny, głód i dyktatury – wydarzą się na ziemi, ponieważ bitwa rozpoczyna się, jak przepowiedziane.

Ziemia zadrży w czterech narożach świata, a wielu dozna szoku, bo nie widzieli takiego zamieszania, które będzie rozwinięte przed nimi.

Wy, Moje dzieci, znajdujecie się w czasach ostatecznych, a okres, który leży przed wami, będzie trudny. Ci z was, którzy są Mi wierni, i którzy pokładają całą swoją ufność we Mnie, wytrzymają te wstrząsy.

Wiele zmian wybuchnie teraz na świecie, a ci z Was, którzy znacie Prawdę, będziecie wdzięczni. Zdacie sobie sprawę, że choć będzie to oznaczać koniec czasów znanych wam do tej pory, będzie to także czas, jak przepowiedziane, zwiastujący nowy początek. Nowy start. Nowy Raj na ziemi... Moja Pieczęć musi być udostępniana. Moja Miłość musi stać się znana każdemu Mojemu dziecku, każdej religii i każdego wyznania, a szczególnie tym, którzy Mnie nie znają, a także tym, którzy odrzucają Moje Istnienie.

Przygotowuję Moja armię w Niebiosach, tak jak przygotowuję Moją armię na ziemi.

Razem będziemy walczyć z nikczemnością, która ma być wprowadzona w każdym narodzie wobec jego bezbronnych ludzi.

Jeśli powstaniecie i odmówicie przyjęcia znaku bestii, Ja was ochronię.

Powstaną ośrodki, organizowane przez Moich proroków na przestrzeni lat, każdy jak oaza na pustyni. Tutaj będziecie mogli ślubować waszą wierność dla Mnie, waszego Ojca. Tutaj będziecie mogli się zbierać, aby modlić się za dusze tych, którzy zostaną zgubieni pod władzą antychrysta.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się. Wasz czas został wyznaczony i Powtórne Przyjście Mojego Syna nastąpi niedługo.


Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach

globalnego planu opieki zdrowotnej.

Orędzia Ostrzeżenia Piątek, 09.11.2012, 21:00

Mój Ojciec obnaży zwolenników szatana, którzy profanują Jego Kościoły. Oni wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia wobec waszych dzieci, z waszym lub bez waszego pozwolenia.

Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej. Ich plany urzeczywistniły się obecnie i już zaczęli ich wprowadzanie. Niektóre z ich planów, w jednym europejskim kraju, zostały powstrzymane przez Mojego Ojca z powodu modlitw ofiarnych dusz.

Spójrzcie przed siebie i za siebie. Przyjrzyjcie się uważnie na pozór niewinnym, nowym prawom, wprowadzanym w waszych krajach, przedstawianym tak, abyście czuli, że mają poprawić wasze życie. Wiele z nich ma was po prostu zniewolić, nakłaniając was do pisemnego zrzeczenia się waszych praw w ramach tego, co wydaje się być demokratycznymi zasadami.

Demokracja zostanie zastąpiona dyktaturą, ale nie będzie jako taka przedstawiona narodom. Gdy miliony zrzekną się pisemnie swoich wszystkich praw, w imię nowych tolerancyjnych przepisów, będzie już za późno. Staniecie się więźniami. Główni przywódcy na świecie pracują wspólnie, aby wprowadzić swoje nowe plany. Są częścią elity, której celem jest chciwość, bogactwo, kontrola i władza. Nie akceptują Władzy Boga. Nie wierzą, że Moja Śmierć na Krzyżu była dla ocalenia ich od ogni Piekła.

Muszę sprawić, aby zobaczyli, jak bardzo są w błędzie. Nadszedł dla Mnie czas, aby udowodnić im Moje Miłosierdzie, Moją Miłość do nich.

Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (84) – O oświecenie dusz elit, które rządzą światem.


Globalne szczepienie: Jedna z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa,

doświadczanego kiedykolwiek od śmierci Żydów pod rządami Hitlera.

Orędzia Ostrzeżenia Sobota, 10.11.2012, 23:45

Wprowadzenie globalnej szczepionki przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci, będzie jedną z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, doświadczanego kiedykolwiek od śmierci Żydów pod rządami Hitlera.

Ten perfidny plan będzie możliwy, ponieważ wiele waszych rządów zmusiło ludzi do przyjęcia zmian w waszych ustawach, udzielających waszym rządom władzy wprowadzenia w życie praw wobec waszych niewinnych dzieci.


Katolicy będą musieli odprawiać Msze Święte w bezpiecznych miejscach lub

Kościołach bezpieczeństwa.

Orędzia Ostrzeżenia Niedziela, 11.11.2012, 22:00

Część 2

Pamiętajcie, że teraz przygotowujemy się na negatywne skutki rozejścia się Moich biednych wyświęconych sług, które będzie rezultatem nadchodzącej schizmy, jaka ma wybuchnąć w Chrześcijańskich Kościołach.

Tak więc, chociaż Reszta Armii prowadzona będzie przez księży i innych Chrześcijańskich duchownych, wielu będzie świeckimi sługami, ponieważ będzie to czas niedoboru kapłanów. Wy, Moi uczniowie, będziecie musieli zebrać i przechowywać Hostie Komunii, ponieważ będą one trudno dostępne. Ci z was, którzy są Katolikami, będą musieli odprawiać Msze Święte w bezpiecznych miejscach lub Kościołach bezpieczeństwa.

Utworzona zostanie misja, podobna do niemieckiego nazistowskiego prześladowania, gdzie ścigani byli Żydzi, w celu wykorzenienia tak zwanych zdrajców Nowego Światowego Kościoła, o którym powiedzą wam, że jest dla wszystkich religii.

Zostaniecie oskarżeni o profanowanie Mszy i ich nowo ukształtowanej prezentacji Mszy, gdzie Ja nie będę obecny w Eucharystii, ponieważ będzie to ohyda w Oczach Mojego Ojca. Moje Ciało i Krew obecne będą w Mszach odprawianych w tych ośrodkach i bezpiecznych miejscach, gdzie będziecie ślubować wierność Przeistoczeniu chleba i wina w Ciało i Krew Pańską, aby uczynić Sakrament Najświętszej Ofiary Mszy autentycznym i akceptowanym przez Mojego Ojca.

Ja będę nadal udzielał wam instrukcji, gdy będziecie kontynuować na całym świecie zakładanie Grup Modlitewnych Jezusa do Ludzkości.


Mam Wiadomość, którą muszę przekazać Narodowi Amerykańskiemu.

Orędzia Ostrzeżenia

Sobota, 17.11..2012, 19:00

Kocham wszystkie Boże dzieci w Stanach Zjednoczonych Ameryki, ale obawiam się, że grzech wbił klin tak szeroki, że wielu z was wpadnie w otchłań rozpaczy, jeśli nie zaakceptujecie Istnienia Boga.

Ważne jest, abyście się mocno modlili, ponieważ moc szatana przeniknęła wiele waszych praw. Przepisy te, i więcej z nich, które mają być wprowadzone przez ateistów pośród was, będą odrażające w Oczach Mojego Ojca.Jakże płaczę z powodu oszustwa, które zostało wam przedstawione. Moi biedni wyświęceni słudzy pośród was zostaną zgnieceni, jak owady pod stopami tych przywódców, którzy wypierają się Mnie, waszego Jezusa.

Jest to czas, kiedy modlitwa musi być waszym codziennym celem, tak żeby wasz naród mógł zostać ocalony i uwzględniony wśród Moich dwunastu narodów w Nowym Raju. Oto Krucjata Modlitwy (85) – O ocalenie Stanów Zjednoczonych Ameryki z ręki oszusta.


Nie na Mnie umieszczą koronę ze szmaragdów lub szlachetnych kamieni.

Orędzia Ostrzeżenia

Niedziela, 25.11.2012, 17:25

Moja droga, umiłowana córko, Jam Jest Chrystus, Zbawiciel ludzkiego rodzaju i wkrótce podejmę Moją Koronę oraz ostateczne panowanie nad ziemią.

Jednakże Cierniowa Korona nadal pozostanie na miejscu, na Mojej Świętej Głowie, aż nadejdzie wielki dzień, gdy ostatecznie zasiądę na tronie obiecanym Mi przez Mojego Ojca.

Ja Jestem jedynym Prawdziwym Królem, Jedynym Prawdziwym Bogiem, ale mimo to noszę Cierniową Koronę, tak okrutnie umieszczoną rękami niewdzięcznego człowieka.

Nie na Mnie umieszczą koronę ze szmaragdów lub szlachetnych kamieni. Nawet dzisiaj nie. Nie, zamiast tego oni wciąż Mnie ranią przez okrutne odrzucanie zbawienia, które osiągnąłem dla nich, kiedy Mnie ukrzyżowali.

Czekałem i czekałem na ludzkość, aby podniosła oczy i otworzyła je w celu zobaczenia Prawdy.

Jednak tak niewielu Chrześcijan podąża za Moimi Naukami. Są osłabieni przez zewnętrzne naciski i milczą, kiedy świat przyjmuje grzech jako coś dobrego.

Moja Korona została przygotowana, a Ja przybędę w Chwale. Nie będzie człowieka, który nie zobaczyłby Mnie, jak przychodzę z Nieba.

Wydarzenie to będzie trwało pewną ilość godzin i spowoduje u silnie wierzących, że będą krzyczeć i radować się.

Tak wielu będzie zawstydzonych i zalęknionych, kiedy Mnie zobaczą. Nawet wtedy, jeśli poproszą Mnie o przebaczenie im, zrobię tak, aż do ostatniej sekundy.


Wrogowie Żydów we wszystkich narodach zbiorą się razem zjednoczeni, aby

zniszczyć Izrael.

Orędzia Ostrzeżenia Piątek, 30.11.2012, 22:20

Moja droga, umiłowana córko, czas proroctw przepowiedzianych w Starym Testamencie, dotyczących losu Żydów, już wkrótce stanie się widoczny.

Moja wybrana rasa będzie cierpieć

Żydzi, którzy odrzucili Przymierze Boga ustanowione poprzez Mojżesza, będą cierpieć, tak jak to było przez wieki. Odebrana zostanie ich władza nad ziemią ich przodków i jedynym rozwiązaniem będzie podpisanie traktatu, gdzie staną się niewolnikami antychrysta. Moja wybrana rasa będzie cierpieć, tak jak Ja cierpiałem i okazane jej zostanie mało litości.

Traktowanie Żydów będzie gorsze niż to, okazane im podczas ludobójstwa, które miało miejsce w czasie Drugiej Wojny Światowej.

To w Izraelu, jak przepowiedziane, Ucisk będzie widoczny najwyraźniej.

To z powodu Izraela eskalować będą wojny, gdzie stanie się trudne do ustalenia, kto jest prawdziwym wrogiem.

Wkrótce potem podpisany zostanie traktat pokojowy, a człowiek pokoju wejdzie na światową scenę.

Unia Europejska będzie niszczyć wszystkie ślady Boga

Bestia z dziesięcioma rogami, czyli Unia Europejska, będzie niszczyć wszystkie ślady Boga.

Teraz jest czas na przygotowanie się do ich okrucieństwa, które będzie bez precedensu, gdy dojdzie do zniesienia Chrześcijaństwa. Jakże będą dumni, gdy mały, ukryty pośród nich, wzrośnie i będzie się szczycił swoją mocą. Będą oklaskiwać mianowanego przywódcę nowego kościoła, a jego władza rozprzestrzeni się na świecie.

To będzie się szybko rozwijać i ci Moi wyświęceni słudzy, którzy nie akceptują Prawdy tego proroctwa, muszą wiedzieć o tym.

Jeśli zgodzicie się na nowe prawa Rzymu, miasta, które zostanie zajęte przez kłamcę i sługę antychrysta, staniecie się więźniami tego nowego reżimu. Gdy zobaczycie, że Sakrament Najświętszej Eucharystii jest korygowany, i że zmienił się nie do poznania wiedzcie, że będzie to wasza szansa, aby odwrócić się od tego nikczemnego systemu.

Mój Kościół jest nieomylny. On pozostanie nieomylny. Jeśli jednak inni w Moim Kościele buntują się przeciwko Moim Naukom i zmieniają Święte Sakramenty, zostaną wyrzuceni z Mojego Kościoła. Nowy reżim, który nie jest od Boga, będzie omylny, ponieważ nie będzie przedstawiał Prawdy. Chrześcijanie mogą przestrzegać jedynie Moich Nauk. Jeśli podążcie za religią stworzoną przez człowieka, nie możecie nazywać się Chrześcijanami. Każdy, kto mówi, że Mój Kościół jest omylny, nie ma racji. Każdy, kto twierdzi, że należy do nowego kościoła, w którym Moje Nauki zostały naruszone i gdzie Moje Sakramenty zostały zniesione, będzie żyć w kłamstwie.

To będzie bardzo trudny czas dla Moich wyświęconych sług, ponieważ oni muszą przestrzegać Praw ustanowionych przez Mój Kościół. Mówię wam teraz, że nadal musicie tak robić. Jednak gdy tylko Moje Sakramenty zostaną zbezczeszczone, podążajcie jedynie za Moim Prawdziwym Kościołem. Wówczas tylko ci słudzy, którzy przestrzegają Prawdy mogą twierdzić, że prowadzą Mój lud zgodnie z instrukcjami ustanowionymi przeze Mnie podczas Mojego pobytu na ziemi.

Rozkwit pogaństwa

Rozkwit pogaństwa omiecie ziemię, a w ślad za nim wytworzone zostanie fałszywe poczucie pokoju. Następnie ujrzycie wzrost schlebiania sławnym osobom i fanatyczne oddanie spirytualizmowi New Age i satanistycznemu kultowi w przebraniu nowoczesnej psychologicznej terapii. To będzie, gdy uwielbienie samego siebie stanie się najważniejszą pożądaną cechą.

Seksualna niemoralność wzrośnie, gdyż nasili się Bitwa Armageddonu.

Aborcja i morderstwo będą tak powszechne, że wielu uodporni się na jakiekolwiek uczucie współczucia dla tych, którzy są bezbronni.

To w tym czasie Moja armia, niezrażona, kontynuować będzie swoją misję ratowania dusz. Nic jej powstrzyma i dla każdej godziny jej modlitw Ja złagodzę wiele z tego cierpienia na świecie.

Żydom mówię to. Cierpieliście z powodu zaniechania wysłuchania Bożego Słowa poprzez proroków. Jednakże niedługo zaakceptujecie w końcu Prawdziwego Mesjasza. Wówczas wy także dołączycie do Mojej Armii, gdy będzie maszerować do zwycięstwa przeciwko antychrystowi.

Będziecie cierpieć, tak jak Ja cierpiałem, gdyż to zostało przepowiedziane. Dom Dawida będzie miał swój dzień zwycięstwa w dniu, kiedy Ja podniosę Nowe Jeruzalem z popiołów. Gdy wyłoni się Moje Nowe Królestwo, król pogańskiego świata i jego słudzy zostaną obróceni w popiół.

Moja Obietnica Przyjścia, aby doprowadzić was do Królestwa Mojego Ojca, jest blisko. Przyrzekam wam Moją Miłość i Moją Wierność, jako wasz obiecany Mesjasz, obiecany wam tak dawno temu.
To jest wasze dziedzictwo. Gdy zostałem ukrzyżowany nie odrzuciliście Mnie, waszego Jezusa. Odrzuciliście Boga.

Ja Jestem Bogiem. Ja Jestem dla was drogą wejścia do Nowego Raju. Przyjmijcie Moją Rękę, ponieważ Ja was kocham, Ja wam wybaczam. Jesteście Moim Ludem i Ja idę do was. Wasz Jezus


Fałszywy prorok już zaplanował, jak przejmie ministerstwa w Kościele

Katolickim.

Orędzia Ostrzeżenia Piątek, 07.12.2012, 18:45

o pierwsze odrzucone zostanie Moje Święte Słowo.

Następnie, w Obecności Mojej Najświętszej Eucharystii, zdradzony zostanie Mój ostatni prorok. Ty, Moja córko, zostaniesz uznana za oszustkę przez jednego z tych fałszywych proroków, który uczyni to w Kościele Katolickim przed Moim Tabernakulum.

Ich bluźniercze słowa będą oklaskiwane przez wrogów Boga ubranych w święte szaty.

W tym czasie da się poznać wielu fałszywych proroków, tak że ich głos zagłuszy Mój. Wówczas jeden spośród nich będzie próbował cię zniszczyć.

Ohyda, która zaatakuje Kościół Katolicki, zostanie następnie spotęgowana pracą antychrysta.

Człowiek ten, kierowany przez szatana, będzie postrzegany jako będący przyjacielem Izraela. Wówczas będzie wydawał się bronić go przy wsparciu Babilonu, którym jest Unia Europejska.

Wszystkie wojny, wywołane celowo na Bliskim Wschodzie, rozprzestrzenią się na Europę.

Antychryst będzie szerzył ateizm pod pozorem Nowej Światowej Religii, która będzie kierowana przez fałszywego proroka.

Moja córko, objawione ci przeze Mnie tajemnice, co do tożsamości fałszywego proroka i innych spraw, nie mogą zostać jeszcze ujawnione. Jednak wiedzcie o tym.

Fałszywy prorok, który będzie utrzymywał, że jest człowiekiem Bożym, już zaplanował, jak przejmie ministerstwa w Kościele Katolickim.

On i antychryst pracują już jednomyślnie w celu wprowadzenia spustoszenia w świecie, co później spowoduje, że ohyda w Kościele Katolickim zostanie dopełniona.

Moi wyznawcy, nie wolno wam słuchać tych, którzy starają się powstrzymać wasze modlitwy. Musicie zapytać, który człowiek Boży zapobiegałby odmawianiu modlitw, odmawianiu Koronki do Mojego Bożego Miłosierdzia lub modlitwy Różańca Świętego? Odpowiedź jest ta, że nie wolno ufać żadnemu człowiekowi, który stara się powstrzymać was od modlitw, choćby  był ubrany w szaty wyświęconego sługi.

Są to niebezpieczne czasy dla Moich prawdziwych proroków, którzy zawsze będą odrzucani. W ten sposób będziecie wiedzieli, kim oni są.

Tak jak Ja byłem odrzucany, męczony, biczowany i umniejszany przez kapłanów Mojego dnia, tak też cierpieć będą Moi prorocy.

Nigdy nie odrzucajcie prawdziwych proroków. Słuchajcie modlitw, które oni przynoszą ludzkości jako Dar Niebios. Jeśli nie przynoszą wam modlitw, to nie zostali wysłani przeze Mnie.

Jeśli są witani z otwartymi ramionami przez kapłanów, biskupów i inne wyświęcone sługi, publicznie w ich Kościołach, to nie zostali wysłani przeze Mnie.

Znacie Mnie. Znacie Moich proroków. Będą znosić takie same cierpienia, jak Ja znosiłem. Zostaną odrzuceni przez tych w Moim Kościele, przez Moich wyznawców i innych, którzy twierdzą, że mówią w Moje Imię.

Ich los nie będzie łatwy. Jednak przez ich publiczne odrzucenie, podłe oszczerstwa szerzone o nich, które będą musieli znosić, rozpoznacie Mnie. Idźcie teraz i nie pozwólcie, aby wasze serca zostały oszukane przez kłamców. Wasz Jezus


Ogień Ducha Świętego będzie odczuwalny w sercach wszystkich

Orędzia Ostrzeżenia Niedziela, 09.12.2012, 19:00

Ogień Ducha Świętego będzie odczuwalny w sercach wszystkich.

Dla tych, którzy są w stanie łaski, będzie to uczucie radości, miłości i współczucia dla Mnie, waszego Jezusa. Ci, którzy są w stanie grzechu powszedniego, poczują ból Czyśćca, ale zostaną szybko oczyszczeni, a następnie poczują w swoich sercach głęboki pokój i miłość do Mnie. Ci z was, w stanie grzechu śmiertelnego, doświadczą niedoli i bólu, tak jakby zostali skazani na ognie Piekła.

Niektórzy z was, w tym stanie grzechu, będą błagać o Moje przebaczenie i łaskę, aby zatrzymać swoje wewnętrzne cierpienie. Przyznam je wam, jeśli znajdziecie prawdziwą skruchę w waszych sercach i zaakceptujecie, że wasze grzechy powodują u Mnie ciężką ranę i ból, ponieważ obrażają Boga. Następnie będą te biedne, nieszczęsne dusze, które będą pluć na Mnie, walczyć ze Mną, a potem odwrócą się plecami. Poczują przerażenie, ponieważ ich dusze zaatakowane są przez szatana.

Nie będą mogli znieść bólu, kiedy doświadczą Mojego Światła i będą uciekać w objęcia złego, którego ciemność poprawi ich samopoczucie. Wreszcie będą ci, którzy umrą natychmiast z powodu wstrząsu, którego doświadczą. Proszę, módlcie się za te dusze każdego dnia, gdyż przez wasze modlitwy uzyskają one wstęp do Mojego Królestwa. Jest to jeden z największych cudów kiedykolwiek przyznanych Bożym dzieciom. Moje Objawienie dla was podczas tego Wydarzenia, które obudzi was na fakt Mojej Obietnicy Powrotu dla ocalenia ludzkiego rodzaju, tak abyście mogli odziedziczyć będące przed wami Chwalebne Życie, zostanie niedługo zrealizowane. Wasz Jezus


Pokora, to więcej niż tylko akceptacja cierpienia. Jest to potężny sposób na

pokonanie zła.

Orędzia Ostrzeżenia Czwartek, 13.12.2012, 18:11

Dla bestii jest niemożliwe, aby poczuć pokorę. On wiedział o Mocy Boga i jak trudna byłaby walka przeciwko Jego dzieciom. Spodziewał się po Mnie nie tylko głoszenia Bożego Słowa, ale też zademonstrowania Mojej Władzy wśród ludzi, przez ukazanie Siebie wobec nich w podniosłym stanie majestatu. Nawet wtedy był pewny pokonania Mojej Misji. Tym, czego się nie spodziewał, była Moja odmowa potępienia Moich katów, czy Pokora, którą okazałem. Mój brak zajmowania się Moimi oprawcami oznaczał, że nie miał władzy nade Mną. Moje tolerowanie biczowania, wyszydzania i prześladowania, jedynie dalej osłabiło moc złego. Nigdy nie spodziewał się tego i próbował wszystkiego, w tym tortur fizycznych, aby zmusić Mnie do wyrzeczenia się rodzaju ludzkiego.


Bóg Ojciec: Nadszedł dla was czas wielkiej zmiany dla dobra wszystkich.

Orędzia Ostrzeżenia Czwartek, 20.12.2012, 19:1

To Boże Narodzenie, czas wielkiej radości, kiedy świętujecie Narodziny Zbawiciela, którego dałem światu, jest punktem zwrotnym w historii ludzkości.


Obdarzam was dziś tym Specjalnym Błogosławieństwem

Orędzia Ostrzeżenia Sobota, 22.12.2012, 20:36

Obdarzam was dziś tym Specjalnym Błogosławieństwem. Pragnę, abyście przyjęli Moje Błogosławieństwo Ochrony poprzez tę Modlitwę Krucjaty dla powitania Mnie, Mesjasza, gdy będę odsłaniał Moje Nowe Królestwo.

Modlitwa Krucjaty (90) – Dziękczynienie za Twoje Najchwalebniejsze Powtórne Przyjście


U podstaw wszystkiego będzie zniszczenie komórki rodzinnej

Orędzia Ostrzeżenia Niedziela, 23.12.2012, 15:30

Dzień wstrzymania codziennej Ofiary Mszy będzie początkiem rozwijania się wszystkich wydarzeń, jak zostało przepowiedziane Janowi Ewangeliście. Będzie to czas podniesienia się bestii, a jej wpływ będzie wielki. Pozyska on serca i dusze wielu kapłanów. Jego celem jest zatrzymanie wszystkich Mszy i zbezczeszczenie Świętej Eucharystii.

On już to robi poprzez czarne msze, które odbywają się w wielu Katolickich Kościołach. Rdzeń nielojalnych sług knuje przeciwko Mojemu Kościołowi i zwiodą wielu.


Bóg Ojciec: Wkrótce widoczne będzie nowe Światło, nowe słońce.

Orędzia Ostrzeżenia

Czwartek, 27.12.2012, 18:20

Moja najdroższa córko, to jest Orędzie wielkiej nadziei dla wszystkich Moich dzieci.

Czas na zmiany, jak przepowiedziane, kiedy zmieni się ziemia, zmienią się planety, a zjawiska klimatyczne nie będą przewidywalne, jest przy was....

Światło Nowego Świtu – Nowa Era – będzie powoli, ale systematycznie oświetlać świat. Wkrótce widoczne będzie nowe Światło, nowe słońce. Będzie większe i będzie przyczyną wielkiego cudu.

Jest to Znak Mojej Mocy i Mojego Majestatu. To będzie cud i udowodni on, że człowiek nie rozumie w pełni tajemnicy stworzenia.

Tylko Ja, Bóg Stwórca Wszechświata, rządzę wszystkim, co jest. Wszystkim, co będzie. Wszystkim, co może być. Żaden człowiek, żaden uczony, nie może rozwiązać tych najświętszych tajemnic, ponieważ dla człowieka nie są one w tym momencie do zrozumienia.

==============