Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
67
710
782

-72

Odwiedziny
...1 083 416

KOMUNIKATY

PDFDrukujEmail

Komunikaty Domów Modlitwy

św. JPII


2.Wezwanie  Pana Jezusa do "DO MODLITWY ZA NAMASZCZONEGO, BY NARÓD POLSKI POPROWADZIŁ W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO.

/Do naszych modlitw dołączajmy tą intencję, aby namaszczony został przedstawiony Narodowi Polskiemu w świetle Ducha Świętego.


Namaszczony
...Pan Jezus powiedział: „Wstań i podnieś się z prochu. Ja ciebie namaściłem, abyś zaniósł świadectwo Mojego słowa dla tego narodu. Mów w Moim Imieniu i w imieniu Mojej Matki. Bądź sprawiedliwy i odważny. Pod Moją koroną i moim berłem używaj mądrości dla umocnienia Mojego narodu”.....
[96] 26 sierpień 2010 – NMP Częstochowskiej
PATRZĄC NA TWOJE ZATROSKANIE, MATKO, NA GARSTKĘ DUSZ OFIARNYCH, WYSŁUCHAM MODLITW I POŚLĘ IM PRZEWODNIKA NA MIARĘ CZASU – LECZ MUSZĄ POZOSTAĆ WIERNI.


[174] Adam-Człowiek 30. sierpnia 2011 wizja

Obok Pana Jezusa siedziała na tronie Matka Boża, także w płaszczu królewskim. Miała złotą koronę na głowie, w lewej ręce berło a w prawej różaniec. Tłum zatrzymał się przed ołtarzem i widziałem jak Namaszczony, w towarzystwie 12 mężczyzn oraz kilku biskupów, klęknął przed Tronami. Anioł Stróż Polski podszedł pod Ołtarz i uklęknąwszy przed Tronami, przypomniał słowa wypowiedziane do Rozalii Celakówny: „Przez Maryję przyszedł Syn Boży, by zbawić świat, i tu również przez Maryję przyjdzie zbawienie dla Polski przez Intronizację. Gdy się to stanie, wówczas Polska będzie przedmurzem chrześcijaństwa; silna i potężna, o którą rozbiją się wszelkie ataki nieprzyjacielskie”.

Namaszczony pochylił swoją głowę aż do ziemi i powiedział: „Boże i Królu, przyjmij hołd Twoich poddanych, którzy korzą się przed Twoim Tronem. Pod Twoje stopy składa swoją koronę Orzeł Biały. Królem jesteś i niech Twoje Królestwo rozszerza się dla Chwały Twojego Ojca w całej Rzeczypospolitej. Przebacz nam nasze grzechy i w swojej łaskawości błogosław nam, abyśmy mogli pełnić Wolę Twoją”.

Pan Jezus pobłogosławił Namaszczonego i powiedział: „Unieś głowę”. Widziałem, jak Pan Jezus mówił coś do niego, lecz teraz nie wolno mi tego napisać.

http://www.duchprawdy.com/intronizacja_adam_czlowiek.htm


W intencji Namaszczonego

Pod Twoją obronę
uciekamy się,
święta Boża Rodzicielko,
naszymi prośbami
racz nie gardzić
w potrzebach
naszych,
ale od wszelakich
złych przygód
racz nas zawsze wybawiać,
Panno chwalebna
i błogosławiona.
O Pani nasza,
Orędowniczko nasza,
Pośredniczko nasza,
Pocieszycielko nasza.
Z Synem swoim nas pojednaj,
Synowi swojemu nas polecaj,
swojemu Synowi nas oddawaj.

Matko Boża Królowo Polski módl się za Nim, prowadź Go, ochraniaj Go. Amen.

-----------

 1.Komunikat o zbieraniu podpisów o ustanowienie przez Papieża  Święta BOGA OJCA  stosownie do Orędzia Miłości dane zakonnicy Eugenii Elisabett Ravasio ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Apostołów.

Słowa Orędzia są słowami samego Boga Ojca do całego Kościoła - " OJCIEC MÓWI DO SWOICH DZIECI". Jest to jedyne przyjście na ziemie i objawienie dokonane osobiście przez BOGA OJCA, uznane przez Kościół za autentyczne.

W dniu 2 sierpnia 2020 roku w; Święto  BOGA OJCA Wzgórzu Wyszkowskim podczas Uroczystości zostało ogłoszone do wszystkich dzieci Bożych wezwanie – pragnienie; BOGA OJCA, JEGO planu budowy ŚWIĄTYNI ‘’ ARKA OCALENIA ‘’, oraz Ustanowienia Oficjum ŚWIĘTA BOGA OJCA. Na  Wzgórzu  Wyszkowskim i  we Wspólnocie BOGA OJCA od 21 lat trwają przygotowania  aby wypełnić Wolę  Bożą. BÓG OJCIEC w dniu JEGO Święta obficie pobłogosławił wszystkim przybyłym na to miejsce, udzielił potrzebnych łask do realizacji Dzieł Bożych, na tym wybranym miejscu i czasie nadchodzącego Królestwa Bożego w Polsce- dla Nowego Jeruzalem. Zatem do wszystkich otwartych serc na wezwanie naszego TATUSIA NIEBIESKIEGO -kieruję prośbę o zaangażowanie się w zbieranie podpisów na załączonej Ankiecie  o ustanowienie ŚWIĘTA BOGA OJCA.

Ankieta do pobrania,  druku i rozpowszechniania wśród  wiernych:

Ankieta PDF

Szczęść Boże!

DOMY MODLITWY JP II.
Koordynator: Halina Maria
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.       tel: 507 015 737